FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2010, 20:04   

IKa napisał/a:
miqziomq napisał/a:
Nadal...To nie to i to Shinpi no Sekai El Hazar to też nie

To może z innej strony:
http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/!urating/1/?geid=22&noalt=1
Tu masz listę tytułów ecchi zrecenzowanych na Tanuku, posortowaną od najwyższej oceny według użytkowników. Obejrzyj zrzutki i sobie coś wybierz...

Niestety, wymagani: ecchi, komedia i fantasy dają TYLKO to: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/lista/title/1/?geid=3%2C1%2C22&noalt=1

Zresztą, sam się naucz posługiwać opcją "szukaj".



Pomyśl
Może ktoś nie ma czasu na szukanie?Może ktoś ma co innego do zrobienia... Więc ja proszę użytkowników bo sam nie mam czasu...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-01-2010, 20:19   

Cytat:
Pomyśl
Może ktoś nie ma czasu na szukanie?Może ktoś ma co innego do zrobienia... Więc ja proszę użytkowników bo sam nie mam czasu...

A może ty pomyśl. Po raz któryś tam wklejasz tego samego posta, marudzisz, mimo że dostałeś już mnóstwo propozycji. Wniosek: może ludzie na tym forum mają nieco inny gust i nie oglądają tego co ty, a co za tym idzie, nie mogą ci pomóc. Swoją drogą, skoro masz czas non stop pisać to samo i narzekać (jak również masz czas na oglądanie anime), to może poświęć go na samodzielne poszukiwania? Google nie boli...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-01-2010, 21:20   

Moshi_moshi, może troszki za ostro :]. Ale fakt jest faktem. Coraz trudniej jest mi wyobrazić sobie kompatybilne tytuły. Być może wychodzimy nawet za Ikkitousen i Princess lover. :] (które z resztą strasznie szarpią się z moim gustem) Miqziomq, nie przesadzaj. Jeżeli Ika podchodzi do sprawy w ten sposób , znaczy to najczęściej wielką irytację moderacji i próbę ucięcia tej dyskusji. Niemniej jest to chyba rzeczywiście najprostsze rozwiązanie. Tytuły zostały odsortowane , można je jeszcze poukładać wedle oceny, roku i czegoś tam. Nie wiem czego tu się czepiać, wymienione tytuły pojedynczo też odrzuciłeś, też straciłeś czas.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2010, 22:12   

Góral napisał/a:
Mononoke, Xam'd to bardziej sci-fi niż fantasy (mechy, działa +dziwna broń biologiczna) i ogólnie ta hybryda gatunków niezbyt mi się podobała (przynudzała na potęgę).


Racja bliżej mu do sci-fi, nie wiem dlaczego Cię przynudzała, ale to anime bardzo mi się podobało, przedstawienie relacji pomiędzy ludźmi było ciekawe bo to było głównym celem anime w moim odczuciu.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2010, 08:00   

Dobra usuncie mi to konto bo widze że to forum nic nie pomoże
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2010, 09:03   

miqziomq napisał/a:
Dobra usuncie mi to konto bo widze że to forum nic nie pomoże


Polecanie dobrych tytułów wcale nie jest takie łatwe po pewnym czasie : ) W końcu braknie tytułów więc nie przeżywaj zbytnio tego.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2010, 13:52   

Szukam czegoś oryginalnego. Wczoraj widziałam Cat soup i bardzo mi się spodobało, Mononoke też było świetne, Beck, Shigofumi, Dennou coil (zdecydowanie), Ghost hound, Baccano!. Są to tytuły, które naprawdę przypdały mi do gustu ze względu na niesampwity całokszyałt. Ciekawa kreska, pomysły, lub fabyła. Mój gust jest zróżnicowany więc może nie będzie z tym jakiegoś większego problemu.Może ktoś widział anime warte obejrzenia?

Kolejne, które zdecydowanie by mi odpowiadało byłoby takie, co zawiera szczyptę japońskich legend, coś z ayakashi, youkai itp. Chodzi mi o coś w stylu Amatsuki, Mononoke, Mouryou no hako, Natsume yuujinchou.

Za spełnienie którejś prośby byłabym wdzięczna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 16-01-2010, 14:17   

Gucia napisał/a:
Może ktoś widział anime warte obejrzenia?


Gdyby tak nie było, to nikt nie traciłby czasu na anime ;p

Sporo skakania po gatunkach, ale wbrew pozorom nie trudno się wstrzelić w ten tok. Ja proponowałbym zacząć od xxxHolic (o japońskich wierzeniach trochę inaczej). Idąc dalej dorzucę Honey and Clover i Spice and Wolf (bez konkretnego wskazania - luźne skojarzenie z dotychczas widzianymi tytułami).

