FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 69, 70, 71  Następny
  Piractwo
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 04-10-2005, 18:28   

ka_tka napisał/a:
marzę o mundurku XD
Waaaai~ sugoku kawaii~ *^__^*
/me zdecydowanie popiera wszelkie inicjatywy zmierzające do przywrócenia mundurków na wszystkich szczeblach edukacji, od przedszkola po uniwersytet!
Bah. Zamoyski, jako liceum pielęgnujące tradycję szkoły ekswojskowej, miał czapki z lekka podobne do legionowych maciejówek... Wciąż mam swoją w szafie ^_^

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 04-10-2005, 20:00   

Mi teŻ pomysł się podoba, niestety starszym pokoleniom (a przynajmniej mojemu ojcowi) kojarzy się z totalitaryzmem, więc zejdzie jeszcze parę lat, nim to będzie miało szanse się rozpowszechnić. Ale jeśli moda ma się dalej rozwijać w tym kierunku co obecni to stanowczo jestem za uniformizacją młodzieży!

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 04-10-2005, 21:04   

Jako osoba doświadczona powiem - pomysł jest genialny, lecz niestety do zrealizowania tylko przez rozstrzeliwywanie niepokornych. Nie mniej jednak przydałby się...

I absolutny zakaz makijażu... Oraz dla dziewczyn dodatkowe lekcji z plastyki, na twarzach koleżanek (to, co ze sobą potrafily zrobić uczennice gimnazjum w którym praktykwałem było potwornością).

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 05-10-2005, 09:57   

Przez ten makijaż czasami się zastanawiam, czy widzę dziewczynę, czy kobietę w średnim wieku... -_-'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 05-10-2005, 11:15   

Ja nawet nie wspomnę, co potrafiły ze sobą zrobić dziewczyny na studniówkę. Dodały sobie średnio po 20 lat...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-10-2005, 15:07   

Nie chcę się bawić w moda, ale chyba trochę zeszliście z tematu piractwa XD
Od siebie dodam, że granie w mmorpgi na oficjalnych serwerach ma ten plus, że nie mamy czasu na inne gry [pirackie], ani na słuchanie mp3 [pirackich] :P

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 05-10-2005, 18:35   

No masz, dyskusja zboczyła do tego stopnia, że mi sie pomyliła ze "Złowrogą Instytucją"XD. Ale dobra, to się wytnie, panie marszałku.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
_korsarz
Gość
PostWysłany: 06-10-2005, 09:42   

school of evil :>
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-10-2005, 10:53   

Z drugiej strony... Piractwo piractwem, ale mamy teraz anime na DVD. Ciekaw jestem, kto kupił coś po tak zaporowych cenach? Już pomijając źle pojętą oszczędność - mam (cłakiem sporo) rzeczy, które mógłbym za darmo ściągnąć z Netu, kosztujących podobne sumy, co DVD wiadomej firmy, ale...

... ale nie wydałbym 80 złotych na 4 odcinki anime. Za taką sumę mogę mieć podręcznik do RPG (i czytać go tydzień), pare blisterów do Konfrontacji (i grać do końca świata), obiady i śniadania na tydzień lub dwa bilety miesięczne.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-10-2005, 14:16   

Fakt. Właśnie wracam z warszawskiego Empiku w DT Centrum. Zmasowany atak anime-virtual. Jest właściwie wszystko, z get-backersami na dwudyskówkach (do 30 z 49).

MAMY TEŻ NOWEGO WYDAWCĘ Z ZACHODU, jak anime virtual. Nazywają się BEEZ Entertainment. Widziałem dwie kinówki Gundama, oraz dwa pięcioodcinkowe dyski Gundam SEED.

A anime-virtual zapowiedział m.in. Tejou Tenge (buu), oraz... drum roll... Planetes!!!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-10-2005, 14:20   

wa-totem, o BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU............... ktos chyba lezy. i tym kims jest chyba a-g, i to rpzed poczatkiem walki :D

bo cos watpie zeby tristia za 20 zl i gto za 40 to by trudny wybor....

i mi sie wydawalo ze seeda tez robi virtual.....
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 06-10-2005, 20:11   

nope, Gundam Seed to nie virtual. Tu francuzi z Beez ubiegli a-v, a języki w tym europejskie -
Ścieżka dźwiękowa: Japoński, Angielski, Niemiecki, Francuski - Dolby 2.0
Napisy: Polskie, Angielskie, Niemieckie, Francuskie, Holenderskie

Kupili 2/3 europy... wow...
No ale cena zaporowa, 75 zeta. za 5 odcinków >_< Niech spadają na drzewo.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Taur Płeć:Kobieta
... To nie ta bajka...?


Dołączyła: 30 Cze 2005
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2005, 22:52   

Tak i się dziwią pewne instytucje piractwu - ha zaraz coś zapuszczę nowego, przynajmniej bedą się mieli czego czepiać jak mnie czepną;-)

Jakiś czas temu zapytałam się w pewny sklepie ile liczą sobie za wydane w usa mangi, troszku dużo to wychodzi. Zanim ceny nie spadną to połowa wydawców nie również spada "na bambus".
A z czystej złośliwości dvd nie kupię choć uwielbiam Seed'a, może ogólny bojkot tej propozycji da coś do myślenia pomysłodawcą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 07-10-2005, 02:06   

Nie nie da.
Dla nich PL to tylko kilka groszy więcej za możność sprzedawania tych samych dysków w jednym kraju więcej, i bardziej ich martwi możliwość reeksportu (via merlin lub prywatnie) na *żywotne* dla nich rynki francuski czy niemiecki, a nie że u nas mało kto to kupi...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 07-10-2005, 16:10   

baka... za 80 zeta to ma się 4 dobre mangi (które można czytać tygodniami) albo 2 płytki CD-audio (dobrej jakości) lub dobrą książkę or... tylko 4 odcinku anime?! Bezsens... ==' ja bym prędzej dał 8 dych za całość i to pod warunkiem, że to będzie coś dobrego.


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 07-10-2005, 16:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 71 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 69, 70, 71  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group