FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  Następny
  Pierwsze anime.
Wersja do druku
kuroioni Płeć:Kobieta


Dołączyła: 18 Cze 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2010, 22:50   

witam :)
Bylo to baaaaardzo dawno temu, chyba jeszcze zanim, a moze w tym samym czasie? co na polsacie leciala Sailor Moon, na polonii 7 (chyba tak sie ten kanal nazywal@.@) ogladalam rzeczy typu: Bia czarodziejka..Kapitan Daymos, Yattaman, Yattodetaman no i wlasnie jakos wtedy tez sie Usagi i reszta ksiezycowych "czarodziejek" przypetala. Potem chyba rzeczy jak Saint Seya (rycerze zodiaku bodajrze), dragon ball.. ale od tad to juz chyba kazdy wie, co w tv lecialo :)

_________________
~ Why is it that, as a culture, we are more comfortable seeing two men holding guns than holding hands? ~

Ernest Gaines
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gucia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Lip 2009
Status: offline
PostWysłany: 24-06-2010, 23:10   

kuroioni,
To było RTL 7 a nie Polonia 7. Miło wspominam te czasy- jakieś 5 latek na karku i tata w kółko narzekający, że za dużo bajek oglądam. W sumie nic sie nie zmieniło od tamtego czasu^^.
Pomijając Sailorki, Slayersy, Dragon balle i Wojowniczki, moim pierwszym ANIME był Hellsing (trochę to drastyczne;). Pamiętam potem z taką podnietą opowiadałam koleżankom w szkole,że widziałam BAJKE (dla tych nie wtajemniczonych),w której wamprzyca wampirowi robiła laskę. To było dla mnie miłym zaskoczeniem (te lecące główki), skoro wychowałam się na Pszcółce Maji, czy Kreciku<3. TO anime dostarczyło mi odpowiednią dawkę brutalności niezpędną przeciętnemu 5klasiście.
No i oglądanie BAJEK z napisamibyło takie "dorosłe".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
gaijin Płeć:Kobieta
czasem daje się oswoić


Dołączyła: 15 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2010, 09:40   

Jeśli pominąć Pszczółkę Maję i D'Artagnana i trzech muszkieterów, którego byłam wielką fanką, to pierwszym pewnie bym uznała Pojedynek Aniołów - Atakkā yū, Attacker YOU!. Było o siatkówce i leciało na Polonii 1. I jakoś w tym czasie w Polsce tak dziwnie się złożyło, że do sekcji siatkówek zaczęło się zgłaszać mnóstwo dziewczyn...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LetsJam Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-06-2010, 21:04   

Chyba nie popiszę się oryginalnością, bo zaczęłam standardowo - Sailor Moon i Dragon Ball. A pierwszym, 'świadomym' anime był Death Note. I fajnie w sumie, bo wtedy mi się spodobało i kontynuuję powolutku oglądanie kolejnych serii :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dreamwalker Płeć:Mężczyzna
Chaotic Mind


Dołączył: 16 Paź 2007
Skąd: Jelcz-Laskowice
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2010, 08:24   

Moim pierwszym anime był (prawdopodobnie) Yattaman.

A pierwszym świadomym Hellsing. A tak na prawdę zaczęło się od AMV'ki "Vater Unser" z Hellsingiem. AMV'ka się spodobała i postanowiłem obejrzeć sam serial.
Zaraz po Hellsingu był Cowboy Bebop. Do tych dwóch anime mam wielki sentyment do dziś.

_________________
Blah. Sygnatura zastępcza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1465943
Trawka Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2010
Skąd: Szczecinek
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2010, 21:08   

U mnie pierwsze były muminki, a świadome anime to GTO. Zaraz potem NGE i Death Note, a dalej to już z górki leciałem, i w sumie tak do dzisiaj :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
10044338
godofblackmetal Płeć:Mężczyzna
Boku wa shinimasen!


Dołączył: 19 Wrz 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-12-2010, 01:19   

pierwsze były Muminki, a świadome anime to DB

_________________
Madao: road of gintama.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
baZ Płeć:Mężczyzna
Narcissus Narcosis


Dołączył: 24 Gru 2010
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 25-12-2010, 00:45   

Moim pierwszym anime był Gigi La Trottola, nieśmiertelny Tsubasa, a później oklepany Dragon Ball z RTL7. Ale to było z czasów, gdy mały ja po prostu oglądał "bajki" w tv. Tak naprawdę chyba wszystko zaczęło się od Ghost in the Shell.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
7058480
Magdexxa Płeć:Kobieta
Pożeraczka Wafelków


Dołączyła: 29 Gru 2010
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 30-12-2010, 23:22   

Takie całkiem pierwsze, w telewizji, to Naruto i Shaman King, a potem, takie "świadome", to chyba Love Hina. :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
13173556
Sehtal Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 03 Gru 2010
Skąd: Stąd
Status: offline
PostWysłany: 31-12-2010, 16:29   

Pierwsze anime to Sailor Moon...
No bo co innego wtedy było.
Ale pierwsze przy którym łapałem co to anime jest
to by było Record of Lodoss War.

_________________
There is no such thing as an 'inhuman act', for there is no act so vile that one cannot find a human willing, or even eager, to commit it.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jóga Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Gru 2010
Status: offline
PostWysłany: 09-01-2011, 12:10   

Sailor Moon, ale ja po prostu oglądałam wszystko po kolei co leciało w TV.
Hmm, a to "świadome" (heh) to można powiedzieć, że Shaman King, a dokładnie powtórny seans jakieś 2 lata po premierze na Jetix'ie oraz Loveless. Drugie anime zachęciło mnie opisem.. miłość pomiędzy niepełnoletnim chłopaczkiem, a dorosłym mężczyzną, kocie uszy i pierwsze zetknięcie ze słowem "yaoi". Tak... to był szok. Choć spodziewałam się, że zobaczę o wiele straszniejsze dziwne rzeczy, a anime było w sumie fajne. Szczególnie muzyka *___*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
DD Płeć:Mężczyzna
Split Personality


Dołączył: 12 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-01-2011, 11:17   

Pszczółka Maja, Muminki, Saint Seiya, Kapitan Tsubasa, Tajemnicze Złote Miasta, albo jeszcze coś innego...ciężko mi skojarzyć co było pierwsze.
Tym pierwszym świadomym - Shaman King
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 13-01-2011, 12:07   

Dla nicka powinno być Figure 17 :P tam też jest DD.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
koper123 Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Lis 2010
Status: offline
PostWysłany: 30-01-2011, 21:10   

Mim pierwszym anime był Dragon ball
oglądałm z moim wujkiem jak miałam 5 lat :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nayre Płeć:Kobieta

Dołączyła: 25 Sty 2011
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2011, 17:22   

Moje pierwsze anime? Pokemony xDD Dwie pierwsze serie to już klasyka, ale teraz zrobili z tego anime takie góffno... Scyzoryk mi się kieszeni otwiera jak patrzę na te niewymiarowe gęby i wszechobecną grafikę 3D.
Pamiętam, zawsze pędziłam do domu, byle tylko zdążyć na następny odcinek...Kiedyś dorzucali tazo do paczek z chipsami- mam tego cały karton gdzieś na strychu. I do dzisiaj pamiętam nazwy prawie wszystkich poków z pierwszej i drugiej generacji xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 28 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group