FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2010, 17:04   

magnat napisał/a:
Witam

Ostatnio obejrzałem Mushishi i poszukuję czegoś podobnego. Czy moglibyście coś polecić?
Coś gdzie będzie taki niesamowity klimat podobny do Mushishi.

Pozdrawiam


Polecałbym

Mononoke
Saraiya Goyou
tactics
Zoku Natsume Yuujinchou

Według mnie bardzo klimatyczne, ciepłe pozycje.

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-09-2010, 01:10   

Veritas napisał/a:
magnat napisał/a:
Witam

Ostatnio obejrzałem Mushishi i poszukuję czegoś podobnego. Czy moglibyście coś polecić?
Coś gdzie będzie taki niesamowity klimat podobny do Mushishi.

Pozdrawiam


Polecałbym

Mononoke
Saraiya Goyou
tactics
Zoku Natsume Yuujinchou

Według mnie bardzo klimatyczne, ciepłe pozycje.

Dorzuciłabym jeszcze Kino no Tabi i Mononoke-hime (z tym że ta druga pozycja to film, a nie seria TV).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-09-2010, 01:16   

Spirited Away

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 24-09-2010, 09:08   

Dodam od siebie Haibane Renmei.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Yano Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2010, 22:07   

Witam obejrzałem już multum anime a rzadko które spełnia te kryteria szukam anime które ma w sobie dramat i romans coś co jest podobne do Bokura ga ita.Proszę o pomoc i pisać propozycję na temat


A więc moje wymagania są dosyć duże
-Dramat połączony z Romansem
-Najlepiej jak główny bohater(ka) jest nastolatkiem/nastolatką
-dobra muzyka

Liczę na waszą POMOC !!!

ps nie chce komedii nie chce horrorów ,nie chce super mocy proszę o pomoc tylko co do romansów z dramatem

_________________
Czym jest szczęście ?czy to gorąca czekolada w zimny dzień ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2010, 22:46   

Yano napisał/a:
Witam obejrzałem już multum anime a rzadko które spełnia te kryteria szukam anime które ma w sobie dramat i romans coś co jest podobne do Bokura ga ita.Proszę o pomoc i pisać propozycję na temat


A więc moje wymagania są dosyć duże
-Dramat połączony z Romansem
-Najlepiej jak główny bohater(ka) jest nastolatkiem/nastolatką
-dobra muzyka

Liczę na waszą POMOC !!!

ps nie chce komedii nie chce horrorów ,nie chce super mocy proszę o pomoc tylko co do romansów z dramatem


Może, daj szansę:
Nana
Honey & Clover
Honey & Clover II

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Yano Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2010, 23:00   

Co do nany któraś osoby z kolei mówi mi o tym już się za to biorę a później spróbuje z honey&clover

_________________
Czym jest szczęście ?czy to gorąca czekolada w zimny dzień ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-09-2010, 23:02   

Hehe kolejny :] no ale ten już wie że w romansie zawsze jest i bohater i bohaterka, słowem para. Dobra ale koniec tego wymądrzania się.
Napisz może czego nie podawać bo już to widziałeś z gatunku tego i pokrewnych. Ponieważ ciężko jest coś polecić na podstawie jednego tytułu. Piszesz o multumie więc pewnie było ich więcej. (chodzi głównie o to co się jednak podobało)
Zadam jeszcze pytanie czy chodzi o coś dramatycznego i smutnego jak Saikano czy może po prostu wyrwane z życia jak Rec. Niestety Bokura ga ita nie widziałem.

edit------------------------------------------------------------------------------------------------
kurcze długo pisałem :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fantek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2010, 23:57   

Chmm a możecie doradzić jakieś tytuły o fabule w której była by walka, wątek miłosny,jakieś nadprzyrodzone moce,również mogą być jakieś z ciekawą wciągającą fabułą typu Deatch Note,Code Geass,Space and Wolf, jakieś dramaty itp. wszystko tylko nie komedie typu miłosnychs shoolów, itp.W sumie lobię każde anime w którym bohaterami nie są rysowane małe dzieci,anime w których jest tylko wątek miłosny obmacywania podglądania itp
Anime które mogą was nakierować i przypadły mi do gustu:
Koukaku no Regios,
Kurokami,
Katanagatari,
tengen-toppa-gurren-lagann,
Tales of the Abyss,
Fate Stay Night
no i te co podałem wcześniej(Deatch Note,Code Geass,Space and Wolf)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-09-2010, 04:55   

fantek napisał/a:
Chmm a możecie doradzić jakieś tytuły o fabule w której była by walka, wątek miłosny,jakieś nadprzyrodzone moce,również mogą być jakieś z ciekawą wciągającą fabułą typu Deatch Note,Code Geass,Space and Wolf, jakieś dramaty itp. wszystko tylko nie komedie typu miłosnychs shoolów, itp.W sumie lobię każde anime w którym bohaterami nie są rysowane małe dzieci,anime w których jest tylko wątek miłosny obmacywania podglądania itp
Anime które mogą was nakierować i przypadły mi do gustu:
Koukaku no Regios,
Kurokami,
Katanagatari,
tengen-toppa-gurren-lagann,
Tales of the Abyss,
Fate Stay Night
no i te co podałem wcześniej(Deatch Note,Code Geass,Space and Wolf)


Mechy mogą być? Jak tak to:
GaoGaiGar - Porządne walki mechów i potworów, wartka fabuła, fajne postacie, romans i całkiem niezły humor. Jeden z ważnych bohaterów to dziecko, ale ma dobry rozwój charakteru. Polecam też sequel, GaoGaiGar FINAL
Giant Robo - Wszędzie są supermoce, walki są widowiskowe a fabuła wciągająca. Czego chcieć więcej?
New Getter Robo - Potwornie mroczne, z dużą ilością przemocy, efektowne walki, dobra fabuła.

