FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2010, 22:44   

Dzięki wielkie! Elfen lied widziałam a za resztę się chętnie wezmę. Chyba przydałoby mi się wrzucić listę Anime.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 02-07-2010, 23:29   

Motyw z cyklu brat-siostra wykorzystany jest też w Canvas 2 i Da Capo, z tytułów bardziej strawnych. W przeciwieństwie jednak do wskazanego wcześniej Koi Kaze, tutaj jest zdecydowanie lżejszy nastrój.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
harry1234 Płeć:Mężczyzna
Tupac Amaru Shakur


Dołączył: 18 Lut 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2010, 23:25   

Witam wszystkich znowu chciałbym prosić was o podanie anime które zawierają romans i komedia oraz żeby kończyło się Happy Endem coś jak np B Gata H Kei ,tonagura Seto no Hanayome, Girls brawo. Oraz anime zawierające walki w którym główny bohater napoczatku jest słaby i nie lubiany ale z biegiem czasu rośnie w siłę i zyskuje coraz wiecej przyjaciół coś jak naruto
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2010, 00:01   

Harry1234 Anime z walką, może spodoba ci się History's Strongest Disciple Kenichi ?

Poszukuje komedii z romansem, najlepiej w atmosferze szkolnej np. Itazura na Kiss , lovely complex , special A ,toradora... z magia np Fate stay/night , Zero no Tsukaima... z przygodą xD np Tengen Toppa Gurren Lagann... Także dobrej komedii z podobnymi kryteriami, moze być też z akcją. Z produkcjami z tego roku jestem na bieżąco, lecz nie wpisałem w liste ;/

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-07-2010, 11:29   

Harry1234, z walki i nielubianego przyjaciela zdecydowanie Inuyasha. Możesz się też zainteresować Toward the Terra TV lub .hack//SIGN.
Z komedii nie wiem czy można ci polecić Asatte no Houku ale Hand Maid May lub Mahoraba ~Heartful Days~ powinno być odpowiednie.

Ardevil, nie dokładnie łapie twój tok myślenia. Jeżeli to ma być jeden gatunek to nic mi nie przychodzi do głowy. Ale jeżeli to jest kilka gatunków, z których w każdym ma być jakieś anime, do jednego pasuje mi Saber Marionette od J aż po X (chociaż R można sobie podarować) Było by to coś pomiędzy Lagannem a Hand Maid Mey. A więcej niech wymyślają inni :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2010, 13:00   

hirotaka,

Wiem, że troche póżno, ale w ostatniej chwili mi wpadło coś z czarnymi rytmami/gangsta może Michiko to Hatchin, albo Black lagoon będą pasowały.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ardevil Płeć:Mężczyzna
Live is Brutal


Dołączył: 22 Lut 2010
Skąd: Koszalin
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2010, 18:59   

Ja niestety teraz oglądam komedie z romansem itp co wymieniłem. I nie mam pomysłu co oglądać ;/ Saber Marionette już zasysam :D
Thx Kokodin i licze na więcej xD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kiichigo Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2010, 19:24   

Ardevil napisał/a:
... z magia

Rozen Maiden, Uta~Kata
Ardevil napisał/a:
Także dobrej komedii z podobnymi kryteriami, moze być też z akcją.

Full Metal Panic ! , a jeśli tu Ci komedii będzie za mało, zobacz Full Metal Panic ? Fumoffu. Potem komedia hmm.. szkolna, Sayonara Zetsubou Sensei.
***

A teraz ja ! Tym szukam czegoś w stylu Rozen Maiden i Sola, czyli trochę magii, jakaś w miarę logiczna fabuła ( i żeby w ostatnich odcinkach się ona zakończyła, bo ' domyślaczy ' nie lubię ) i trochę dramatu też mile widziane.

Z góry dzięki :)


Ostatnio zmieniony przez Kiichigo dnia 04-07-2010, 22:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ariello Płeć:Mężczyzna
Ohayo!


