FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
  Jakie anime was ostatnio zawiodło?
Wersja do druku
Muhomorniczy Płeć:Mężczyzna
..


Dołączył: 01 Mar 2008
Skąd: kraków
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2008, 19:03   

z tymi mocami jest jak z wyjściem laski z rycerza do nieznajomego kolesia w mocno podejrzanych okolicznościach żeby sprawdzić mu legitkę, jak z pociągiem z rycerzami,który podjeżdża pod nos partyzantom ,jak strategią walki,której pokazanie ogranicza sie do tego że on jest mądry i on wygrywa,
żeby mje to zainteresowało to powinny być reguły gry,anie żeby cała akcja działa sie z woli boskiej
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-04-2008, 19:11   

Muhomorniczy napisał/a:
z tymi mocami jest jak z wyjściem laski z rycerza do nieznajomego kolesia w mocno podejrzanych okolicznościach żeby sprawdzić mu legitkę, jak z pociągiem z rycerzami,który podjeżdża pod nos partyzantom ,jak strategią walki,której pokazanie ogranicza sie do tego że on jest mądry i on wygrywa,
żeby mje to zainteresowało to powinny być reguły gry,anie żeby cała akcja działa sie z woli boskiej

Gdyby pokazali o co chodzi, to oglądalibyśmy przez cały odcinek mecz w szachy. Może i ekscytująca perspektywa, ale nie dla mnie.
Za to ja dla równowagi powiem, że warto oglądać, bo niegdy nie zaliczyłem większego szczekopadu jak w tym anime. Nigdy nie widziałem bardziej szokującego zwrotu akcji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2008, 19:25   

Muhomorniczy napisał/a:
czemu z dużej,ja tu książkę pisze czy na forum sie zwracam luźno,

Przykro mi, że pisanie poprawnym stylem, z zachowaniem interpunkcji i prawidłowej konstrukcji zdań powinno być w Twoim odczuciu zarezerwowane tylko dla "książek".

W związku z tym przypominam:
Cytat:
4. Pseudo-mowa typu l33t jest uciążliwa w czytaniu i niezrozumiała. Posty w całości pisane w ten sposób będą kasowane bez względu na zawartość. To samo może dotyczyć postów, których styl lub forma są skrajnie nieczytelne dla użytkowników forum.


Twoje posty bardzo wyraźnie naruszają tę zasadę i - mówiąc wprost - są właśnie skrajnie nieczytelne i niezrozumiałe. Przypomnę i podpowiem: po znakach interpunkcyjnych stawia się spację. Przecinki nie zastępują kropek, a na początku zdania powinna znajdować się wielka litera. Tak jak w szkolnym wypracowaniu. Proszę o poważne potraktowanie tego ostrzeżenia i niezwłoczną zmianę stylu wypowiedzi - w przeciwnym razie będziemy zmuszeni zastosować ostrzeżenia formalne.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-01-2009, 00:11   

Miałem mieszane uczucia po obejrzeniu Howl's Moving Castle, chociaż kumple którzy oglądali ze mną mówili że to jedne z najlepszych anime jakie oglądali. Za to zaskoczyły mnie Whisper of the Heart oraz Grave of Fireflies po których nie spodziewałem się zbyt wiele, a okazały się wspaniałe.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tytanion Płeć:Mężczyzna
Kuro no Shinigami


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2009, 12:39   

To-Love Ru pierwsze odcinki były niestandardowe ale później było coraz gorzej i gorzej ... Na 16 odcinku to już wogóle odpalili bombe (sceny z nożyczkami i basenem)... W sumie spodziewałem się czegoś więcej .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6287254
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-01-2009, 14:17   

Avellana napisał/a:
Cytat:
4. Pseudo-mowa typu l33t jest uciążliwa w czytaniu i niezrozumiała. Posty w całości pisane w ten sposób będą kasowane bez względu na zawartość. To samo może dotyczyć postów, których styl lub forma są skrajnie nieczytelne dla użytkowników forum.


Twoje posty bardzo wyraźnie naruszają tę zasadę i - mówiąc wprost - są właśnie skrajnie nieczytelne i niezrozumiałe. Przypomnę i podpowiem: po znakach interpunkcyjnych stawia się spację. Przecinki nie zastępują kropek, a na początku zdania powinna znajdować się wielka litera. Tak jak w szkolnym wypracowaniu. Proszę o poważne potraktowanie tego ostrzeżenia i niezwłoczną zmianę stylu wypowiedzi - w przeciwnym razie będziemy zmuszeni zastosować ostrzeżenia formalne.