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-01-2010, 14:40   

Gucia, skoro podobało ci się Mononoke to warto obejrzeć Ayakashi ~Japanese Classic Horror~, jest jeszcze mało znane (zupełnie niesłusznie) - Ayakashi Ayashi, a z produkcji nieco lżejszych, Ghost Hunt.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2010, 20:06   

Cześć wszystkim, a ja tym razem proszę o przygodówkę. A szczególnie o głównego bohatera. Mianowicie chciałbym żeby to była taka dusza towarzystwa, ktoś kto zawsze jest wyluzowany, w miarę miły i trochę komiczny. Oczywiście nie chce żeby to była jakaś głupia komedia. Nie chce też żeby bohater był super szczęśliwym idiotom który zachowuje się jakby coś brał. Niech posiada jakąś nieprzeciętną wiedzę i umiejętności. Co do kwestii klimatycznych, to raczej skłaniałbym się do tego, żeby bohater stanowił taką samotną wyspę w morzu ciemności czy coś w tym stylu(złe czasy, wojna, czy coś tam). Niech (to tylko przykład nigdzie tego nie widziałem) wejdzie do knajpy pełnej ciemnych typów, otwierając drzwi kopniakiem i wołając z uśmiechem "Cześć wszystkim !", po czym usiądzie i zacznie zagadywać kolesia przy barze. A pół godziny później, będzie z każdym na ty, a wszyscy będą słuchać jakiś jego opowieści o swoich podróżach z uśmiechem na twarzach. I jeszcze raz, to tylko przykład charakteru, nic więcej. Oczywiście też niech będzie trochę tajemniczy i ma jakąś tajemniczą przeszłość czy coś. Bo przecież żaden człowiek ni z tond ni z owąd nie zaczyna się zachowywać w opisany sposób, a szczególnie w jakiś złych czasach.
I oczywiście niech nie będzie święty, to znaczy może być dobry, recytować kawałki bibli, ale ma być lekkoduchem, a nie super poważnym nudziarzem. Zabijać, pić, bić się i robić ciemne interesy też może.

PS: Nigdy nie widziałem anime spełniającego te kryteria.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-01-2010, 20:23   

Główny bohater Gintamy po części spełnia te kryteria. Człowiek, który zdaje się do niczego nie podchodzić poważnie, z ilością tupetu, którą możnaby obdzielić jeszcze kilku innych bohaterów, przy tym wygadany i ze sporą ilością charyzmy. Posiada on też wymaganą tragiczną przeszłość.
Niestety sama seria może ci nie przypaść do gustu, bo to szalona komedia z toną elementów parodystycznych. Mroczne wątki i owszem pojawiają się (jako kilkuodcinkowe arki), ale rzadziej. W dodatku główny bohater nie jest ani trochę miły i z reguły ignoruje swoich rozmówców.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2010, 21:04   

Z tym miłym to, że tak powiem takie moje wyobrażenie komizmu, którego nie chcę mi się opisywać. Rzeczywiście taka szalona komedia i parodia, trochę mi wadzą, jednakże, skończyłem oglądać wszystko co chciałem obejrzeć i strasznie mi się nudzi. więc "Poczekamy zobaczymy nie wchodzi w grę", w każdym bądź razie zobaczę Gintame, może mi się spodoba, ale chyba i tak nie obejrzę wszystkich odcinków.. To na tyle, co do reszty (i tu na przekór przeciwnością losu, siostrze zwalającej mnie z krzesła i mym własnym słowom, by jeszcze bardziej przydłużyć ten nawias, do czego dążę. Napiszę zważając na moje poprzednie słowa i krzyknę "A jednak") poczekamy zobaczymy. ;]

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-01-2010, 01:37   

Nie wiem dlaczego ale gto powinno być zbieżne. Główny bohater rzeczywiście wchodzi z kopniaka do niektórych miejsc. Ma mroczną przeszłość i ze wszystkimi się zaprzyjaźnia, będąc kompletnie obleśnym typem. Samotna wyspa na morzu ciemności to nauczyciel na pastwie kłopotliwych uczniów. Niestety jest super szczęśliwym idiotą który zachowuje się jakby coś brał. I tak to jest głupia komedia. (nie mam pewności ale mogłeś to już oglądać , teraz coś mi świta, mogę się mylić :])
Z innej strony podchodząc Solty Rei. Mamy tu główną bohaterkę , zielonowłosą dziewczynę z amnezją i dziwnymi uszami. Do tego młoda panienka rozwala czołgi jedną ręką i jest bardzo przyjazna do pewnego gbura i jego przyjaciół (oraz niektórych przestępców) Całość w stylu widma apokalipsy typu człowiek kontra maszyna. Mroczna przeszłość całej masy bohaterów i parę nieoczekiwanych zwrotów.
W sumie darker than black też by pasowało :P bo główny mroczny typ ma przeszłość i jest dosyć przyjacielski dla osób pobocznych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 09:36   

Dobra zaczne od nowa szukam anime:
-Komedia
-Romans
-No i może fantasy lub magia.
Na razie przypadło mi do gustu Lamune
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-01-2010, 10:43   

GTO i Darker than Black oglądałem. Co do Solty rei, to jest że tak napisze sytuacja odwrotna, ale ciekawy opis, więc zobaczę.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 159 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 158, 159, 160 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group