FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Następny
  Pierwsze anime.
Wersja do druku
reiji777 Płeć:Mężczyzna
Trollface


Dołączył: 18 Wrz 2009
Skąd: Biłgoraj
Status: offline
PostWysłany: 20-03-2010, 21:09   

Pierwsze to za łebka jeszcze było Sailor Moon, które bardzo lubiłem i lubię do tej pory. Może nawet bardziej niż DB...

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4171270
Lolika Płeć:Kobieta
Wariatka .


Dołączyła: 04 Kwi 2010
Skąd: Dublin , Irlandia .
Status: offline
PostWysłany: 04-04-2010, 14:54   

Pierwsze anime jakie oglądałam Wróżka z Krainy Kwiatów..
Świadome to Sailor Moon.

_________________
I'll also show you a sweet dream
next night .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
627758
Animowany Płeć:Mężczyzna
Anime maniak


Dołączył: 05 Kwi 2010
Skąd: Tanuki.pl
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2010, 03:30   

Pierwsze świadome anime to Onegai Teacher
Nieświadome to chyba DB ^^

_________________
Chce być dopóty dopóki anime się nie skończy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Yoshik Płeć:Mężczyzna
Sabishii


Dołączył: 07 Kwi 2010
Skąd: PL/IE
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 11:45   

Pierwsze anime? Hmm wychodzi na to ,że Pszczólka Maja. Na dobrą sprawe klasyki z Polonii1 ale już świadomie kiedy wiedziałem co to "anime" to Sailor Moon.

_________________
Szalony jestem bo więcej
we mnie bólu niż mogę znieść
Z wiatrem przemijają Marzenia /
Z wiatrem spada ostatni jesienny liść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8430143
racjona Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-04-2010, 12:41   

co było u mnie pierwsze hmmm za cholerę nie pamiętam, ale chyba jak kolega wyżej - wychodzi na to że Pszczółka Maja, Calineczka itp
Jako kilkuletni szczeniak ...chyba z 10, może 12 lat miałam siedziałam przed tv wgapiona i urzeczona tym co puszczała Polonia1, potem Polsat czyli Daimos, Gigi La Trottola (taaaa wtedy to ja biedna myślałam że włoski to japoński ^^), Tygrysia Maska, Sailor Moon itd.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
EwCzAkIs Płeć:Kobieta


Dołączyła: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 14:28   

Widze ze wiekszosc osob zaczynala od Sailor Moon, to i ja sie przyznam ^^ Pozniej byly Wojowniczki z krainy marzeń (Magic Knight Rayearth) i oczywiscie Slayers i dragon ball :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Chidori Płeć:Kobieta
Mrs. President


Dołączyła: 08 Lut 2010
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 15:25   

Pomijając te wszystkie Pokemony, Hamtaro i te sprawy to Dragon Ball, jednak nie traktowałam tego jako anime, lecz zwykła bajka. Takim "prawdziwym" anime, które widziałam jako pierwsze jest Great Teacher Onizuka, które oglądałam na Hyperze kilka lat temu :)

_________________
Don't be afraid to fail. Be afraid not to try.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5074493
BitPire Płeć:Mężczyzna
Positive deviant


Dołączył: 17 Wrz 2007
Skąd: Rzeszów
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2010, 07:59   

Pomijając wszystko z anime, co leciało w TV, to pierwszym anime, które obejrzałem świadomy jego pochodzenia było Love Hina :D Romans/ecchi wciągnął mnie w to bez reszty. Do dziś dnia moim ulubionym gatunkiem są romanse xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2359998
Chatoyant
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-05-2010, 09:47   

