FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Halibel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Kwi 2011
Skąd: Woking
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2011, 00:32   

oglądam teraz Bleacha... chyba 203 odcinek. Nie dawno skończyłam Black Butler 2.

_________________
I can sense now it's all become clear to see
You're no good, and you mean no good, treacherously

http://forum.kotatsu.pl/tematy27/6612.htm ;+ Halibel prosi o opinie :)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-04-2011, 00:43   

Halibel napisał/a:
oglądam teraz Bleacha... chyba 203 odcinek. Nie dawno skończyłam Black Butler 2.

Cool story, bro.
Co w związku z tym?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Halibel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Kwi 2011
Skąd: Woking
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2011, 00:46   

odpowiedz na pytanie główne tematu, mate?

_________________
I can sense now it's all become clear to see
You're no good, and you mean no good, treacherously

http://forum.kotatsu.pl/tematy27/6612.htm ;+ Halibel prosi o opinie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-04-2011, 00:53   

Cytat:
2. Jakości posta nie mierzy się linijką/liczbą znaków. Niemniej stawiajmy raczej na jakość, a nie ilość postów. Posty skrajnie krótkie, w szczególności zawierające samą „wyliczankę” bez uzasadnienia, mogą być usuwane przez moderację.

Regulamin, dude.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Halibel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Kwi 2011
Skąd: Woking
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2011, 00:58   

kłaniam się mate, dopiero dołączyłam do forum ;] z góry przepraszam za nie przeczytanie roty.

_________________
I can sense now it's all become clear to see
You're no good, and you mean no good, treacherously

http://forum.kotatsu.pl/tematy27/6612.htm ;+ Halibel prosi o opinie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 02-04-2011, 01:21   

Właśnie skończyłam Hanasakeru Seishounen i muszę napisać, iż nie podejrzewałam, że całość mnie tak wciągnie. Początek był mało zachęcający, obejrzałam trzy odcinki i stwierdziłam, że może kiedyś do tego wrócę. W końcu coś mnie tchnęło i zabrałam się do tego drugi raz... I skończyłam oglądać za jednym posiedzeniem. Ja chcę więcej takich shoujo! Z takimi bohaterami i z tak rozbudowaną intrygą! To była taka miła odskocznia, po tym jak ledwo dotrwałam do końca Kimi ni Todoke. Wszystko oczywiście było umowne aż do bólu. Ale jednak szojce potrzebują pewnej dozy naiwności i rhoomantyzmu, bo inaczej przestaną być sobą. Fakt, że znałam wcześniej zakończenie jakoś szczególnie mi nie przeszkadzał. To faktycznie trzymało momentami w napięciu i miało fabułę, dobrą fabułę! I bizony, myślące (w zależności od interpretacji...) bizony! I szaloną, ale jakże sympatyczną główną bohaterkę. Jednak najważniejsze jest to, że tytuł był satysfakcjonujący jako rasowy szojec. Więcej takich proszę!

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2011, 10:10   

Oj nie strofujcie "new girl" zbyt mocno. Topic jest sformułowany dosyć enigmatycznie, i nawet pierwszy post ma linka, który poprzez reorganizację forum prowadzi donikąd (gdzie prawdopodobnie (nie chciało mi się szukać) znajduje się określenie, że "wrażenia mile widziane").
Prawda przydałoby się umieścić jakieś wrażenia z obejrzanych serii (a wręcz byłoby wskazane). Z drugiej strony nawet po drobnym przyjrzeniu się tematowi widać, że każdy post ma przynajmniej odrobinę wrażeń, spostrzeżeń (uważaj by nie spojlerować zbyt mocno :P), więc nie jesteś w pełni usprawiedliwiony.
Witamy na forum :-)

/ON TOPIC
czyli kończymy sezon Zima 2010/2011...

Yumekui Merry 12
It not end HERE!
Bohaterowie emotują... Główny bohater został wyśmiany, co mu się należało (i raczej nikt by inaczej nie zareagował).
Ok trochę zbyt długo budują tę cała dramę, kończ waść i wybudź tę moc! I skopcie zadek Teresce...
Trochę zbyt długo eksponują ten wątek... Może jako teaser pełnej serii, ale co za długo to niezdrowo. Od dawna nie przepadam za: "Dostajemy ostro po zadzie. *Bohater zjada trująco wyglądające warzywko* *Power UP!!!!*. Ostro My bijemy pośladki..." (I są serie które robią to lepiej -> chociażby manga tej serii)...

Czekamy na rozwiązanie akcji w odcinku 13...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-04-2011, 10:59   

Co do Merry to się przyłączam, chociaż mangi nie zamierzam nawet szukać :P

Index2 end? Oczywiście, że nie. Nie mam ochoty na kolejnego bleacha czy naruto (nienawidzę łańcuszków bez końca). Nie wiem, czy kontynuacja mnie nawet zainteresuje. Ja po tych 12, 15 50 czy 186 odcinkach potrzebuję finału i końca (lub czegoś pokazującego nowy wątek) Index namieszał, powydziwiał i skończył się w stylu "wracamy po wakacjach" czyli nijak. Nie podoba mi się to, gdyż wróży kolejny jeszcze mętniejszy sezon. Index ban.

