FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 447, 448, 449 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 19-04-2014, 12:43   

Hitsugi no Chaika 02
Obrońcy Pokoju i Sprawiedliwości (OPiS)™ postanawiają uświadomić protaga...

OPiS™: "To, co trzymasz w garści, to kawałek zwłok Zuego Imperatora, największego zbrodniarza wszech czasów, a twoja tajemnicza nieletnia mocodawczyni z trumną i wielką giwerą to jego córka, zapewne pragnąca obalić jedynie słuszny porządek, i rozpocząć wyelką wojnę!"

Protag: "P****ić pokój, jestem (bezrobotnym) sabotażystą-weteranem, nowa, wielka wojna mi jak najbardziej pasuje!"

...........

tu totemowi opadła szczęka, mamy wielce rzadkiego protaga który NIE walczy o Pokój i Sprawiedliwość (PiS)™, i już za to seria dostaje prolongatę dropu, bo ciekawi mnie jak to dalej poprowadzą :3

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-04-2014, 17:01   

wa-totem,
Hai, Chaika.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 19-04-2014, 20:45   

Kamigami 3
Bizony to umysły dzieci w cielskach dorosłych. Apollo przeprosił koleżankę tydzień temu, bo jego ego nie wkroczyło jeszcze w wiek dojrzewania i jeszcze jest szczery. No pomijając Hadesa, który jest Fun! Z całego serialu jednak najbardziej dziecinny jest chyba Zeus. Niecierpliwa i egoistyczna kanalia.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2014, 22:11   

Rowdy Sumo Wrestler Matsutaro 3 - bohater nadal nie dostał wystarczająco mocno po tyłku i nadal jest dupkiem.

Haikyuu!! 03-nadal jest ok.

Captain Earth 03 i Mekakucity Actors 02 - hwat?

Poza tym mniej więcej przejrzałem Ping Ponga i fabuła nie ma dla mnie tajemnic. Rozumiem również dlaczego postanowiono w ten a nie inny sposób to realizować. Nadal uważam serię za materiał do anime na 10/10, bo to bardzo pozytywny tytuł jest.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2014, 23:13   

Mahouka 3
No to już była "lekka" przesada -.- Tę serię oglądałoby mi się bardzo dobrze, gdyby nie siostrzyczka i jej odpały. No i ta dziwna pseudoskromność MC (wiem, ze jestem przepakowany, ale będę gadał i zachowywał się, jakbym był do niczego...). I kawaii panienki (szczególnie jedna taka...). Chętnie bym to dropnął, ale trzyma mnie przy tym wszystkim jakaś dziwna nadzieja...

Ping Pong 2
Zacząłem oglądać z ciekawości i z ciekawości będę oglądał dalej, bo to nie jest typowa sportówka i to chyba będzie chciało przekazać jakąś sensowną wiadomość widzowi.

Haikyuu 3
Po pierwszym odcinku chciałem to dropnąć, bo jakoś nie przepadam za seriami sportowymi, ale dałęm szansę drugiemu odcinkowi i zostałem na trzeci. Odkrywcze to pewnie nie będzie i bohaterowie czasem wyglądają jak kosmici, ale ogląda się to dobrze, plus lubię siatkówkę, więc zostaje.

Mushishi 3
A co tu dużo mówić. Po prostu Mushishi i wszystko jasne.

Break Blade 2
Filmy oglądałem stosunkowo niedawno, więc wszytko mam w miarę na świeżo i albo mi pamięć płata figle, ale są tu już pewne drobne zmiany i poprawki. Nic wielkiego, ale ogląda się to tak samo dobrze. Czekam na pierwsze dodatkowe sceny i nadal mam nadzieję, że będzie drugi sezon, który pchnie historię do przodu...

Ryuugajou Nanana no Maizoukin 2
Czyli jednak wątki w stylu Indiana Jones będą się tu pojawiały i na razie są one wplecione w sensowny sposób. Jestem ciekawy jak będą wyglądały kolejne odcinki, bo połączenie historii szukania mordercy, zaginionych skarbów, duchów i szkoły jest dość karkołomne i wyjdzie z tego albo coś bardzo fajnego, albo totalna rzeźnia.

Mekakucity Actors 2
hwat? Poza tym, sam się zastanawiam, czemu lubię ten styl Shafta, który jest ostatnio tak nadużywany, ale jakoś nie umiem oderwać wzroku. I ten miś...

Isshuukan Friends 3
Jednak drop. Wykonanie jest OK, kumpel MC wprowadził odrobinę równowagi dla nadmiaru słodyczy wydobywającej się z głównej pary, ale po prostu nie pasuje mi to całe główne założenie z zapominaniem tylko przyjaciół co poniedziałek, które na końcu tego odcinka osiągnęło jakiś dziwny punkt kulminacyjny. Zbyt naciągane.

