FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  O tworzywie tfurców dyskusje
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 19-08-2005, 14:00   

Cytat:
Faktycznie wrobić go w romans byłoby ciężko. Chociaż może to posłużyć do podniesienia poziomu humoru.


Właśnie w tym sęk - jako dodatkowy wątek humorystyczny jest niezłe(zresztą w serialu też już było), ale właśnie dlatego wyklucza romans. Bo romans zakłada, że Gourry nagle zacznie czaić o co chodzi, co w większości fików wygląda mniej więcej tak:

- Gourry rozumiesz co do ciebie mówię==?
- Nie^-^.

<Z nieba spływa na szermierza strumień światła>

- Zrozumiałem - szepnął drżącym głosem. - Lina... Ich liebe dich!
- ...


No dobra, strumienia światła nie widać, ale sens jest ten sam. Na głupka spada objawienie, klimat się zagęszcza a humor się idzie kochać.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 19-08-2005, 15:21   

Nie, nie, nie, nie! NIE!!!

Ysen jakiegoż pecha ty miałeś że na coś takiego trafiałeś i to czytałeś! Jak mi cię żal!

Fiki w których Gourry cały czas jest głupi jak but są właśnie najwspanialsze, najcudowniejsze i wogule cool!

To co opisałeś zawsze z góry kwalifikuję do kategorii łajno i omijam szerokim łukiem. Albo nie przyjmuję do wiadomości że takie istnieją.
Ale patrząc inaczej. Czytałam dojiny w których naprawdę można Gourrego polubić.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
LunarBird Płeć:Mężczyzna
Chaos Master & WSZ


Dołączył: 30 Maj 2005
Skąd: Hellzone
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 21-08-2005, 17:18   

Ja tylko cichutko wspomnę że generalnie wszędzie gdzie trzeba zrozumieć kobietę większość mężczyzn wcale nie jest madrzejsza od Gourry`ego... ;) Nie mam racji może? ;P

_________________
Cytat:
- Mulder... To jest... to chyba żółć...
- Powiesz mi jak to z siebie zdjąć zanim stracę kamienną twarz?
"The X-Files", #4 "Squeeze"


Autor posta: rip LunarBird CLH
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5146592
 
Numer ICQ
Ash DeLuxe Płeć:Mężczyzna
tereferekuku


Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: Z innej planety
Status: offline
PostWysłany: 21-08-2005, 22:28   

Taa, kobety są niezrozumiałe.

_________________
Jeśli potrafisz zachować spokój, gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-08-2005, 22:42   

Kobety na pewno, kobiety może nieco bardziej :P

Ale jeśli was to pocieszy panowie, równie ciężko wczuć się w umysł Prawdziwego Mężczyzny.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-08-2005, 11:11   

Ja sama nie rozumiem kobiet...
Za cholerę i ni w ząb.
Ze zrozumieniem facetów trochę łatwiej, przecież to są, prosze się nie oburzać, w gruńcie rzeczy nabuzowane testosteronem nośniki genów... W pewnym wieku oczywiście.

Podejrzewam jednak że chodzi ogułowi tu obecnych o zrozumienie uczuciowo-emocjonalne a na nim znam się jak ryba na rowerach. Tylko zawsze mi się roiło jedno pytanie...
Po co wogule próbować skoro w większości chodzi tylko o rozmnażanie albo współżycie płciowe???

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-08-2005, 14:04   

It. - "większość" to nie znaczy wcale "całość". I właśnie dlatego.

Poza tym wcale nie większość ==

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-08-2005, 15:12   

Mai ja nie napisałam tego w kontekście napastliwym lub pogardliwym. Nie, nie, nie.
To po pprostu fakt. Jeśli czemuś nie chodzi o rozmnażanie to jest to gatunkiem wymarłym lub wymierającym. I właśnie dlatego należy się cieszyć że większość.
I ubolewać nad tym że nie całość...

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Ash DeLuxe Płeć:Mężczyzna
tereferekuku


Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: Z innej planety
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2005, 15:32   

I jak tu je zrozumieć? ;D

_________________
Jeśli potrafisz zachować spokój, gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 23-08-2005, 15:44   

No przepraszm! Proszę mnie nie stawiać na jednej linii z duchowo uniesionymi, rozmażonymi młódkami! [To nie o tobie Mai, po prostu znam istoty które preferują ten sam pogląd tyle że w stopniu extremalnym -_-']

Ja jestem istota o nastawieniu jak najbardziej przyziemnym. I jestem całkowicie zrozumiała.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-08-2005, 16:11   

"duchowo uniesione rozmażone młódki" to w 80% nawiedzone jaoistki... Nic nie mam przeciwko jaoistkom, ale nawiedzenie powinno się karać.

