FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 421, 422, 423 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2013, 16:28   

Coppelion 1
Ponieważ jestem fanem wszystkiego co postapo, to postanowiłem dać tej serii szansę, tym bardziej, że można ją oglądać na Hulu z angielskimi napisami.
In plus: ładne to.
In minus: w sumie to się wynudziłem i zaliczyłem jednego, albo dwa facepalmy (szczególnie w momencie gdy

Spoiler: pokaż / ukryj
jedna z nich poszła się pobawić z pieskiem, bo przecież wiadomo, że psy w takim miejscu i sytuacji będą grzeczne i się łasić do wszystkich
.
Ani tu specjalnej akcji, ani klimatu (zresztą każda próba stworzenia „mroczniejszej” sceny jest uniemożliwiana przez panienki w szkolnych ubrankach).
No nic, zobaczę jeszcze z jeden odcinek i podejmę decyzję, ale na razie do dropnięcia.

Kyoukai no Kanata 1
No, udało się im mnie zainteresować. Trochę fazowo i dziwnie, animacja na bardzo fajnym poziomie i na razie wygląda na to, że może być ciekawie i to pomimo tego, że nie jestem fanem supermocy w szkole..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Uke Płeć:Mężczyzna
Proximity


Dołączył: 11 Mar 2013
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2013, 08:44   

fleischman napisał/a:
Ani tu specjalnej akcji, ani klimatu (zresztą każda próba stworzenia „mroczniejszej” sceny jest uniemożliwiana przez irytujące panienki w szkolnych ubrankach).

Fixed.
A szkoda bo miałem nadzieję na fajne postapo, choć w sumie już po trailerze było widać, że to raczej nie wypali.

Na szczęście jest KnK, które warto oglądać choćby dla samej animacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 03-10-2013, 13:09   

Kyoukai no Kanata
Hmm... kreska kyoani robi się nieziemsko homogeniczna, co nie zmienia faktu że miło patrzeć... po jednym odcinku trochę trudno powiedzieć, czy będzie nudno, ale na razie setting budzi dość ciekawości by mieć ochotę na więcej. Oglądam dalej!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 03-10-2013, 20:25   

Kill la Kill 1
O w mordę. Oglądać, oglądać, oglądać! Osom tak wylewa się z ekranu, że prawie mnie utopił.

Golden Time 1
Czuję się usatysfakcjonowany pierwszym odcinkiem i mam ochotę zobaczyć co będzie dalej. Było dość śmiesznie, bohaterowie zapowiadają się ciekawie, zobaczymy jak wyjdzie poważniejsza strona serii, ale gdy patrzę na poprzednie dzieła twórców tego, to ciężko mi nie pałać optymizmem.

Ogólnie wczoraj czułem się trochę zawiedziony nowościami, ale te dzisiejsze mnie uspokoiły i będę miał co oglądać w tym sezonie. Jeszcze za tydzień zobaczymy co wyjdzie z Samurai Flamenco.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2013, 00:47   

Kill la kill 1
Widziałam w PVce, że seifuku robi się chyba zbyt roznegliżowane przy walce jak na mój gust, ale sądziłam, że może da radę.

Niestety strój w pełnej krasie okazał się być zwyczajnie straszny i niestety wyjątkowo bolesny w oglądaniu. Ja rozumiem fanserwis. Przeżyłam niedopasowane staniki, nadmiernie skaczące biusty, rozdzierane ciuchy, pantyshoty.... wiele rzeczy w imię jedwabistych scen akcji.

...pasków wżynających się bohaterce w sutki NIE przeżyję.

Nie, sorry, to za dużo. Czy twórcy się w ogóle kogoś spytali jak bardzo bolesne jest jak przypadkiem pasek werżnie ci się w biust? Bo jak cholera i mam bolesne wspomnienia za każdym razem jak tylko widzę ten strój. Nie wspominając o tym, że od obojczyka w dół wygląda on absolutnie fatalnie.

Chwilowo robię dropa. Jeśli okaże się, że twórcy jednak poprawią później to jak działa seifuku to może wrócę do serii, ale na razie zwyczajnie nie jestem w stanie tego oglądać. Trochę szkoda, bo reszta Kill la Kill wyglądała całkiem w porządku.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 04-10-2013, 09:13   

Tren, odnoszę wrażenie iż ciuszka będzie raczej przybywać niż ubywać, więc szoł do odratowania.

Czekam na mechy.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2013, 11:28   

Smk napisał/a:
Tren, odnoszę wrażenie iż ciuszka będzie raczej przybywać niż ubywać, więc szoł do odratowania.

Dlatego mówię, że jeszcze nie skreślam kompletnie serii, bo owszem jest nadzieja. Po prostu nie chcę się męczyć z Kill la Kill nie mając pewności, że ta poprawa nastąpi. Nadgonić serię w końcu mogę później.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 04-10-2013, 14:27   

A ja sobie oglądnąłem pierwszy odcinek Kyokai no Kanata czyli co się stanie gdy w kyo-ani zabraknie tortu. Spokojnie mogę powiedzieć, że pierwszy odcinek mie się podobał. Ten wtf-owy nastrój utrzymany w komediowej konwencji i ciepłych kreskach k-ona. Może tym razem będzie i jakaś fabuła, bo to by był krok w dobrym kierunku. Czyli przyjemnie się na to patrzy, bo to nie do końca to na co się patrzyło do tej pory. Do tego ta sprzeczność pięknie rezonuje. Badas k-on :P
Wygląda mi to tak. Ktoś naczytał się w kyo-ani 12 królestw, zapożyczył potwory, pożyczył i przefarbował Ao z Eureki, dolewając trochę esencji Kyona (plus god mode) i mamy boski miszmasz.

