FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 01:54   

Skręć_w_lewo! napisał/a:
Możecie polecić jakieś ciekawe anime podobno może do "Code Geass " bądź "Death Note"?

Jeśli chodzi o coś podobnego do DN, to Monster nawet by pasował, ale to jest 74-odcinkowy tasiemiec.

Skręć_w_lewo! napisał/a:
Szukam jeszcze anime podobnego do "Elfen Lied" ;)

Higurashi no Naku Koro ni?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-01-2010, 07:37   

Urufu, co do anime podobnych do EL zawsze będzie ten problem, że one nie mają guemby. Właściwie, to trzeba by najpierw zacząć od tego, co się dla Skręćcosia w danych tytułach podobało, bo w kontekście całości były mimo wszystko oryginalne i jedyne.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zevs Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 07 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 18:51   

poleci mi jakieś anime w stylu sns albo znt ale zakonczone?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LeeBailong Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 19:32   

Witam.
Poszukuje anime ze spora dawka walk. Najlepiej zeby glowny bohater nie byl idiota, tylko inteligentna osob:P oglo by byc cos w stylu od zera do bohatera. Ogladalem kilka serii anime, ale poszukiwal bym cos jak Basou Renkin, Bleach i Naruto (tutaj czytam akurat mange). Wazne jest zeby bohater posiadal jakies supermoce lub zdobyl je jakos napoczatku. Troche zamotalem, ale mam nadzieje ze bedziecie w stanie mi cos polecic:)
Dziekuje i pozdrawiam:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-01-2010, 19:35   

LeeBailong napisał/a:
Witam.
Poszukuje anime ze spora dawka walk. Najlepiej zeby glowny bohater nie byl idiota, tylko inteligentna osob:P oglo by byc cos w stylu od zera do bohatera. Ogladalem kilka serii anime, ale poszukiwal bym cos jak Basou Renkin, Bleach i Naruto (tutaj czytam akurat mange). Wazne jest zeby bohater posiadal jakies supermoce lub zdobyl je jakos napoczatku. Troche zamotalem, ale mam nadzieje ze bedziecie w stanie mi cos polecic:)
Dziekuje i pozdrawiam:)

Czytając takie posty jak powyższe, zastanawiam się, czy umiejętność poprawnego napisania kilku zdań po polsku powoli nie staje się dostępną nielicznym wybrańcom supermocą. Ale do rzeczy - One Piece ma szanse ci się spodobać,
Powrót do góry
LeeBailong Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 19:40   

Czytam mange One Piece, wiec anime nie bedzie dla mnie zaskakujace ^ ^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-01-2010, 19:42   

Mi możecie polecić jakieś banknoty w stylu nbp.
Co prawda domyślam się (chyba) że chodzi o sayonara zetsubou sensei, ale nie każdemu chce się rozszyfrowywać skróty. Na przyszłość proszę po całości tytułki, wszystkim nam będzie przyjemniej i łatwiej.
A co do podobnych. Ja miałem dziwne uczucie podobieństwa w maria holic , negima i negima?!, oraz paniponi dash (coś mi świta że twórcy podobni). Może to nie jest to samo, ale wygląda podobnie i wszystko jest absurdalne. Co do dalszych części opowieści o desperacie nauczycielu nie wiem co mogło by być do nich podobne. No i tyle , może jeszcze ktoś coś wymyśli. Co do drugiego skrótu to nawet nie wiem co to jest :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Xnap Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Gru 2009
Skąd: Bolków / Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 23:01   

LeeBailong, szukasz czegoś z gatunku shounen:
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/!urating/1/?type=1&geid=59&noalt=1
Sądze, że Fullmetal Alchemist może być tym czego szukasz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5208978
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 01:38   

Poleciłbym jeszcze Psyren-a póki co nie ma jeszcze anime, ale myślę, że to kwestia roku ;p Manga musi jeszcze trochę się rozwinąć ;)

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
MarcowyZajaczek Płeć:Kobieta

Dołączyła: 28 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 04:09   

Boik! Poleci mi ktoś jakieś anime z ładną grafiką i japońską duszą (wiecie, o co chodzi), sceny walki mile widziane. Tylko żadnych masówek, bo nie mogę na to poświęcić całego życia. Może być w stylu Samurai Champloo czy Sengoku Basara, albo coś bardziej poważnego, jak Hakkenden/Basilisk/Shigurui. I, jeśli znacie, coś z bardziej chorych klimatów (dzieła Gainaxu już znam na pamięć, więc odpada).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LeeBailong Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 21 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 08:53   

Z manga Psyren jestem na bierzaco, a co do FMA, to pierwsza czesc anime obejrzalem a za druga sie jakos nie zabieralem, wiec moze to dobry moment :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 11:55   

Black Lgoon właśnie oglądam. Ergo Proxy trochę dziwne, ale się zobaczy.
A na razie przypomnę moje prośby. Żeby znalazło się coś więcej na obie prośby.
NR.1
Przygodówka w mrocznych klimatach, trochę walki na miecze pistolety itp. Trochę sarkazmu i może troszeczkę czarnego humoru. Bohater niech najlepiej nie będzie święty i może być najemnikiem/łowcą nagród i najlepiej niech trochę podróżuje.
NR.2
W niektórych anime, jest taka postać. Tajemniczy przyjaciel głównego bohatera (zwykle zajętego ratowaniem świata), który nieopodal końca opowiada o swoich tajemnicach (nie w całości), a potem się poświęca (czy coś w tym stylu). Więc chciałbym żeby to był główny bohater, i akcja niech skupia się na nim, a inne rzeczy (choćby to ratowanie świata przez jego kumpla) zostawia lekko z boku/w oddali.

Skopiowałem, więc jest takie samo.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 13:11   

LeeBailong napisał/a:
Z manga Psyren jestem na bierzaco, a co do FMA, to pierwsza czesc anime obejrzalem a za druga sie jakos nie zabieralem, wiec moze to dobry moment :)


To moje pomysły się kończą, ale za FMA: Brotherhood to obowiązek się zabrać, anime póki co jest na podstawie mangi więc jest lepszy od poprzednika.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 15:37   

s3shir0 napisał/a:
FMA: Brotherhood to obowiązek się zabrać, anime póki co jest na podstawie mangi więc jest lepszy od poprzednika.


Popieram, popieram. Brotherhood jest lepszy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-01-2010, 15:49   

ZUBEK napisał/a:
NR.1
Przygodówka w mrocznych klimatach, trochę walki na miecze pistolety itp. Trochę sarkazmu i może troszeczkę czarnego humoru. Bohater niech najlepiej nie będzie święty i może być najemnikiem/łowcą nagród i najlepiej niech trochę podróżuje.

Mam nadzieję że zwróciłeś uwagę na Cowboy Bebop, które zostało Ci polecone na poprzedniej stronie.

ZUBEK napisał/a:
W niektórych anime, jest taka postać. Tajemniczy przyjaciel głównego bohatera (zwykle zajętego ratowaniem świata), który nieopodal końca opowiada o swoich tajemnicach (nie w całości), a potem się poświęca (czy coś w tym stylu). Więc chciałbym żeby to był główny bohater, i akcja niech skupia się na nim, a inne rzeczy (choćby to ratowanie świata przez jego kumpla) zostawia lekko z boku/w oddali.

Zdajesz sobie sprawę że jeśli akcja skupi się na nim to już nie będzie tajemniczy? Najlepiej byłoby żebyś podał jakiś tytuł, który wg Ciebie spełnia te warunki. Na ślepo podam mogę jedynie polecić: Rozen Maiden, SaiKano

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 151 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 150, 151, 152 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group