FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-04-2011, 00:53   

Piotrek napisał/a:
Wielkim fanem Indexa nigdy nie byłem, więc nie szukam tutaj niczego, aby podwyższyć ocenę za sam tytuł. Naciągane 7/10, za scenki z Misaką.

Ja jako fan, i to zagorzały, mam wątpliwości co do tego, czy Project Index II zasługuje na 6... Z drugiej strony taka ocena byłaby niesprawiedliwa dla Mikoto, która ratowała serię do końca. Niestety, to było zbyt wielkie zadanie, nawet dla Electromaster.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-04-2011, 10:58   

Prince Baka 13-Szalony odcinek, aż do samego końca, który spowodował, że księcia
Spoiler: pokaż / ukryj
po pierwszy ktoś zrobił w konia. Księżniczka jest najbardziej złą istota w wszechświecie. Idealnie go przestudiowała i zagrała rolę szefowej rewolucji:). Stała się jedną z moich ulubionych postaci żeńskich.
. Ja chce więcej Level E.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2011, 13:32   

Urawa napisał/a:
Saga napisał/a:
Tylko czemu Profesor ma głos staruszka?

Biorąc pod uwagę, że wedle kanonu urodził się jakoś na przełomie lat 20 i 30, nie powinno to specjalnie dziwić.


Ojtam, ojtam. Skoro nie wygląda na staruszka, to czemu ma tak brzmieć? Ciekawe, jaki głos dostałby Apocalypse...

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2011, 20:05   

Crap, zajałem się czytaniem ksiązek i minęły mnie pierwsze odcinki... ale...

jestem pierwszy z tym jednym - Gintama 202:
YEY... dostajemy fillelr. Ale Sunrise dobrze idzie z fillerami Gintamy. Na początku ostre wejście z nawiązaniem z DB. Później jakieś nawiązanie, którego nie rozumiem. Parę wrednych scenek. A na samym końcu very evil nawiązanie do Uteny.

SWR OG 26 - spodziewałem się, ze tak będzie to właśnie wyglądać. Czyli masa finałowych ataków. Ale zrobili to równie efektownie jak na PS2, tylko w 2D. A na PS2 było bardzo efektownie. Gamer2002 już w zasadzie wszystko powiedział. To tylko nawalanka robotów z dodatkowymi smaczkami dla fanów gry. Ja oceniam trochę ostrzej.
6/10
Ale i tak świetnie się bawiłem, a odcinek finałowy był dobrym przypieczętowaniem całej serii. Polecam.

Tiger&Bunny - 01 Pierwszy odcinek nie jest totalnym failem. Projekty postaci są świetne. Szkoda, ze nie dostaliśmy muzyki z PVki w openingu. Product placement jest trochę irytujący. Sam pomysł jednak jest świetny.

X-men 01 hmm... odcinek raczej słaby. Ale design niezły, może coś z tego będzie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2011, 21:00   

Level E, odc. 13, ostatni
Dołączam się do peanów na cześć ostatniego odcinka Level E. Naprawdę znakomite zakończenie serii, które nawet zgrabnie nawiązało do wcześniejszych wątków.
Spoiler: pokaż / ukryj
Ogólnie cała historia ze ślubem przebiła wszystkie pozostałe, nawet tą pierwszą. Może i nie tak śmieszna (choć uśmiech z twarzy nie schodził mi przez cały okres trwania odcinka), ale wciągająca, logiczna i z pomysłem. Okazało się, że Baka to taki Aizen, który wszystko doskonale przewidział. No prawie. A jego wybranka okazała się być kobietą doskonałą. W życiu nie spodziewałbym się, że w ciągu jednego odcinka z ciekawej postaci stanie się boginią w moich oczach. Dzięki temu odcinkowi całemu Level E daję mocne 8/10 (z czego ostatnie 3 odcinki mają ode mnie 10/10, a ostatni over 9000).
No i ujawnienie gdzie księżniczka umieściła podsłuch uważam za kolejny genialny zabieg.

IMO to najlepsze anime mijającego sezonu. Miało genialny początek, słaby lub co najwyżej dobry środek, ale boską końcówkę.
Spoiler: pokaż / ukryj
Baka i jego wybranka to najlepsza para jaką widziałem od dawna w anime.
W każdym razie Level E >> Madoka IMO.

Gintama, odc. 202
Opening - beznadzieja, szczególnie jeśli chodzi o część muzyczną. Za to ending świetny (a część wizualna przedstawia jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy poważny arc). Sam odcinek co ciekawe nie pokazuje historii występującej bezpośrednio po "Santa-arcu", zamiast tego mamy wątek aż 31 rozdziałów później !!! Choć decyzja była zrozumiała, bo ta historia idealnie nadawała się na kontynuację (z czego w mandze 1 tydzień został zamieniony na 2 lata, a w anime 1 rok na 2). Nie wiem jak was, ale mnie cały ten pomysł rozwalił na łopatki (choć za pierwszym razem reakcja była silniejsza, co zrozumiałe).
Spoiler: pokaż / ukryj
Apogeum rotflowania miałem gdy Shinpachi wyskoczył z pokoju. Za to pomysł z Kyuu i Zurako był zwyczajnie niesmaczny. Ale przyszły odcinek zatrze niesmak, bowiem do akcji wkroczy Reinhard ;) (mi to jednak bardziej z LoGH-em się kojarzy niż Uteną, chyba, że nie wyłapałem aluzji).


