FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 44, 45, 46  Następny
  Ale miałem piękny sen...
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 04-06-2007, 00:21   

Wydało się, tanuki rządzi wielki... Ptak.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-06-2007, 00:26   

... na wieprzu...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-06-2007, 12:29   

Buhaha... Uwielbiam sny fabularne!

Śniło mi się dzisiaj, że przybyłam do takiego niewielkiego miasteczka, jak w filmach Miyazakiego i, naturalnie, jestem tajemnicza jak uśmiech Xellosa. Najprawdopodobniej czegoś szukam, tylko nie bardzo wiem czego... Biorę udział w jakimś koncercie, na którym spotykam chłopaka, który coś może wiedzieć o celu mojej podróży. On daje mi wskazówkę (której sam nie rozumie...) o krainie "małych ludzi" pod miastem. Wejście do wyżej wymienionej krainy jest najbardziej klaustrofobicznym przeżyciem of ever - miejsca jest tyle, żeby się wczołgać, a i tego na styk... Przy okazji przypadkiem odblokowuję przejście do jeziora lawy, które, nie wiedzieć czemu, ma ogromne znaczenie dla tych ludków z podziemi. No i w tym momencie się budzę...

Jestem prawie pewna, że już raz śniło mi się coś podobnego X__x

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 04-06-2007, 12:44   

Bywa, że jeden sen śni się dwa razy. Sam nie tak dawno temu śniłem sen sprzed kilku lat XD. Albo deja vu, albo szansa zrobienia czegoś inaczej (ja za drugim razem razem nie wskoczyłem do rowu :P).

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 04-06-2007, 15:30   

Ja się trochę za wcześnie obudziłam, żeby coś zmienić... Bo taka "główna oś fabularna" poprzedniego snu kręciła się wokół tego jeziorka lawy, a tutaj była przesunięta na wydarzenia z miasteczka... (swoją drogą, ładne było...)

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 04-06-2007, 19:12   

Sen przed egzaminowe wczorajszy. Ciekawe co dziś mi sie przyśni
Śniło że jestem w grupie rozbitków na na jakimś wybrzeżu, z którą wedruje po plaży, a potem wchodzimy do lasu, bowiem przed nami był klif. Doszliśmy do ulicy, a tu nagle czołgi i żołnieże zaczynaja strzelać. Ogólnie totalna jatka i chaos. Mi udaje sie uciec na plażę, gdzie znajduje drewniane coś może drzwi. Biorę ją i wskakuje do morza. Wtedy zmienia mi sie perspektywa widzenia i widze siebie z góry, a podemną wielgachne cosik z dużym okiem, chyba kraken. Ja dopływam do bramy, która była żółta i jakby zrobiona z tworzywa do produkcji lego. Tam spotykam Osakę z Azumangi, która przeteleportowała mie do mojego pokoju. Tam wziełem świstek papieru i zaczełem latać jak szalony po całym mieszkaniu.

Prawdopodobnie są to skutki ogladania Lostów, amv z Osaką i Teledysku z Lego.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Udai Płeć:Mężczyzna
[N]atural [B]orn [E]goist


Dołączył: 26 Mar 2006
Skąd: Częstochowa
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2007, 18:56   

Ysengrinn napisał/a:
Podobno ma świadczyć o złym stanie zdrowia, jak też o podświadomej obawie, że stracisz swoją pozycję w społeczeństwie. Poczuwasz się;)?


mmm ... chyba się trochę spóźniłem z odpowiedzią ;) - na stan zdrowia nie narzekam - a co pozycji społeczeństwie - to ciężko stracić coś co po pierwsze jest jeszcze w trakcie poszukiwania co stanu aktualnego ze studiów mnie nie usuną chyba że sam odejdę - pozycję w grupach w których się znajduje mam z reguły bardzo wysoką ;) - chociaż o to zupełnie nie zabiegam. Mój przyjaciel ma mi podrzucić sennik i wtedy dowiem się co i jak :)

_________________
"It is a good viewpoint to see the world as a dream. When you have something like a nightmare, you will wake up and tell yourself that it was only a dream. It is said that the world we live in is not a bit different from this."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6346233
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 22-06-2007, 08:16   

Olaboga...

Śnił mi się dziś trzy razy ten sam sen. A w nim Grisznak, próbujący albo podbić, albo zniszczyć świat. Raz był smokiem, a raz drowem...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-06-2007, 11:23   

Ysengrinn napisał/a:
Grisznak (...) Raz był smokiem, a raz drowem...