Wandering Son end. Coś się kończy coś zaczyna. Tak chyba można to podsumować. Wątki wszystkich głównych bohaterów dotarły do finałowego odcinka, pokazując normalność nawet lekko zboczonych ludzi. Innymi słowy po konsternacji jest pełna akceptacja i wyrozumiałość. Jedynie w tle przesnuwa się młodsze pokolenie dziwaków.
Ładny koniec dziwnej serii.

No i rewatch Dolores I.
Jak ja mogłem zapomnieć o wątku białowłosej!!! Dubbing jest prawie tak okropny jak w Lost Universe, więc seans zakrawa na masochizm. Niemniej jednak makabryczny sposób przedstawienia zabójczego robota jest tutaj tak śliczny :P Po pierwsze "prrruuiii" przy lataniu, po drugie wiek mentalny blaszanki (ja bym to szacował na 8 nie 5 lat), no i ta wyobraźnia. Tytuł owszem z gatunku "nieśmiertelne wdzianka" i "skrajnie kontrastowe charaktery" ale fajnie się to ogląda.
I jeszcze ta azumangowa piosenka na końcu:P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-04-2011, 11:53   

kokodin napisał/a:
Oczywiście, że nie. Nie mam ochoty na kolejnego bleacha czy naruto

W przeciwieństwie do tych w Indexie wiadomo, kiedy się skończy i myślę, że następna seria będzie ostatnią. No, ale jeszcze pozostaje Railgun II.
kokodin napisał/a:
Nie podoba mi się to, gdyż wróży kolejny jeszcze mętniejszy sezon.

Materiał źródłowy jest dobry, po prostu scenarzyści się wykazali. No i w następnej serii będzie "My Soviet Imouto can`t be that sugoi" i "Pregnant Misaka" (uwielbiam ten motyw), ciekawe, czy w anime to będzie tak samo jak na ilustracji wyglądać : D

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shans Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2011, 12:42   

Jest dokładnie tak jak mówi Slova.

Ostatnie odcinki drugiej serii kończą Volume 13 nowelek. Cała seria już się skończyła - W sumie są 22 nowelki.

Sądząc po oglądalności, nagrodach oraz rankingach na 80% powinna być kontynuacja.

Cytat:
Kono Light Novel ga Sugoi! (このライトノベルがすごい!) 2011

* 1st place in Best Novel Series, Kazuma Kamachi

* 1st place in Best Illustrator, Kiyotaka Haimura

* 1st place in Best Male Character, Kamijou Touma

* 2nd place in Best Male Character, Accelerator

* 1st place in Best Female Character, Misaka Mikoto

* 3rd place in Best Female Character, Index

* 7th place in Best Female Character, Itsuwa

* 1st place in Best Character, Kamijou Touma

* 2nd place in Best Character, Misaka Mikoto

* 3rd place in Best Character, Accelerator


Do końca serii pozostało 9 książeczek z nowelkami. Możliwe że zrobią z tego jedną serię, choć w mojej opinii czekają nas 2 (Chyba że zrobią 39 odcinkową serię - na tyle jest materiału).

A ten materiał jest bardzo ciekawy. Jest w nim cały Ark związany z Acceleratorem i tajnymi grupami w Academy City.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-04-2011, 13:24   

Oi, zapominacie o New Testament, które już się zaczęło. Podejrzewam, że jeszcze wyjdzie drugie tyle nowelek, co już jest. Moim zdaniem, powinni dorzucić trochę odcinków fillerowych + na podstawie SS2, i zrobić jeszcze 2 sezony Indexa zwykłego, tak, żeby zakończyć czwarty sezon na 22 nowelce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ryuumaru
Gość
PostWysłany: 02-04-2011, 15:16   

Durarara 25
Co można o tym powiedzieć , "lol" "wtf" teko nikt nie jest w stanie stwierdzić ,shizuo chwytający nóż zębami , rozgryzawszy go potem , łapiący na dyśkę latarnię i rzuciwszy nią z głowy potem , sam motyw "nagarnięcia" znakiem kuli z betonu , którą rzucił jak łyżką na lody w samochód , koronacja , rzut ciężarówką xD Izaya skaczący niczym ninja od ściany do ściany , marzenia Eriki o ShizuoxIzaya ,odc ogólnie ciekawy , miło zobaczyć znów durarare, kreska Ryuugamine mi się coś dziwna wydawała , ale to pewnie moje omamy.
Powrót do góry
Halibel Płeć:Kobieta


Dołączyła: 01 Kwi 2011
Skąd: Woking
Status: offline
PostWysłany: 02-04-2011, 19:47   

