FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
ERROR
Gość
PostWysłany: 22-12-2009, 12:42   

Więc tak. Black lagoon sobie chętnie obejrzę. Baccano! widziałem. Casshern sins spróbuje, chociaż trochę nie pasuje mi kreska, ale zobaczę. Cowboy Bebop widziałem, co prawda jakoś do mnie nie przemawia, ale ciekawe. Ergo proxy, jest, ten, no ... Po prostu dziwne, ma trochę nieprzyjemny klimat i kreskę.
Przejdź na dół
Xnap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Gru 2009
Skąd: Bolków / Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 24-12-2009, 20:55   

Cześć wam,
Poszukuje 'lekkiego' anime akcji. Coś z rodzaju shounen, ale może nie tak infantylne jak większość shounenów. Coś ala Samurai Champloo. Najlepiej bez mechów. Znacie coś takiego?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5208978
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-12-2009, 21:43   

@Xnap

Wprawdzie nie jest ani lekkie i są w nim mechy ale, Tengen Toppa Gurren Lagan powinno ci podejść. A jeśli nie to, to może Pumpkin Scissors (tutaj już nie ma mechów, ani nawet kombinezonów bojowych, ani nic).

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Xnap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Gru 2009
Skąd: Bolków / Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 24-12-2009, 21:56   

Dzięki demiCanadian,
Zobaczę co polecasz. Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś, ale mój problem z mechami (jako fan techniki, uważam, że humanoidalny robot wojenny jest pomysłem całkowicie bezsensownym) jest sprawą drugorzędną. Chciałem przede wszystkim o wartką akcję i coś co porwie przy oglądaniu. Coś na shouneny, jak np bleach. Niestety większość tego typu anime zawiera infantylne elementy które mnie już nie bawią. Nie chce widzieć jak komuś leje się krew z nosa itp, ale samą walkę gdzie już trzymam kciuki za kogoś to bym obejrzał.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5208978
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-12-2009, 23:50   

No to gurren lagann jak najbardziej pasuje. To anime jest inne, ma elementy fanservisowe ale nie kręci się wokół nich. Są jak gdyby częścią tła. Absurdalna prędkość akcji, wyolbrzymiony dramatyzm i głębokość fabuły zupełnie to rekompensują. Natomiast bohaterowie mają bardzo przyjemne charakterki , nawet ci źli.

Vandread jest znacznie bardziej mecha, harem i fanservis. jednak też nie jest najgłupszym tytułem, Nie wszystkie mechy są humanoidalne.

Ale idąc w stronę lekkich , komediowych seriali akcji. Carried By The Wind: Tsukikage Ran z tym że kompletnie bez większego sensu, epizodyczne i gorsze od champloo.
Jubei-chan A z kompletnie psychiatrycznych hare + guu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mitsushi Płeć:Kobieta
Misaki xD


Dołączyła: 19 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-12-2009, 15:05   

wiatm , jakie anime wg was jest bardzo wciągające godne uwagi itd.. :D interesuje mnie romans dramat+komedia .Ładna kreska. Z roku mniej wiecej 2006-2009 . Zadnych mechow haremow ecchi itp ;/ Jakos mnie to drażni ^^ .Może być shojo . Widziałam Vampire Knight , junjou romantica , toradora , Lovely Compleks , Skip Beat , Clannad ( ale trochu za bardzo jak dla mnie płaczliwe ;/), Specjal A, Zero no Tsukaima , :D I żeby miało wciągającą akcje zeby nie ogladało sie 13 odc przez wiecej niż tydzien tylko zeby bardzo wciągało ^^ . Ah .. ci ludzie ktorzy tam maja byc xD aby byli choc glowna bohaterka w liceum .

_________________
Zapraszam do mojej listy anime ^__^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3440216
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2009, 15:18   

Nie widzę w wymienionych tytułach Kanon(2006) oraz Air. Możliwe, że to by trafiło w Twe gusta.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
mitsushi Płeć:Kobieta
Misaki xD


Dołączyła: 19 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-12-2009, 15:20   

o nie , po paru odcinkach malo nie zasnełam ;/ tak jak po Chobits ;/

_________________
Zapraszam do mojej listy anime ^__^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3440216
shunsui93 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 27 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2009, 15:27   Poszukuje anime !

Witam poszukuje anime lub w ostateczności mangi
podobnej do np. Code Geass, Naruto, Sengoku Basara
Chodzi o to by w anime/mandze przewijał się wątek walki między różnymi klanami, organizacjami, nacjami, grupami, itp jak w wyżej wymienionych anime
w Sengoku Basara walki japońskich prowincji
w Code Geass spory między Wlk. Brytanią, Japonią, Chinami itp.
Naruto nie oglądałem ale orientuje się, że są tam różne klany mające swoich przedstawicieli, przywodców, czymś się charakteryzujące itp.
Najlepiej by w anime były walki na miecze itp. jak w Sengoku Basara, Bleach czy Naruto niż np Mechy chociaż każda propozycja bardzo mile widziana xD
Z góry dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2009, 15:27   

Więc może ef - a tale of memories. i ef - a tale of melodies., myself;yourself?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2009, 15:31   

W tym temacie pisze się takie prośby:
http://forum.tanuki.pl/tematy10/2973,2205.htm?highlight=#219378.

ps; soul eater.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2009, 16:11   

Ja bym ze swojej strony polecał bo akurat też oglądam True Tears

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 27-12-2009, 16:38   

Nie do końca pasuje, ale może Nana.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-12-2009, 17:46   

Michiko to Hatchin , był romans jest dramat + komedia. Rocznik się zgadza. Niestety w meksyku nikt nie chodzi do szkoły :].
Moim zdaniem kryteria bardzo wyśrubowane, zwłaszcza ten rok. Niestety w całej masie tytułów z tego okresu , niewątpliwie znajduje się wiele chłamu.
Ostatnim co oglądałem ciekawcem z tego nurtu jest niewątpliwie Nyan Koi!. Chociaż nie ustrzeżemy się tutaj haremizacji , to jednak staniki i gatki nie latają po ekranie.
Hayate no Gotoku, może zaskoczy trybik. jeśli nie to po tych 20 odcinkach znacząco zacznie przynudzać. Higashi no Eden chociaż oni są tuż po liceum. Poza tym tytułowa piosenka zagrana przez Oasis. Hipopotamki są wręcz śliczne. Toradora! bez komentarza :].
No nie chce mi się dalej zagłębiać w kalendarz , bo ja to nieregularnie oglądam "nowości".

Załóż sobie jakiś listing, są darmowe, przydatne i na pewno proste w obsłudze.
A uzupełnia się je jak się pamięta , nie trzeba się męczyć godzinami jednorazowo. Coś się przypomni to buch to do notatnika na pulpit , jak się uzbiera to pouzupełniać na stronie. Nie trzeba pamiętać nawet całych tytułów, starczy jeden człon a wyszukiwarki na listingach sobie poradzą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 27-12-2009, 22:35   

Ja szukam czegoś podobnego do tego co chciał ERROR. Ale ja napisze to krócej.
W miarę dorosłe anime (no chyba że to komedia) z oceną 9 na 10/ 10 na 10. I uwaga najważniejsze. Zasługujące na tą ocenę. Co do tematyki, to mam jakiś uraz to nie "pięknych" romansów i dramatów.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 148 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 147, 148, 149 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group