FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 14:01   

Michiyo, hmm klimat filmów Burtona jest jedyny w swoim rodzaju, nikt tak jak on nie snuje opowieści barwnych, fantastycznych i mrocznych zarazem;)polecam więc Edwarda Nożycorękiego i Dużą Rybę. A co do anime, to hmm Portret małej Cossette, ma świetny, mroczny klimat i hmm może Kakurenbo? Mroczna impresja, przesycona symboliką?

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elexir Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 15:24   

Witam,

Poszukuję jakiegoś romansu tylko chciałbym, żeby to był to główny wątek ( nie też poboczny ) ale jeden z ważniejszych. Chodzi mi o takie anime, gdzie cały wątek miłosny rodzi się wraz z akcją, najlepiej jakby wszystko wyszło na końcu, ostatnie odcinki. A i co ważne. Dobrze byłoby jakby to było anime oznaczone tagami: magia, supermoce, szkoła. Broń Boże mechy :P Coś na wzór Fate/Stay Night ale nie koniecznie podobnie.

Z góry dziękuję,

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 15:31   

Myśle że Da capo powinno być dobre a dokładniej: Da capo, Da capo if, Da capo second season, Da capo 2 , Da capo 2 second season.W takiej kolejności jakiej podałem.Ale Da capo a Da Capo 2 to są dwie różne historie.


Ostatnio zmieniony przez LooQ dnia 15-05-2010, 15:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
nika88 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 15:31   

Poszukuję bardzo dobrej komedii, przy której można się popłakać ze śmiechu ;) Mile widziany wątek romantyczny (niekoniecznie będący głównym wątkiem) lub/i przygoda.
Proszę o anime bez elementów magii, czarownic, magical girls, wampirów, duchów, samurajów, mechów.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 15:42   

W "Clannad" jest dużo wątków humorystycznych, jest też drugi sezon "Clannad After Story" ale on jest bardziej nastawiony na dramat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-05-2010, 15:45   

Nika88, to takie komedie robią?!

Okej, żarty na bok, robią. Tak więc jest Ouran, Potemayo, Genshiken, Moyashimon, Azumanga i Lucky Star.

Elexir, z magią i wątkami romantycznymi kojarzę Spice & Wolf, Shakugan no Shana i Shingetsutan Tsukihime.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
nika88 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 09 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 15:49   

LooQ, Clannad wg mnie jest raczej dramatem niż śmieszną komedią.
Tren, Ouran odstawiłam na razie na bok po obejrzeniu 6 odcinków... Humor tam przedstawiony zupełnie mnie nie bawił, wręcz był żałosny. Azumangę oglądałam, była super :) właśnie szukam czegoś w tym stylu. Reszty nie widziałam, na pewno się zainteresuję tymi tytułami.
Dziękuję i proszę o więcej :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Elexir Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 12 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 16:21   

Tren, Shakugan no Shana i Shingetsutan Tsukihime akurat widziałem. Spice & Wolf obejrzę bo recenzja ciekawa. I pytańko teraz: Byousoku 5 cm warto obejrzeć ?

Aha, zapomniałbym. Na prośbę znajomego.

Anime takie, gdzie główny bohater na początku jest słaby fizycznie, psychicznie, słabe są jego moce, techniki walk, itp. ale po pewnym czasie staje się mocniejszy i walczy... hmm... w obronie dobra, w obronie świata. Jakieś fantasy to może być, supermoce, magia. Kenichi widział, ja również.

Wiem, że tego dużo ale mam nadzieję, że mi pomożecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kiichigo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 22:41   

Witam Was ponownie . :)
W imieniu koleżanki szukam anime w którym rozchodzi się głównie o psa/psy w każdym wydaniu ( dziewczyna lekko mówiąc je uwielbia i chce zobaczyć w wersji animowanej ;] )

Z góry dzięki za wszystkie propozycje ( zapewne będą trafione, bo w moim przypadku zawsze wśród wymienionych przez Was tytułów jest coś interesującego ^^ ).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 22:47   

Kiichigo napisał/a:
psa/psy w każdym wydaniu


W Naruto jest jeden, ale nie pamiętam jak się nazywa.
W FullMetal Alchemist Hawkeye ma psa o imieniu Black Hayate.
Skoro psy, to ich przodkowie, więc Wolf's Rain.
Może DOGS: Bullets & Carnage też przejdzie? xD Wiem, wiem, tam nie ma psów.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-05-2010, 22:52   

Jedna z bohaterek Azumangi ma psa. A i w Letter Bee pojawiają się psy. No i początek Lucky Star OVA

Jest jeszcze... Gintama i Sadaharu... trzymetrowe, kosmiczne pieski się liczą?

A i jak mogłam zapomnieć! Inuyasha! Półpies-półdemon :D.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2010, 22:59   

Kiichigo - przede wszystkim dwie króciutkie serie (po kilka odcinków każda) Massugu ni Ikou. Powinny być absolutnie idealne.

Z tematycznie pasujących, ale nie widziałam, więc się nie wypowiem, jest jeszcze Ginga Nagareboshi Gin i Ginga Densetsu Weed.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2010, 10:18   

Zna ktoś może jaks lekką komedię bez wyciskaczy łez. Wtek romantyczny może być( nie musi) tylko bez jakiegoś chwytania za serce typu jedno kocha a drugia nie. Jestem w połowie Texhnolyze i na początku Ergo proxy i czuję, że już nie mam siły tego oglądać. Może mnie, nudzi albo klimat jest zbyt przytłaczający, ale tyle recenzji przeczytałam, że nie daruję sobie jak tego nie skończę, więc chciałam sobie zrobić jakąś pauzę. Tak na zaczerpnięcie odechu, juz nawet nie musi to być komedia tylko, coś lekkiego, przyziemnego.
Jakoś niedużo pomogłam ale liczę, że mnie zrozumiecie:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RavenV Płeć:Mężczyzna
Power is Back...


Dołączył: 20 Kwi 2010
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2010, 21:28   

Poszukuje anime w stylu Chrome Shelled Regios albo filmu "Jestem Legendą". Mniej więcej chodzi mi o wizję zniszczonego świata przez potwory/maszyny/wirusy (do wyboru :P). Moja lista anime jest w profilu, mała, ale szybko rośnie ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-05-2010, 21:56   

Wizja zniszczonego świata, powiadasz...

Koniecznie zobacz Wolf's Rain, polecam też Casshern Sins. A najlepiej po prostu skorzystać z wyszukiwania i przejrzeć recenzje z tagiem przyszłość(postapokalipytczna).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 208 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 207, 208, 209 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group