A po za tym:
Xam'd The Lost Memories - Dramatyczne, ale dobre, fabuła dosyć skomplikowana, ale ogląda się przyjemnie.
Darker Than BLACK - Dobre, ma nieco poważny klimat i dużo tajemnic na prawo i lewo.
Baccano - Czysta przyjemność z oglądania, ma wszystko o co prosiłeś i dużo więcej.
Durarara - Też bardzo dobre anime, co prawda 3 bohaterów to nastolatki, ale nie tylko na nich się skupia historia, ogląda się arcy przyjemnie. Jeśli spodobało ci się Baccano! to polecam.
JoJo's Bizarre Adventure - Nieco słabsze niz reszta, ma ciężkawy klimat, ale też i swój urok.
Hellsing Ultimate - Czysta wampirza akcja pełną gębą.
Black Lagoon - To jak anime w wykonaniu Quentina Tarantino. Tylko lepiej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yano Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2010, 11:17   

kokodin napisał/a:
Hehe kolejny :] no ale ten już wie że w romansie zawsze jest i bohater i bohaterka, słowem para. Dobra ale koniec tego wymądrzania się.
Napisz może czego nie podawać bo już to widziałeś z gatunku tego i pokrewnych. Ponieważ ciężko jest coś polecić na podstawie jednego tytułu. Piszesz o multumie więc pewnie było ich więcej. (chodzi głównie o to co się jednak podobało)
Zadam jeszcze pytanie czy chodzi o coś dramatycznego i smutnego jak Saikano czy może po prostu wyrwane z życia jak Rec. Niestety Bokura ga ita nie widziałem.

edit------------------------------------------------------------------------------------------------
kurcze długo pisałem :]


Zgłoszę się jak obejrzę Nane bo bardzo mi przypadła do gustu i wtedy wypiszę wszystkie anime z gatunku romans dramat które oglądałem i mi przypadły do gustu
Bardziej chodzi mi o coś smutnego i dramatycznego chociaż z życia wzięte też lubię
Jak już powiedziałem zgłoszę się za 2 tygodnie jak obejrzę Nane (powoli oglądam )
pozdro

_________________
Czym jest szczęście ?czy to gorąca czekolada w zimny dzień ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-09-2010, 14:04   

Jak się podoba to już coś czuję, że będziesz czytać dalej :] Bo można, chociaż....

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Lesath
Gość
PostWysłany: 26-09-2010, 14:48   

witam,
próbowałam przebrnąć przez ten temat, bo pewnie ktoś już zadał podobne pytanie, ale po kilku stronach spasowałam xD
otóż szukam anime klimatycznego i przytłaczającego bardziej niż ziemska grawitacja. Takie, które po obejrzeniu na długo zapada w pamięć. Obojętne czy bohaterami są ludzie, anioły, demony, potwory czy co tam jeszcze. Przy czym nie chcę żeby to byla jakaś łzawa romantyczna historia w stylu ja go kocham on mnie nie to się zabiję. Romantyczny wątek może być ograniczony do minimum, a jeśli się da to nawet bez. Dobrze by było gdyby dramat wynikał z historii bohaterów, wykreowanego świata, poświęcenia, śmierci jakiejś pozytywnej czy negatywnej postaci, do której zdążyliśmy się przywiązać. Coś bardziej egzystencjalnego, psychologicznego niż romantycznego, z dawką dobrej, może nawet odrobinę pompatycznej muzyki (jak w "X"). Bez znaczenia jest gdzie dzieje się akcja i w jakim czasie. Mogą to być mechy, Japonia z czasów samurajów, czy zwykła szkoła.
FMA, Lain, Earth Girl Arjuna, Vampire Princess Miyu, Gundam Wing, x, Wolf's Rain, Geneshaft <- tytuły, w których znalazłam część tego czego szukam, jestem ciekawa czy istnieje anime łączące wszystko, liczę na Waszą pomoc w poszukiwaniach ^ ^
Powrót do góry
mariqpl Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 20 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2010, 15:06   

Tehxnolize, ale ostrzegam anime dla ludzi naprawwdę wytrwałych, piekielnie ciężkie, a koniec naprawde na długo zapada w pamięć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Dżul Płeć:Kobieta
Człowiek Autodemolka


Dołączyła: 16 Lis 2009
Skąd: Poznań
Status: offline
PostWysłany: 26-09-2010, 15:11   

Lesath, hm, przytłaczające anime... Na mnie najbardziej zadziałało w ten sposób "5 Centimeters per Second", ale to na pewno nie o coś takiego Ci chodzi, bo jest to (choć nie do końca) historia uczucia. No, a 2 inne, które przychodzą mi do głowy, i bardziej wpasowują się w Twoje kryteria to:
Bokurano
Gunslinger Girl
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
5184977
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 256 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 255, 256, 257 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group