Kyousougiga epizod 0 czyli ovka w telewizji. Wniosek, starczyło by obejrzeć previewa? Generalnie poprzednie części mam już za sobą więc ta potwórka była niejako rewatchem, ale nie zrobili miksu krótkich odcinków więc to dopiero przed nami. Dodatkowo zastanawiające są odcinki o numerach 4,5 lub 10,5. Co będzie dalej? Jedwabista psychoza, czy nędzny refit? zobaczymy przy okazji kilku kolejnych odcinków.



Pocket Monsters: The Origin epizod 1 Red vs Gary :P Czyli animowany gameplay gry sprzed prawie dwóch dekad. Fajnie jest zobaczyć pokemony po tylu latach od dzieciństwa , zwłaszcza bez Asha i tej żółtej myszy, która wiecznie pika. I to jest begginer mode lub jak to było w Eurece AO "easy mode" Koleś jest bezmyślną kopią postaci z gry, obsługiwanej przez ośmiolatka sprzed 20 lat, bez poprzedniego doświadczenia z pokami. Czyli nie zarozumiały gnojek z olbrzymim doświadczeniem a właśnie bewbie w czerwonej czapce. I to jest bosko pokemonowe, powrót do podstaw :]

edit
Po zakończeniu 4 odcinkowego speciala pokemonowego, muszę powiedzieć, że krótkie to było i dziurawe. Było nawet jedno coś czego nie potrafię połączyć z wersją red. Mianowicie czwarta ewolucja startera, "super ewolucja" w walce z mewtwo? niaaaa
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 05-10-2013, 16:37   

Outbreak Company 01

SRSLY?!??!?!?!?


Spoiler: pokaż / ukryj
Podbijemy ich przy pomocy moe. Genialne. Nie jest to może Gate - Thus the JSDF Fought There, ale przynajmniej równie rozrywkowe. I, w zasadzie, chyba równie realne..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 05-10-2013, 17:23   

Smk napisał/a:
Nie jest to może Gate

Serio równie zabawne? To ja się zabieram do oglądania.
A gate powinno kiedyś dostać anime.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2013, 18:10   

Kill la kill 1
Jak na razie przewydywalna fabuła i bohaterowie, nie trafaiający do mnie fanserwis i poczucie, że to wszystko już gdzieś widziałem. Jeśli nic się nie zmieni to zobacze jeszcze jeden odcinek i dropne.

Coppelion 1
Kolejna seria, której siłą mają być licealistki na służbie... Mangi nie chciało mi się czytać, z anime poczekam jeszcze odcinek by zdecydować czy da się oglądać.

Golden Time 1
Jak do tej pory wypada najlepiej, jako komedia ma potencjał, mam tylko nadzieje, że nie straumatyzją wszystkich bohaterów..

Kyoukai no Kanata 1
Bohatorowie stanowią raczej tą słabszą stronę tego anime, ale jeśli będzie trochę akcji, to nawet bez ich rozwoju pewnie da się to "jakoś" przez "jakiś" czas oglądać

Muszę sprawdzić Outbreak Company skoro do Gate podobne. Oby kolejne serie były lepsze, bo inaczej ciemno ten sezon widzę

Genshiken Nidaime 8 tak do połowy odcinka
Patrząc na to anime i wnioskując z komentarzy kokodina, że w kolejnych nie jest lepiej, chyba sobie to zostawie na kiedyś... Podobnie zresztą jak Monogatari SS, wie ktoś czy z już z Araragim robi się trochę ciekawiej?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 05-10-2013, 21:47   

Kyoukai no Kanata 1
Sama nie wiem co o tym myśleć... setting ciekawy i intrygujący, ale postaci póki co mdłe... się zobaczy.

Kuroko no Basket 26 aka 1 odc 2 sezonu
キタ━━(゚∀゚)━━!!
Nareszcie!! Już wprawdzie zapomniałam jak się skończył sezon pierwszy, ale co tam. Opening a właściwie jego sekwencje są mrrrruczne. Zatęskniło mi się za tym anime, mrau.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2013, 23:25   

peregrinus napisał/a:
Podobnie zresztą jak Monogatari SS, wie ktoś czy z już z Araragim robi się trochę ciekawiej?

To zależy co dla kogo znaczy ciekawiej. Nie ma tu fanserwisu Nisemonogatari i motywu mycia zębów. Ta seria ma tendencje do skupiania się na mniejszej liczbie bohaterów w kolejnych kilkuodcinkowych epizodach i tak jak na początku nie ma Araragiego i Shinobu, tak w kolejnej części nie ma Senjougahary i Hanekawy itp. Ogólnie dużo typowych dla całości przegadanych i "dziwnych" dialogów, ale za to mało akcji i bohaterów. Ale mnie się podoba ;) Spróbuj obejrzeć do 8. odcinka, bo wtedy nowy etap się rozkręca i jeśli cię nie przekona, to dalej nie ma po co oglądać, bo się niewiele zmienia.

peregrinus napisał/a:
przewydywalna fabuła i bohaterowie, (..) i poczucie, że to wszystko już gdzieś widziałem

Ale ta seria chyba właśnie ma taka być i wykorzystywać/wyolbrzymiać wszelkie możliwe utarte schematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 05-10-2013, 23:35   

Slova napisał/a:
Smk napisał/a:
Nie jest to może Gate

Serio równie zabawne? To ja się zabieram do oglądania.
A gate powinno kiedyś dostać anime.


Nie ma Ruri, przynajmniej na razie ;__;

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-10-2013, 00:06   

Smk napisał/a:
Nie ma Ruri, przynajmniej na razie ;__;

Życie nas nie rozpieszcza T-T

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 422 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 421, 422, 423 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group