Sorodemo 3
Też drop. Śpiew mi aż tak bardzo nie przeszkadzał, ale całość jakoś jednak nie w moim guście. Jest to trochę zbyt... infantylne? Nie wiem jak to opisać. Po prostu nie dla mnie.

A spoza obecnego sezonu.

FLCL
Obejrzenie tego zajęło mi sporo czasu, bo po każdy odcinku musiałem odpocząć. Najbardziej zaskakujące w tym wszystkim było to, że na koniec wszystko okazało się mieć sens. Niezły kosmos.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-04-2014, 01:35   

fleischman napisał/a:
trzyma mnie przy tym wszystkim jakaś dziwna nadzieja...

przecież na starcie miałeś pokazane, co dostaniesz później, na co masz jeszcze nadzieję?

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-04-2014, 09:06   

Slova napisał/a:
fleischman napisał/a:
trzyma mnie przy tym wszystkim jakaś dziwna nadzieja...

przecież na starcie miałeś pokazane, co dostaniesz później, na co masz jeszcze nadzieję?

Haters gonna hate?

A tak serio to 2 pierwsze tomiki light novel (czyli obecne odcinki i pewnie 3 kolejne) są dość kiepskie (oceniałbym tak mniej więcej na 5/10). Na szczęście później seria się rozkręca. O ile Tatsuya dalej ma sporo cech Gary'ego Stu, to autor daje się wykazać pobocznym postaciom i tworzy pairingi nieskoncentrowane na protagoniście (czyli coś, do czego przykładowo taki Kawahara Reki od Sword Art Online nie był zdolny). Dostajemy też sensowniejszych antagonistów.

On topic:
Harmonie - krótka historia o tym, jak to należy odpowiednio manipulować odrobinę niestabilną emocjonalnie dziewczyną, by zdobyć jej uczucie. Przydałaby się kontynuacja, w której bohaterka
Spoiler: pokaż / ukryj
znajduje drugą ścieżkę (zakładając, że chłopak tej ścieżki nie usunął) i po zrozumieniu, że to co uważała za więź było fikcją, odpowiednio reaguje.


Akuma no Riddle 03 - jednak pewnie drop. Protagonistka była przedstawiana jako elitarna zabójczyni, a tymczasem jest niekompetentna/nieszczególnie inteligentna. W związku z tym po raz drugi seria nie skończyła się przedwcześnie tylko dlatego, że antagonistki zamiast konsekwentnie wcielać swoje plany w życie, z różnych powodów się ociągają. Póki co tylko Haru trzyma poziom - co prawda dziewczę charakteryzuje się myśleniem życzeniowym, lecz jak przychodzi co do czego, to nie zachowuje się jak typowa dama w opałach.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2014, 21:07   

M3 - 1
O rzesz w mordę, ale to było słabe. Miało być tajemniczo i dramatycznie, a wyszło... jakoś tak kiczowato i śmiesznie (?). Jedyne co mi się podobało, to opening i ending, które nie były złe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 21-04-2014, 21:23   

fleischman napisał/a:
M3 - 1
O rzesz w mordę, ale to było słabe.


Ależ jak można nie doceniać tego mhoku, cierpienia i wkurzających bohaterów? xD

Nie no, mogło być gorzej. Jam ciekawa, czy wyjaśnią skąd ta czarna zaraza się wzięła, więc pewnie popędzanych traumą pilotów od siedmiu boleści będę na bieżąco oglądać :D

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2014, 22:11   

Trzeba przyznać, że historia ma jakiś potencjał i przez chwilę też mi przeszło obejrzenie kolejnych odcinków. Ale to wykonanie jednak mnie przerosło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-04-2014, 11:28   

Mekakucity Actors - 02

Wiedziałam. Wiedziałam, że jak ktoś nie będzie miał pojęcia zielonego o piosenkach Jina/mandze/nowelkach, to będzie miał takie reakcje jak wy. Ech, Jin, coś ty narobił...

Odcinek był strasznie przegadany, podobnie zresztą jak poprzedni, pierwsze 3/4 odcinka można spokojnie wyrzucić, nie wiem, czy w nowelkach to było, bo ich jeszcze za bardzo nie ruszałam, ale w mandze nie. Owszem, Momo oblała test, ale nie było to aż tak rozkminiane i od razu właściwie akcja przeszła do tego, co dostaniemy w 3 odcinku. A poza tym rzygam tym stylem SHAFTa już. Ten misiek na pozytywkę skojarzył mi się z Gakuen Heaven, a to chyba złe skojarzenie.

