FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Ray89
Gość
PostWysłany: 04-01-2009, 17:51   

Cytat:
Napisz czy chcesz kilka tytułów całkiem niezłych z hapy endem tylko bez romansu


Czemu nie, ostatnio np. Evagelion oglądałem (no 2 miechy temu, nie tak statnio) i mnie rozwalił trochę, ale anime bez romansu ale z happy endem obojętnego gatunku może być. Zawsze można oglądać bez strachu i spokojnie się wkręcić, więc jeśli możesz to śmiało podawaj tytuły. :D :D

Cytat:
nie mogę zdradzić więcej bo będzie nieciekawe
Odnośnie spoilera

No napisz tylko czy na końcu jest "kocham cię, kocham cię" + pocałunek, są razem i już
mogę się za serię zabierać (lub nie). Plssss. Jak lubię znać zakończenia. :D :D


AHA. A jak wygląda wątek romantyczny w Zero no Tuskima?? Jak nie ma happy end, to po prostu tyle napiszcie i do "pozycji zakazanyc" wrzucam :D
Przejdź na dół
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-01-2009, 20:07   

Gość napisał/a:

AHA. A jak wygląda wątek romantyczny w Zero no Tuskima?? Jak nie ma happy end, to po prostu tyle napiszcie i do "pozycji zakazanyc" wrzucam :D


Jest happy, ale nie do końca end - bo historia jest otwarta. Aczkolwiek zakończenie spełnia wymogi które postawiłeś w poprzednim poście ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ray89
Gość
PostWysłany: 04-01-2009, 20:25   

Cytat:
Aczkolwiek zakończenie spełnia wymogi które postawiłeś w poprzednim poście ;p


A mówisz o zakończeniu ogólnym czyli wszystkich serii (znaczy wiesz, ostatni odcinek 3 serii, bo chyba tyle jest) czy pierwszej tylko?
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-01-2009, 21:37   

Tak, są trzy serie. Kończą się schematycznie,
Spoiler: pokaż / ukryj
główna para dzięki swej wielkiej miłości pokonuje wszystkie przeszkody na swojej drodze, w świetle fajerwerków i obowiązkowo w dramatycznych okolicznościach, gdzie będą mogli swoją wieeelką miłość udowodnić po raz enty
. Chyba o coś takiego ci chodziło ;p No, może trzecia trochę odbiega od tego - zakończenie niby na tej samej zasadzie, ale takie blade.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ray89
Gość
PostWysłany: 04-01-2009, 21:46   

Cytat:
Chyba o coś takiego ci chodziło ;p


Aha, czyli jednak wyznają sobie miłość, tak? OK. A nie ma na końcu 3 serii żadnego zakończenia typu: ją/jego porwali, ona/on odchodzi gdzies na końcu i nie wraca itp.? Zwykły miłosny happy end, tak?

Sry, że tak wypytuję, ale jeśli to ma 3 serie to nie chcę później żałować zmarnowanego czasu, dość długiego zresztą. Więc miejcie cierpliwość w spoilowaniu :D :D :D
Powrót do góry
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 04-01-2009, 23:27   


Spoiler: pokaż / ukryj
Gwoli ścisłości, to do tego wyznania dochodzi na sporo przed finałem jeszcze pierwszej serii ZnT. Trzecia część nie odbiera od schematu - dlatego robi się trochę nudna, ile razy można przerabiać ten schemat z tymi samymi bohaterami.
No ale, ja to mimo wszystko obejrzałem do końca. I pewnie zabrał bym się za ewentualnie nową serie mimo to. Widać więc jednak jest w tym coś wciągającego.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klopas Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 04 Sty 2009
Skąd: Bytom
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2009, 23:55   Co jeszcze obejrzeć?

Witam!
Mam mały problem... otóż obejrzałem trochę anime ale ciągle mi mało...
oglądałem już:
Air, Clannad (czekam na 13 odcinek 2 serii), Zero no Tsukaima (3 sezony), Death Note, Elfen Lied, Hellsing, Green Green, Kanon, Myself; Yourself, Love Hina (30 odcinków) i zacząłem oglądać Higurashi no Naku Koro ni, ściąga mi się Fate/Stay Night i Code Geass...

chyba najbardziej z tego spodobało mi się Zero no Tsukaima, Clannad i Love Hina (choć reszta też była super ;) )
najlepiej by było jakby było naprawdę długie :)

Jeśli zły dział to proszę o przeniesienie :)


Scalono do tematu.

