FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2010, 22:37   

mitsushi, może True Tears? Co prawda sam do końca nie obejrzałem, ale po kilku odcinkach uważam, że jest całkiem dobre. Shoujo to nie jest, ale można powiedzieć, że podobne do Ef a tale of memories.
A co do Ef'a drugą serię pod tytułem melodies widziałaś? Na liście nie masz tego podanego, ale kto wie czy znowu obejrzane-nie dodane czy nie obejrzane : )

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-02-2010, 23:44   

Dragonsky, ale ty to polecasz (komu?) czy takich szukasz :] Nie wiem czy dobrze poznałeś sens tego tematu, który jak zawsze jest na pierwszej stronie.
Boo??, Krwawe , fabularne i z magią. Teoretycznie , gdyby odrzucić połowę odcinków hell girl by pasował. :] Poza tym jak zawsze polecam Now and Then, Here and There, moonphase, tsukihime, wolfs rain. W sumie nie magia ale blue gender. I to było z pamięci , teraz zajrzę jeszcze na swoją listę :] Blood+ co prawda ma grubą skórę, ale jak wyjadą z okinawy, to już się coś dzieje. Darker Than Black - Kuro no Keiyakusha , tak ten pierwszy. W roli dowcipu Haré+Guu , bo krwawe, z odrobiną magii i ukrytą fabułą . Poza tym tytuł nieprzyzwoicie głupi , aż warto zobaczyć. Karin jeśli za krwawość liczymy krwotoki z nosa.Rozen Maiden-y , yes "alice game" .Witch Hunter Robin. No i chyba tyle. Nic podobne nie jest ale większość na swój sposób ciekawa i warta polecenia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-02-2010, 09:39   

Pierwszy post w temacie napisał/a:
Temat służy do zadawania pytań o serie polecane w jakiejś kategorii. Innymi słowy, mogą się tu znaleźć pytania w rodzaju: "jakie komedie romantyczne polecacie?", "co podobnego do aaa mógłbym obejrzeć", względnie "Widziałam bbb, ccc i ddd - podsuńcie coś w podobnych klimatach?"

Posty nie będące odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań będą usuwane.

Posty "Eee to świetna seria, polecam wszystkim" - jeśli nie będą odpowiedziami na jedno z ostatnio zadanych pytań - będą usuwane.
Usunięto posty użytkownika Dragonsky. To NIE jest temat do polecania wszystkiego co obejrzałeś.
IKa - Zua Biurokratka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2010, 16:01   

Witam, szukam anime godnych uwagi o tematyce shoujo-ai lub/oraz yaoi, bez elementów hentai. Z góry dzięki.

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2010, 16:06   

Kouta90, co powiesz na Maria-sama Ga Miteru, Strawberry Panic!?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2010, 16:20   

Maria-sama Ga Miteru kiedyś już sprawdzałem ale przez okazało się na tyle poważne że jakoś nie dotrwałem zbyt daleko, nie mniej jednak postanowiłem sobie wrócić do tego. Strawberry Panic brzmi ciekawie, sprawdzę oba tytuły nie mniej jednak chętnie bym posłyszał jeszcze kilka propozycji.

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-02-2010, 18:02   

Kouta90 napisał/a:
Witam, szukam anime godnych uwagi o tematyce shoujo-ai lub/oraz yaoi, bez elementów hentai. Z góry dzięki.

Revolutionary Girl Utena
Brother Dear Brother
Kashimashi
Kapłanki Przeklętych Dni
Simoun
Powrót do góry
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2010, 18:33   

Z tym, że Utena, choć posiada oczywiście elementy shoujo-ai, raczej nie może być uznana za anime o takiej tematyce - jest to raczej element poboczny.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-02-2010, 20:06   

Bezimienny napisał/a:
Z tym, że Utena, choć posiada oczywiście elementy shoujo-ai, raczej nie może być uznana za anime o takiej tematyce - jest to raczej element poboczny.

Nie, żebym się kłócił, ale jest to tytuł będący ikoną gatunku i prawdopodobnie najbardziej znanym shoujo ai na świecie. Oczywiście, można dyskutować o tym, ile yuri w yuri, ale najlepiej obejrzeć samemu i wyrobić sobie własne zdanie.
Powrót do góry
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2010, 20:12   

Sprawdzę Simoun i Kapłanki przeklętych dni bo przy reszcie mnie coś kreska odstrasza no i ewentualnie Kasimasi choć też niektóre screeny nie zachęcają. Myślę że najpoważniej zapowiada się Maria-sama. A z gatunku lolicon coś wartego polecenia ?

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-02-2010, 20:25   

Kouta90 napisał/a:
A z gatunku lolicon coś wartego polecenia ?

Nie obraź się, ale pojęcia "lolicon" i "coś wartego polecenia" jak dla mnie raczej się wykluczają i podejrzewam, że akurat na Tanuki nie jestem w tym poglądzie odosobniona.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-02-2010, 20:29   

Kouta90 sprawdź Kodomo no Jikan. Niektórzy uważają to za prześwietne anime i "prawdziwe loli", choć nawet dla mnie, człowieka który uwielbia lolicon był to zwykły crap.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Snajper Płeć:Mężczyzna
Nobilitująca ranga


Dołączył: 14 Lut 2010
Skąd: Mam wiedzieć ?
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2010, 20:51   

To ja polecę znany już tytuł, "Saint Seiya" tłumaczyć nie muszę prawda ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4249890
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 16-02-2010, 20:55   

Snajper napisał/a:
To ja polecę znany już tytuł, "Saint Seiya" tłumaczyć nie muszę prawda ;D

...

Czegoś nie wiem o tej serii?

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kouta90 Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2010, 21:09   

Snajper napisał/a:
To ja polecę znany już tytuł, "Saint Seiya" tłumaczyć nie muszę prawda ;D

Akurat tego typu kreski nie lubię.

_________________
MY ANIME LIST
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 170 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group