FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 397, 398, 399  Następny
  Jakie anime obejrzeć? / Widziałem (...), co polecicie?
Wersja do druku
Iwans Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Sty 2011
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2011, 20:23   

Kod:
A series introduces a character as sweet and lovable, more comic relief than anything, who likes nothing more than to pet little puppies. They make you adore them, root for them and love them.

Then they proceed to slowly break them in front of your very eyes. They destroy everything important to them, kill everyone they love and make them suffer from horrible accidents, diseases and acts of violence. They beat the character with one cruel stroke of fate after another until they are just a shell of their former cheerful, carefree self.

Be careful about tormenting sweet little things, though — sometimes instead of breaking, they snap. If they do, you'd better hope your life insurance policy is up to date.


Poszukuję anime takiego jak opisane wyżej(ciężko mi to wyrazić własnymi słowami więc musiałem skopiować). Coś w stylu School Days lub Shadow Star Narutaru lub Higurashi Najlepiej podajcie kilka tytułów bo to mój ulubiony motyw w anime :) Killing Spree mile widziany.

_________________
See You Space Cowboy
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2011, 20:29   

Trix - zazwyczaj nawalanie się po twarzach, oraz miłostkowanie są rzeczami rozłącznymi (serie raczej starają skupiać się na jednym):
Możesz spróbować:
Zero no Tsukaima - walka, romans, przygodowa, ale ostrzegam bo to jest też w dużej mierze harem i ecchi. Pierwsze 2 serie są dosyć znośne (dale 3 to już trochę przesadzona).
Baka to Test to Shoukanjuu - bitwy w trochę innym stylu, też ma trochę romansu (niezbyt zdrowego w niektórych wypadkach) i do tego jest śmieszne. Może być mało walki (trochę minęło kiedy to oglądałem).
Angel Beats - No tutaj zupełny kocioł, romantycznie, dramatycznie, śmiesznie, bojowo. Setting może nie do końca odpowiadać (mniej miecze(chociaż są), a bardziej spluwy) i właściwie pomimo walki wcale nie o walkę tam chodzi, no i nie ma POWER UPów.
Hayate no Gotoku - Trochę walki jest, trochę (z rzadka) power upów, ale w sumie nie o walkę chodzi, a o harem (seria nie fanserwiściasta (może poza specialem z plażą)).

Zresztą bardzo zachęcam:
Samurai Champlo - samuraje w rytmie rapu. Dużo sieczki, przygodowo, ciekawy klimat. Ale zupełnie nie ma romansu (chociaż bohaterowie udają się na Panie lekkich obyczajów). No i też nie ma power up-ów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-01-2011, 20:32   

Iwans, po co kopiujesz opis z tvtropes i pytasz tutaj, skoro przy tym wpisie masz podaną całą długą listę anime z takim motywem?

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Iwans Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 16 Sty 2011
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2011, 20:51   

Ponieważ tam są wymienione pokemony, dragon ball, bleach a nie o takie mi chodzi. A lista jest strasznie długa i wszystkich nie sprawdzę.

_________________
See You Space Cowboy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Kamilos
Gość
PostWysłany: 25-01-2011, 20:56   

Witam poszukuje jakiegoś anime z gatunku romans,dramat , coś jak: Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora,ef - a tale of memories,School Days,Myself; Yourself,Bokura ga Ita,Air,Clannad,sola,Vampire Knight.
Powrót do góry
LooQ Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Mar 2010
Skąd: Marynino
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2011, 22:55   

@kamilos
Kanon 2006,True tears i Da capo oba sezony
@edit
Jeszcze anime którego sam nie oglądałem ale jest polecane a jest to : NANA.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10310615
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2011, 00:17   

Iwans, ja się tylko zastanawiam czy oby nie przesadzasz. Gdybym ja chciał tak bardzo zobaczyć anime z mojego ulubionego gatunku, mógł bym długo i namiętnie się dobijać a i tak nie dostał bym odpowiedzi. Zakładałeś kiedyś możliwość, że każdy nawet najbardziej pospolity gatunek ma tylko ograniczoną ilość pozycji? Te ciekawsze i niszowe na pewno mają ich mniej. Wiem, że nie szukasz takiej odpowiedzi, ale może już wyczerpałeś tytuły, które sprostały twoim kryteriom. A teraz dostajesz sam crap tylko i wyłącznie dlatego, że te szczytowe pozycje już widziałeś i zostały już tylko gorsze.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Trix Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 25 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2011, 09:58   

Goso napisał/a:
Czyli D.Gray-man i Soul Eater. Ale jeśli 2 serie, które razem mają 150 odcinków to dla ciebie mało, to oczywiście znajdzie się coś jeszcze.


Dzięki, właśnie obejrzałem pierwszy odcinek Soul Eater - jest świetne, właśnie takiego anime szukałem ;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Q
Gość
PostWysłany: 26-01-2011, 19:11   

Czy znacie jakieś anime o samotności ? z góry dziękuje
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-01-2011, 19:22   

NHK ni Youkoso, Yojouhan Shinwa Taikei... No i Evangelion.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2011, 19:25   

NHK ni Youkoso!, Pale Cocoon.

Edit:
No tak, Yojouhan Shinwa Taikei zdecydowanie też.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
seshiro Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2009
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-01-2011, 19:33   

Q napisał/a:
Czy znacie jakieś anime o samotności ? z góry dziękuje
Evangelion, Kara no kyoukai, Natsume Yuujinchou, Ergo proxy, Serial experiment lain, z tym że dwa ostatnie to cyberpunk i nie wiem czy będzie Ci odpowiadał gatunek ;P

_________________
Just open your eyes and see that life is beautiful.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
KoreK
Gość
PostWysłany: 27-01-2011, 13:19   

Witam poszukuje anime podobne do Zer no Tsukaima, Shakugan no Shana. Jezeli takiego juz nie bedzie to podpowiedzielibyscie w tym zakresie : walka(obojetnie jaka) romans + komedia. Z gory dziekuje.
Powrót do góry
Goso Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2011, 13:32   

Fate/Stay Night.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K4tsuperu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2011, 18:31   

Witam, mógłby mi ktoś polecić anime KTÓRE MOCNO WCIĄGA. Coś podobnego do Death Note, Code Geass, samurai Champloo czy FMA?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 307 z 399 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 306, 307, 308 ... 397, 398, 399  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group