FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-02-2010, 02:13   

Otome wa Boku ni Koishiteru :P prawie jak kampfer. Princess princess jeszcze gorsze. Maria Holic jeszcze gorsze bardziej. Kasimasi Girl Meets Girl trochę lepsze. Oj zapomniałem o akcji :] Jakoś dziwnie mi porównywać coś do kampfera , zwłaszcza miłość , bo hentajów nie oglądam zazwyczaj. Rocznikiem też bym się nie przejmował zbytnio, ponieważ są tytuły wyprzedzające epokę i są takie które są raczej retro. Niemniej jednak Shakugan no Shana jest ciekawym połączeniem akcji i rozwoju uczuciowego. Lub Vandread z racji genialnego rozwoju relacji "dwóch odmiennych gatunków". Ale powtarzam, dziewczyny tarzające się z uczucia po łóżku roztaczające kudłate fantazje jak Akane z kampfera lub super zaborcza prezyzdzira, to postaci rodem z gatunków bardziej kudłatych. Czyli raczej tych , których się głośno nie poleca. Poza tym każde anime jest inne :]
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2010, 18:23   

Witam. Czy możecie polecić jakieś anime typu : ecchi. szkolne Zycie, harem xD ?
Do tej pory ogladalem : Green green , schufle , kanakon , karin , Elfen lied , rosario vampire 2 sezony , princess lover , Kampfer , Amaenaideyo, he is my noble master i nie w mam pomysłu co oglądac ;(( .

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2010, 18:28   

Ardevil, Bakemonogatari?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-02-2010, 18:46   

Mirror, szczerze to nie wiem jak to dopasowałeś. Tytuł owszem ciekawy ale raczej z kategorii siekaczy mózgów. Tutaj bardziej pasują Mahoromatiki, Dears, Love Hina, Mahou Sensei Negima! i Negima!?, Sumomomo Momomo lub Yumeria . Oraz ich "podobne" na każdym listingu. Poza tym zawsze można przefiltrować bazę danych tych listingów, lub udać się na tanuki anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2010, 19:10   

kokodin, szkolne życie i ecchi. Haremu nie brałam pod uwagę.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-02-2010, 20:05   

Nie wydaje mi się również, aby poza klasyfikacją i pierwszymi odcinkami, ten tytuł w ogóle zaliczał się do ecci lub szkolnego życia. Akcja w większości odcinków dzieje się poza szkołą i w wielu odcinkach nawet się do niej nie zbliża. Poza tym walor ecchi a raczej kilka scenek (nie każda nagość jest ecchi) , występuje praktycznie tylko w odcinkach początkowych. To jest bardziej romans niż ecchi, chociaż jeszcze bardziej zagadka , łamigłówka. W porównaniu do wymienionych tytułów jest kompletnie odmiennym gatunkiem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2010, 21:19   

o wlasnie zapomnialem iz to tez romans :D ale to mozna sie domyslec po tym co podalem :D Jutro obadam te tytuly

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-02-2010, 21:19   

Ardevil, może Nyan koi! lub Asu no Yoichi??

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
miqziomq Płeć:Mężczyzna
Fan Rosario To Vampire


Dołączył: 10 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2010, 17:20   

Nie będę się rospisywał.Szukam anime gatunku.Szkolne,ecchi,harem,szkolne,romans,fantasty lub nadprzyrodzone
Oglądałem już:

Bakemonogatari
Kampfer
Asu No Yoichi
Nyan Koi!
Rosario To Vampire
Vandread
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2010, 19:07   

To może School Rumble, Kannagi, Midori no Hibi, Mahou Sensei Negima! lub Toki wo Kakeru Shoujo... chyba wszystkie co dałem zawierają szkolne, romans, no i trochę ecchi, haremu i nadprzyrodzonych się znajdzie. A ile wielokątów miłosnych.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Chudi X Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Maj 2007
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2010, 19:19   

Kumpel z innego forum szuka ecchi, które nie odmóżdża. Korzystał z wyszukiwarki na Tanuki-Anime, ale zabrakło mu opcji "nie odmóżdżające" więc się poddał. Jakieś propozycje?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
5883209
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-02-2010, 19:51   

Ecchi , które nie odmóżdża przechodzi zazwyczaj do definicji komedia romantyczna. Ponieważ z reguły im mniej jest pokazane ecchi tym więcej jest fabuły. Przykład to chyb mahoromatic. W przeciwną stronę też można iść. Czyli nie dodając do ecchi komedii romantycznej, tylko coś innego np sf i dramat. Wychodzi nam elfen lied. Coś skoncentrowane na ecchi, będzie głupie, ponieważ nie ma pełnić żadnej innej funkcji niż zaspokajanie ecchi potrzeb.

Miqziomq, załóż sobie listinga dopóki masz mało za sobą. Mi przenoszenie 200 tytułów zajęło godzinę ale miałem je w notatniku zapisane. W każdym razie na większości serwerów listujących są przynajmniej tagi i tytuły "podobne" .
A z tego co ci mogę nprawde szczerze polecić to:
I My Me! Strawberry Eggs, InuYasha, Yamato Nadeshiko Shichi Henge aka wallflower (patrzeć na akcje nie stada bizonów), Hand Maid May, Otome wa Boku ni Koishiteru (harem którego nie można dotknąć :P), Shakugan no Shana, Sumomomo Momomo, Elfen Lied, Nyan Koi!, Midori Days ale w wersji mangowej, Futakoi. Nie wiem co tam jeszcze było dobre. Niektórym podoba się również Seto no Hanayome.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-02-2010, 20:11   

A ja bym dorzucił te ciut sensowniejsze romansidła ecchi, jak choćby całkiem udane Onegai Teacher i jego kontynuacja - Onegai Twins.
Powrót do góry
kadzik142 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 11 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2010, 21:28   

Witam:) Moglibyście polecić mi parę fajnych tytułów związanych z tematyka podobną do: Clannad oraz Clannad "After Story"; Myself/Yourself;
Kanon i Air. Jeśli ma ktoś naprawdę godnych uwagi tytuły to proszę ich o jak najwięcej:)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2010, 00:43   

kadzik142, Shuffle obowiązkowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 174 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 173, 174, 175 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group