FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 09:51   

12 kingdoms - chyba nikt się nie zawiódł na tym tytule.
Escaflowne - jedyna dobrze zrobiona mieszanka fantasy + mechy.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Iren Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 12:53   

Cytat:
Iren napisz co ma być podobnego do higurashi bo tak na pierwsze przebłyski przychodzi mi tylko do głowy film efekt motyla a nie o takie skojarzenia chodzi. Jeżeli tylko o podzielenie opowieści na rozdziały a sam tytuł oparty na supernatural i grupce ludzi walczących z nimi to jeszcze ghost hunt i 12 kingdoms jest dla ciebie, względnie gurren lagann. Ale nic o masakrach i bestialstwie oraz super uzdolnionych dzieciach-wojownikach nie przychodzi mi do głowy.


chodzi mi o cos bardziej drastycznegoXDXD i skłaniajacego do myslenia:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-08-2009, 15:13   

Iren zobacz Jin Roh, albo Sky Crawlers.
Powrót do góry
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-08-2009, 15:28   

Albo Elfen Lied.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Iren Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 17:24   

elfen lied widziałamXD ale Jin Roh i Sky Crawlers. nie wiec dziekiXDXD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-08-2009, 17:59   

Skłaniające do myślenia i drastyczne. Może o tym jak szaleniec wysyła dzieci w sensie dużo ich nałapał) na wojnę z rebeliantami bo ma ochotę opanować planetę i być wszechpotężnym władcą? A tym czasem dzieci się mordują tłuka po gębach jak to w wojsku i dostają drastyczne kary za niesubordynację np zesłanie na pustynię bez wody. Jezeli opis pasuje tytuł brzmi: Now and Then, Here and There. Polecam przyjrzeć się uważniej postaci młodego murzynka :].
Armitage III serial plus film dual matrix tez jest dosyć brutalny i skłania do myślenia. Ale przede wszystkim jest ciekawy fabularnie.
Blue Gender Wojna ludzi i tworów nieprzyjaznych które totalnie zdominowały naszą planetę, jak komuś czegoś nie urwą w odcinku to jest to wyjątkowy taki.
GANTZ kupa niepotrzebnej i bezmyślnej przemocy dokonywanej przez kserokopie ludzi którzy nagle zmarli.
Gunslinger Girl jak wyprać mozgi dzieci by zrobić z nich broń.
Neon Genesis Evangelion trudna do przełknięcia pastylka gainaxa o naturze człowieka.

A z komedii Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan ale to jest większy masochizm oglądać niż ten oglądany.

Sasayaki: potwory i duch w naszym świecie - zdecydowanie ghost hunt,
wampiry - można się pokusić o moon phase. Ale jeżeli chcesz czegoś w świecie czarów i runów to raczej ci nie pomogę bo jedyne co mi przychodzi do głowy to Mahou Shoujo Tai Arusu które może być zbyt dziecinne ale i tak jest świetne. Może jeszcze Maze by podpasował . Poza tym 12 kingdoms rzeczywiście fajna prawie tolkienowska opowieść szkoda że tylko pierwszy tom zekranizowali.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Harpagan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 10 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2009, 22:58   

Iren obejrzyj sobie Umineko no Naku Koro ni :) jest trochę słabsze od Higurashi, ale jakoś ujdzie. Jest to nowe anime dopiero w produkcji, ale jest już 6 odcinków. Zobacz może Cię zaciekawi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2009, 17:42   

Hmm, zastanawiam się czy znalazłaby się poczciwa duszyczka która poleciłaby mi serie podobne do.. powiedzmy GTO? : ) pod względem chociażby kreski i komizmu.

Ewentualnie, w moich poszukiwaniach mogło by się znaleźć również coś zbliżonego do Ourana, Lovely Complex i innych komedii romantycznych - tych pozytywnie pokręconych, niczym Toradora! : ) aczkolwiek nie musi się to dziać w szkole/liceum ; )

Z góry dziękuję, i życzę Wszystkim udanego wieczora,
Pozdrawiam
Veritas.

