FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
  Jak M&A wpływa na Wasze życie???
Wersja do druku
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 18:19   

ka_tka napisał/a:
Normalnie cholery dostaje, jak mi tu pisze jakis zbok i zaczyna gadac, ze przeleciał setki 13-latek i ze to jest wiek w sam raz na takie rzeczy.


Ech... niektórym taboretom to powinno się zabronić korzystania z netu pod groźbą chłosty pod pręgierzem -_-'''. Ale tak to jest, każdy wynalazek można wykorzystać i w dobrym i w złym celu. A te 13-latki to pewnie była stara gumowa lala, którą dostał od wujka i robił z nią tak:

-domalował pieprzyk- to będzie pierwsza :D
-założył jej czarną perukę - to druga :D
-dodmuchał powietrza- trzecia :lol: itd....

Sorry, ale nie mogłem się powstrzymac ^^'. I najgorsze jest to, że takie debile to duży odsetek naszego społeczeństwa, a w wielu przypadkach to zwykli gówniarze (sorx za bluzga), którzy nie są w stanie zrobić czegoś bardziej konstruktywnego, tylko popełniać prowokacje na czwartoligowym poziomie -_-''''.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 18:36   

Dobre, dobre...

Taaa, juz wierzę w to, że jak mówią mają po 25 lat...

Albo chociazby spróbowac wejsc na ogólnotematycznego czata... Tam sie ma nie tylko takich niby dorosłych... Najbardziej mnie śmieszy (bo juz nie wiem jak inaczej na to reagowac...) jak taki osobnik (o osobniczkach nie mówię, bo najzwyczajniej w swiecie nie wiem czy tak z nimi jest :P) w wieku lat powiedzmy 15 potrzebuje koniecznie internetowego "tego" (sorry, ale a nie chce byc wywalona z forum, ani uchodzic za demoralizatorkę, więc nie nazwę tego po imieniu ^^)... Albo te wiadomosci na ogólnym polu: "14-latek szuka chętnej"... No to jest chore po prostu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
MrBat Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2003, 19:49   

dla mnie pod względem socjalistycznym takie zachowania mają podstawę w chęci pokazania sie światu. a że takie osoby nie potrafia byc konstruktywne staraja zaszpanowac w taki sposób. dla nich jest to zabawne i dobre jednak takie osoby mają coś nie tak w psychice...

_________________
"- Postanowiłem zająć się czymś porzyteczniejszym dla ludzkości.
- Czym pastorze ?
- Rozszczepianiem atomów."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2003, 17:10   

Sieć daje ludziom poczucie bezkarności, taki jeden z drugim pętak (z tych, o których pisała ka_tka) chowa się za nickiem i jest chojrak. I w dodatku ma 25 lat, właśnie, ka_tka - równie dobrze jak 8 możesz sobie wpisać 25-30 lat. Takie typy tego się boją śmiertelnie - "dorosłych" kobiet. A od czasu do czasu jakieś zaczepki się zawsze trafią, ja po prostu blokuję połączenie i tyle. Ha, a ja właśnie uświadomiłam sobie, że z tym poczuciem bezkarności jest coś na rzeczy, ja się cichutko zagnieździłam na tym forum i otrząsam na wzmianki o wieku... Chyba nie miałabym inaczej dość odwagi, by dołączyć do takich dyskusji, jak tylko bezpiecznie schowana za nickiem...

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2003, 18:51   

Tak, to dobrze że internet daje zasłonę. Problem w tym że niektórzy nadużywają tego. Taką prywatność lepiej wykorzystać do jakichś bardziej konstruktywnych celów niż zaspokojanie swojego popędu seksualnego... ;) Np. to forum 8)

Rzeczywiście patrząc na nasze społeczeństwo można się załamać, dlatego zaraz po skończeniu szkoły uciekam stąd jak najdalej :!: (najlepiej do Japoni ;) - marzenia...)

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gola_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2003
Skąd: Earth > Urzędów
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2003, 14:36   

Ja się zgadzam z ka_tusią i Bambosh_Rider'em.
Takich (z)boczków to za karę usadowić do góry nogai przed telewizorem i kazać oglądać propagandowe filmy hitlerowców i socjalistów z czasów II W. Światowej. (naoglądał sie na histori i szajba mu strzaliła hik polej jeszcze Naga dop. Stefan).

To by ich oduczyło, no drugie rozwiązanie to posadzić na 2-3 dni w więzieniu o zaostrzinym rygorze :twisted:

Tjaaa to by było spox :twisted:

_________________
milosc... tak a zalamanie jescze gorsze... juz 2 razy w ciagu roku... ale sie nie poddam i dalej przez zycie bede parl do przodu...

Zapraszam na: www.fantasy-center.prv.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4917516
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 22-05-2003, 16:34   

Eeee, lepiej im Slayersów puscic, niech wiedzą co dobre ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Kimka(reborn)
Gość
PostWysłany: 11-04-2006, 17:39   

Ja też nawiążę krótko do tematu.
To prawda manga i anime pewnym stopniu zmienia życie.
Bez niej nie poznałabym tylu fajnych ludzi,z którymi piszę.Większość ludzi jest przez neta,ale
na realu znam 8 osób,które mangą sie zajmują.To są ludzie od 13-17 lat.Moja rodzina nie akceptują mojego zainteresowania pewnym sensie uważając to,za dzieło szatana.Kiedy rysuję mangowe postacie to nie mają przeciwko temu,ale jak kupuję mangi czy ogladam anime(Choć bardzo rzadko przy obecnosci rodziców).
Scenariusze,które są w M&A inspirują,tak że można troszeczkę zapożyczyć fabuły i dorobić dalej swoją,a mieszanka jest bardzo dobra:)
A co do facetów z netu to powiem,że było nie zawsze chcą moje zdjęcia przy pierwszym razie:
Młodsi akurat nie chcą mojego zdjęcia,a starsi tak nie potrzebują.Piszę z takim jednym 20 latkiem już 8 miesięcy i nie żądał mojego zdjęcia.Czy to może byc dziwne?[/i]
Powrót do góry
akaryuu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2006
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2006, 19:38   

g_v_s napisał/a:

Rzeczywiście patrząc na nasze społeczeństwo można się załamać, dlatego zaraz po skończeniu szkoły uciekam stąd jak najdalej :!: (najlepiej do Japoni ;) - marzenia...)