Natomiast, to że masz podejście proste niczym konstrukcja cepa widać. Jednakowoż, czy ty wiesz koleżanko składa się cep? Otóż cep składa się z przedcepia, śródcepia i zacepia, przedcepie zaś składa się z przedprzedcepia, śródprzedcepia i zaprzedcepia, śródcepie zaś...

Widzisz? Jak się chce, to można każdą sprawę skomplikować :P

A bardziej serio. Podejście czysto biologiczne, choć może i poprawne, zdecydowanie nie sprawdza się w pisaniu. Bo po pierwsze nie samymi hętojcami żyje człowiek, a po drugie - jakby nie patrzeć w człowieku tzw. "uczucia" mogą naprawdę zdrowo namieszać i z tego właśnie można zrobić historię ;)

W kwestii rozumienia - warto próbować, choćby po to, żeby do diabła wiedzieć, czemu ta idiotka z każdej nadmorskiej legendy siedziała na tej cholernej skale czekając na kochanka!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Raul Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 17 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2005, 18:27   

IT. napisał/a:
Ze zrozumieniem facetów trochę łatwiej, przecież to są, prosze się nie oburzać, w gruńcie rzeczy nabuzowane testosteronem nośniki genów... W pewnym wieku oczywiście.

Powtarzasz jakies zaslyszane historie majace sie do biologii jak piesc do nosa. Oczywistym jest ze faceci maja wiecej testosteronu ale nie udowodniono ze to testosteron odpowiada za "chec do przenoszenia swoich genow" (coz za eufemizm).
Tak samo moglabys uogulniac ze kobiety sa "nabuzowanymi estrogenem nosnikami genow".
Ludzie sa bardziej skomplikowanymi stworzeniami niz tylko sterowanymi hormonami lalkami. maja mozgi (kwestia uzywania to rzecz osobna).

IT. napisał/a:
Po co wogule próbować skoro w większości chodzi tylko o rozmnażanie albo współżycie płciowe???

Czy umowilas sie juz z wiekszoscia facetow? Na podstawie czego wysnuwasz te wnioski?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-08-2005, 19:53   

Wnoszę o nie dokonywanie krzywdzących generalizacji. Fakt, że jakaś cecha charakteryzuje grupę jako ogół, nie implikuje, że cecha ta charakteryzuje każdą jednostkę wchodzącą w skład grupy z osobna. Ignoruje się w ten sposób odchylenia od średniej, które mogą w obrębie grupy być dość znaczne.

Mógłbym przykładowo napisać, że kobiety to "bezmyślne urządzenia do wyzyskiwania facetów i marnowania zasobów środowiska". Nie głoszę takich dziwacznych tez dlatego, że coś, co trafnie charakteryzuje widoczną grupę, niekoniecznie dotyczy całości i dla tych osób, których teza nie dotyczy, byłaby ona krzywdząca.

Wracając do tematu... Nie głoszę też, że kobiety są niezrozumiałe. Powody są dwa, pierwszy wymieniłem powyżej. Drugi jest taki, że równie dobrze mógłbym napisać, że mężczyźni są niezrozumiali! Podejrzewam, że ta postrzegana niezrozumiałość i mężczyzn, i kobiet wynika z tego, że większość z nich nie jest zbyt racjonalna, postępuje natomiast według przeczuć, uczuć, emocji i nakazów społecznych - a te z natury rzeczy są irracjonalne i próżno w nich szukać racjonalnych wzorców.

To dążenie do rozmnażania, o którym wspomina IT. (pomińmy na razie kwestię tego, czy stosuje się to do większości populacji, czy nie), jest irracjonalne i ma podłoże w części mózgu, która dostarcza motywacje do działania - mechanizmie szukania nagrody i unikania kary. To nie jest tak, że ci ludzie racjonalnie decydują, że chcą się rozmnażać. Robią to, bo dążenie do kopulacji i sama kopulacja sprawiają im przyjemność, a brak im racjonalizmu, żeby mogli stwierdzić, że może coś poza kopulacją też jest w porządku.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-08-2005, 12:52   

Cytat:
"Rome i Julia to nie są wzory charakterów romantycznych! To były nabuzowane chormonami nastolatki!"


Z niewyjaśnionych powodów wyobraziłem sobie Romeo Giertycha i Julię Timoszenko (premierka Ukrainy). Jakby jeszcze deczko przekręcić nazwisko Cimoszewiczowi i zrobić z niego ojca Julii to byłby materiał na jeden z najgorszch fików, jakie wydała ziemia:P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-08-2005, 13:54   

Ysen, czasami przerażasz... Skąd ci się takie pomysły biorą?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group