FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 23-08-2009, 12:01   

Loko, spróbuj może:

Spoiler: pokaż / ukryj
Utawarerumono choć może to nie do końca śmierć...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-08-2009, 12:57   

Asthariel napisał/a:
Szukam kryminału, czegoś w stylu Agaty Christie, gdzie główną rolę gra intryga. Ew. coś podobnego, ze sporą ilością zwrotów akcji, i polem do popisu dla własnych teorii.

Polecam Ayatsuri Sakon i ew. (bo w dużo bardziej młodzieżowym wydaniu) Detective Conan.

Loko napisał/a:
Chciałbym obejrzeć anime, w którym ginie któryś z głównych bohaterów

Masz tu 10 tytułów i nie grzesz więcej takim spoilerowaniem sobie fabuły:

Spoiler: pokaż / ukryj
Basilisk, Ga-rei zero, Fate/stay night, Trigun, 'Iriya no Sora, UFO no Natsu', Macross Plus, Gankutsuou, Rurouni Kenshin: Seisouhen, Terra e..., Lady Oscar

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 23-08-2009, 17:02   

Ajjj. Wybaczcie moją bezmyślność, naprawdę nie pomyślałem =='. Dzięki za wymienione tytuły.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-08-2009, 00:51   

Dostałem ostatnio "zlecenie" odnalezienia konkretnego anime dla znajomego. A że leniwy jestem, a tytuł do znalezienia wcale nie taki łatwy, to i zamierzam bezczelnie wysłużyć się innymi i nie mniej bezczelnie zgarnąć potem wszystkie laury - z góry dziękuje za współpracę.

Owym tytułem ma być romans, lub coś romans zawierającego, gdzie znajdująca się na centralnym planie para składa się z dwóch osób ewidentnie do siebie podobnych. Nieważne, czy to będzie para fajtłap czy tsundere etc, byle żeby na pierwszy rzut oka już było widać, że bohaterowie są do siebie podobni charakterami jak dwie krople wody. Do głowy mi nic takiego nie przychodzi, na głębsze poszukiwania zdobyć się nie mogę, tak więc rady zasięgam.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-08-2009, 01:04   

Może Lovely Complex (podobne kompleksy, upodobania, zachowania i poczucie humoru) albo Futari Ecchi (para kompletnych niedorajd)?

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-08-2009, 01:10   

Danke. Przydałoby się jeszcze kilka propozycji, jeżeli komuś coś przychodzi do głowy, to niech wali śmiało.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-08-2009, 07:36   

Kare kano o ile mnie pamięć nie myli ma dwa charakterki idealne powierzchownie a w środku dwa intryganty. Więc pasują do siebie i w szkole jako para idealna i po niej jako związek dwojga normalnych ludzi. Szkoda że skopali zakończenie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Don Pedro
Gość
PostWysłany: 26-08-2009, 19:20   

Poszukuje jakiegoś dobrego anime. Na wzór spróbuję wymienić co oglądałem i co mi przypadło do gustu a co nie.

+
1. Seria animowanego Batmana, leciała jeszcze kiedyś na polsacie.. Z tego co pamiętam bardzo przypadła mi do gustu. Dobra animacja i ciekawa fabuła.
2. ''Ergo Proxy'', doceniam za fabułe, animacje i muzyke.
3. ''Serial Experiments Lain'', po prostu wciągło mnie, już po 3 odcinku wiedziałem że musze obejrzeć do końca.
4. ''Haibane Renmei'' bardzo dobrze mi się oglądało, cała seria mi poprostu weszła.
5. ''Texhnolyze'' miałem wrażenie że scenariusz wprowadza troszke chaosu, ale cała seria bardzo mi się podobała..
6.''Cowboy Bebop'' podobał mi się graficznie i nawet fabularnie, a najlepszy efekt tworzy jazz wmieszany w tło tego space anime..

-
Wymienie tylko kilka produkcji które mi się nie podobały..
1. ''Black Lagune'' czy jakoś tak.. Animacja dosyć dobra, ale za dużo przesadnej akcji i nonsensu w tym wszystkim było.
2. ''Mouryou no Hako'' obejrzałem to ze względu na dobrą ocene na tym portalu..
Jednak nie zachwyciło mnie to wcale, największe ale miałem do animacji, kreska dla mnię była zbyt prosta, a to wszystko zbyt sztucznie się tam poruszało. Fabuła mnie jakoś nie zaciekawiła a podstawowe odczucie które szło w parze z kolejnym odcinkiem to ''żenada''.
3. Każde wesołe, romantyczne, kolorowe z dziećmi i wielkimi oczkami również nie przypadną mi do gustu..
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-08-2009, 19:58   

