FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
mizu Płeć:Mężczyzna
`nihil novi`


Dołączył: 18 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2010, 16:44   

Witam.
Poszukuję czegoś przygodowego może sensacji w zasadzie nie przeszkadzają mi żadne gatunki (przeszłość, przyszłość, fantasy czy teraźniejszość) o ile seria będzie trzymać poziom fabularny.
Ps. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, miło by było gdyby przy ich doborze uwzględnić moją listę anime.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
puma Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Sty 2010
Skąd: Starachowice
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2010, 17:59   

CIACH
Podoba mi się jak jest to narysowane i upszejmię proszę również o polecenie mi jakiś fajnych anime praz mangi. Dziękuję za zainteresowanie i odpowiedzi. Jeżeli piszę nie na tym temacie co trzeba, poinformujcie mnie. Pozdrowenia

Przy rejestracji wymagane jest przeczytanie Regulaminu. W tymże Regulaminie jest napisane, czego NIE wolno robić. Usunięto część dotyczącą nielegalnych źródeł.
I tak, nie ten dział, do polecania jest inny temat.
Przeniesiono

IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
19169646
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2010, 18:58   

puma, jeśli spodobało ci się Loveless, może obejrzysz Junjou Romantica?
Wprawdzie kreska nie jest najlepsza, ale ogółem, anime jest ciekawe. Pomijając gejów których ja się boję. O.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-01-2010, 19:02   

mizu napisał/a:
Witam.
Poszukuję czegoś przygodowego może sensacji w zasadzie nie przeszkadzają mi żadne gatunki (przeszłość, przyszłość, fantasy czy teraźniejszość) o ile seria będzie trzymać poziom fabularny.
Ps. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, miło by było gdyby przy ich doborze uwzględnić moją listę anime.

z sensacji:
Master Keaton
Ghost in the Shell (TV, OVA, filmy)
Patlabory (OVA, Filmy - trzeba obejrzeć serię tv lub ova by zapoznać się z filmami)
Kaze no Yojimbo
Mouryou no Hako

Z przygodowych jest cała masa. Niech inni się starają ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-01-2010, 20:34   

A ja mam specyficzną prośbę.
Anime ze starym dziadem który ma jednak werwę i wysuwa się na pierwszy plan (coś jak anty - Kame-senin) i dużą ilość walki. Najlepiej wręcz.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michiyo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 19 Cze 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2010, 11:51   

Szukam anime podobnego do Baccano. Żeby miało taką wciągającą fabułę, ciekawych bohaterów, trochę akcji i najważniejsze żeby miało taki fajny trochę zakręcony klimat, dobrze żeby miało w miare ładną kreskę i mało ecchi.

Z góry dzięki ;)
MAL

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 21-01-2010, 12:02   

Karel napisał/a:
A ja mam specyficzną prośbę.
Anime ze starym dziadem który ma jednak werwę i wysuwa się na pierwszy plan (coś jak anty - Kame-senin) i dużą ilość walki. Najlepiej wręcz.

Hmmm.... Najlepiej byłoby polecić serię gier Tekken, gdzie występuje Heihachi Mishima. Ale serio, przychodzi mi do głowy Ranma 1/2
Powrót do góry
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2010, 15:22   

ShuffleObejrzałem całe :) spoko a czy jest np.2 seria?I szukam czegoś podobnego do tej anime jest super!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
puma Płeć:Kobieta

Dołączyła: 18 Sty 2010
Skąd: Starachowice
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2010, 15:52   

Mirror bardzo dziękuję za odpowiedz. Obejżę. Pozdrawiam
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
19169646
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2010, 20:10   

Michiyo,

Ghost hound, Beck, Shigofumi( grnialne, naprawdę polecam), Dennou coil( też, zdecydowanie), Kurenai, Speed grapher. To anime wciągające, z ładną kreską. Jak dla mnie niesamowite, ale nie wiem czy będą miały zakręcony klimat taki jak w Baccano. Taki klimat miało napewno Nekojiru-so( występuje też pod tytułem Cat soup),oraz Mononoke, nie wiem tylko czy ich kreska przypadnie ci do gustu, a z tych co podałam to Dennou coil i Ghost hound,myślę, że Paprika też by pasowała do twojej prośby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 21-01-2010, 22:07   

Jak do tej pory najbardziej przypadło mi do go gustu shuffle i szukam czegos z tego rodzaju co mogłoby mnie tak samo wkręcić jak te anime więc prosze o rade:***

obejrzałem ale zadne nie bylo tak dobre jak shuffle Akane-iro ni Somaru Saka, Asu no Yoichi!, Hatsukoi Limited, Nogizaka Haruka no Himitsu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2010, 13:28   

Firerod napisał/a:
Jak do tej pory najbardziej przypadło mi do go gustu shuffle i szukam czegos z tego rodzaju co mogłoby mnie tak samo wkręcić jak te anime więc prosze o rade:***

obejrzałem ale zadne nie bylo tak dobre jak shuffle Akane-iro ni Somaru Saka, Asu no Yoichi!, Hatsukoi Limited, Nogizaka Haruka no Himitsu.

Nom szukam tak samo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-01-2010, 14:41   

Miqziomq, jedna prośba. Zacznij używać google, angielskiej wikipedii lub anime news network i nie pytaj wiecznie o kontynuacje. A) będziesz mieć odpowiedź szybciej. B) nie będziesz zaśmiecać wątku. C) sukcesywnie nauczysz się samodzielnie szukać sobie tytuły.

Jeżeli szukacie haremu do potęgi to polecam negima tylko nie wiem które lepsze stare czy nowe. Poza tym jakieś kanakon -y , girls bravo. Ale szczerze jestem już za stary żeby się wstrzelić w wasz tok rozumowania :] A shuffle w ogóle mam na czarnej liście :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2010, 16:42   

kokodin, tu nie chodzi otaki harem ale jak te anime jest zrobione poprostu wciąga i łapie za serce :P ale tak n serio to szukam czegoś podobnego (co mnie wciągnie i zachwyci) nie lubie typowej "nawalanki" bo w jakim to sens ale cos z elemntem miłości

więc prosze o jakies tytuły podobne do shuffle
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2010, 16:51   

Nie wiem co może Cię zachwycić, nie oglądam raczej takich gatunków, ale Suzuka mi się podobała.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 161 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group