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Iren Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2009, 18:58   

Jesli chodzi o komedie romantyczne to polecam
Skip Beat- opowiada o dziewczynie ktora chce sie zemscic na chłopaku wstepujac w kariere
showbiznesu:) Niezły humor naprawde i kreska tez ładna:)

Itazura no kiss- nie widziałam całego ale ogolnie chodzi o to ze dziewczyna zakochała sie w chłopaku i wyznaje mu miłosc a on ja odzuca.....tez fajna komediaXDXD

ale moim zdaniem nie zastapi skip Beat:)XD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 11-08-2009, 19:11   

Itazura no kiss - widziałem : ) aczkolwiek nie przypadło mi do gustu..
Odnośnie Skip Beat; w przyszłości na pewno sprawdzę, dzięki.

by the way Iren, skoro szukasz czegoś w stylu Higurashi co skłoni Cię do refleksji (jak wnioskuje lubisz mieszanie przemocy*) to może weź się za Ganz'a?

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."


Ostatnio zmieniony przez Veritas dnia 11-08-2009, 21:11, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Tonislaw Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 12-08-2009, 16:58   

Witam, szukam czegoś w stylu Darker than Black, Code Geass, ciekawa fabuła, zdolności nadprzyrodzone choć niekoniecznie, fajne postacie. Ogladalem:
- NGE
- slayers, soul hunter, dragon ball i reszte co leciala na rtl 7 ;]
- GitS 1 i 2
- Vampie D, mononoke, grave of the fireflies, spirited away, akira,
- Wolf`s rain
- Trigun
- Cowboy Bebop
- Berserk
- Kino`s journey
- Tenchi muyo in love wszystkie
- 100 stories
- Last Exile
- Witch Hunter Robin
- Noir
- Ninja scroll
- Basilisk
- Hellsing
- Death Note
- Darker than Black
- Code Geass
- Baccano
- Monster
Mogą byc również filmy pełnometrażowe. Zabieram się za Seirei no Moribito, ale szukam czegoś jeszcze. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-08-2009, 17:05   

http://anime.tanuki.pl/strony/anime/698-noein-mou-hitori-no-kimi-he/rec/708 - to polecam.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-08-2009, 19:05   

Iren proszę edytuj się to jest w "regulaminie" forum. Poza tym to nie gg :] Forum jak i całe tanuki jest częścią oficjalnego czasopisma internetowego. Poza tym moderacja często miewa zły humor przez forumowską "młodzież" , mnie się za kropek brak też oberwało. Lepiej im nie dokładać zmartwień , wtedy chętniej pomagają (bo mają na to czas).

A tobie Tonislaw polecam Gurren lagann i black lagoon (2 serie). Dwa kompletnie inne tytuły ale w obydwu znajdziesz ciekawą fabułę, nieschematyczne postaci i całkiem przyzwoitą stronę techniczną. Poza tym to dwa zdecydowanie udane tytuły z tej "wyższej półki" jakościowej. Ilość fanów powinna mówić sama za siebie.

O zedytowałem sobie :P
Tonislaw zapomniałem dopisać soul etera. Tam masz strasznie zabawnego Grimm reapera i całą jego akademie. A psychodeliczny księżyc i słoneczko powinny cie trochę rozweselić.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Donovan Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2009, 00:33   

Czy jak zobaczę całe Fullmetal Alchemist Brotherhood to jest jakiś sens oglądać wcześniejszą wersję? Czy jest tam coś inaczej zrobione niż w tej wersji?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Iren Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2009, 09:33   

Cytat:
Czy jak zobaczę całe Fullmetal Alchemist Brotherhood to jest jakiś sens oglądać wcześniejszą wersję? Czy jest tam coś inaczej zrobione niż w tej wersji?


No pewnie ze jest! Fullmetal Alchemist jest lepszy od Brotherhood. Sa scenki i to sporo które nie zostały pokazane w FMAB tak wiec radze abys ogladnał Fullmetal Brotherhood.:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 95 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group