FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 44, 45, 46  Następny
  Ale miałem piękny sen...
Wersja do druku
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2007, 13:20   

Borek ty to kochasz ten swój samochód ^^
Już chyba poprzednio miałeś sen z tym związany.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2007, 13:49   

Nie, nie miałem. A jak sobie kupisz jakiś fajny wózek, o którym będziesz marzył przez poprzedni rok, to zobaczysz jak to jest ^^'.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
DeadJoker Płeć:Kobieta
Soul Loser


Dołączyła: 02 Lut 2007
Skąd: Prosto od krowy!
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-06-2007, 20:51   

Mi się jakoś podejrzanie często śni, że robię jakiś głupi dowcip. Często lwią część snu zajmują konsekwencje takiego dowcipu i muszę uciekać przed policją, czasem bardzo długo i daleko, nawet do innego miasta, cały czas mając świadomość, że wszystkie służby są w pełnej gotowości i wszyscy (policja, wojsko, a raz nawet mój tata) nie mają na głowie nic innego jak ganiać za mną po całej okolicy. Interesujące jest to, że w snach posiadam pomagającą w takich ucieczkach supermoc, mianowicie skaczę bardzo wysoko i daleko, mogę przeskakiwać wysokie ogrodzenia itp. więc wszystkim służbom trochę trudniej mnie złapać. Takie sny występują w bardzo różnych wariantach. Czy psychologia się do tego ustosunkuje?

Parę dni temu śniłam, że wyjechałam z tatą do Brazylii czy Argentyny na jakiś mecz między Polską, a właśnie Brazylią czy Argentyną piłki nożnej czy siatkówki, jakoś tak. Co ciekawe, na stadionie przed meczem, podobnie jak w kinie przed seansem, na takim dużym ekranie wyświetlano jakieś reklamy. Prawdę mówiąc reklamy były najciekawszą częścią programu, bo ja niezbyt lubię sport i przy pierwszej lepszej okazji zwiałam ta i wyszłam w ogóle ze stadionu. Ale naturalnie zaraz pojawiła się nieodzowna policja i zaczęła mnie ścigać. A to jest tylko początek.

Ja zwykle mam ciekawe sny i zwykle je pamiętam.

_________________
Za czasów rycerstwa, smoków i komuny
Nim łamanie kołem całkiem wyszło z mody
Gdy inkwizytorzy nosili shotguny
Autor tego posta przeżywał przygody
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 29-06-2007, 10:23   

Nie pasuje do nazwy tematu, ale nie będę zakładał nowego na koszmary... Śnił mi się tanuk, grał na pianinie w japońskiej restauracji. Nie powiem CZYM grał, bo czytają nieletni, ale chyba łatwo się domyśleć...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2007, 17:05   

Również muszę dołączyć się do Ysena.
Otóż... przyjęło się, że kolegi mieszkanie można traktować jak swoje. Czyli wchodzisz... siedzisz do Bóg wie której godziny itp. Jego rodzice trochę się złoszczą, ale się pogodzili z tym. Wczoraj była niezła zgraja około 6 osób... i podobno głośno się zachowywali. Jego rodzice się zdenerwowali przez co o 10 na wieczór już nie poszedłem z czysto oczywistych względów.
No i stało się... Śniło mi się, że rozmawiam z jego ojcem po czym zaczyna na mnie krzyczeć ^^. Psychika ludzka jest głupia!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2007, 18:03   

A ja podczs wcziorajszej drzemki miałem ciekawe doświadczenie - słyszałem wszystko, co się działo dookoła i to wszystko ewidentnie wpływało na sen. W telewizji leciało akurat coś o ciężko chorych dzieciach, więc śniły mi się różne inkubatory i inne podobne sprawy O_o.
Co śmieszniejsze, podczas snu dobrze wiedziałem, że "narracja" pochodzi z zewnątrz.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Enkidu Płeć:Mężczyzna
I'll show you the Sky


Dołączył: 09 Kwi 2007
Skąd: Newport/Rzeszów
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-07-2007, 00:14   

Miałem kiedyś coś bardzo podobnego, włączył się budzik w radiu o 6 30 a miałem wolne więc nie chciało mi się wstawać i wyłączać. Mówione było coś o Lepperze i śniło mi się że jadłem z nim śniadanie i potem parę podobnych momentów ale ten wbił mi się w pamięć najbardziej.