No więc dziele się moimi spostrzeżeniami o Bleachu. Zaczęłam oglądać po latach (dosłownie) namowy przez mojego M. Początek chwycił mnie, lubię temat Shinigami, w końcu moim ulubionym anime jest Death Note, ciekawiło mnie nieco inne spojrzenie na bogów śmierci, no więc postanowiłam przebrnąć przez całą ponad 300 odcinkową serię. Po 12 czy 13 epizodzie stwierdziłam że chyba jednak źle trafiłam... Mnóstwo fillerów, i kilka kiepsko skonstruowanych postaci (charakternych a i owszem jednakże niesamowicie irytujących mnie jak np Inoe czy wiecznie krwawiący Shinigami z Bożej łaski niejaki pan Kurosaki) jednakże pojawiły się postacie kapitanów, fantastycznie zbudowana osoba Kenpachiego, Kuchiki oraz nie ustępujaca im na krok reszta. Wiec stwierdziłam - przetrzymam wszystkie słabe epizody dla tych naprawdę dobrych, z fantastycznymi moim zdaniem scenami walki. No więc... oglądam. Słabym punktem anime jest kreska która dzięki Bogu poprawia się z czasem. Warto też zwrócić uwagę na świetną ścieżkę dźwiękową zarówno do serialu jak i do filmów. Żal jednak okrutny że właściwi główni bohaterowie, czyli czteroosobowa drużyna pierścienia jest cóż tu dużo mówić żałosna. Oczywiście zdaje sobie sprawę że zostanę zjedzona przez fanów Bleacha za tą dość krytyczną opinię... Ale w końcu - miałam się wypowiedzieć ;]

_________________
I can sense now it's all become clear to see
You're no good, and you mean no good, treacherously

http://forum.kotatsu.pl/tematy27/6612.htm ;+ Halibel prosi o opinie :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 02-04-2011, 21:24   

Ostatnie Fractale
Uuuh.
Zmarnowany potencjał... niezbyt mi się podoba ten cały motyw z ofiarą molestowania, szklane rurki sięgające do orbitalnych szklarni przyprawiają mnie o niekontrolowane napady śmiechawki.
Uhh.

przedostatnie Mareep
Może troszkę za bardzo przeciągają porażki przed powerupem, ale co tam. Seria dalej mi się podoba, i wygląda na to że przerwa po one-courze wypadnie w nienajgorszym momencie. Z Isany zrobili HNNNNNNGsanę, totalnie. Czego należało oczekiwać, boć to przecież HNNNNNGzawa Kana, nie? >;P

"Ostatni" Index 2
Lol? To było raczej oczywiste, ale tak chamskie ucięcie historii w środku... mou. Czyżby liczyli na szybką kontynuację? Mou. Niestety, sezon cierpiał na syndrom wydmuszki - producenci wyzbierali za dużo dobrych rzeczy do S1, i teraz trzeba było nadgonić to co pominięto, bo inaczej DALSZE kontynuacje będą totalnie WTF. Czyli to samo, co na sporo większą skalę dotknęło Shanę... Ale nie będę narzekał, generalnie drugi sezon był okay, czekamy kolejne... dwa lata pewnie?

Infinite Stratos
Errrrm.
Przynajmniej wybrali sensowny moment na przerwę międzysezonową... nie żeby serii jako całości to pomogło, ale jeżeli ktoś już ma ochotę, to wśród sztampowych haremówek ta wcale nie wypada najgorzej.

Dere Crisis
Uh.
Oh.
Widzę wielkiego, wrednego, czarnego smoka.

Spoiler: pokaż / ukryj
Rozszarpanego przez różowe serduszka... =_="

I jeszcze ten spęd reszty "poszerzonego haremu" na końcu... nah.
Ostatecznie, kolejna seria w której nie było absolutnie niczego, co dałoby się zapamiętać... cóż.

Biorąc pod uwagę że jutro ostatni Star Driver, możnaby zacząć panikować, ale w następny poniedziałek rusza TWGOK S2, a w niedzielę wcześniej, po manifestacjach w centrum, będzie można odpocząć przy blue exorcist. I sprawdzić, czy Lotte no Omocha nie przekroczy granic dobrego smaku ^^;

Poza tym, za niecałe dwa tygodnie rusza ano hi mita hana, a po drodze hontou ni atta Reibai-sensei, a już w najbliższy czwartek - "Radio Girl; Cherry Boi".

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-04-2011, 11:21   

Nichijou epizod 01.
Po całkiem przeciętnym epizodzie 0 miłe zaskoczenie. Epizod 01 jest dużo bardziej napakowany farszem. Mamy sporo więcej gagów i krótkich historyjek. Fakt, jest kompletnie bez sensu, ale kogo to obchodzi. Śliczne kolorki, absurdalnie kiutne postaci i równie absurdalny humor. Chociażby geneza korby na plecach i jej funkcja :P Co gorsze wygląda, że jeszcze się rozkręci.
Na koniec drobna konkluzja dużego paluszka Nano. "dzisiaj był odcinek pierwszy (...) za tydzień będzie odcinek drugi". I takie zapowiedzi są genialne :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 239 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 238, 239, 240 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group