FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 50, 51, 52  Następny
  Szkola, cel istnienia i program szkolny
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-10-2006, 09:12   

Bianca - czemu zakładasz, że każdy wie tyle co Ty? Większość tych ludzi nie radzi sobie z wychowaniem dzieci w domu, a co dopiero wiedzieć jak powinna wyglądać nauka w szkole.

Zresztą - przy okazji zaostrzenia rygoru może uda im się wprowadzić to o czym mówili Totem i Avellana - konsekwentne wychowanie. A może nie.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-10-2006, 09:18   

Ysen - to jest troche bardziej zabawne. Dlaczego zakladasz, ze proporcja ludzi ktorzy chca, by dyscyplina tyczyla sie ICH dzieci jest taka sama? O ile zaklad, ze rodzice tych gowniarzy od Ani TEZ opowiedzieliby sie za zaostrzonym rygorem w szkolach - bo "ich dziatwa" przeciez "nic takiego nie robi"

Ludzie za cholere ciezka nie rozumieja, ze "dyscyplina" oznacza "nie podpisuje mojemu dziecku lewych zwolnien", "slucham jak nauczyciel mowi ze dziecko nie umie, a nie lece do rodzinnego lekarza po kolejny dyspapierek" itp
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-10-2006, 09:38   

Baa. Jak już mówiłem - zobaczymy jak to będzie wyglądało. Może przy okazji wymyślą coś na rodziców. Po Wielkim Gie mam napraaawdę małe oczekiwania, więc nawet jeśli dobrego nic nie zrobi, a spitoli umiarkowanie to też będzie dla mnie miłe zaskoczenie. Uzdrowienie polskiej edukacji to naprawdę ostatnie, czego się po nim spodziewam...

EDIT = Hyhyhy...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-10-2006, 10:42   

Eeeeeeeeeeeeee............. spoko............. a co TO ma poprawic?! Juz likwidacja gimnazjow by miala wiecej sensu!
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-10-2006, 12:43   

A ja tam jestem ciekawa co mamy rozumieć przez '1000-osobowej grupie reprezentatywnej' z linka, który podała Bianca...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-10-2006, 13:44   

Wiesz, miala szanse byc reprezentacyjna, znaczy statystycznie z roznych grup wiekowych, miast plci itp..... Ale /me zanazlo fajny cytat:

Marek Edelman napisał/a:
Może jednak społeczeństwo chce rządów silnej ręki?

Bzdura. Ludzie chętnie mówią, że chcą rządów silnej ręki, ale skierowanych wobec kogoś. Nigdy wobec siebie. Nikt nie chce, żeby go brali za mordę.
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 30-10-2006, 14:26   

Odkrycie Hameryki normalnie. To oczywiście prawda, tyle, że nic z niej nie wynika. Po prostu każdy robi sobie własny rachunek i oblicza sobie, czy bardziej mu się opłaca być branym za mordę czy po tej mordzie dostawać. Ma to zastosowanie, gdy mówimy o uprawnienia policji i innych służb. A szkoła? Cóż, rodzice nie chodzą do szkoły, więc nie zastanawiają się, czy ograniczy to ich uprawnienia (w tym wypadku do wchrzaniania się nauczycielom między wódkę a zakąskę).

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 30-10-2006, 15:14   

heh, i kto tu mierzy swoja miarka? ;)) Przypominam o twoim (chyba, nie dam glowy czy to nie byl Zeg) wywodzie pt. "niektorzy potrafia rzucic haslem: to mieszkancy tego kraju sa winni, - nie majac na mysli tu obecnych". Tu jest dokladnie tak samo: mowia ze nalezy zrobic dyscypline, ale "nie majac na mysi mojego dziecka", tudez ze nalezy miec rzad silnej reki, "ale poki to nie ogranicza moich swobod" itepe
Powrót do góry
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-11-2006, 16:39   

khem........ chyba zrefrazuje to co mowila IKa o badaniu i zelazie............ nalezy miec podstawowa wiedze z biologii zeby nie wygadywac TAKICH bzdur:

Marian Piłka napisał/a:
Antykoncepcja rozregulowuje organizm kobiety


zaczynam sie powaznie zastanawiac, czy caly ten PiSowski plan usuniecia koniecznosci habilitacji sluzy temu by takich wlasnie pozal sie boze specjalistow, ktorzy nie powinni nigdy ukonczyc podstawowki obdarzyc profesorstwem....
Powrót do góry
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-11-2006, 17:12   

A po co, skoro taki Kaczor czy Giertych już jest profesorem?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-11-2006, 17:24   

ale wiesz, on mogl to dostac bo akurat trafil na czasy Lysienki
Powrót do góry
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 08-11-2006, 19:32   

Cytat:
Antykoncepcja rozregulowuje organizm kobiety


Ja to słyszałem w zamierzchłych czasach, kiedy miłościwie panowało nam AWS - UW. Generalnie uzasadnienie jest takie, że sperma męska ma zawierać jakieś elementy, które wpływają regenerująco na ciało kobiety. Bez niej kobieta ma się jakoby przedwcześnie postarzeć.

Z tego, co udało mi się ustalić efekt ten nie działa na zakonnice z powodu wstawiennictwa Matki Boskiej... Nie mniej jednak to jest sprawa dla Nezumiego.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-11-2006, 21:21   

Proponuję zatem założyć Narodowy Bank Spermy i podbić rynek kosmetyków...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 09-11-2006, 20:02   

Marian Piłka napisał/a:
Antykoncepcja rozregulowuje organizm kobiety


A owszem rozregulowuje. Nie każda, ale ta hormonalna już napewno :P
Natomiast kwestia prezerwatyw.... pozwolę sobie zacytować moją nauczycielkę od "wychowania do życia w rodzinie", która opowiadała nam o sympozjum, po którym na międzynarodowych spotkaniach nachodzi ją chęć by czymś zakryć plakietkę z napisem "Polska"

Otóż pewna pani z jakimś tytułem naukowym(musze dodawać, że polka?) na konferencji na temat prezerwatyw stwierdziła "znane są przecież przypadki, kiedy prezerwatywa została w ciele kobiety i dziecko urodziło się z kapturkiem na głowie"
Niewiarygodne, ale historia ponoć autentyczna i owa pani mówiła to na serio...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-11-2006, 21:21   

Vodh napisał/a:
A owszem rozregulowuje. Nie każda, ale ta hormonalna już napewno :P

Aha, i wlasnie dlatego pigulki antykoncepcyjne przepisywane sa po to, by rownowage w organizmie kobiety przywrocic........ Czy ja cos mowilam o podstawach wiedzy biologicznej?..........
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 52 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 50, 51, 52  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group