FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 396, 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 17:24   

Może mi ktoś coś powiedzieć o dwóch seriach minionego sezonu: Bento i Working!! ? Chodzi mi o wyróżnienie plusów i minusów obu serii. O pierwszej wiem, że nie jest zbyt ambitna, ale nic a nic mi to nie przeszkadza, co do drugiej widziałem jej prequel i bardzo mi się podobał.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-01-2012, 18:41   

Working w wersji drugiej to praktycznie tylko Yamada, trochę ruszyło się jeszcze w domu głównego bohatera a poza tym zero postępów. Kreska jest jakaś w nieokreślony sposób inna i gagi są nieco mniej śmieszne, ale poza tym charakter pozostał, jest za to znacznie mniej Poppoli i Mahiru. Jest to po prostu kontynuacja bez pomysłu, ale nie jakaś skopana. Więc da się oglądać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
arhol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 19 Gru 2011
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 20:10   

Hmm to ja się ciutke ustosunkuje do romansów jakich ew. szukam: Głównie mi chodzi w nich o kreskę... jakie mi najbardziej przypadły do gustu?
Kaichou wa maid sama,toradora,b gata h kei - jeśli macie coś podobnego (zależy mi na kresce najbardziej) to proszę tytuły ;).

Co do shounenów,itp - to chyba lista którą dałem... nie wiem, nie mogę znaleźć nic godnego choć może durara ?
we shall see... ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
48290817
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 20:54   

Cytat:
Working w wersji drugiej to praktycznie tylko Yamada, trochę ruszyło się jeszcze w domu głównego bohatera a poza tym zero postępów. Kreska jest jakaś w nieokreślony sposób inna i gagi są nieco mniej śmieszne, ale poza tym charakter pozostał, jest za to znacznie mniej Poppoli i Mahiru. Jest to po prostu kontynuacja bez pomysłu, ale nie jakaś skopana. Więc da się oglądać.

Nie słuchaj go, on się nie zna. Working!! jest praktycznie takie samo jak pierwsza seria.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Geneza5 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 23:04   

Obejrzałem Code Geass : Lelouch of the rebellion. Odcinków było 25 a akcja zakończyłą się w dziwny sposób (będę troszkę nieudolnie opowiadal sytuacje). Akcja zakończyła się gdy lelouch chyba szukał swojej siostry a totalnie akcja zakończyła się gdy lelouch i ten 2 koleś (nie pamiętam imienia) oddali wobec siebie strzał i tadaa... Ponoć są 3 serie ale nei mam bladego pojęcia która to właśnie ta jest. Może 2, nie wiem. Ktoś mi może pomóc i udostępnić jakąś stronę gdzie będę mógł dokończyć serię? Nie mam pojęcia na jakich stronach znaleść kolejne odcinki

Czy tą kontynuacją jest code Geass: Lelouch of the Highschool Rebellion?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-01-2012, 23:10   

Serie są dwie, a ty oglądałeś pierwszą i faktycznie dostępność drugiej jest trochę mniejsza, ale ktoś z pewnością wskaże ci drogę. Ja tego raczej nie zrobię, bo CG jest jednym z najsłabszych anime jakie widziałem i nie przyłożę ręki do jego popularyzacji :p

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Geneza5 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Sty 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 23:17   

Ja sądzę że jest całkiem niezła. Wypowiadasz się dość ogólnie bez żadnej przyczyny. Może to seria nie jest zła tylko po prostu tobie się nie podoba :) Mi całkiem przypadła do gustu i z chęcią ją będę kontynuował w miarę możliwości :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-01-2012, 23:19   

To teraz zacznij oglądać sezon drugi "r2" i dojdziesz do końca. A jak ci będzie mało obejrzysz ten trzeci(którego chyba niema jeszcze, ale za to są dwa filmowe streszczenia obydwu serii).

Cytat:
Nie słuchaj go, on się nie zna. Working!! jest praktycznie takie samo jak pierwsza seria.

Mógł bym wymienić parę zauważalnych zmian graficznych, no może nie tak wielkich jak w Minami-ke ale zawsze. O fabularnej stronie też możemy podyskutować.
Oglądałem obydwie serie jedna po drugiej jako całość i różnica była, może z roczną przerwą były by mniej widoczne.

edit---------------------
kurcze ale ja powoli piszę, już nawet dialog się zawiązał.:]
Przypomnę tylko, że "drogi" nikt tutaj wskazywać nie będzie. Chyba że regulamin się zmienił.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 23:29   

Cytat:
Ktoś mi może pomóc i udostępnić jakąś stronę gdzie będę mógł dokończyć serię? Nie mam pojęcia na jakich stronach znaleść kolejne odcinki

Cały drugi sezon na DVD można kupić tutaj.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-01-2012, 23:33   

Shugohakke - a tak z ciekawości, jakie są Twoje ulubione anime? Bo aktualnie trudno mi ocenić, czy to kwestia tego, że widziałeś niewiele i miałeś spore szczęście do oglądanych tytułów, czy tego, że masz gust w który anime w stylu Geassa kompletnie nie trafiają, czy to po prostu taka hipsterska poza i Geass jest dla Ciebie zbyt mainstreamowy - bo na tego Geassa plujesz tak jakby Ci zasłużył przynajmniej smarując klamki w Twoim domu pastą do zębów codziennie przez ostatni miesiąc.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 08-01-2012, 23:42   

Vodh, serio Ty chcesz tutaj takie wątki poruszać?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-01-2012, 23:51   

Ja bym nie poruszał wątku, ale ja już swoje zdanie uzasadniałem, grząskie bagno i chyba lepiej rozpętywać takie burze w alfabecie.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 08-01-2012, 23:56   

Przyznaję, że to lekki offtop - ale że odnosi się bezpośrednio do postu Shugo tu chyba pasuje najbardziej. Jeżeli wykluje się z tego większy offtop, jestem pewien że moderacja go wytnie i przeniesie do bardziej odpowiedniego tematu, więc myślę, że możecie spać spokojnie.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-01-2012, 00:12   

Odpiszę ci w Geassowym temacie (jak znajdę chwilkę, bo to ciężko wyrazić w dwóch zdaniach), ok?

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-01-2012, 00:14   

Jasne :) Sorry za offtop.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 397 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 396, 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group