FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
s3shir0 Płeć:Mężczyzna
Dobrze wychowany


Dołączył: 27 Gru 2009
Skąd: Zabrze
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2010, 14:06   

Asthariel, polecam Seirei no Moribito, spełnia wszystkie warunki poza ostatnim i w połowie pierwszy. Mnie się bardzo podobało to anime, Tobie pewnie też się spodoba.

_________________
Kłamstwo bywa wszak marzeniem złapanym na gorącym uczynku.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3378917
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-04-2010, 14:42   

Asthariel, Ergo Proxy, jeśli jeszcze nie widziałeś, pasuje idealnie. Poza tym może jeszcze Ghost in the Shell: Stand Alone Complex. Pasowałoby też Kara no Kyoukai, choć drugoplanowe bohaterki nie uniknęły lekkiej moeowatości.

Jeżeli to widziałeś to napisz, bo mam wrażenie, że jeszcze uda mi sie coś wygrzebać, jeśli będzie potrzeba :D.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-04-2010, 14:53   

Seirei już kiedyś miałem zacząć oglądać, ale nie miałem natchnienia, pewnie teraz zacznę. GitS na szczęście mam kupione za 3 dychy, ale podobnie, jakoś natchnienia mi brakowało.
Ergo Proxy mam zaspoilerowane zakończenie, ale może się kiedyś przełamię.
Dzięki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 06-04-2010, 15:31   

Jestem spragniona czegoś pokroju Hanasakeru Seishounen, względnie Saiunkoku Monogatari...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-04-2010, 00:35   

Asthariel, mnie zastanawia tylko jedno. Czy widziałeś Sakura wars , ewentualnie maze?

Salva, Po przeczytaniu opisu tylko od Hanasakeru Seishounen, wiem że nigdy nic takiego nie widziałem :] Wszak anime jest generalnie kojarzone z "male-orient" a tu proszę.
Na moim serwerze listującym największe podobieństwo wykazuje właśnie wymieniony już tytulik i Hatenkou Yuugi. Nie wiem czy to ma cokolwiek wspólnego, bo nic z tego nie widziałem, ale zawsze ktoś uważa, że tak jest (3 osoby na moim serwerze listującym przynajmniej).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 06:32   

Witam. Miałbym ochotę obejrzeć anime podobne do Suzuka ( nie chodzi tu o to że sportowe , tylko fabuła ) .

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 14:31   

Właśnie skończyłem mały maraton z Skip Beat, seria głownia przypadła mi do gustu poprzez ukazanie show biznesu "od tyłu".
Czy jest anime który ma podobne założenie?
Cheers

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 15:05   

Yoshik spróbuj z Beck albo Naną, może Paradise Kiss, ale tam wszystko kręci się głównie wokół modelingu i projektowania ubrań. Ewentualnie Nodame Cantabile, ale to już rzecz o muzyce klasycznej. :P

_________________
If you're a witch, then I'll become the warlock.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ifritus Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 06 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 15:07   

@up przepraszam ale z tym raczej nie pomogę bo nie oglądałem tego anime ;)
i mam pytanko znacie coś podobnego do DC( Da Capo) żeby nie było da capo obejrzałem wszystkie serie;) jak coś znacie to prosił bym tytuły ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 15:40   

Sucharek napisał/a:
Yoshik spróbuj z Beck albo Naną, może Paradise Kiss, ale tam wszystko kręci się głównie wokół modelingu i projektowania ubrań. Ewentualnie Nodame Cantabile, ale to już rzecz o muzyce klasycznej. :P

Żaden temat dla mnie nie stanowi problemu, nawet te które wydawały by się najmniej odpowiednie dla faceta w moim wieku.
Dzięki, sprawdzę jak to wygląda. Beck'a chyba nawet mam ale jeszcze do niego nie doszedłem. Ups, wychodzi na to ,że muszę w końcu zrobić porządek w kolekcji bo już sam nie pamiętam co i gdzie.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 16:05   

Yoshik, jeśli chodzi o showbiznes to wiem, że w pierwszej części White Album jest tego troszkę. Co prawda nie porównam tego do Skip Beat!, ale może Ci sie mimo wszystko spodoba.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 16:30   

0rdi napisał/a:
Yoshik, jeśli chodzi o showbiznes to wiem, że w pierwszej części White Album jest tego troszkę. Co prawda nie porównam tego do Skip Beat!, ale może Ci sie mimo wszystko spodoba.

Podziękował, na pewno sprawdzę.
Zapowiada się długi tydzień.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
Kluska-chan Płeć:Kobieta
Czekoladowa Moe...


Dołączyła: 04 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 20:51   

Szukam anime podobne do Ourana. Bardzo mi się spodobał. Jestem obecnie w trakcie Fruits Basket i School Rumble. Oba mi się bardzo podobają. Co do mojej anime listy to mam tam baaardzo dużo w planowanych, ponieważ dopiero zaczynam z M&A (dokładnie od 9 sierpnia, pamiętna data...), więc mam nadzieję, że nikt się nie przerazi tej "niewielkiej" ilości (157 w planach...). Czy by się znalazło jakieś podobne, czy już wszystkie mam w planach ;))?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 20:56   

Kluska-chan, spróbuj z Yamato Nadeshiko Shichi Henge. :)

_________________
If you're a witch, then I'll become the warlock.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ferrq Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 06 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 21:45   

Ostatnio oglądam tylko lekkie klimaty. Szukam jakiegoś wojennego anime lub ogólnie anime w którym głównym tematem jest przemoc(krew,walka...).
Tylko bez mechów. Coś w podobnego do Berserk, Hellsing Ultimate, Black Lagoon, Afro Samurai lub Devil May Cry. Nie koniecznie szukam wybitnej fabuły.
Na pewno znajdzie się dużo tytułów podobnych do poszczególnych anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 191 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 190, 191, 192 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group