FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Naikari Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2009, 11:23   

Dzięki xluxlux :) Wczoraj zaczęłam oglądać Kimi ni Todoke i jak na razie podoba mi się, więc jeszcze raz wielkie dzięki za polecenie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-11-2009, 11:50   

Naikari, możesz spróbować z Harukanaru Toki no Naka de ~Hachiyou Shou~, ale do Saiunkoku się to niestety nie umywa, poza tym Ghost Hunt ma szanse ci się spodobać, Good Morning Call, czyli krótka i sympatyczna OAV, Marmalade Boy - stare ze średnią kreską, ale znakomite i może Fruits Basket.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-11-2009, 14:56   

Co do prośby Zubka. Moim zdaniem takie właśnie jest School Days. Na początku może się wydać zwykłym romansem, jednak po czasie dowiesz się o co chodzi. Death Note możesz spróbować, ale jest w tym trochę nadludzkiej mocy, że się tak wyrażę, ale może się spodoba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-11-2009, 15:45   

ZUBEK napisał/a:
Hitsuji no uta, 4 odcinkowy horror o wampirach jakoś mi nie pasuję.

Skoro tak piszesz to znaczy, że go nie widziałeś. W samej recenzji też jest napisane, że nie są oni wampirami. Jest to jedno z najlepszych wg. mnie anime tego typu, ale cóż, jeśli uważasz że Ci się nie spodoba, twój wybór.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ACHA!
Gość
PostWysłany: 15-11-2009, 16:54   

A ja chciałbym poprosić o jakąś przygodówkę z magią mocami itd. (Może być fantasy, świat alternatywny, albo współczesność. Obojętnie.) Bez dramatów, może być z odrobiną komedii. Ale nie chodzi mi o żadne power rangers, ani od zera do bohatera. Chciałbym żeby bohater (lub bohaterowie) już na początku byli w czymś dobry (magia, broń palna, broń biała itp.) i dużo potrafił. Żeby nie był też żadnym świętym, kierującym się zasadami itd. niech to będzie ktoś kogo mało wszystko obchodzi. Taka "samotna armia". To np. może być najemnik albo coś w tym stylu. Taki wolny człowiek. I niech będzie dużo akcji i przygód.
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-11-2009, 16:55   

Slayers zdaje się spełniać wszystkie warunki.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IamDevil Płeć:Mężczyzna
Overcoming Darkness


Dołączył: 31 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-11-2009, 20:06   

Witam ponownie.

Tym razem przychodzę z prośbą o anime akcji, przygodówkę. Może być mecha/ supernatural/ magia etc. Chodzi mi o to, aby głównym motywem były pojedynki. Żadnych specjalnych wymagań nie mam.

Z góry dzięki za podpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-11-2009, 20:14   

Shakugan no Shana
Gantz
Hellsing
Rozen Maiden
Shaman King
Vandread

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-11-2009, 20:40   

Może mi ktoś polecić anime o aniołach?? Może być trochę dramatyczne i z ładną kreską.

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-11-2009, 20:44   

Air, może...

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-11-2009, 20:58   

Wyglądowo najlepsze jest chyba haibane renmei. Aureolki, skrzydełka, piękna opowieść, i prawdziwe uczucia. Polecam obejrzeć całe na raz w sylwestra zaczynając o 18:30 :P ale to jest tylko mój obyczaj.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ACHA!
Gość
PostWysłany: 16-11-2009, 16:40   

Slayers oglądałem. Prosiłbym coś nowszego i więcej akcji, i jeśli to możliwe to bardziej skierowane w stronę broni palnej (magia itp. też mogą być ale w mniejszym stopniu) i raczej bez pojedynków, leprze byłoby nawalanie chmary przeciwników, ale tak żeby bohater się przy tym trochę wysilił. Bo slayers to większość walk wyglądała tak :
-hahaha! teraz nam nie uciekniesz.
-Tak tak. FIRE BAL !
koniec
Albo tak
-Fire bal
-(nie pamiętam jak to szło, w każdym razie coś lodowego)
-tym mnie nie pokonasz!
-dragon slave
koniec
Powrót do góry
Valerain Płeć:Kobieta
Arbiter Elegantiarum


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 16-11-2009, 16:49   

Możecie mi polecić jakiś ładny romans, byle nie do bólu naiwny i głupi? Nie przeszkadzają mi magical girls ani tego typu sprawy, romans może byś nawet shounen-ai, byle nie yuri podobne.

_________________
"Hey, Gilbert, can you hear the poem of wind and trees"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7148222
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-11-2009, 16:53   

Air
Clannad
Byousoku 5cm

Edit: Fixed

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.


Ostatnio zmieniony przez Loko dnia 16-11-2009, 18:40, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-11-2009, 18:36   

Pierwszy post w temacie napisał/a:
Temat służy do zadawania pytań o serie polecane w jakiejś kategorii. Innymi słowy, mogą się tu znaleźć pytania w rodzaju: "jakie komedie romantyczne polecacie?", "co podobnego do aaa mógłbym obejrzeć", względnie "Widziałam bbb, ccc i ddd - podsuńcie coś w podobnych klimatach?"

Posty nie będące odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań będą usuwane.

Posty "Eee to świetna seria, polecam wszystkim" - jeśli nie będą odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań - będą usuwane.


ZNOWU usunięto post użytkowniczki, ZNOWU nie na temat. Bo się NIE chciało przeczytać, CZEGO dotyczy ten temat.

IKa- Zua Biurokratka


Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 131 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group