Gigi Sullivan
Chociaż ja nie pamiętam, żebym to oglądała. W każdym razie brat kiedyś poprosił mnie o znalezienie tego anime i w ten sposób spędziliśmy z dwa dni na oglądaniu.
Sailor Moon
Raz odważyłam się w przeciągu ostatnich kilku lat przypomnieć sobie, jak to w ogóle wygląda, bez dziecięcych okularów magicznego myślenia.
Nigdy więcej :/. W sensie niech sentymenty nie ożywają.
Grobowiec świetlików
To mnie poruszyło strasznie. Jeden z motywów - starszy brat wychowuje młodszą siostrę - zawsze mnie doprowadza do stanu osłabienia. Akurat obejrzałabym jeszcze raz. Trzeci bodajże.
To takie trzy "etapy".
Powrót do góry
Kaltresos Płeć:Mężczyzna
Wygnany Admin


Dołączył: 04 Kwi 2010
Skąd: Z oddali
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 12:55   

Niestety, pierwszym anime obejrzanym przeze mnie ze świadomością iż oglądam anime, było Gundam Wing. Pierwszy i ostatni Gundam jakiego widziałem, ale w młodszych latach był dla mnie strawny ^^. Motyw muzyczny z openingu pamiętam do dziś, tak samo jak motywy z takich nieśmiertelnych seriali jak Power Rangers czy Pokemony.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mei Płeć:Kobieta
Otaku, otaku..


Dołączyła: 05 Maj 2010
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2010, 20:04   

Takie pierwsze anime które pamiętam to był Dragon Ball.
Pamiętam jak mój brat przychodził z szkoły, brał obiad i oglądał a ja razem z nim.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sucharek Płeć:Kobieta
Słit tsundere.


Dołączyła: 18 Lut 2010
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2010, 12:54   

Pierwsze anime, które oglądałam to Shaman King na Jetixie. Kurczę, pamiętam tę ekscytację, kiedy zbliżała się godzina dwuodcinkowego seansu. :D Natomiast pierwsze świadome anime to Czarodziejka z Księżyca. Nie jestem z pokolenia osób oglądających je wtedy, kiedy było emitowane w telewizji. Oglądałam je w internecie za namową kilku internetowych koleżanek, dzięki którym wkręciłam się w ten cały japoński fanatyzm. :)

_________________
If you're a witch, then I'll become the warlock.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yaiba198989 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Kwi 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2010, 21:53   

Jak więkrzosć, i przy moim pierszym poście, Sailor moon, ale nie wiecziałem że to anime, dopiero po przynesieniu przez brata numeru kawai z informacją na temat filmu kinoweog Pokemon, dowiedziałem czym jest Manga i Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Graba Płeć:Mężczyzna
Pan wielkie Es.


Dołączył: 06 Cze 2010
Skąd: Domek Muminków
Status: offline
PostWysłany: 06-06-2010, 11:21   

Moje pierwsze to były chyba "Muminki",oraz "Pszczółka Maja",później zacząłem oglądać DB.Oczywiście to były takie "nieświadome".Natomiast moje pierwsze świadome to chyba oglądnięcie DBZ drugi raz.;>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9093054
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2010, 23:38   

Na początku na pewno były Pokemony i Czarodziejka z Księżyca. Ale jest jedno anime, które bardzo miło wspominam - i uznaję je za moje pierwsze, bo jest tak odległe, że ledwo cokolwiek pamiętam. Była to "Mała dama" - "Lady lady", emitowana w telewizji Polsat Junior. Och, pamiętam jak smutne były przygody małej Lynn! Ale ona się nigdy nie poddawała : ) Strasznie bym chciała, aby Polsat ponownie to wyemitował, bo nigdzie nie mogę znaleźć.
A pierwsze świadome? Nie pamiętam, ale moja pierwsza świadoma manga to "Cross Game" Mitsuru Adachi'ego. Jeśli chodzi o anime natomiast, to zdaje się, że ponownie "Czarodziejka z księżyca". Z tego co pamiętam natomiast o anime dowiedziałam się oglądając "Shaman King" na Jetixie, więc po części to już świadome - w połowie emisji wiedziałam, że jest to anime.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 27 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group