IKa
Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
6361166
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-01-2009, 00:22   

Podane przez ciebie tytuły pochodzą z bardzo różnych gatunków i są z zasady tymi bardziej znanymi i rozpoznawalnymi przedstawicielami owych. Nie ma tu klucza w który można się wpasować. Zrobię więc tak - niemal wszystko co z tego wymieniłeś widziałem, a i o niemal wszystkim mam dobrą opinie. Dodam więc kilka tytułów, które mi się także spodobały, może w ten sposób trafie w twój gust. Uwaga, gatunki - podobnie jak wyżej - wyjątkowo różne. Choć unikałem ciężkich pozycji, bo i takich nie było na twojej liście.

Sola (romans ubrany w ciekawą i jak na ten gatunek niezwykle dopracowaną fabułę), Full Metal Panic! (akcja + szkoła, a do tego sporo ciekawych pomysłów), Tangen Toppa Gurren Lagann (mech na wesoło, bardzo pozytywna rzecz), Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (dowód na to, że komedia romantyczna nie musi być ani głupia, ani powtarzalna), Nogizaka Haruka no Himitsu (a tu na odwrót - dowód na to, że komedia romantyczna może być nadal bardzo przyjemną produkcją, choć całkiem wpasowuje się w schemat), Shakugan no Shana (akcja + romans w komediowej oprawie), Chrno Crusade (ciekawa historia z ciekawymi bohaterami opowiedziana w dość lekkim tonie), Utawarerumono (dopracowana fabuła opowiedziana w świetny sposób, trafia niemal w każdy gust), Genshiken (na wesoło o otaku, ale przede wszystkim o ludziach).

Uff...starczy raczej na dłuższy czas, zwłaszcza, że masz CG i FSN w drodze, a to wciągające pozycje bez wątpienia.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiks123 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 05 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2009, 16:05   

Ja polecam Blood+ :):):)
ciekawe jest
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-01-2009, 20:31   

klopas
Tsukuyomi -Moon Phase- możliwe że nie ma za wiele wspólnego z trzema ulubionymi ale jest komedią z wampirami wątkiem romantycznym i fragmentami poważnej akcji. Może nie jest za długie ale nie jest też z tych najkrótszych.
A jeśli po prostu szukasz lepszych dłuższych anime to rzeczywiście 3 pięćdziesiątki powinny ci się podobać.
blood+
full metal alchemist
eureka 7

A jak chcesz pięćdziesiątkę trochę bardziej o życiu polecam full moon wo sagashite.

Oraz coś dłuższego w inny sposób czyli figure 17

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2009, 21:05   

A ja bym poprosił o coś co zawiera dużo, ale to bardzo dużo krwi. Tak, żeby posoka lała się wszędzie jak w Hellsing, lub Hellsing Ultimate. Nie muszą to być pozycje super ambitne, ale też nie jakieś bezmózgie nawalanki.

Z góry dzięki za odpowiedzi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 05-01-2009, 21:10   

Cóż, mi przychodzi na myśl Devil May Cry. Poziom Hellsinga winno utrzymać ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-01-2009, 21:21   

Hm, bardzo krwawy jest Elfen Lied, ale to pozycja do Hellsinga nie podobna. Opinie są rozbieżne, ale zazwyczaj jednak zalicza się to do tych co ambitniejszych. No a z takich typowych krwawych anime walki to dodał bym Berserka.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Doktor J Płeć:Mężczyzna
The Mad Scientist


Dołączył: 02 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2009, 21:26   

Elfen Lied mam zaliczone, a Berserk jakoś mi nie podchodzi (te średniowieczne klimaty).

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3731772
aneta11111 Płeć:Kobieta
Ta od dziwnych rzeczy


Dołączyła: 20 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 05-01-2009, 21:52   

Doktor J, nie wiem czy ogladaleś ale w Blood+ jest dużo krwi, a jeszcze więcej w Blood: The last vampire. Oprócz tego (może troche mniej się leje niż hektolitrami:P) Claymore, Mnemosyne(nie wiem czy lubisz, wiec ostrzegam, że występuje wątek yuri) i podobno w TOKKO(ale to chyba z serii tych bezmozgich nawalanek) jest masa szkarłatnego koloru, ale tego jeszcze nie obejrzalam, mam dopiero w planach.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group