FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-07-2010, 21:50   

To może zacznijmy od tego , że w każdej grupie wiekowej bohaterów znajdziemy tytuły kiutniejsze i bardziej naturalne lub nawet drapieżne z wyglądu. Ale generalnie gdy mamy do czynienia z haremami lub komediami romansowymi gdy bohaterowie są starsi to i ich wygląd jest bardziej dorosły. Wymieniony już Mahoromatic jest tytułem nadzwyczaj udanym w kategorii jechania po krawędzi ecchi w grupie wiekowej 11-15 lat bo i bohaterowie chodzą do gimnazjum. Twój tytuł ma w recce na myanimelist (nie żebym oglądał) jest "high school" więc i bohatery som starsze. Niemal identyczny design można znaleźć w Kampferze, który jest denny i ucięty :P ale za to Nyan Koi! może ci się spodobać.
Na prawdę fajny romans (wiem jak to brzmi) to Lovely Complex. W skrócie losy związku żyrafi i osła :p dodajmy Osakański akcent i brak jakichkolwiek supermocy i wychodzi świetny tytuł. Onegai Teaher i Onegai Twins też ma dość ciekawą krechę.
Niestety po wątku miłosnym ci nie mogę nic dopasować, ponieważ nie znam go :P.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2010, 21:55   

Przyszedłem ponownie zebrać o nietypowe tytuły. Tym razem szukam serii:

a) Z ciekawym podejściem do school-life, jak GTO, czy manga Mx0 oraz Onani Master Kurosawa. Czyli coś nieszablonowego, co wymyka się poza typową szkolną opowieść z odgrywającym dużą rolę w fabule romansem, ecchi, haremem itd. Mogą być wszelakie domieszki innych gatunków, mechy, znośne ecchi też ujdzie, byleby była to produkcja dobra.

albo

b) Anime wojennego w konwencji w miarę współczesnego konfliktu, jak np. FMP (choć to akurat z prawdziwym konfliktem ma mało wspólnego). Może być również anime w stylu Black Lagoon, czyli światek przestępczy posługujący się współczesną bronią. Szukam w tym wszystkim także dobrej akcji, która jednocześnie nie jest bezmyślną sieczką (jak w wymienionych przeze mnie tytułach).

Z góry dziękuje, moja lista jest w profilu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 07-07-2010, 22:19   

Kaltresos napisał/a:
Z ciekawym podejściem do school-life

Sayonara Zetsubou Sensei ma baaardzo ciekawe podejście do życia szkolnego- niestety nie spełnia warunku o romansie.

A z wojennych i ze sporą dawką akcji polecam Fullmetal Alchemist- zwłaszcza serię Brotherhood. Rzecz dzieje się co prawda w fikcyjnym świecie, ale broń jest moim zdaniem dość nowoczesna.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 07-07-2010, 22:28   

Opis mnie zaciekawił, spróbuje. Co do FMA - widziałem i czytałem ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-07-2010, 22:51   

Kaltresos, co do oryginalnych school-life to pierwsze co mi przychodz do głowy to Higurashi. Co prawda cała koncepcja jest wyjątkowo pokręcona, ale co by nie mówić anime jest dobre.
Poza tym może jeszcze Bakemonogatari lub Moyashimon, ale nie jestem pewna czy to jest to o co chodzi.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 07-07-2010, 22:55   

Kaltresos napisał/a:

b) Anime wojennego w konwencji w miarę współczesnego konfliktu, jak np. FMP (choć to akurat z prawdziwym konfliktem ma mało wspólnego). Może być również anime w stylu Black Lagoon, czyli światek przestępczy posługujący się współczesną bronią. Szukam w tym wszystkim także dobrej akcji, która jednocześnie nie jest bezmyślną sieczką (jak w wymienionych przeze mnie tytułach).