Dołączył: 20 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 04-07-2010, 22:18   

Witam.
Szukam jakiegoś mrocznego anime, tak na przekór pogodzie ;). Bez pastelowych kolorków i śmieszno-żenujących wstawek.
Głównie chodzi mi o klimat, i o to, by "słychać było myśli bohaterów", lub by np. główny bohater był narratorem.
Fajnie, gdyby akcja działa się w mieście, a postać była jakimś outsiderem.

Dzięki ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5045004
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-07-2010, 22:26   

Ariello napisał/a:
Witam.
Szukam jakiegoś mrocznego anime, tak na przekór pogodzie ;). Bez pastelowych kolorków i śmieszno-żenujących wstawek.
Głównie chodzi mi o klimat, i o to, by "słychać było myśli bohaterów", lub by np. główny bohater był narratorem.
Fajnie, gdyby akcja działa się w mieście, a postać była jakimś outsiderem.

Dzięki ;)

"Witch Hunter Robin" ma szansę pasować.
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-07-2010, 00:10   

Ariello, przede wszystkim skończ wszystkie części Kara no Kioukai. Możesz się też złapać na Wolfs Rain tak na przekór cywilizacji. Kurenai lub nawet Nana mogą się okazać dobrymi tytułami. Możesz też pójść w stronę Ghost in the Shell lub City Hunterów>>Angel Heart ,ale to ma trochę fizykę Indiany Johnsa (wybiórcze oddziaływania).

Kiichigo, nie wiem czy już ci tego nie proponowałem ale Mahou Shoujo Tai Arusu powinno pasować. Oprócz tego Lunar Legend Tsukihime, 3 x 3 Eyes obie ovki, Tsukuyomi -Moon Phase-.
Więcej magii Kemono no Souja Erin, no może nie magii.

Ardevil, Kimi ni Todoke widział więc Yamato Nadeshiko Shichi Henge aka Wallflower nie powinno już stanowić problemu, bo to w sumie Kimi ni Todoke - Lovely Complex . Albo w sferze czarów załap się na Disgaea :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2010, 10:34   

Ariello,

Aoi bungaku series pasuje doskonale. Składa się podobno z 6 różnych historyjek, nie związanych ze sobą. Jestem dopiero na 6 odcinku i nie wiem czy jest tam coś jeszcze o outsiderze, ale moge ci powiedzieć, że historia składająca się z pierwszych 4 jest dla ciebie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tazz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2010, 19:56   Prosze o Pomoc w znalezieniu Anime

Witam.

Ostatnio natkenelem sie na serie Bakemonogatari. Ten gatunek jest dla mnie nowoscia ale przypadl mi do gusty. Tak wiec porsilbym o podanie tytułów anime podobnych.

Tzn. Szkoła, Chłopak Dziewczyna, Milosc, Element Dramatu, No i fajnie by bylo ujrzec element nadprzyrodzony. Choc sama Szkolna Milosc tez by byla dobra

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 05-07-2010, 20:29   

Aż tak ciężko znaleźć odpowiedni temat?
Szkolne romanse to np: Clannad, Kimi ni Todoke... W sumie to masz tu listę z wyróżnikami: Romans, Dramat, Uczniowie/Studenci bo wybór jest naprawdę duży...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-07-2010, 21:24   

Myślę, że nie bardzo o to chodzi. Bakemonogatari jest tytułem epizodycznym, rozdziałowym i poszarpanym. Romans jest tylko jedną ze składowych fabuły a najważniejsze są nadprzyrodzone przygody głównego bohatera. W takiej konwencji tylko dużo mroczniejszym klimacie jest Kara no Kioukai. Poz tym fabuła mimo bycia nadprzyrodzoną nie jest przesłodzona a romans nie zawiera elementów moeblobowych, które powoli wchodzą w standard i nie jest wyidealizowany.
Tak wiec w tym tytule można raczej wyróżnić: prawdziwe relacje i mroczne fantazy w połączeniu z "urban legends" , dramat psychologiczny i abstrakcja wizualna. W życiu nie klasyfikował bym tego w romansach.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 223 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group