FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
So Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 14:46   

Witam.
Szukam anime podobnego do Kanon, Myself yourself, GTO, Clannad i cos w tym stylu.
Coś w stylu romansu i szkolnego anime, może byc także komedia szkolna :)
Znacie, może jakieś fajne?

@EDIT:
Tak, z ecchi też jestem zainteresowny:)


Ostatnio zmieniony przez So dnia 19-02-2010, 15:06, w całości zmieniany 2 razy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 14:54   

Może obecnie emitowane Kimi ni Todoke.
A z zakończonych: Asu no Yoichi, Beck, Ef a tales of melodies/memories, Full Metal Panic 1/2/3, Hatsukoi Limited, Spice and Wolf 1/2, Toradora, Special A, Ouran Hight School Host Club, .

Ecchi też zainteresowany?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 19:18   

A ja chciałbym obejrzeć, jakąś fajną komedie przygodową. Taką ciekawą, w której jest dużo walki i strzelania. Coś jak Gurren Lagann. Też z rozbudowaną fabułą, a nie jakaś głupia komedia bez niczego. Może też być trochę echhi. Ale żeby pod tym wszystkim też kryło się coś więkrzego i głębszego jakaś miłość czy dramat. Coś takiego miłego do oglądania śmieszącego na prawie każdym kroku, ale też coś co skłoni do uronienia tej łezki w kilku momentach i na końcu. I coś przy czym można sobie krzyknąć (po cichu oczywiście) "Tak ! A jednak ...". Takie fajne i "przemawiające".

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Noriel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lis 2009
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 19:33   

So może jeszcze: Sola, Air, La corda D'oro.

ZUBEK: Full Metal Panic i nie wiem czy dokładnie o to chodziło, ale może Baccano.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2010, 19:40   

ZUBEK, So, Mahoromatika znajom? Jeśli nie to zdecydowanie polecam, bo pasuje w obydwu przypadkach (zaraz Zubkowi chyba już to kiedyś polecałem :] ) Dla Zubka chyba jeszcze z.o.e. dolored, vandread i więcej chyba kosmostrzelanek nie widziałem nawet , no chyba, że zaliczać space pirate mito które jest durne, lub xxxx of the stars, które jest "sztuczne" i dopiero po pierwszej serii się rozkręca. Co do prośby So , to może Nanaka 6/17.

Edit ....................................................................................................................................
So zapomniałem o Kanonie lektur nie obowiązkowych w kategorii dobre komedie szkolnoromantyczne. Ouran high school host club, Wallflower oraz coś dziwnego Otome wa Boku ni Koi Shiteru, z którego scena przymierzania kostiumu kąpielowego, jest dla mnie prawdziwą zagadka.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 19-02-2010, 20:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 19:41   

O, mój pierwszy nie-powitalny post!
So, do podanych wyżej propozycji dorzucam True Tears, które bardzo kojarzy mi się z Myself;Yourself, prawdopodobnie przez główną bohaterkę, a z szalonych komedii szkolnych mogę polecić Lovely Complex i School Rumble.

_________________
If you're a witch, then I'll become the warlock.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 19:41   

Zubek polecam ci Futakoi: Alternative, wg mnie zawiera wszystko o co prosisz.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 20:09   

To w cale nie musi być kosmiczne i z mechami, morze to być zupełnie inny styl. Mi np. pierwszą rzeczą z jaką skojarzyło mi się gurren lagann było code geass, a to (pomijając mechy) zupełnie inny klimat jest. Po prostu chcę coś z ikrą. No i w miarę możliwości spełniające wymogi które opisałem poprzednio.
FutaKoi Alternative chętnie obejrzę, bo ciekawie się zapowiada i ma wysokie noty
FMP, Baccano, Mahoromatic i vandread widziałem.
Co do z.o.e. dolored, to nie wiem czy to jedno czy dwa anime, ale podaj link do recenzji bo ja nie znalazłem.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 20:16   

ZUBEK, to może Black Lagoon? Masz dużo akcji, strzelania, co prawda to nie komedia, ale jak to ująłeś to jest tytuł z ikrą.
+18 ze względów na słownictwo i 'trochę' krwi.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 20:17   

Widziałem, obie serie, jeden dzień ;D. Super fajne.
Jak na razie, ani razu nie zawiodłem się na tytułach ocenianych przez ekipę i recenzenta na 9/10 lub 10/10, szkoda że w wyszukiwarce nie ma czegoś takiego żeby wyszukiwało anime z danymi ocenami :(.

_________________
Lubię dobre Anime


Ostatnio zmieniony przez ZUBEK dnia 19-02-2010, 20:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 20:19   

No to może Pandora Hearts?

A co do Laguny to podzielam Twoją opinię : )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-02-2010, 20:20   

Zubek to jest już niechciejstwo http://anime.tanuki.pl/strony/anime/266-zone-of-the-enders-dolores-i/rec/262 Jeden tytuł o przeuroczej, różowej maszynie bojowej i jej tatusiu :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 20:28   

O, Zubek ewentualnie jeszcze Toaru Majutsu no Index jako tako może pasować do Twojej zachcianki : )

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 20:30   

Ups. Edytowałem posta i zniknął mi się ;p. Acha, to trzeba było od razu pełny tytuł dać, ale jakoś mi nie pasuje . Co do Black lagoon to widziałem i jest wart oceny 10/10, ogólnie, to jak na razie ani razu nie zawiodłem się na anime. Które recenzent lub redakcja oceniali na 9/10, 10/10.

Toaru Majutsu no Index, może obejrzę, chociaż mam problem ze skupieniem się, kiedy w anime ściga kogoś inkwizycja. Bo jakoś zawsze, lekko odpływam i wyobrażam sobie że wychodzi przed nich zamaskowana postać w płaszczu wypełnionym pistoletami, nożami i innymi rzeczami do rzucania, granatami, karabinkami, czasem ma też na ramieniu strzelbę, bazooke lub karabin, a raz nawet był w helikopterze. Nie muszę pisać co się dzieje z inkwizycją... No i wyobrażam to sobie na 100 różnych sposobów co chwila przerywając anime i wyobrażając inna sytuację.
A jak juz o tym piszę, to znalazło by się anime z takim gościem ???
Najlepiej żeby był lekko walnięty i był najemnikiem.

Zapomniałbym wspomnieć, chyba mnie powaliło, albo jestem świrem, lecz cóż takie życie :D.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mizu Płeć:Mężczyzna
`nihil novi`


Dołączył: 18 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 19-02-2010, 21:38   

ZUBEK a Hellsing-a już widziałeś?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 172 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 171, 172, 173 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group