"Valkyria Chronicles" - klimaty pomiędzy pierwszą a drugą wojną światową.
Swoją drogą, najlepsze produkcje wojenne w dziejach anime to te science fiction, np. "Armored Trooper VOTOMS" "Legend of Galactic Heroes" czy "Crest of the Stars" Paradoksalnie, są bardziej realistyczne, jeśli chodzi o podejście do tematu działań wojennych niż niejedna "współczesna" produkcja.
Powrót do góry
Sasu
Gość
PostWysłany: 07-07-2010, 23:29   

Szukam anime w stylu death note i code geass.Żeby było bardzo zagadkowe i żeby było dużo rozkminiania
Powrót do góry
harry1234 Płeć:Mężczyzna
Tupac Amaru Shakur


Dołączył: 18 Lut 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2010, 12:37   

Cześć to znowu ja tym razem proszę o anime łączące komedie+romans może być jak Lovley complex, Itazura na kiss , Kamisama Kazoku .Oraz chciałbym anime coś jak Samurai champlo czyli mających samuraji walkę podróż komedia. Z góry Wielkie Dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 08-07-2010, 13:10   

kokodin napisał/a:
Szukam anime w stylu death note i code geass.Żeby było bardzo zagadkowe i żeby było dużo rozkminiania

Spróbuj Darker than BLACK lub Monster. Ew. przejrzyj temat wstecz, pytanie było zadawane sto razy.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slesa
Gość
PostWysłany: 08-07-2010, 13:10   

Witam!

Ja szukam anime dla zabicia czasu, fanserwis mile widziany, tak jak ecchi itd. ;D może coś ciekawego podpowiecie... Dzięki z góry. ;) Trochę już za sobą mam animacji, lista TUTAJ , ale zdaje się na was. :D
Powrót do góry
Tazz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2010, 17:32   

Slesa napisał/a:
Witam!

Ja szukam anime dla zabicia czasu, fanserwis mile widziany, tak jak ecchi itd. ;D może coś ciekawego podpowiecie... Dzięki z góry. ;) Trochę już za sobą mam animacji, lista TUTAJ , ale zdaje się na was. :D



Ichiban Ushiro no Daimaou

Ciekawe Zabawne Przygosdowe Piekna kreska (moim zdnaiem) i jest Ecchi POLECAM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slesa
Gość
PostWysłany: 08-07-2010, 18:59   

@Tazz
Anime jest świetne i ma u mnie 10/10, ale już je oglądałem pewnie nie zauważyłeś ;)
Powrót do góry
evin Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2010, 21:13   

Grisznak napisał/a:
evin napisał/a:
Szukam jakiejś komedii przy której uśmieje się do łez;]

Korci mnie, aby polecić "Death Note" za teksty typu "jeśli mucha siądzie na ciastku z czekoladą, to prawdopodobieństwo, że jesteś Kirą wzrośnie o 4,657%". Ale serio, sprecyzuj nieco typ komedii - absurdalna, romantyczna, parodia czy coś innego.




Może ktoś czytał mange angel densetsu cos własnie podobnego do tego ale tez niekoniecznie moze być jakiś romans/komedia bądź parodia jakaś śmieszna ;p


ale ogolnie chciałbym coś podobnego do tej mangi gdzie ludzie oceniaja kogos po wygladzie ;p (nie musi byc koniecznie komedia :P)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tazz Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 05 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2010, 21:44   

Slesa napisał/a:
@Tazz
Anime jest świetne i ma u mnie 10/10, ale już je oglądałem pewnie nie zauważyłeś ;)



Znaczy Lista twych anime mi nie dzialala niewiem czemu :P jakis error wyskakuje. A mOze znasz cos podobnego do tego anime ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 08-07-2010, 22:17   

Witam,

Szukam jakiegoś ciekawego anime z bardzo dobrą kreską, walkami, wątkiem romantycznym i jakimś bardzo smutnym wątkiem nie wiem jak to ująć w słowa, mam nadzieje że zrozumieliście mnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 225 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 224, 225, 226 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group