FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2010, 09:28   

Może Pet shop of horrors.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-12-2010, 09:51   

Jak chcesz lecieć po klasykach to przejrzyj w pierwszej kolejności produkty Gainax-a czyli przede wszystkim kinówki do NGE , FLCL, czy Kare Kano. Z pograniczy twojego przedziału będą też Nadia (kilka odcinków może zanudzić, w samym środku) i Mahoromatic.
Klasyki same w sobie jak Ghost in the Shell, Excel Saga, Armitage III, Cowboy Bibop, Blue Gender, Iria: Zeiram The Animation. No w tamtych latach wybór jest spory i większość tytułów da się polubić (z tych co oglądałem). Nie wiem czy chodziło ci bardziej o te kanciaste mordki, cy o kolorki, ale coś może podpasuje.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
MioSenpai Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Gru 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2010, 16:30   

Hej :>
Byłabym wdzięczna za pomoc. Szukam ciekawych komedii romantycznych ( Moje ulubione to m.in. Toradora!, MM!, Kaichou wa maid-sama czy Lovely complex)
Jeśli ktoś zna fajne anime z wątkiem wampirystycznym, to też proszę o podanie ;> Dodam że z wampirów oglądałam tylko Vampire Knight.
Z góry dziękuję za pomoc ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2010, 16:41   

Na komediach romantycznych się nie znam, ale odnośnie wampirów coś doradzić mogę. Przy czym niestety, dwa najlepsze (w moim przekonaniu) filmy animowane poruszające tą tematykę i tak są dosyć średnie. W każdym razie podaję linki do recenzji:

Vampire Princess Miyu - ale tylko OAVki (stanowią zamkniętą całość), serię telewizyjną można sobie odpuścić.

Vampire Hunter D Żądza krwi - niezbyt ambitne, z całkowicie drewnianym głównym bohaterem, ale warto obejrzeć dla bardzo dobrej animacji.

Radzę też zapoznać się z recenzjami "wampirycznych" anime - ich listę można znaleźć tutaj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2010, 17:31   

Z wampirycznych dodałbym "Midnight Detective Nightwalker", przyjemnie łączącą tematy wampiryczne z elementami kryminału.
Popularne jest "Rosario Vampire", ale uczciwie przyznam - nie znam osoby, która by wypowiedziała choć jedno pochlebne słowo na temat tego tytułu.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 12-12-2010, 17:49   

A łącząc obydwa gatunki wyjdzie nam zakochany wampir :P
Ode mnie do jednego Karin do drugiego Moon Phase. Do wampirów oczywiście jak zawsze Tsukihime.
Skoro widziałaś Lovely Complex aż się prosi zaproponować 2 kolejne kroki do piekła. Kimi ni Todoke i Wallflower
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Firerod Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2010, 17:27   

Zgłaszam sie z prośbą o przytoczenie jakiegoś fajnego anime minimum z 2000 + roku. Szukam każdego rodzaju anime bo trochę ich widziałem, więc ciężko coś znaleźć
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pilaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 13-12-2010, 18:33   

Polecam produkcje studia manglobe, zwłaszcz Ergo, Michiko, Samurai,...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-12-2010, 19:27   

Taka prośna nie od moderatora :P Pisz pełne tytuły, bo nie zawsze wiadomo o co chodzi. Samurai może być 7 , Champloo, Keeper Kyo, Gun czy nawet Pizza Cats. Po studiu niby można dojść, ale to tak brzydko się czyta :P

Firerod, zakładaj listing i kliknij opcję porównaj z moją listą :P Posortujesz wedle roku i sobie coś wybierzesz wedle gwiazdek :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-12-2010, 13:15   

Firerod
Nisha rokubou to shicinin, Gintama, Aoi bugaku series, Kuroshitsuji, Nana
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Natalia
Gość
PostWysłany: 14-12-2010, 20:46   

Cześć,

poszukuję anime o miłości i zwracam się do Was z prośbą o polecenie jakiegoś tytułu. Oglądałam już m.in.:
Itazura na kiss, Kaicho wa maid sama, Kimi ni todoke, Vampire kinght, Bokura ga ita, Special A, Toradora, Clannad (to akruat było strasznie nudne....), Pech girl.

Może moglibyście polecić anime, gdzie jest pokazana miłość między młodymi, ładnymi ludźmi i wciąż się rozwija to uczucie a nie kończy tylko jednym pocałunkiem, albo nawet nie :D (wiem śmiesznie to brzmi, ale niektóre postacie dobijają mnie swoim wyglądem).
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-12-2010, 21:04   

Skoro podobało ci się Kimi ni Todoke, możesz iść w dwie strony. A straszna i Wallflower lub B kompleksiasta i tu zdecydowanie króluje Lovely Complex. Starocie jak Onegai Teacher lub całkiem ciekawe Ai Yori Aoshi. Z bardziej poważnych Rec. Jeśli nie przeszkadza ci supernatural to można zastanowić się nad Ah My Goddes. Natomiast gdyby nie zerwane zakończenie usilnie polecał bym również Kare Kano, które do połowy było najlepszą komedia romantyczna jaką widziałem. Z twoich wymienionych tytułów Kimi ni Todoke, którego sie uczepie to taki punkt wspólny Kare Kano, Lovely Complex i Wallflowera i składa się z wielu ich elementów przemieszanych razem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pilaf Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 15-12-2010, 08:10   

Hmm.. Uczucie między młodymi ludźmi które nie kończy się na 1 pocałunku..
Może Maple Colors ?
Jednak jak chcesz dobrą kreske z przemyślaną serią to NHK ni Youkoso! bardziej by pasowało..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 15-12-2010, 09:32   

Ja polecam klasykę nad klasyki: "Nanę". Sprawdź, a sama się przekonasz jak genialnie i realnie można przedstawić miłość. I tutaj pocałunki są wstępem do pokazania czegoś więcej. Podobnie jak "Paradise Kiss". Polecam oba tytuły. :)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
frems
Gość
PostWysłany: 15-12-2010, 12:22   

Cześć
Poszukuję anime o bogach śmierci, śmierci i tym związanymi sprawami. Zna ktoś dobre anime, prócz bleacha, choć ta seria była tylko do pewnego momentu dobra.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 287 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 286, 287, 288 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group