FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Majo-san Płeć:Kobieta


Dołączyła: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2010, 22:17   

Czyli okruchy życia, dramat i trochę romansu? Swoją drogą Irishman, mogłaś/mogłeś się rozpisać więcej na temat tego co Cie interesuje. :) Na razie mogę polecić Honey & Clover, Ai Yori Aoshi (chociaż sama nie przepadam za tym) i może też być jeszcze NANA, jeżeli lubisz dłuższą serię i bardziej dorosłą.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Batatshi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 01 Lip 2008
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 22-08-2010, 22:35   

Cytat:
Batatshi,
Znam tylko La Corda.

A widzisz, pytanie było podchwytliwe, bo nie ma tego w dobrej jakości xD (może i jest...ale tylko z rosyjskimi napisami znalazłem).
Niemniej...może się przełamię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11341637
łindołs
Gość
PostWysłany: 22-08-2010, 23:26   

ja szukam anime które musi mieć nastepujące elementy:walka(w jakiejkolwiek postaci:wojna czy bijatyka no w każdym razie w stopniu mniejszym lub wiekszym rozpierducha ;P) nie musi zaskakiwac humorem na kazdym kroku ale też i niechce wyciskacza łez(nie trawi takich serii)Co jeszcze....dużo zwrotów akcji,wątek miłosny powinien ale nie musi być,no i happy end ;) Jak widać jestem dosyć wybredny ;P psychologiczne watki tez moga byc(z zaznaczenie m wczesniejszych)plis szybko bo mi sie Bounen no Xamdou kończy ;P
Powrót do góry
krysto Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 08:04   

:)
RahXephon

_________________
さるもきからおちる
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
20652346
łindołs
Gość
PostWysłany: 23-08-2010, 11:35   

dzięki bardzo ;) prosze o dalsze propozycje,a co do Xam'd po 26 epie miałem ochote złamać komuś nos
Powrót do góry
krysto Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 12:09   

Noein~mou hitori no kimi he~
Claymore
Koukaku no Regios
Casshern Sins
Zegapain
Full Metal Panic!
Seikai no Monshou
Vandread

:)

_________________
さるもきからおちる
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
20652346
łindołs
Gość
PostWysłany: 23-08-2010, 12:33   

Seikai no Monshou-kreska mnie skutecznie odstraszyła ;P(a konkretniej screeny) Casshern Sins -widziałem,Vandread-troche zbyt krotkie jak dla mnie ,nie zdąże "wsiąknac"w taką serie,RahXephon-właśnie oglądam ;) Zegapain na pewno się wezme no i Noein-sądząc po recenzji i ocenie widzów warto obejrzeć więc też na pewno to zrobie a i własnie jeszcze jeden warunek:nie moge byc krótsza niż te 20 kilkaodcinków ale mimo to i tak arigatou bo mam materiału na miesiąc z moim tempem oglądania jakby się coś jeszcze ciekawego znalazło to bardzo chętnie sprawdze i nie musza być tylko mechy ;P chyba ze moja charakterystyka automatycznie się wpisuje w ten rodzaj anime ;)
Powrót do góry
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-08-2010, 12:54   

Łindołs, Darker than Black, Kara no Kyoukai, Black Lagoon (ma kontynuację więc łącznie jest ponad 20 odcinków), Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Ghost in the Shell: SAC i Inuyasha.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krysto Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 13:32   

jeszcze może:
Macross Frontier
Tales of the Abyss
Vandread ma 2 serie po 13 odcinków wiec nie tak mało:)

_________________
さるもきからおちる
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
20652346
Rameus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 23 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 19:42   Siema!

Siema, jestem Robert. Anime interesuję się od niedawna. Lubię Naruto, Bleach oraz One Piece. Możecie podać mi jakąś ciekawą anime? Podobne do moich ulubionych ?

Scalono z odpowiednim tematem.

moshi_moshi

PS Polecam korzystanie z opcji "szukaj" przed założeniem nowego tematu i lekturę regulaminu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krysto Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 20:17   

może:
Inuyasha

_________________
さるもきからおちる
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
20652346
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 20:23   

Rameus,
Z tego, co widzę lubisz tasiemce z akcją. Zerknij na Soul eater, Fairy tail, Gintama, Kateikyoushi Hitman Reborn, Dragon ball i Black lagoon, chociaż to akurat nie tasiemiec.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-08-2010, 21:13   

Chusteczka, post poleciał z dwóch powodów:
1. Link do pirackiej strony.
2. Totalne zignorowanie zasad języka polskiego.

moshi_moshi


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ciku Płeć:Mężczyzna
T'99

Dołączył: 03 Wrz 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2010, 22:49   

Witam, na początku napiszę, że będzie to trudna sprawa. Ja po 3 dniach poszukiwań, nie dałem rady.
Poszukuje czegoś innego. Tak to jest te słowo "Inne"
Sam się zastanawiam co przez to rozumie i trudno dobrać mi to w słowa dokładnie.
Nie chce żadnych walk, mechów czy kolejnego wianuszka dziewcząt uganiających się za kimś.
Nie chce również kryminału, czy też samurajów. Przyszłość też odpada. Wszelkiego rodzaju słodkości również idą do piachu, tak samo jak demony, potwory i inne twory. Tak samo ratowanie świata, romans czy też nadmierny dramat. To większość tego, od czego chcę odpocząć.
Co by mogło być, najlepiej przeszłość, świat alternatywny czy też współczesność. Jakaś podróż w nieznane, spokojnie opowiedziane, żeby było naprawdę ciekawe.
Dodać mogę, że Spice and Wolf było taką serią w moim odczuciu tego co chcę. Bo właśnie było inne.
Próbowałem takich serii, co myślałem że będzie to to, ale jednak nie.
Tagami bachi, Lain czy też Night Head Genesis.
Link do

mal
Może tutaj ktoś będzie w stanie mi pomóc :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-08-2010, 22:56   

Ciku, Kino no Tabi i Haibane Renmei.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 243 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 242, 243, 244 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group