FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 44, 45, 46  Następny
  Kto mi powie... [Manga i Anime]
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-12-2009, 22:41   

W Polsce najbardziej znane jest chyba "Otaku", co prawda większość jego artykułów to recenzje, ale poza tym znajdują się też w nim poszukiwane przez ciebie nowości i ciekawostki. Pod względem językowym nie mogę się przyczepić. Znaleźć go można w prawie każdym Empiku lub Matrasie. Jedyny minus to to, że ostatnio rzadko wychodzi (3 miesiąc mija, a nowego numeru ani widu ani słychu).

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-12-2009, 22:56   

Jeśli chodzi o czasopisma poświęcone m&a to nie ma na rynku zbyt wielkiego wyboru. Poza Arigato ukazują się tylko Kyaa!, którego numer czwarty został zrecenzowany na czytelni, oraz Otaku. Chyba warto także wspomnieć o innych, obecnie nie wydawanych magazynach, czyli o Kawaii, Mangazynie, Anime+ i Animegaido, ale z tego co słyszałem były to co najwyżej poprawne czasopisma.

Ja sam mogę polecić jedynie Otaku. Powinno spełnić podane przez Ciebie warunki, choć radzę nie oczekiwać jakiegoś niesamowicie wysokiego poziomu. Polecam tylko odejmować od wystawianych w recenzjach ocen jeden punkt (o tym że taka postawa jest słuszna przekonała mnie recenzja Queen Blade). Otaku teoretycznie ukazuje się w cyklu miesięcznym, ale tegoroczne "obsuwy", zrobiły z niego dwumiesięcznik.


Ostatnio zmieniony przez Tren dnia 30-12-2009, 23:09, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 30-12-2009, 22:57   

A czy w takiej dziurze jak Świdnica, która posiada empik, dostanę jakiekolwiek pismo o anime?

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-12-2009, 23:05   

RepliForce napisał/a:
A czy w takiej dziurze jak Świdnica, która posiada empik, dostanę jakiekolwiek pismo o anime?

Wszystkie trzy, obecnie wydawane magazyny poświęcone m&a są dostępne w sieci Empik.
Powrót do góry
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 30-12-2009, 23:26   

CainSerafin napisał/a:
Wszystkie trzy, obecnie wydawane magazyny poświęcone m&a

Otaku, Arigato i ...
Nie wygoogluje, bo nie wiem gdzie szukać.

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-12-2009, 23:59   

... i Kyaa! Przed godziną, w tym temacie, podawałem jego nazwę i link do recenzji na czytelni.
Powrót do góry
ziomik13 Płeć:Mężczyzna
ziomik roku 2010


Dołączył: 02 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 13:45   proszę o pomoc!! :)




oto ten screen. jak bys cie mogli mi dawac swoje pomysly co to jest za anime? :) chyba ze juz wiecie :p z góry dziekuje za pomoc ^^ prosze o odp w tym temacie albo wiadomosc na pw :)


Przedstawienie całej sprawy:
znalazlem tego scrrena na jakiejs stronce (nie pamietam w jakiej bo to bylo w szkole na informatyce) spodobalo mi sie ujecie i grafika owego anime i z wielka chęcią bym sobie je obejrzał tylko sęk w tym ze nie wiem jak sie nazywa... I tu prosze o waszą pomoc w znalezieniu tytulu tego anime :)


Ostatnio zmieniony przez ziomik13 dnia 02-01-2010, 13:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8992693
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 13:48   

http://forum.tanuki.pl/tematy10/4099,495.htm Sigh...

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2010, 13:49   

Memories Off.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 02-01-2010, 13:58   

Scalono do właściwego tematu. Łyp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-01-2010, 17:22   Re: proszę o pomoc!! :)

ziomik13 napisał/a:
http://img41.imageshack.us/img41/1124/largeanimepaperwallpapebh.jpg]Obrazek


oto ten screen. jak bys cie mogli mi dawac swoje pomysly co to jest za anime? :) chyba ze juz wiecie :p z góry dziekuje za pomoc ^^ prosze o odp w tym temacie albo wiadomosc na pw :)


Przedstawienie całej sprawy:
znalazlem tego scrrena na jakiejs stronce (nie pamietam w jakiej bo to bylo w szkole na informatyce) spodobalo mi sie ujecie i grafika owego anime i z wielka chęcią bym sobie je obejrzał tylko sęk w tym ze nie wiem jak sie nazywa... I tu prosze o waszą pomoc w znalezieniu tytulu tego anime :)


Jest to zrobiona przeze mnie tapeta, zrobiona z random screena i nie mam pojęcia z czego właściwie jest. Na pewno z żadnego anime.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 02-01-2010, 17:26   Re: proszę o pomoc!! :)

Salva napisał/a:
Na pewno z żadnego anime.


Więc pewnie jest to zwykły art.
A gdyby nie to, że jest tak zmniejszony, pewnie nawet poznalibyśmy jego autora z tych malutkich literek na dole.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 02-01-2010, 17:32   

Jeśli faktycznie to Memories Off to seria visual novels, ale jakieś anime pod to też podchodzą według ANN.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
ziomik13 Płeć:Mężczyzna
ziomik roku 2010


Dołączył: 02 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 03-01-2010, 09:31   

he he :) ale kreska jest mi skądś znajoma ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8992693
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 03-01-2010, 10:35   Re: proszę o pomoc!! :)

Mirror napisał/a:
Salva napisał/a:
Na pewno z żadnego anime.


Więc pewnie jest to zwykły art.
A gdyby nie to, że jest tak zmniejszony, pewnie nawet poznalibyśmy jego autora z tych malutkich literek na dole.


Tak jak mówię, to moja tapeta, którą można znaleźć tutaj. Jest wpisana pod Memories off, ale tylko dlatego, że był to najbardziej prawdopodobny strzał. Właściwie to nie mam zielonego pojęcia z czego to jest i jeśli tylko znajdzie się ktoś kto to wie, to wtedy zmienię.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group