@vries
To nie filler, ale ekranizacja rozdziałów 324-326 z mangi (czyli przeskoczono o jakieś 30 co z lekka skomplikowało sprawę, bo w tym arcu są nawiązania do niepokazywanych jeszcze w anime historii). Swoją drogą manga jest przetłumaczona na ang. do 346-go rozdziału włącznie więc jakby ktoś nie mógł wytrzymać to zachęcam do czytania. W tym sezonie pojawi się historia, która zmiecie wszystko co do tej pory wyprodukowali Japończycy, wspomnicie moja słowa (mam tu na myśli oczywiście harem-arc).

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-04-2011, 21:29   

Cytat:
Dołączam się do peanów na cześć ostatniego odcinka Level E. Naprawdę znakomite zakończenie serii, które nawet zgrabnie nawiązało do wcześniejszych wątków.


Spoiler: pokaż / ukryj
Ogólnie cała historia ze ślubem przebiła wszystkie pozostałe, nawet tą pierwszą. Może i nie tak śmieszna (choć uśmiech z twarzy nie schodził mi przez cały okres trwania odcinka), ale wciągająca, logiczna i z pomysłem. Okazało się, że Baka to taki Aizen, który wszystko doskonale przewidział. No prawie. A jego wybranka okazała się być kobietą doskonałą. W życiu nie spodziewałbym się, że w ciągu jednego odcinka z ciekawej postaci stanie się boginią w moich oczach. Dzięki temu odcinkowi całemu Level E daję mocne 8/10 (z czego ostatnie 3 odcinki mają ode mnie 10/10, a ostatni over 9000). No i ujawnienie gdzie księżniczka umieściła podsłuch uważam za kolejny genialny zabieg.


IMO to najlepsze anime mijającego sezonu. Miało genialny początek, słaby lub co najwyżej dobry środek, ale boską końcówkę.


Spoiler: pokaż / ukryj
Baka i jego wybranka to najlepsza para jaką widziałem od dawna w anime.
W każdym razie Level E >> Madoka IMO.




Spoiler: pokaż / ukryj
Naraz sobie wyobraziłem co taka dwójka mogłaby zrobić. Przy nich Lelouch i Kira, czy Light wymiękaliby. Dobra Johan Liebert miałby szansę, ale padł po kilku sekundach.Najfajniejsze słówko odcinka "fascinating" jakbym słyszał Spocka z Star Treka.


Jest jeszcze materiał na oavkę. Przeczytałem i jest równie rozwalający, co początek, czy ostatnie odcinki ;)

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Góral Płeć:Mężczyzna
Firefly/Serenity fanatic


Dołączył: 05 Sty 2007
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2011, 21:59   

@Caladan
No właśnie, muszę zabrać się za mangę, bo słyszałem, że wszystkiego nie pokazano (i historia toczy się odrobinę dalej). Togashi to geniusz, czego się nie dotknie wychodzi mu wyśmienicie. Od dawna byłem fanem Hunter x Huntera i Yuu Yuu Hakusho, ale nie spodziewałem się, że w swoim "repertuarze" ma jeszcze taką perełkę.

_________________
9 na 10 otaku zaleca oglądanie Kemono no Souja Erin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-04-2011, 22:52   

Muszę ci powiedzieć, że manga jest uboga i cały potencjał tego materiału jest prześwietnie wykorzystany w anime. Mogę powiedzieć chylę czoła.


Spoiler: pokaż / ukryj
Ta kobieta rulez. Wszystko zaplanowała od pierwszego odcinka.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2011, 00:51   

Góral napisał/a:
To nie filler, ale ekranizacja rozdziałów 324-326 z mangi

hmm... znów mieszają z czasem. Skończyłem czytać mangę jak się dowiedziałem, że na pewno będzie kontynuacja, stąd ten pomysł. Jakoś animowana realizacja bardziej mi podchodzi niż manga.

W sumie nie wiem dlaczego kojarzy mi się to właśnie z Uteną, ale na pewno jest to motyw z shojou. Tylko w produkcjach dla dziewcząt płatki róży sypią się na lewo i prawo. A ostatni screen faktycznie loghowy.

Góral napisał/a:
Opening - beznadzieja, szczególnie jeśli chodzi o część muzyczną.

Z tym się zgadzam. Mam nadzieję, ze szybko go zmienią.

Level E 13 - najlepsze anime sezonu zimowego. Nie mogło być inaczej, bo obstawiałem ten tytuł d samego początku ;)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-04-2011, 05:24   

Steins;Gate 1
Coprosie? Co tu się dzieje? Nie wiem o co biega, ale mnie zaintrygowało. Bohaterowie są ciekawi i jest jakaś intryga, ale boję się, że wyjdzie z tego Primer: The Anime.