Dla lain i haibane dorzućmy trzeciego bliźniaka Neia_7 (Neia under seven) Podobny klimat jak haibane ale dużo bardziej bez sensu i kreska tego samego autora.
Tak nawiasem w lain najciekawsze są zwłaszcza 3 ostatnie minuty każdego docinka tuż przed "to be continued" :p. Dla internetowych wpadek ludzkich można jeszcze uwięzić kilku w świecie gry rpg w seriach .hack. Dwie pierwsze serie tv są nawet interesujące (sign i legend of the twilight). Najśmieszniejsze są dwie analogiczne wersie questu ze zwierzakiem. Na poziomie podobnym do ergo trudno coś polecić. Ja też kiedyś po pierwszym usłyszeniu opka zapadłem na dziwna chorobę "muszę to mieć". Wydaje mi się że postapokaliptycznych przygodówek jest sporo ale żadna nie porusza tak głęboko natury człowieka. Tak nie do końca z czystym sumieniem polecę darker than black i noein oraz blue gender. Jak by to zmiksować może wyszłoby jakieś proxy ale nie ergo :].
Ze starszych wydaje mi się że armitage III wraz z filmem dual matrix powinny też przypaść do gustu. Ewentualnie polimatrix + dual matrix w postaci dwóch kinówek.
A jeżeli lubisz zupełnie odstająca od obrazu muzykę to samurai champloo jest dla ciebie. Tym razem nie jazz w kosmosie ale hiphop w wersji feudalnej.

A jak nie podobał się black lagoon to idźmy dalej i polećmy gurren lagann. czyli jedno z tych lepszych dziwadeł ostatnich lat. Pamiętaj "having lots of faces doesn't make you great" :P


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 26-08-2009, 20:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 26-08-2009, 19:59   

Gość napisał/a:
3. ''Serial Experiments Lain'', po prostu wciągło mnie, już po 3 odcinku wiedziałem że musze obejrzeć do końca.
4. ''Haibane Renmei'' bardzo dobrze mi się oglądało, cała seria mi poprostu weszła.
5. ''Texhnolyze'' miałem wrażenie że scenariusz wprowadza troszke chaosu, ale cała seria bardzo mi się podobała..


Podobne do tych tytułów jest Paranoia Agent.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaioken Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2009, 21:47   

Prosiłbym o propozycje Anime podobne do Zero no Tsukaima, Hatsukoi Limited, Tona-gura!, Toradora!, Ichigo 100%, Special A, Asu no Yoichi!, Nagasarete Airantou, School Rumble, Love Hina, Ouran High School Host Club, Minami-ke, Seto no Hanayome, Nogizaka Haruka no Himitsu, Hayate no Gotoku!, Princess Princess, Skip Beat!. Dużo tych tytułów i dlatego mam nadzieje, że jakiś, który nie oglądałem mi umknął, a wiecie o jego istnieniu ;] Proszę o w miarę normalne Anime, nie zaszkodzi jak w Asu no Yoichi! samuraj, albo w Zero no Tsukaima magia bez spełniania większej roli.

Z góry Arigato.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 26-08-2009, 23:14   

A ja ma do was taką oto prośbę. Proszę o polecenie słodkiego, kawaii anime. Może być haremik, magical, komedyjka i ecchi (najlepsze byłoby śmieszne, kawaii ecchi). A także inne. Warunki: KA-WA-II to raz, dwa ma być lekkie, choć może być wzruszające, trzy- radosne i w miarę dobre. Mile widziane tytuły nie zrecenzowane na Tanuki lub serie jeszcze nie opublikowane. Od razu mówię, nie polecać z recenzji ocenianych 8-10 bo tam już nie mam czego szukać :)

Liczę na waszą pomoc :)

PS. Proszę nie sugerować się ocenami na portalach, tylko waszymi gustami i smakami, czyli jeśli wam się to podobało to polecać! Jak będzie złe, to po prostu nie oglądnę :)

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-08-2009, 23:22   

K-ON?

W tym sezonie chyba Kanamemo jest najbardziej moe i kawaii. I loli. Ale widziałem tylko pierwszy odcinek, więc trudno powiedzieć.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Don Pedro
Gość
PostWysłany: 27-08-2009, 00:14   

Neia_7 tak, chciałem już kiedyś to zobaczyć ale nie mogłem nigdzie znaleść.
darker than black już widziałem, tylko że średnio mi się podobało więc nie wspominałem..
''Samurai champloo'', też dosyć mi się podobał a zwłaszcza muzyka robiona do seri przez Nujables'a, dawała wyjątkowy klimat.. Chociarz nie mam ochoty ostatnio na komedniowe serie.

Sprawdzę hack., noein, blue gender, i gurren lagann
Powrót do góry
Lelouch Płeć:Mężczyzna
Black Knight


Dołączył: 27 Sie 2009
Skąd: Area 11
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 27-08-2009, 00:59   

A ja miał bym dość nietypową prośbę. Chciałbym obejrzeć bardzo popularne anime. Tylko nie takie które leciały w polskich programach telewizyjnych (a głównie w RTLu czy Polsacie jak Bragon Ball). Gatunek w zasadzie nie gra roli, ale wolał bym, żeby było to dobrze oceniane anime.
Oglądałem już Code Geass, Darker than Black, Spice and Wolf, Death Note, Bleach, Shaman King, Mushishi
Z góry dzięki za pomoc.

_________________
Well then, Lelouch vi Britannia orders you to answer then.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 101 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 100, 101, 102 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group