Naprawdę nie chcę prowadzić dyskusji na ten temat, ale czy zaczynanie zdanie z małej litery, czyni je "Skrajnie niezrozumiałym i nieczytelnym"? Może komfort czytania spada, ale jednak bez większego wysiłku potrafię rozszyfrować treść postów Muhomorniczego. To samo tyczy się braku spacji między przecinkiem a następnym członem zdania.

EDIT.
Dopiero teraz zauważyłem, że odkopałem jakiś stary temat. Nvm.

Mnie ostatnio rozczarował Chaos;Head. Zapowiadała się klimatyczna seria w stylu Higurashi no Naku koro ni, lecz po wprowadzeniu Di-sword'ów, tajnych organizacji, oraz zwiększeniu stężenia idiotyzmu u głównego bohatera do granic możliwości, z tytułu tego wyparował cały czar i urok, jaki niewątpliwie miało kilka pierwszych epizodów.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 03-01-2009, 14:26   

Norrc napisał/a:
Mnie ostatnio rozczarował Chaos;Head. Zapowiadała się klimatyczna seria w stylu Higurashi no Naku koro ni, lecz po wprowadzeniu Di-sword'ów, tajnych organizacji, oraz zwiększeniu stężenia idiotyzmu u głównego bohatera do granic możliwości, z tytułu tego wyparował cały czar i urok, jaki niewątpliwie miało kilka pierwszych epizodów.

Mnie też to rozczarowało. I to nawet z tych samych przyczyn ;) Oprócz tego drażniło mnie tłumaczenie wszystkiego oddziaływaniami grawitacyjnymi, czy też elektromagnetycznymi (ke? a nie mogli po prostu klimatu schizofrenicznego zostawić?) i kilka innych rzeczy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2009, 14:34   

Velg napisał/a:
Norrc napisał/a:
Mnie ostatnio rozczarował Chaos;Head. Zapowiadała się klimatyczna seria w stylu Higurashi no Naku koro ni, lecz po wprowadzeniu Di-sword'ów, tajnych organizacji, oraz zwiększeniu stężenia idiotyzmu u głównego bohatera do granic możliwości, z tytułu tego wyparował cały czar i urok, jaki niewątpliwie miało kilka pierwszych epizodów.

Mnie też to rozczarowało. I to nawet z tych samych przyczyn ;) Oprócz tego drażniło mnie tłumaczenie wszystkiego oddziaływaniami grawitacyjnymi, czy też elektromagnetycznymi (ke? a nie mogli po prostu klimatu schizofrenicznego zostawić?) i kilka innych rzeczy.


Podpisuję się, od siebie dodam jeszcze banalną uczuciowość bohatera w ostatnim/ostatnich odcinkach i sam finał. Do pewnego momentu było super hiper ciekawie, następnie seria przeżyła chwilową depresję (podejrzewam, że był to weltschmerz spowodowany przeładowaniem informacjami), po czym próbowała się podnieść, niestety z niezbyt pożądanym skutkiem. Ostatecznie samobója może nie było, ale zawód na pewno.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Spaidi Płeć:Mężczyzna
Let's Go Soul~!?


Dołączył: 28 Sty 2009
Skąd: Bydgoszcz
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 11:08   

Niewiele takich moich niewypalow pamietam, lecz na pewno
D.N.Angel
Kimi Ga Nozomu Eien Next Season
Nabari No Ou
Star Ocean EX (nie jest moze tragiczne, lecz ehh wyglada troche jak zrobione na "odwal sie". Mija sie troche z pieknem gry <3)
Utawarerumono (świetne anime z pięknym zakończeniem, lecz oczekiwałem czegoś innego)
Vampire Knight (ogolnie to nie jest zle, lecz tu sie nic nie dzieje)

Dalej nie pamietam :)

_________________
I am not a Hero.
Hero always died.
I am a little legend.
Legend never die.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3381987
aoc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lis 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 28-01-2009, 21:57   

