FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
  O tworzywie tfurców dyskusje
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 24-07-2005, 17:56   

Poza tym długie opisy pomagają się wyrobić artystycznie:P. Ja jak na razie jestem na etapie pisania jajcarskich głupotek, ale również "kiedyś kiedyś" mam nadzieję spotworzyć coś dłuższego i opisowniejszego. Zapewne dwa dni po zbudowaniu komunizmu w Korei i dzień przed wyjściem Duke Nukem Forever:P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ash DeLuxe Płeć:Mężczyzna
tereferekuku


Dołączył: 11 Lip 2005
Skąd: Z innej planety
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2005, 19:13   

Wtedy zaczniesz pisać, czy wydasz swe genialne dzieło (pewnie również wielotomowe...)?

Może sam coś zaczne... ale wpierw musi zapanować pokój na ziemi! ;D

_________________
Jeśli potrafisz zachować spokój, gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2005, 13:59   

Faceci to tchórze! Przynajmniej tu obecni. Co za brak wiary we własne możliwości dotkliwy! Co za zwątpienie wszechogarniające przez wasze klawiatury przemawia! Duke Nukem Forever! Pokój na ziemi!
Ja, Wyrocznia przepowiadam wam, że nic aż tak dramatycznego. Pewnego dnia stanie wam po prostu fabuła przed oczami i albo napiszecie od ręki albo będzie za wami chodzić, chodzić, chodzić... Będzie waszym cieniem, będzie się odzywać w najmiej odpowiedniej chwili, będziecie przeklinać pomysły, które zrazu genialne wam się wydały. Zobaczycie co to za męka pisać opisy na trzy strony i żadnych dialogów bo po prostu nie wiecie gdzie je wstawić! Zobaczycie jak zatęsknicie za jajcarskimi, płytkimi historyjkami, które nie otwierały wam oczu w środku nocy! Ja Wyrocznia przepowiadam wam: Będziecie dalej pisać i się starać a spotka was właśnie coś takiego.

A co do tego, że Orki nie mogą być romantyczne... Ja gram w Newerwinter i przeżywam gwałtowne zauroczenie Dealenem więc jestem pewna, że Orki nie tylko mogą, ale i są romantyczne... A przynajmniej godne porządania.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-07-2005, 15:47   

Cytat:
Ja, Wyrocznia przepowiadam wam, że nic aż tak dramatycznego. Pewnego dnia stanie wam po prostu fabuła przed oczami i albo napiszecie od ręki albo będzie za wami chodzić, chodzić, chodzić... Będzie waszym cieniem, będzie się odzywać w najmiej odpowiedniej chwili, będziecie przeklinać pomysły, które zrazu genialne wam się wydały. Zobaczycie co to za męka pisać opisy na trzy strony i żadnych dialogów bo po prostu nie wiecie gdzie je wstawić! Zobaczycie jak zatęsknicie za jajcarskimi, płytkimi historyjkami, które nie otwierały wam oczu w środku nocy! Ja Wyrocznia przepowiadam wam: Będziecie dalej pisać i się starać a spotka was właśnie coś takiego.


Zaprawdę powiadam ci Wyroczno, przepowiednia twoja spełniła się, jednako nie na panach do których była skierowana, jeno na mnie...

I przy okazji mam pytanie (dla odmiany na temat). Z kim może kręcić bogini nocy? ;)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2005, 15:54   

Bogini nocy, w zależności od tego co kto lubi powinna kręcić z jakimś świetlistym bogiem płci męskiej. Albo z kimś złym do szpiku kości kto wykożystuje ją tylko seksualnie do zaspokajania swoich nienaturalnych apetytów. Zależy co piszesz.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2005, 16:04   

Jako Mistrz Gry z prawie dziesięcioletnim starzem powiadam wam: Fabuły nie stają przed oczami, chyba, że ktoś jest natchniony przez bogów. Trzeba je wymyślac, a to bywa trudne i frustrujące.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2005, 16:19   

Wyraziłam się niejasno ale wiadomo o co chodziło. A poza tym ja nie powiedziałam, że fabuła która staje ci przed oczami poza tobą zainteresuje jeszcze dziesięc osób na sesji.
A poza tym to czytałam kiedyś artykół o czymś co nazywa się Wyobraźnią Manualną i tam było napisane, że ludzki umysł może zobrazować sobie myśli. Więcej, sama niejednokrotnie miewałam animowane sny albo płynne acz całkowicie świadome wizje gwałtownego utrupienia kogoś. Więc szanując twoje wieloletnie doświadczenia muszę się jednak nie zgodzić.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 26-07-2005, 16:48   

Popieram IT.
Jako szurnięta "pisarka" od siedmiu boleści zdecydowanie twierdzę, że fabuła pojawia się. Biorąc pod uwagę, że połowa moich tworków to coś, co mi się przyśniło. Druga połowa to efekty tzw. wizji...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-07-2005, 17:05   

Większosć moich "dzieł" to twórcza interpretacja czegoś, co już gdzieś widziałem: w książce, anime, grze filmie, na obrazku.

