FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 44, 45, 46  Następny
  Ale miałem piękny sen...
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-07-2007, 15:00   

Zobaczymy co będzie ci po zjeździe się śniło XD

U mnie faza przedzjazdowa i Tilk z Bamboshem knujący Ivil Plan w czymś, co było akademikiem, a miało puściutkie korytarze i śliczne, świeżo bielone ściany.

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-07-2007, 15:33   

Mi się śniło, że ojciec na okularach mi usiadł, przy okazji też strącając na podłogę kubek z gorącą herbatą_^_. Ja naprawdę potrzebuję odpoczynku od pewnych spraw...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Skaman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 02 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 28-07-2007, 21:56   

Ja miałem sen taki durny że nie wiem czy nawet o nim pisać.
Dobra. Raz kozie śmierć.
Śniło mi się że ludzie którzy mnie znają słyszą moje myśli. Były tego plusy i minusy ;]

_________________
[URL="http://www.theotaku.com/quizzes/view/1611/what_akatsuki_member_are_you%3F"]http://www.theotaku.com/guru_results/1611_Tobi.jpg[/URL]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6497930
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-07-2007, 22:34   

Śniło mi się, że wypadły mi oczy. Tak po prostu, wypadły i już. I leżały na podłodze. Głupi sen. Mało fajny.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 29-07-2007, 00:01   

Momoko napisał/a:
Hym, sen może nie piękny, ale z pewnością... interesujący.

No i pamiętam całkiem sporo:)

Śniło mi się, że żyje w jakimś świecie przyszłości. Mocno skomputeryzowanym etc, ale to ma niewiele związanego z fabułą.
W każdym razie, pewnego dnia budzę się (we śnie) i postanawiam zostać księciem. Uznaję, że w tym celu najbardziej potrzebny mi jest złoty rumak. Wchodzę więc na allegro w poszukiwaniu takowego. Kupuję coś o nazwie Waleczny Rumak Sprawiedliwości w kolorze złotym. Natychmiast materializuje sie w moim pokoju, a wtedy okazuje się, że nabyłam złotego łosia o imieniu Waleczny Rumak Sprawiedliwości.
Niezrażona tym, wyruszam zbawiać świat na łosiu. na początku próbuję zbawić członków mojej rodziny galopując na walecznym rumaku przez cały dom i po kolei męcząc wszystkich domowników, jednak na nic się nie przydaję, bo upieram sie nie zsiadać z łosia.
Z tego powodu, postanawiam szukać kogoś, kto potrzebuje pomocy w mieście. Niestety, zmechanizowany świat nie jest przystosowany do łosi i dlatego nic mi nie wychodzi. jestem przepychana z jednego miejsca w drugie, aż w końcu popycham jakąś osobę (i teraz muszę zaznaczyć, że nie potrafię sobie przypomnieć jakichkolwiek parametrów dotyczących tej osoby; nawet nie wiem, jakiej jest płci). Pomogłam jej wstać, co okazuje się równoznaczne z oświadczynami (?!).
Natychmiast następuje ślub, przenosimy się do sali, gdzie orkiestra gra i śpiewa: 'Peggy Brown' . Następuje ceremonia (a ja wciąż na łosiu!!), lecz budzę sie w jej trakcie, w bliżej nieokreślonym momencie.

(Utena + Łoś Superktoś + Myslowidz) x momocza psychika = dziiiiwny sen

I wszystko oczywiście późno w nocy.



Momoko po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że po prostu kocham Twoje posty...

Zeg xD Mojemu bratu śniło się kiedyś że wyciągnął sobie oko łyżeczką, nie wiedział sam w jakim celu, a potem był cholernie wściekły bo nie mógł tego oka wsadzić z powrotem.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yamu-kun Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 19 Lip 2007
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2007, 00:14   

Z tymi oczami miałem podobny sen. Innym razem śniło mi się, że nie wiedzieć czemu znalazłem się na wojnie i postrzelili mnie właśnie w oko xD Sen jak sen i nie wiem jaki to ból w rzeczywistości gdy kogoś trafią w oko, ale nawet we śnie nikomu tego nie polecam ^^

_________________
Pozdrawiam^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 29-07-2007, 13:17   

Hmmm miałem dość ciekawy sen już 2 raz.
Więc drugi raz całowałem jakąś nieznajomą dziewczynę. Organizm widocznie się domaga- ale ja się nie dam xD
Poza tym śniło mi się, że byłem w podstawówce.... potem sen przetransportował mnie do liceum... Spóźniłem się na religię. Lekcja odbywała się w klasie wielkości 2:2 X_x

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 07-08-2007, 13:00   

Śniło mi się że znalazłam się w jakimś ekskluzywnym pokoju hotelowym w którym było pełno żeglarzy pijących rum. Trochę się bałam bo mieli Death Note ale byli bardzo przystojni (jeden wyglądał jak Light) więc zostałam. Nagle drzwi się otworzyły i wpadła moja ciotka z pretensjami co ja tutaj robię i że mam natychmiast wracać. Musieli mnie wytransportowac bo miałam nogę w gipsie. Potem znalazłam się w drugim pokoju w którym się dowiedziałam że moja mama urodziła trojaczki. Stwierdziłam że z trójką dzieci to ja nie wytrzymam, na dodatek z samymi chłopakami i uciekłam. Obudziła mnie wiertarka sąsiadów.

deathnotowe klimatyxobóz żeglarskixprzyjazd ciotkixmoja zwichrowana psychika :)
tylko skąd te trojaczki

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 07-08-2007, 19:35   

Sakura_chan napisał/a:
tylko skąd te trojaczki


hmm... oglądałaś Shreka Trzeciego^^?