Ray the Animation - straszne to było . Zupełnie nie wiem po co oglądałem pierwsze sześć odcinków . Bez sensu, bez fabuły, bez logiki .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6404012
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-01-2009, 10:11   

Hoshi no Kaabi. Gdzieś przeczytałem, że może być niezła "zwała" z tego anime. Ponoć miał tam być absurdalny humor. A jako, że z przyjemnością grałem w gry w roli głównej z Kirbym, pomyślałem, że może trafiłem na właściwy tytuł. Zawiodłem się. Bajka dla dzieci. Opening i ending w stylu legendarnych Fasolek (w tym drugim mamy scenkę rodzajową z gatunku "kółko, kółko, kreska, kreska, narysuję teraz pieska"). Fabuła też nie pomogła. Absurdalnego humoru w ogóle nie uświadczyłem. Było tylko "przeobrażanie się mocy" jak w Pokemonach, tudzież Digimonach.
Poczułem się oszukany.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Unknown Płeć:Kobieta

Dołączyła: 08 Kwi 2009
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2009, 19:52   

Jyu Oh Sei - pomysł świetny, realizacja już mniej. Do serii podchodziłam z entuzjazmem - autorstwo studia Bones, które cechuje się dobrymi produkcjami, pomysł bardzo przypadł mi do gustu, muzyka wpada w ucho - zapowiada się dobre anime. Właściwie na początku tak było - przez pierwsze 5 odcinków zaczynała się całkiem przyjemna przygodówka. W kolejnym odcinku nagły przeskok czasu, który przy długości serii (11 odc.) wydaje się być złym mykiem, aczkolwiek zaczęło się wtedy naprawdę to, na co czekałam. Niestety po chwili autorom/autorowi coś strzeliło do głowy i wepchnięto na siłę spłycony wątek romantyczny, który w ogóle nie był potrzebny. A przy ostatnich odcinkach to już kompletnie czułam się, jakbym oglądała science-fiction.

Wiem, napisałam to nieco chaotycznie bez słowa wyjaśnienia, ale osoby mające styczność z tą serią powinny wiedzieć o co mi chodzi. Zapowiadało się naprawdę świetnie, wyszło trochę nijako. Przyczyniła się do tego z pewnością ta długość serii, która nie pozwoliła animatorom na sensowne rozwinięcie i wyjaśnienie wątków. Przeskok czasowy był za duży i za bardzo niespodziewany. Niestety anime jest zmarnowanym potencjałem, ale moja ocena końcowa i tak była w miarę pozytywna z takich plusów jak kreska (chociaż przyczepię się jednej rzeczy - nosy postaci z profilu), muzyka, pomysł oraz niektóre postacie, których nie dało się nie polubić ;>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
RappaR Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 02 Paź 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2009, 14:04   

Nie tak mało tego w sumie się nazbierało:
Fullmetal Alchemist: Conquer of Shamballah
Great Teacher Onizuka
Death Note
Fate/Stay Night
Cowboy Bebop
School Rumble: San Gakki

Co do osób, które zdziwi może obecność GTO i DN to już wyjaśniam. Historia o nauczycieli mi po prostu nie przypadła do gustu, a jeśli chodzi o notatnik śmierci, to po prostu miałem za wysokie wymagania po wielu recenzjach i komentarzach.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2071260
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 11-04-2009, 15:10   

Shangri-La
Przeczytałem krótki opis kiedyś tam jak były zapowiedzi nowych anime i miałem (możliwe że całkiem niesłusznie) nadzieję na coś pokroju Black Lgoon czy innego bebopu. Co dostałem wszyscy wiedzą.

@RappaR mnie DN nie dziwi :)

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
gentle_monster Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 08 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-04-2009, 11:19   

Zdecydowanie dwa pierwsze odcinki nowego Fullmetal Alchemista.
Dodane dialogi są przesztuczne, zmienianie kolejności wydarzeń i stratowanie zapychaczem całkowicie bezsensowne (autorzy chcieli uniknąć powtórki z rozrywki, a w rezultacie nie udało im się osiągnąć nawet tego), muzyka średnio mi pasuje do całości. Najbardziej boli jednak fakt, że w żadnym stopniu BONES nie oddało klimatu mangi.

_________________
If it were a third-rate TV anime...
Dusty Attenborough, Legend of the Galactic Heroes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group