Jedyny pozytywny moment tego odcinka, to kiedy usłyszałam piosenkę 'Kisaragi Attention'. Ah, no i za ending też jestem twórcom wdzięczna, bo jest śliczny, i ta animacja, tyle tylko że wiedząc to i owo, nie mogę się cieszyć patrząc na Hiyori i Hibiyę ;_; I jeszcze Konohę, którego obecność zaraz przypomina mi, że, niestety, istnieje jeszcze ktoś taki jak Kuroha, niechgoszlag.


Haikyuu!! - 03

Dwójka protagonistów jest po prostu urocza. Znaczy oddzielnie są ciut irytujący, ale wystarczy, że mówią albo myślą o sobie nawzajem albo, jeszcze lepiej, muszą współpracować i tworzą przezabawne comic duo. A senpaie są po prostu cudowni. Zawsze lubiłam siatkówkę, więc... chyba się wkręciłam.


Isshuukan Friends - 03

Jak na razem razem z Haikyuu!! to jedno z najlepszych oglądanych przeze mnie anime w tym sezonie. Jest takie puchate, pastelowe i urocze.

fleischman napisał/a:
nie pasuje mi to całe główne założenie z zapominaniem tylko przyjaciół co poniedziałek (...) Zbyt naciągane.
Nie rozumiem tych zarzutów odnośnie dziwności choroby, czy też raczej traumy głównej bohaterki. No matko jedyna, tak jakby każde anime było normalne i realistyczne od początku do końca. No co ja gadam, przecież mechy są takie normalne, sama mam 3 w garażu, magiczne moce to też norma, zwłaszcza jeśli operują nimi kawaii moe panienki z cyckami rozmiaru Z+ i zimnokrwista bizonina o zabójczym spojrzeniu i niebieskich włosach, no i te podróże w czasie i przestrzeni, sama ostatnio byłam, spotkałam Hitlera na Jowiszu, wypiliśmy herbatkę i ucięliśmy sobie pogawędkę o rozrywkach arystokracji w starożytnym Rzymie, a mroczne potwory z tentaklami to się przecież pod każdym łóżkiem kryją, tylko nie pod moim, bo sobie taki spray kupiłam, raz psiknę i na miesiąc mam spokój...


Soredemo Sekai wa Utsukushii - 03

I feel you, Butler-san, I feel you. Też miałam taką reakcję na początku odcinka. No cóż, chłopiec jest akurat w takim wieku, że... Byłoby dziwne, gdyby nie... Tyle że... A, co ja się będę zastanawiać, zabawnie było, a to w końcu szojec jest. Nie jest to co prawda poziom Tonari no Kaibutsu-kun, ale i tak ogląda mi się całkiem przyjemnie. Tylko że jak Nike będzie tyle śpiewała, to im do imentu zaleje królestwo, a chyba nie o to chodziło. Myślałam, że to jednak bardziej specjalny rytuał jest, a ona śpiewa tak często i beztrosko, jak ja pod prysznicem.


Kamigami no Asobi - 03

Co z tego, że heroina jest okej, skoro bizonina jest absolutnie tragiczna? Zwłaszcza Apollon. Za każdym razem, gdy go widzę, budzi się we mnie demon wściekłości i mam ochotę powybijać mu wszystkie zęby. Toth z kolei ma jakąś obsesję z gatunku zakleszczania biednych niewiast przy ścianie. Plus jest beznadziejnym nauczycielem - zamiast wyjść z klasy, powinien wszystkim wlepić szlaban, ze cztery banie na głowę i polekcyjne zbieranie śmieci i liści w ogrodzie.

A poza tym to wszystko się wyjątkowo nie trzyma kupy. Tylko Hades trzyma klasę xD A scena rozbierania na plaży była niemalże jak z Free! xD


Kiniiro no Corda - 03

O jezu. To anime wspina się na całkowicie nowe wyżyny absurdalności i sztampowatości oraz schematyczności. W 6 minucie odcinka doszłam do wniosku, że najpierw zjem śniadanie, a potem dopiero zacznę znowu oglądać, bo już parę razy groziło mi udławienie się ze śmiechu. Te diaboliczne śmiechy. Mściwe spojrzenia. Pełne nienawiści warkoty. I blond Miyano Mamoru z problemami. Ómarłam.

MUSIC IS WAR.

A poza tym to anime robi się coraz brzydsze, plus przez cały odcinek różne postaci kłapały gębą, a nie wydobywał się z nich żaden dźwięk, wyjątkowo twórcom synchronizacja padła.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 22-04-2014, 11:47   

fleischman napisał/a:
M3 - 1
O rzesz w mordę, ale to było słabe.


May'n? Check.
Mecha? Check.
M.... erm...co będzie trzecim M?