Czasem bardziej, czasem mniej. Niektóre z użytych przezemnie tu i ówdzie motywów są praktycznie wyjęte skądśtam (np. Lodowy Tron to Lodowy Tron, trochę tylko zmieniony, Zamczysko Lot natomiast jest już zamkiem z HoMM3 - tam jedno z miast miało wśród budynków zamek w chmurach, rekrutowało się w nim tytanów... Podobieństwa: obydwa latają).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-07-2005, 18:18   

Cytat:
I przy okazji mam pytanie (dla odmiany na temat). Z kim może kręcić bogini nocy?

Z Bogiem Północy ( w wersji hetero ) bądź z Boginią Wieczoru ( w wersji yuri ).
Co zaś do pisania na poważnie...Kurcze, napisać dobry, zabawny tekst to tez nierzadko kawał roboty, wiem coś o tym.
Powrót do góry
Beryl Płeć:Kobieta
jej mroczny majestat


Dołączyła: 18 Kwi 2005
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2005, 22:20   

Cytat:
I przy okazji mam pytanie (dla odmiany na temat). Z kim może kręcić bogini nocy?

Tradycyjnie - ze Słonecznym Śpiewakiem, który nocą umiera, by odżyć rankiem. Widywaliby się dwa razy dziennie, ale za to tylko na chwilę.^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-07-2005, 08:23   

Cytat:
Pewnego dnia stanie wam po prostu fabuła przed oczami i albo napiszecie od ręki albo będzie za wami chodzić, chodzić, chodzić...

A i owszem. Żeby tylko cholera była w2iększa niż sam początek opowiadania, to byłbym wdzięczny-_-. Jak na razie deczko oszukuję, bo opieram fabułę na szkielecie wyprawy wojennej (bo wyprawy są przewidywalne, mogą mieć najwyżej dwa zakończenia:P).

Cytat:
Z kim może kręcić bogini nocy?


Że tak banalnie powiem - z kim chce. Byle ten kim zginął marnie i tragicznie, a ona tęskniła.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 27-07-2005, 11:03   

Ysengrinn napisał/a:
A i owszem. Żeby tylko cholera była w2iększa niż sam początek opowiadania, to byłbym wdzięczny-_-. Jak na razie deczko oszukuję, bo opieram fabułę na szkielecie wyprawy wojennej (bo wyprawy są przewidywalne, mogą mieć najwyżej dwa zakończenia:P).

Dwa ??? Policzmy:
1) Wygrywa strona A
2) Wygrywa strona B
3) Mamy remis
4) Przylatuje inwazja marsjan i obie strony się jednoczą by odeprzeć zagrożenie
To już są cztery...
Powrót do góry
IT. Płeć:Kobieta
Ukochana żona orka


Dołączyła: 15 Lip 2005
Skąd: Czeremcha
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-07-2005, 14:56   

Wyprawy wojenne łatwe? Bzdura!
Zakończenia jasne i proste? Bzdura!
Wojna to temat-rzeka a skończyć się może na sposobów tysiące. Ile książek o wojnie przeczytałam każda się skończyła inaczej. Za to żadna odpowiednio.
Jak się kiedyś sama na ten temat porwałam to mi wyszło w ostatecznym rozrachunku coś co musiałabym dać do kategori M i to nie przez wzgląd na brutalność.
Nie, wyprawy jakiekolwiek to nie są wdzięczne tematy.

A co do interpretacji to chyba wszystko co kiedykolwiek napisano jest interpretacją czegoś. Fajnie jak autor wie czego i nie łudzi się, że to jego własny pomysł.

_________________
Nidere Ide Ime roechul
Et sore il Im sour
Kael Kaad Ardo Sono
Te Im ilne ke aono

Jestem Wodą, płynącą Wodą
Przynoszę Życie, służę Śmierci wiernie.

Odrobinę władcza. To bardzo dobre słowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
9838391
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 27-07-2005, 16:32   

IT. napisał/a:
Ile książek o wojnie przeczytałam każda się skończyła inaczej.


W Fantastyce: wrzucili Pierścień Władzy do wulkanu / Artefakt Obcych do czarnej dziury, wróg przegrał.

Wyprawy - jakiekolwiek - mają jedną, zasadniczą wadę: idą, idą, idą, albo mają przygody, albo jest nudno, lecz generalnie ciągną się bez końca,a autor musi wymyślać lokacje, potwory i nowe przygody.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 7 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group