FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
krysto Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2010, 18:53   

boniek napisał/a:
Witam czy moglibyście doradzić mi anime w stylu jak Omamori Himari i Asobi ni Iku Yo! jakąś łącząca komedię akcję i harem i żeby było zabawne


Akikan!
Zero no Tsukaima
Suzumiya Haruhi no Yuuutsu
Kannagi: Crazy Shrine Maiden
Onegai Twins
Seitokai no Ichizon
Sekirei
Final Approach
Maburaho

_________________
さるもきからおちる
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
20652346
Toomek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 09:24   

Hej:)
Jestem kompletnie zielony jeżeli chodzi o anime, zacząłem wczoraj oglądać NGE i chyba zaczynam wsiąkać:-). Dlatego też zwracam się z serdeczną prośbą o polecenie jeszcze jakichś pozycji. Generalnie interesuje mnie mroczny klimat, może jakieś apokaliptyczne wizje, bohaterowie stawiani przed ciężkimi wyborami moralnymi, dobry romans. Może być też kryminał:). Po krótkim researchu w internecie wstępnie zainteresowałem się Noir, Death Note, My-HiMe. Czy ktoś mógłby jeszcze coś polecić?:) Będę zobowiązany:)
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-10-2010, 10:35   

Jeżeli chcesz post apokaliptycznego kryminału z mroczną stroną , polecał bym ergo proxy jako super dark lub klasyczny Armitage III ova wraz z filmem Dual Matrix. Oraz produkcje Gonza , które jednak zawierają trochę humoru: Solty Rei, Last Exile lub Trinity Blood. Myślę też, że tytuły pokroju Witch Hunter Robin lub Gantz będą pasować do profilu. Natomiast klimat Death Note sporo osób upatruje w Code Geass.
Evangelion jest dość specyficzną serią jeśli chodzi o wsiąkanie, zakończenie nie filmowe może rozczarować. Sporo osób twierdzi, że podobnie zwija mózg Serial Experiments Lain lub Elfen Lied. Natomiast Eureka Seven jest również ciekawym tytułem zawierającym elementy tajemniczej dziewczyny i mecha w obcym nam świecie, czyli coś na kształt NGE tylko bardziej zjadliwe.
Coś sobie na pewno wybierzesz :P


Ostatnio zmieniony przez kokodin dnia 02-10-2010, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 10:36   

Toomek,
Mroczny klimat- gilgamesh, Kakurenbo, Aoi bungaku series, Bokurano, Canan, Le portrait de petit Cosette,
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 12:48   

boniek napisał/a:
Witam czy moglibyście doradzić mi anime w stylu jak Omamori Himari i Asobi ni Iku Yo! jakąś łącząca komedię akcję i harem i żeby było zabawne

Co do podobieństwa do wymienionych wyżej tytułów - nie mam pojęcia, bo ich nie oglądałem, natomiast jeśli chodzi o dalszą część zdania (komedia, akcja, harem) polecałbym klasykę - Tenchi Muyo (Oav i Universe), oraz Vandread.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Toomek Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 15:42   

O ślicznie dziękuję:). Wszystkie propozycje wydają mi się ciekawe. Zabiją mnie studenci. Promotor też. Ała:D

Ps. mógłbym poprosić jeszcze o jakieś sugestie?:) Tym razem chodzi mi o jakiś romans, koniecznie poważny(i żeby bohaterowie mieli więcej niż 12 lat:) ), najchętniej w jakichś ciekawych okolicznościach(ale to nie jest konieczne:) ). A i coś w stylu fantasy, ew. coś historycznego(najlepiej mroczne:). ). Chciałbym sobie wyrobić jakieś przekrojowe zdanie, więc klasyka mile widziana:). W tematyce jestem zielony jak pietruszka na wiosnę, ale powoli dzięki googlom coś zaczynam kojarzyć:).

Z góry dzięki:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 15:44   

Toomek
Monster, Rahxephon

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
DarkShad Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 15:57   

Siemanko wszystkim.

Poszukuję dobrego anime z elementami miłosnymi, szkolnymi i komediowymi ~ coś a'la Green! Green!, School Days, Ichigo 100%, KissXsis . Podobały mi się te anime i szukam czegoś podobnego...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 16:59   

DarkShad napisał/a:
Siemanko wszystkim.

Poszukuję dobrego anime z elementami miłosnymi, szkolnymi i komediowymi ~ coś a'la Green! Green!, School Days, Ichigo 100%, KissXsis . Podobały mi się te anime i szukam czegoś podobnego...


Hatsukoi Limited
Golden Boy
Love Hina
Kimagure Orange Road
Koi Koi 7
Maburaho

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 20:07   

DarkShad, Akane-iro ni Somaru Saka, Kampfer, Rosario + Vampire, Shuffle!, To LOVE-Ru.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 20:10   

Siemka. Ostatnio bardzo mi się nudzi, a ponieważ szkoła mnie dobija i nie ma się z kim napić, potrzebuje najbardziej psychodelicznego i makabrycznego tytułu jakiego znajdziecie.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 20:12   

ZUBEK, nie widzę na Twojej liście Ergo Proxy.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2010, 21:05   

Ergo proxy jakoś do mnie nie przemawia. Wolałbym, coś bardziej, powiedzmy, magicznego i mrocznego. No i bardzo dziwnego. Generalnie wpadłem na pomysł obejrzenia czegoś takiego po oglądnięciu trailera z alice madness returns. Ale spróbuje spróbować.

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 02-10-2010, 21:27   

Biohunter - pozycja obowiązkowa. No dobra, żartuje.

Bardziej serio:
Gantz

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 02-10-2010, 23:54   

Poszukuje anime typu shonen, ale z klimatami D.Gray mana, albo Soul Eatera. Jednak chodzi mi tu bardziej o dziwność postaci i przeciwników, niż o ogólnopanujący demonizm i mrok. Tylko prosiłbym o jakaś krótką serie <ja to na PSP oglądam i chce mieć miejsce>

Poszukuje też jakiegoś ciekawego fantasy, z lekką komedią, wątkiem romantycznym, oraz niecodzienną historią, z koniecznie dobrym zakończeniem.

podobało mi się Utawarerumono, Garasu no Kantai <Domyślnie: Kantai no Glass>, Trigun, Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, Heroman, Soul Eater. (Więcej nie pamiętam)

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 258 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 257, 258, 259 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group