FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2010, 18:22   

kokodin, Dzięki, Perfect girl evolutiion widziałam, a za reszte się wezmę, z tym pingwinem brzmi ciekawie. Dzięki za fatyge :)))))
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
weogrim Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Paź 2010
Skąd: Przemyśl
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2010, 20:51   

Witam.

Poszukuję anime z dobrą fabułą i kreską, najlepiej nie za stare w stylu: Tengen Toppa Gurren Lagann, Code Geass, Gundam 00 lub Neon Genesis Evangelion. Nie muszą być akurat Mechy, ale ważne żeby było to sci/fi w przyszłości.

Lub też jakieś anime z fabułą ryjącą głowę :D. Właśnie skończyłem NGE i przymierzam się do pooglądania Ergo Proxy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1674730
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-10-2010, 21:00   

weogrim, co do pierwszej prośby to Darker than Black i Ghost in the Shell: Stand Alone Complex.

Co do drugiej to jedyne co w tej chwili kojarzę to Futakoi Alternative.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
weogrim Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Paź 2010
Skąd: Przemyśl
Status: offline
PostWysłany: 15-10-2010, 22:26   

Tren, zarówno Darker than Black jak i Ghost in the Shell: Stand Alone Complex oglądałem już.

Podaje moje MyAnimeList, aby ułatwić zaproponowanie tytułu.

A Futakoi Alternative poszło na listę anime do pooglądania.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1674730
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-10-2010, 22:38   

Z fazowych science-fiction jest FLCL.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-10-2010, 23:22   

kokodin napisał/a:
Ale Seitokai Yakuindomo jest w moim odczuciu raczej kiepskim pokazem super zboczenia dziewczyn w szkołach monoseksualnych , mogę się mylić nigdy nie byłem jedną z nich.


...tak na moje to w ostatecznym rozrachunku wychodzi na jedno ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-10-2010, 01:26   

Weogrim, napisz dokładniej jakie rycie ci chodzi po głowie. Ponieważ jedne z najbardziej psychogenicznych tytułów jakie znam, są komediami. Exel Saga lub Hare+Guu Ale od siebie dorzucę Serial Experiments Lain i Gantz. Możesz też zapolować na różowego pieska w Paranoia Agent. Skłaniając się ku obydwu twoim prośbom, myślę, że Blue Gender jest tytułem dla ciebie. Idąc trochę tym tropem, można też zobaczyć Figure 17. Zdecydowanie polecić można też Armitage III (bóbr jeden raczy wiedzieć co oznacza to "III"). No i jak każdemu ostatnio polecam dobry gonzoizm Solty Rei.

Costly, i tak i nie. Ponieważ nie zawsze takie zachowanie może śmieszyć, czasami jest wręcz przeciwnie. To jest akurat balansowanie na bardzo cienkiej granicy . Nie sądzę aby czytanie kompletnie niezrozumiałego na pierwszy rzut oka zdania, by po chwili wyczytać z przypisów, że bohaterka ma okres, było dobrym żartem. Natomiast zachowania dwóch pozostałych członkiń samorządu irytowały nie tylko głównego bohatera. Swoją drogą nie było tam nawet jednej "normalnej" bohaterki (za wyjątkiem niedorozwiniętej dżudoczki) Wszystkie mówiły lub interpretowały słowa innych w jedyny "słuszny" sposób. Z drugiej strony patrząc, dziewucha która w normalnym otoczeniu, miała by takie chwilowe zrywy. Zakończone czarną aurą całego otoczenia. Lub chociażby "flames of moeeee", męskie zachowanie, lub czerwone fontanny. No tu jest inny poziom całościowo. Komedia z brudnymi żartami a nie puszka rozpusty w przebraniu komedii. Zwyczajnie brakuje lekkości.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
diabloox Płeć:Mężczyzna
proo ;d

Dołączył: 14 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2010, 10:45   

Proszę anime romans itp.. coś podobnego do clannad, kanon itp..

Z takich anime widziałem już:

Air
Clannad
Clannad After Story
Kanon
Myself;Yourself
Ef - A Tale of Memories
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-10-2010, 11:32   

Te ciągłe pytania o dokładnie to samo zaczynają być nudne lub nawet żałosne. Gdyby ktoś z aktywnych "pomagających" znał więcej i w dodatku "takich dobrych" jak wymagasz tytułów , to pewnie już dawno by coś napisał. Naucz się sam szukać :P Bo kompletnie nie sprecyzowałeś czego tak na prawdę szukasz. Takie jak, ale pod jakim kontem, każdy lubi co innego.
A od czego powinieneś zacząć?
Chociażby od przejrzenia rekomendacji na jakimś listingu.

Air
Clannad
Clannad After Story
Kanon
Myself; Yourself
Ef - Tale of Memories
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Metinio
Gość
PostWysłany: 16-10-2010, 17:17   

Siemka,

Poszukuję anime, gdzie głównym motywem jest cierpienie. Liczę na jakieś konkretne tytuły !

Z góry dziękuję :)
Powrót do góry
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2010, 18:50   

Przepraszam serdecznie za off topic (poniekąd) acz.. Metinio, rozumiesz chyba, że cierpienie można zinterpretować na wiele sposobów.. więc może jakieś szczegóły?

Korzystając z okazji ponawiam prośbę, o pomoc:
Zastanawiam się, czy znalazła by się choć jedna pozycja podobna/zbliżona do serii: Saraiya Goyou.. oraz coś na wzór Midori no Hibi i Sora no Manimani (komedia/romans w szkolnej otoczce) z góry - dzięki : ) jak zwykle, proszę tylko o zapoznanie się z moim myl'em przed poleceniem mi jakiegokolwiek tytułu - za co i przepraszam, wiadomo czemu, lista spora.. ^^ "

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 16-10-2010, 19:28   

Veritas napisał/a:
Zastanawiam się, czy znalazła by się choć jedna pozycja podobna/zbliżona do serii: Saraiya Goyou.

hmm... ciężka sprawa. Wszystko, co mi się nasuwa, widziałeś. Może Kaze no Yojimbo - kryminał. Trochę inna sceneria i czasy, ale podobne wolne tempo budowania akcji. Ale sam nie wiem, czy to podobne, czy nie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2010, 19:14   

diabloox, 5 Centimeters per Second, Bungaku Shoujo, Nana i Spice and Wolf.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 18-10-2010, 00:22   

Witam,
Szukam anime z fajnymi walkami. Wiem, że takich jest wiele, dlatego proszę tylko o te waszym zdaniem najlepsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-10-2010, 00:54   

LooQ napisał/a:
Witam,
Szukam anime z fajnymi walkami. Wiem, że takich jest wiele, dlatego proszę tylko o te waszym zdaniem najlepsze.


Here we go:
Tengen Toppa Gurren Lagann
Karas
Giant Robo
Shin Mazinger
Baccano!
Shin Getter Robo
Sky Crawlers
Giant Robo
Gunbuster
Hellsing Ultimate
GaoGaiGar
GaoGaiGar FINAL
JoJo's Bizarre Adventure
Big O
Black Lagoon
RahXephon
Kotetsushin Jeeg
Durarara!
Code Geass

Jeszcze Darker Than BLACK.


Ostatnio zmieniony przez 616 dnia 18-10-2010, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 263 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 262, 263, 264 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group