Mi się podoba, ale ja paczę od strony fana zabawek mechanicznych i Sheryl Nome, więc mhrok i zuo jest dla mnie tłem, a nie głównym składnikiem odpowiadającym za ocenę serii. Still, plasuje się po pierwszym odcinku seria na poziomie 7/10. Nie jest dobrze, a taki hype był..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2014, 12:23   

Easnadh napisał/a:
Nie rozumiem tych zarzutów odnośnie dziwności choroby, czy też raczej traumy głównej bohaterki. No matko jedyna, tak jakby każde anime było normalne i realistyczne od początku do końca.

Tylko, że od pewnych serii z automatu nie oczekuje się realizmu i sensu, przez co można im dużo wybaczyć i przełknąć dziwaczne pomysły, a w innych jednak spodziewam się odrobiny zdrowego rozsądku. Gdyby gdzieś tu biegali kosmici, albo filetowe zajączki, to pewnie bym na to patrzył inaczej. A tu jednak próbuje się zbudować poważną historię o uczuciach ludzi, na (moim zdaniem) zbyt naciąganym fundamencie. Nie mówię, że seria jest zła, bo bohaterowie są fajni i bardzo mi się podoba klimat całości, ale ten jeden zgrzyt jednak mi zbyt mocno przeszkadza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-04-2014, 07:38   

fleischman napisał/a:
A tu jednak próbuje się zbudować poważną historię o uczuciach ludzi, na (moim zdaniem) zbyt naciąganym fundamencie. Nie mówię, że seria jest zła, bo bohaterowie są fajni i bardzo mi się podoba klimat całości, ale ten jeden zgrzyt jednak mi zbyt mocno przeszkadza.
Tylko że na tym jednym "zgrzycie" opiera się całe anime.
Twoje pretensje od razu skojarzyły mi się z tym, co napisałam na Tanuku w recenzji Zettai Kareshi live action - trzeba nad tym jednym zgrzytem (na którym opiera się cała oś fabuły - to bardzo ważna cecha zgrzytu; jakby był jakiś poboczny, nie byłoby afery, można by było udawać, że nie istnieje) przejść do porządku dziennego, po prostu przełknąć. Inaczej zepsuje ci to cały seans.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-04-2014, 16:59   

Happiness Charge Puri Kura epizod 12
Wyraźnie widać zmiany w czołówce typu +1 i nowy kompozyt transformacyjny, który miejscami zmierza ku chaosowi dzięki swojej złożoności, plus Honey zgina się w dziwnych miejscach pod dziwnymi kontami. Nadal mam jakoś uraz do wstążki, ale może bardziej chodzi o 3d gorszej jakości niż animacja 2d. Seiji powinien zostać honorową precurą, to by rozwiązało wiele problemów. Niemniej o dziwo jeszcze nie przerysowali chłopakowatości i Seiji nadal daje się lubić jako ostoja spokoju. Znowu o dziwo. Namakeruda (tak nauczyłem się jego imienia, Ja!) znacznie zlevlował, do punktu kuszenia precurek do zmiany strony??? I miał ku temu realne podstawy!!! Innymi słowy Lovely jest głupia jeśli chodzi o naukę, do tego stopnia, że była numerem jeden od końca, zaraz po ofierze Namakeruda. Nauczycielka ma poczucie nauczycielskiego humoru, które znam i lubię. Muszę powiedzieć że niestety ale zdaliście w jej wykonaniu było całkiem zabawne plus ona kogoś mi przypomina i nie tylko powiększoną Lovely. No i mecz basebala, gdzie Seiji aktywnie kieruje Lovely co ma robić. Mecz po którym myślałem, że jedyne co Lovely wyciągnie z tego to nowy sposób strzelania w testach. I jednocześnie niewykorzystana okazja by nieczysto pokonać Namakeruda z zaskoczenia.
W następnym odcinku zaczniemy łapać fioletową precurkę oraz, ktoś będzie łapać precurki.
Czy Precure Hunter, okaże się rywalem pokroju dark Precure, czy może Blue-sama alike?

Duży pozytyw za to że Yuu-Yuu-n nie ukradła tego odcinka, było więc miejsce dla Seijego.

Odcinek nie był bardziej niż poprzedni, ale nie był gorszy a to już coś.

edit zapomniałem o najlepszym
Super Cool Bus Power, tak bus to chodzi o autobus!

edit 2
Not Eater epizod 3
Fabuła coraz bardziej klaustrofobiczna i zamknięta w czołówce, jeśli to ma mieć 13 odcinków, to już widać jak to się skończy. Poza tym wiemy co znaczy NOT i że Soul Eater to beznadziejne imię a raczej pseudonim? Wiedźma może być akurat dobrą wersją wiedźmy i mamy akcję wplecioną w hipotetycznie początek pierwszego soul eatera. (Sid nie zombie, Maduza-sensei) Kreska mnie denerwuje, zwłaszcza rumieńce na kolanach, łokciach i policzkach, oraz kolejny odcinek będzie już full fanservis...

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 448 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 447, 448, 449 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group