Tiger & Bunny 1
Albo to jest największa komercha jaką w życiu widziałem albo najlepszy metafikcyjny komentarz na komerchę, jaki w życiu widziałem. Może dalsze odcinki to wyjaśnią? W każdym razie, będę ogladał.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2011, 18:47   

Piotrek napisał/a:
Miałem to samo odczucie - nie bierz cukierka od obcej kobiety.

Wiadomo. Jak cukierki, to tylko od obcych facetów :8

Hanasaku Iroha e01
Tak sobie myślę, że gdyby mi ktoś zapętlił ten odcinek, pewnie oglądałabym go do tej pory. Bardzo przyjemnie się zapowiada. Od razu polubiłam główną bohaterkę (to wieeelki plus), reszta też póki co wypada nieźle. I kreska - naprawdę podoba mi się design postaci (szczególnie panów ;]) a i tła są kjutne. Jedyne co mnie autentycznie przeraziło w tym odcinku, to piosenka puszczona gdzieś w środku. A dokładnie głos wokalistki. Brrrrr.

Steins;Gate e01
Eee yyy, podoba mi się główny bohater :3. Maddo sajentistos są z reguły interesujący. Fabuła jest fabulaście fabulasta, tzn że niewiele zrozumiałam, ale może przy drugim odcinku będę mądrzejsza i dowiem się o co dokładnie chodzi.
I jeżu, niech to nie będzie drugi Primer. Film łatwo jest obejrzeć dwa razy, serię anime już nieco trudniej.

Level E
Niezła końcówka, duuuużo lepsza niż dwie poprzednie historie (z pseudo-syrenką i księżniczką Saki). Mimo wszystko anime jako całość i tak było boskie, zresztą jak na razie z zimowego sezonu tylko to udało mi się dociągnąć do końca. 8/10, a książę dołącza do moich ulubionych postaci.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-04-2011, 23:05   

A u mnie jako, że moje tytuły zaczynają się dopiero w łikend, powtarza się Beck.
Tym razem po japońsku :P
Nie lubię głosu głównego bohatera w dubie, jedyna przyczyna brania się za wersję japońska. I jest lepiej niż poprzednio. :P Wiem co teraz powiecie, "dubbing jest nie warty oglądania". Nadal się jednak z tym nie zgodzę. Chociaż teraz rozumiem już podpis krzaczkami rozmowy w knajpie, W dubie było to nielogiczne (zwłaszcza ze zmienioną ścieżką video na "ich") A w japcodubie oryginalnym oni po prostu lekko kaleczą ingrisz :]
Nie no ja jednak nigdy nie zrozumiem tych japońskich nastolatków. Wyżywają się na słabszym i nikt nie reaguje a sam zainteresowany się uśmiecha. Ja bym się chyba na nich obraził :P Mniejsza o to, ten tytuł jest mimo wszystko zbyt prosty. Kariera rozwija się za łatwo i wszystko samo się układa. Gdyby nie ta cała masa patologii i złych wydarzeń, cała seria była by tak cukierkowa jak K-ON. Dosłownie.
Ale ogląda się dobrze i jest całkiem znośne fabularnie, nie spodziewałem się tylko mikro haremowości :P. Nie pamiętałem tego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2011, 10:40   

Yumekui Merry ostatki
Ehh... 2 i pół odcinka (o ile nie więcej) o jednym i tym samym.

Końcówka mnie naprawdę zniesmaczyła (O ile przy IS przynajmniej zaserwowano nam na końcówce kilka ciekawostek (rozmowa z panią mad crazy scientist), to tutaj zupełnie dramę ciągnięto bez celu).

Wid da powah of friendship, SUGAH, and Pinky PROMISES!
O ile narzekałem na to przy Infinite Stratos, to tutaj osiągnęło naprawdę szczyty... Chciałem zobaczyć chociaż Johna i jego armię nekomini.

, że tak powiem W końcu się skończyło i nie wierzę w serię drugą pomimo zostawienia otwartej furtki i właściwie wszystkich wątków niedokończonych.

Z pewnością pierwsza połowa serii była dużo lepsza od końcówki.

Zmęczyłem się, ale to już koniec mojego Line-up-a zimowego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-04-2011, 17:49   

W sumie nie był to zły odcinek, gdyby nie fakt, że nie był to zwiastun prawdziwej serii. J.C. Staff ostatnio mocno traci w moich oczach.

Jak wyżej- zima skończona.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 08-04-2011, 18:40   

A channel 1
Średnie. Nie jest zbytnio śmieszne. Właściwie rozśmieszyła mnie tylko akcja z przecinaniem cukierka.

Mamy 4 bohaterki:
idiotkę, narkoleptyczkę + małe, yanderowate loli + cycatą dziewczynę od bicia + dziewczynę x (wydaje się być głosem rozsądku, ale zbyt niewiele materiału by potwierdzić tę teorię)

EDIT: Oh prawie bym zapomniał grfika:
- postacie prostacko narysowane
- tła momentami świetne
- animacja momentami świetna (ale sorry świetna animacja rozbierania butów, wkładania kapci i równego ustawiania butów to trochę niewiele)...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 241 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group