Dobrze powiedziane..
Kiedys bylem tak zafascynowany wizja zycia w Japonii, ze tylko z tego wzgledu zaczalem sie uczyc jezyka :], ale im wiecej o tym kraju sie dowiadywalem, tym bardziej mialem ochote juz tylko na podroz krajo czy tez puboznawcza :]

A jesli chodzi o M&A to moja sciana w pokoju jest juz ladnie przerobiona (czyzby talent plastyczny?), osobna poleczka z manga, w samochodzie wisi maskotka Eri, z glosnikow pobrzmiewaja nuty OST'ow, na PC dystrybucja Anime linux :], a wszystko to w wieku 23 lat :], ale co tam, Rumi Takahashi i Ken Akamatsu tez najmlodsi nie sa :] Traktuje M&A jak azyl dla mojego umyslu pokiereszowanego przez wspolczesna rzeczywistosc.. :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Linek Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Lębork
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2006, 14:41   

Wydaje mi się, ze m&a wpływa dość pozytywnie na moje życie. Teraz jest ono jakby bradziej kolorowe. No i w końcu nie mam problemu związanego z barkiem hobby. Gdy byłam dzieckiem ojciec czesto zarzucał mi, że niczym się nie interesuje, a teraz to poświęcam duzo czasu dla mojego zainteresowania, choć m&a nie jest jedynym hobby. Dzieki temu hobby poznałam ciekawe osoby, a także przezyłam wiele wspaniałych chwil. M&a pobudza moją wyobraźnię i rozwesela mnie, gdy jest mi smutno. Uważam, że to hobby jest dla mnie bardzo ważne i nie wiem czy będę potrafiła żyć bez niego. :]

_________________
Droga do nieba prowadzi poprzez chmury.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1303304
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2006, 19:55   

Ze mną jest tak samo jak z Linek....wyobraźnia coraz częściej pracuje, można choć na chwilę zapomnieć o tym co teraz się na świecie dzieje i przenieść się całkiem do innej krainy ^^ (piszę jak potłuczona, ale dziś miałam jakiś kiepski dzień ). W anime są zawarte ważne cechy ludzkie jak tolerancja, prawdziwa przyjaźń i oddanie - z tą cechą możemy się spotkać chyba we wszystkich anime. Następnie muzyka...potrafi rozweselić, openingi i endingi często mają pozytywne przesłanie dotyczące życia...przynajmniej ja tak to odczuwam i rozumiem....a poza tym to chyba już się uzależniłam od anime ^^" Choruję jak nie mogę obejrzeć żadnego epa z serii, którą właśnie oglądam, a ściąganie niemiłosiernie się przedłuża -_-"

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 13-04-2006, 20:43   

hmm... witajcie w naszym klubie AA xD
"jestem thotem, w.a.-thotem, i też jestem uzależniony... od anime" xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 13-04-2006, 22:05   

A wszystko zaczęło się tak niewinnie od słodkich sailorek xp Ciekawość zaprowadziła mnie do innego anime i jeszcze innego....aaaaaa!....doszło do tego, że nie mogę żyć bez tego "niebezpiecznego" hobby....a najgorsze jest to, że nie mam zamiaru się leczyć!! Ohohohohohoh <śmiech ala Naaga> xD

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
bobon4 Płeć:Mężczyzna
bobon


Dołączył: 11 Mar 2006
Skąd: warszawa
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2006, 14:02   

o boże, M&A to dla mnie wszystko, ja bez tego nie potrafie żyć, ale ja mam głupio bo ja mieszkam w konstancinie miejscowość pod warszawa ( jakiś 1 km czy 2 ) i ja normalnie nie mam żadnych kumpli którzy by się zajmowali m&a :[

_________________
www.bobon666.forumer.pl
www.forumjaponia.forumer.pl - forum o japoni itd. zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rogas Płeć:Mężczyzna
Lewa !!!!


Dołączył: 25 Kwi 2006
Skąd: ROKE
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2006, 11:59   

anime ??? co mi daje hmm... najważniejszą rzecz jaką daje mi anime od pól roku sa myśli...nie wiedzieć dlaczego od oglądniecia pierwszego anime jakies pól roku temu zacząłem się zastanawiać nad bardzo wieloma rzeczami... życiem, śmiercia, naszymi celami w życiu czy marzeniami. strasznie czesto ostatnio mi się zwłaszcza to zdarza... nie jest to do końca dobre bo tak naprawde u siebie w Śweibodzinie nie mam do konca z kim o tym wszystkim pogadać heh ... nie mowie ze ludzie wokół mnie sa tepi (może to ja jestem skoro myśle nad takim rzeczami w wieku 18 lat) tylko...nie znam osoby u siebie która potrafiła by mnie zrozumieć i z którą mógłbym naprawde głęboko o tych sprawach porozmawiać

no ale cóż trzeba sobie jakoś z tym radzic :P

_________________
Ad quas res aptissimi erimus, in iis potissimum elaborabimus- najwięcej dokonamy w tym, do czego będziemy najbardziej uzdolnieni
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6108214
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 13 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group