_________________
Hoping for the best but expecting the worst

Do the Kirby dance! <("<) <( " )> (>")>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
5401878
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 22-07-2007, 21:29   

a mi się ostatnio śni że jestem w takim dziwnym czarno - żółtym ubranku i atakuje jakąś dziewczynę...potem podchodzi do mnie jakiś chłopak i łapie mnie za rękę mówiąc "zostaw ją ona jest dziewczyną naszego szefa" a najlepsze jest to że ten chłopak jest bajecznie przystojny xDD no i nagle przychodzi ten "szef" i widząc że właśnie ją zabijam chciał mnie uderzyć z jakiejś metalowej rury a tu nagle biała ręka mnie ochroniła....nie dość że ten sen jest bez sensu to nie mogę zrozumieć dlaczego śni mi sie już któryś raz z rzędu.... -.-'

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 24-07-2007, 12:03   

Za dużo wczoraj wieczorem słuchałem "Tańca Wampirów". Skończyło się snem, w którym Majeczka robiła za von Kroloka, a Miyak za profesora. Reszty obsady nie pamiętam, może i dobrze.
Powrót do góry
Doreen Płeć:Kobieta
Little Lotte


Dołączyła: 02 Maj 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2007, 13:08   

Grisznak napisał/a:
Za dużo wczoraj wieczorem słuchałem "Tańca Wampirów". Skończyło się snem, w którym Majeczka robiła za von Kroloka, a Miyak za profesora. Reszty obsady nie pamiętam, może i dobrze.


LOL. Nie znam nikogo z Was w realu, niemniej po samym czytaniu postów stwierdzam, że Miyę "obsadziłeś" idealnie.

A swoją drogą to buu - był taki czas, kiedy przez prawie dwa miesiące dzień w dzień słuchałam całej płyty przed zaśnięciem, i nigdy nic mi się tańco-wampirzego nie przyśniło.

_________________
"The tiny spark you give,
Also set my heart aflame...
That all the songs you hear me sing,
Are echoes of your name."

Ikonka stąd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3149200
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 25-07-2007, 13:56   

Hym, sen może nie piękny, ale z pewnością... interesujący.

No i pamiętam całkiem sporo:)

Śniło mi się, że żyje w jakimś świecie przyszłości. Mocno skomputeryzowanym etc, ale to ma niewiele związanego z fabułą.
W każdym razie, pewnego dnia budzę się (we śnie) i postanawiam zostać księciem. Uznaję, że w tym celu najbardziej potrzebny mi jest złoty rumak. Wchodzę więc na allegro w poszukiwaniu takowego. Kupuję coś o nazwie Waleczny Rumak Sprawiedliwości w kolorze złotym. Natychmiast materializuje sie w moim pokoju, a wtedy okazuje się, że nabyłam złotego łosia o imieniu Waleczny Rumak Sprawiedliwości.
Niezrażona tym, wyruszam zbawiać świat na łosiu. na początku próbuję zbawić członków mojej rodziny galopując na walecznym rumaku przez cały dom i po kolei męcząc wszystkich domowników, jednak na nic się nie przydaję, bo upieram sie nie zsiadać z łosia.
Z tego powodu, postanawiam szukać kogoś, kto potrzebuje pomocy w mieście. Niestety, zmechanizowany świat nie jest przystosowany do łosi i dlatego nic mi nie wychodzi. jestem przepychana z jednego miejsca w drugie, aż w końcu popycham jakąś osobę (i teraz muszę zaznaczyć, że nie potrafię sobie przypomnieć jakichkolwiek parametrów dotyczących tej osoby; nawet nie wiem, jakiej jest płci). Pomogłam jej wstać, co okazuje się równoznaczne z oświadczynami (?!).
Natychmiast następuje ślub, przenosimy się do sali, gdzie orkiestra gra i śpiewa: 'Peggy Brown' . Następuje ceremonia (a ja wciąż na łosiu!!), lecz budzę sie w jej trakcie, w bliżej nieokreślonym momencie.

(Utena + Łoś Superktoś + Myslowidz) x momocza psychika = dziiiiwny sen

I wszystko oczywiście późno w nocy.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 25-07-2007, 23:54   

Momoko, błagam, miewaj więcej snów, to mnie przyprawiło o prawie-spadnięcie-z-krzesła XD. Piękna wizja, toż to się na komiks nadaje. Chyba cię kiedyś poproszę o pożyczenie pomysłu.

<podjechała do posta Ysena> Boże, Nodame pom poko...

Mi się ostatnio śni klasa i się zastanawiam, czy to tęsknota za szkołą, czy wręcz przeciwnie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
longerowa Płeć:Kobieta
bogini w koronie


Dołączyła: 22 Cze 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2007, 10:08   

A mi się śniło, że zdawałam maturę z pływania... Eeee... NIE!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-07-2007, 10:34   

Wyjątkowo pamiętam dzisiaj swój sen - razem z bratem i jego dwoma kolegami, włamaliśmy się do jakiejś szkoły w celu kradzieży pudełeczka kremu Nivea, zdążyliśmy zbiec policji. Najdziwniejsze jest to, że polazłam z nimi nie żeby kraść, ale żeby przypilnować brata, co by mu sie nic złego nie stało. W międzyczasie dowiedziałam się że to ich druga taka akcja, byłam mocno zaskoczona...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 27-07-2007, 00:49   

irin napisał/a:
Momoko, błagam, miewaj więcej snów


Zrobię co będę mogła X3

w zasadzie okresowo pojawiają sie w mojej głowie cuda tego typu^^". najdziwniejszy sen jaki miałam był chyba o króliczkach wielkanocnych przeprowadzających inwazje na Marsa...

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group