FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-02-2010, 18:01   

miqziomq, fabularnie, znaczy podstawy podziału płciowego społeczeństwa, podobne może być Geneshaft. Niestety to nie jest nawet w połowie taka komedia , nie mówiąc już o płytkości fabularnej. Drugiego vandreada nie znajdziesz (chyba że secound stage liczyć oddzielnie) Powielanie dobrych pomysłów nigdy nie kończy się dobrze. Możesz ostatecznie iść za ciosem i oglądać shouenowe produkcje studia gonzo, które oferują podobną jakość wykonania.(i scenariuszy) Albo w ogóle pójść do studia bones. Jednak Vandread jest dobry bo jest specyficzny i nie ma klonów. A i jeszcze zaznaczę, że gdy szukałeś anime poprzednim razem , prosiłeś o rocznik 2003+ a vandread jest 2000 :]

Z romansów kosmicznych dobry może być też cykl crest\baner of the stars. Tylko trzeba przebrnąć przez pierwszy sezon :]
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Chidori FMP Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2010, 19:08   

Ufffff...
Nie mogę niczego znaleść.
A może zasz coś podobnego do FMP?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2010, 22:13   

miqziomq napisał/a:
Siemka.Szukam anime podobnego do Vandread.Czyli kosmos,mechy,romansik tak jak dita z obcym-san


Polecam Macross Frontier.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
TY-R
Gość
PostWysłany: 28-02-2010, 10:06   

A ja posługując się starym dobrym kopiuj wklej, powtórzę swoją prośbę, bo chyba się "zgubiła". A więc, potrzebna mi jakaś "przegryzka". Taka przyjemna komedia z elementem przygodowym, ale też kilkoma dramatycznymi wejściami. Coś jak Gurren Lagann albo Index tylko mniej gadania o przyjaźni itp.
Powrót do góry
mitsushi Płeć:Kobieta
Misaki xD


Dołączyła: 19 Sty 2009
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-02-2010, 10:11   

Ech.. ostatnio cierpie na brak zainteresowania animkami ju kazde jakoś mało mnie wciąga ;/ ... szukam dobrego szkolego romansu mniej wiecej z czasów licealnych ^ ^ bez zbędnej komedii... ale też jakis cięzkich dramatow lecz z happy end`em :D bohaterką ktora może opowiadać o tym zeby byla nie bohater ... :D

_________________
Zapraszam do mojej listy anime ^__^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3440216
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-02-2010, 10:25   

mitsushi napisał/a:
Ech.. ostatnio cierpie na brak zainteresowania animkami ju kazde jakoś mało mnie wciąga ;/ ... szukam dobrego szkolego romansu mniej wiecej z czasów licealnych ^ ^ bez zbędnej komedii... ale też jakis cięzkich dramatow lecz z happy end`em :D bohaterką ktora może opowiadać o tym zeby byla nie bohater ... :D

I"s Pure ma pewne szanse ci się podobać. Gorzej z bohaterkami w rolach narratorek - takie produkcje zwykle kierowane są do facetów i za narratora mają samca.
Powrót do góry
evin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 11:09   

zawsze unikałem anime z mecha ale po ogladnieciu 1 sezonu code geass zmieniłem zdanie czy sa jeszcze jakies fajne anime z mecha (prócz 2 sezonu code)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 11:36   

Uprzejmie proszę o stosowanie w postach znaków polskich, oraz zasad interpunkcji i ortografii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 13:11   

Szukam 2 anime:
1. Zeby pojawiała się tam bohaterka która udaje inną niż jest naprawdę(wedna sztuka co udaje milutką). Taki motyw jak Miya-Miya z Bamboo blade, czy Kurumi z Kini ni todoke
2. Dwóch chłopaków, którzy się strasznie nie lubią, kłucą się ze sobą i rywalizują, ale w końcu połącza ich przyjażń do której nie chcą cię przyznać jak w Naruto Sasuke i Naruto czy w XXXHolic Doumeki i Kimihiro

Chodzi mi o coś w ten deseń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Noriel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Lis 2009
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 13:21   

Gucia, co do pierwszego to w Toradora! pojawia się taka bohaterka.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 28-02-2010, 13:33   

Gucia, obie te rzeczy znajdziesz w Gundam Seed, które gorąco polecam!

Ad.1 Ultra Maniac, Lovely Complex, poniekąd Sora no Manimani, ale to wychodzi raczej przez przypadek.
Ad.2 Peacemaker Kurogane, Candidate for Goddess, Hikaru no Go, Kyou Kara Maou, Samurai Champloo, Sengoku BASARA, Zombie-Loan.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-02-2010, 13:35   

Gucia napisał/a:
2. Dwóch chłopaków, którzy się strasznie nie lubią, kłucą się ze sobą i rywalizują, ale w końcu połącza ich przyjażń do której nie chcą cię przyznać jak w Naruto Sasuke i Naruto czy w XXXHolic Doumeki i Kimihiro

Może Wolf's Rain, albo Gundam Seed?

moshi_moshi napisał/a:
Candidate for Goddess

To Hiead Gner zaprzyjaźnił się pod koniec z Zero Enna? Bo już nie pamiętam.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 28-02-2010, 15:55   

TY-R, z całym szacunkiem, ale czego dokładnie szukasz to nie wiem. Indexa nie widziałem ale gurren lagann to istne wyolbrzymienie heroizmu i w ogólnym zarysie to dla głównych bohaterów raczej smutna historia. Kompletnie nie pasuje mi to do konwencji lekkiej komedii z elementami dramatycznymi. (widziałeś co się stało po zdobyciu Tepplin-a lub kosmiczną walkę finałową?). Abstrahując od tego , dobrym tytułem w szukanym kierunku wydaje się być moon phase, shakugan no shana lub rozen maiden. Bardziej w stronę mechów vandread.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
xav_gav616 Płeć:Mężczyzna
darkener


Dołączył: 27 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2010, 20:51   

Siemka może polecić coś podobnego do Claymore. Dark fantasy z ładną kreską. Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-02-2010, 21:22   

xav_gav616 napisał/a:
coś podobnego do Claymore. Dark fantasy z ładną kreską.

Polecam ci Berserka i Bastarda.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 176 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 175, 176, 177 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group