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 09-08-2007, 13:45   

Tak, oglądałam. I wszystko jasne :)

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-08-2007, 08:44   

Bo jesteście źli i niedobrzy!

Dzisiejsza noc była wyjątkowo paskudna - na dobre zasnęłam po 5, budząc się wcześniej co godzinę (a to alarm wył, a to komary żarły...)
Za to śniły mi się dwa, oba równie nienormalne, sny o Jenotach.

W pierwszym dostałam laptop, wykorzystując do jego zdobycia mocno niekonwencjonalne metody. Z tego snu obudziłam się patrząc w sufit szeroko otwartymi oczami. Jesteście źli!

Drugi był zjazdem. W jakimś dziwnym miejscu. Przez 90% czasu działy się w nim rzeczy, które normalnie robią Tanuki wypuszczone na wolność - zapamiętałam jakąś niby-sesję i zbiorowe granie w Mocno Oldschoolowe gierki na emulatory. Na koniec Tomek udowodnił, że nie bez powodu mówią na niego Kijanka Chaosu i autorytatywnym tonem stwierdził: 'MYZIAĆ!'

Jesteście źli.....

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-08-2007, 12:55   

Ten miałem Sen Zjazdowy i nawet mętnie kojarzę, że była tam Gonik (kojarzę też Maieczkę, Rathanna i Wiewióra). Zjazd był w dziwnym miejscu, w parterowych budyneczkach których nigdy nie widziałem i jak często w moich snach - gdzieś tam za ścianami czaiło się Zuo. że też nie miało nic do roboty tylko się czaić.

Potem zaczął się sen fabularny, w którym Coś Z Lasu kradło cenne irlandzkie krowy. Khem...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-08-2007, 16:55   

Ysengrinn napisał/a:
czaiło się Zuo. że też nie miało nic do roboty tylko się czaić.

Zuo się tylko czai, to jego życiowa misja.

Ysengrinn napisał/a:
Coś Z Lasu kradło cenne irlandzkie krowy

Khem. Czyżby seans irlandzkiego tańca + Wiewiór + Soczewka w środku lasu?


A mi zdarzył się kolejny sen jenoci! Nu pagadi, mam obawy, że póki faza pozjazdowa nie minie mi całkiem to będą tylko sny z Tanukami.

W każdym razie - zabrana z domu, po przyjeździe do babci znalazłam sobie miły i cichy kącik i poszłam spać dalej, bo jako żywo byłam nieprzytomna.

Tym razem Jenoty w liczbie sztuk kilku znajdowały się na jakimś dworcu kolejowym, czekając na pociąg. Pamiętam Irin, Inaika, Bamba, Tilka i Ysena. Rozmowa dotyczyła Maieczki i jej fetysza. Oraz wełnianych skarpet, które czyjaś babcia miała zrobić Tanuczej społeczności, coby nie marzła w nogi na sylwestrze.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Takius-kun Płeć:Kobieta


Dołączyła: 10 Sie 2007
Skąd: się biorą dzieci?
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2007, 17:51   

A mi się śniło, że mam zostać żoną Szatana Serduszko z DB. Nie za bardzo mi to odpowiada.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radgers Płeć:Mężczyzna
Merill J. Fernando


Dołączył: 08 Sie 2007
Skąd: Leszno/Sfery
Status: offline
PostWysłany: 15-08-2007, 19:02   

Tez miałem sen związany z DB. I dosyć dużo pamiętam. Śniło mi się, że w wiadomościach podawali informację o Cellu który zmierza do mojej rodzimej mieściny czyt. Leszna. Co więcej zmierzał w kierunku ulicy na której mieści się moja stara, dobra kamienica. ;) Żeby było mało jego celem była klatka schodowa na której mieszkam. Pamiętam, że pomyślałem sobie "What the Hell?" i zacząłem nie śpiesznym krokiem opuszczać miejsce zamieszkania. Po drodze spotkałem senną imitację mojego sąsiada pana Błażeja(taki siwy dziadzio z pieskiem) i zaczęliśmy razem "uciekać" niestety Cell nas dopadł. Pan Błażej nie robił sobie jednak z tego jakiegoś poważnego problemu i po prostu stał w miejscu. Ja zaś chciałem odlecieć i uciec ale nie mogłem wzlecieć wyżej niż parę metrów. I wtedy się obudziłem :P Warto zaznaczyć, że Cell zmaterializował się w odmętach mojej chorej jaźni w formie po wchłonięciu Androida 17 i nic nie mówił.

_________________
Duk said (czy coś takiego) - spróbuj i Ty xD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8123446
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group