Naprawdę nie wiem co gorsze O____o


Obudziłam się dziś o 5.30, kiedy deszcz zaczął w szybę bębnić, zamknęłam okno i potem jakieś dziwadła śniłam...

Pierwszy ciekawszy fragment zawierał Miyę, która fukała na ludzi żeby przestali jej ukochanego brata, Ysena, nazywać ZUYM Wilkiem. Bo gdzie oni wilka widzą?!

Drugi za to był lekko... niecenzuralny i zalatywał Simsami. Obudziłam się z wielkim lolem na pysku - pomysł sam w sobie był interesujący ¬_¬

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 22-06-2007, 12:09   

Cytat:
Pierwszy ciekawszy fragment zawierał Miyę, która fukała na ludzi żeby przestali jej ukochanego brata, Ysena, nazywać ZUYM Wilkiem.


Khy khyyyyyyyy...

BTW, zapomniałem dodać, że w śnie podrzucili mi koszyk kotków pod drzwi. A Grisz, przebrany za śmierć, czyhał za drzwiami...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-06-2007, 12:19   

Coś w tym jest...woczraj z kolei goniłem z panzerfaustem Janka Kosa et consortes (choć psa nie pamiętam).
Powrót do góry
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-06-2007, 14:39   

Dziś śniło mi się że pilotowałem mecha, była tam też moja koleżanka która pilotowała swojego, co się działo w środku mało pamiętam ale zakończenie było rozbrajające. Byłem poza mechem koleżanka też, podszedłem do niej a ona wyglądała na strasznie zmęczoną i wychudzoną i jadła tort. Powiedziałem jej że Ci źli się zbliżają i że musimy walczyć (dokładnie dwóch). Wsiedliśmy do mechów, pierwsze ona strzeliła do jednego, jakoś tak anemicznie bez żadnego efektu, po czym złapałem jednego z wrogich robotów i zasłoniłem się nim przed ostrzałem drugiego następnie rzuciłem nim w ziemie, ten leżąc jeszcze strzelał więc zrobiłem to samo z jego kolegą (zasłoniłęm się i nim) i po tym jak go uszkodził rzuciłem nim w leżącego i oba wybuchły. Za nic w świecie nie potrafię sobie przypomnieć co było potem, a mogło się to jakoś fajnie zakończyć ;/. Od razu mówie to nie ma nic wspólnego z tym że w środku nocy oglądałem końcowe odcinki RahXephona, chyba.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2007, 10:42   

Śniło mi się dzisiaj, że trafiłem do woja pomimo grupy "D". Jeszcze tak realnego snu to nie miałem chyba. Zacząłem się kłócić z człowiekiem na wysokim stanowisku, jak to ja do wojska skoro grupa mi na to nie pozwala. Potem nagle pojawiłem się w mieście i przejeżdżał koło mnie wojskowy samochód.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
chise Płeć:Kobieta
tyhmä tyttö


Dołączyła: 05 Gru 2005
Skąd: pimeästä
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2007, 11:53   

Dzisiaj miałam sen, który przebija *wszystko*.

Śniło mi się, że przygotowuję ... zamach na prezydenta Kaczyńskiego :D
Nie wiem czemu, ale zasadniczą rolę w zamachu odgrywała niebiesko-biała muszelka, nie wiem również czemu całość odbywała się w miejscu przypominającym świątynię zen i czemu wśród osób obecnych byli cesarz Japonii wraz z małżonką.
Liczy się motyw główny :D

_________________
can't believe how strange is to be anything - at all
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2007, 12:32   

Ogólnie lubię koszmary, bo zwykle jest w nich to napięcie, ten niepokój i zagadkowa atmosfera, ale zwykle coś mogę zdziałać. Dzisiaj mój umysł pokazał mi, na co go stać...

Wstaję rano, idę do kuchni robić śniadanie, odruchowo patrzę za okno - samochód wcięło... Zakładam buty, schodzę na dół i widzę, że stoją jakieś dwa samochody w stanie "ktoś mnie zrzucił z ósmego piętra... 6 razy" i jeszcze trzeci złom na lawecie. Zapominając o braku mojego auta podchodzę do lawety i podziwiam wrak. Te klamki jakieś takie znajome... i maska... i co, do diabła, robi tu moja rejestracja?!
Po odczuciu swojej porcji rozpaczy i oprawcowaniu planu zemsty na sprawcy "stłuczki" obudziłem się, wstałem szybciej niż na jakimkolwiek treningu w życiu i poszedłem sprawdzić. Sen na szczęście nie był do tego stopnia realistyczny, żeby zmienił się w jawę. Jak to mawia mój brat - normalnie ciach >_>.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group