FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 44, 45, 46  Następny
  Ale miałem piękny sen...
Wersja do druku
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 04-02-2008, 00:57   

A mi się śnił pasztet z króliczka Playboya==. Nie dość, że nikt nie zdjął z tego kostiumu przed..."przeróbką", to jeszcze zachowało "pierwotny" kształt. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba dziabałam jej widelcem po twarzy==. Nigdy więcej niszowe serie ecchi. Nigdy.

Śniło mi się też, że jestem polską wersją Cutey Honey. Zamiast duzego dekoltu, miałam wcięcie w okolicach pępka, w kształcie serca. Po całym mieście gonili mnie członkowie Panther Claw, wersja z lat 1973 (wiecie, niebieskie kocie uszy, niebieskie czapeczki...). Fajnie się ich dematerializowało*_*. W pewnym momencie role się odwróciły, sesese...

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2008, 01:09   

Alira14 napisał/a:
jestem polską wersją Cutey Honey

Fajnie ^_^V nigdy dość dobrego old-schoolu :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 04-02-2008, 10:19   

Alira Honey...no nie...

A mi sę śnił jakiś dziwaczny zlot jenotów, pamiętam, że było to w jakiejś wsi pod Lublinem. Niewiele pamiętam szczegółów, ale utkwiło mi to, że graliśmy w jakąś grę i przegrała Majeczka, która zgodnie z zasadami, musiała opowiedzieć o swojej pierwszej miłości. Dobrze, że więcej nie pamiętam...
Powrót do góry
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 05-02-2008, 21:09   

Po wczorajszej rozmowie na ircu miałam diznwy sen
W rolach głównych: Ysen (niewyraźnie kojarzy mi sie zdjęcie Ysena z Waszych Zdjęć ale nie ejstem pewna) w wilczych uszach i w różowym storoju primabaleriny
oraz Borek jako piaskowy lud z jakimiś diznwymi oczami i wygladał jak Buka z muminków(tyle ze z piachu)
Rozwój sytuacji
Więc byłam operatorem na ślubie pary gejowskiej, siedze sobie i filmuje w błękitej ostrydze i czekam na państwa młodych. Nagle drzwi się otwierają z hukiem i wpada Ysen tańcząc cośtam (możliwe ze jezioro łabędzie) w różowym czymś co wsyztsko opinało (bleee) a za nim Borek-Piaskowy-Lud z czymś co miało być muszką chyba. Przyszedł pastor, który wygladał jak ten gostek z Soku z Żuka.. Ceremionia się zaczęła, Ysen cały czas tańczy w miejscy, a Borek sie ślini piaskiem. Ceremonia zakończona, Toast, Wchodzą wiewiórki (płci męskiej) w lateksie i zaczynają śpiewać sto lat podrzucając parę młodą. Borek przydusił je piachem który z niego spadł. No a później taniec państwa młodych... *Cenzura* i koniec bo mnie schlali piwem i zasnęłam po czym wylano na mnie kubeł zimnego piasku i sie obudziłam

Co jak co ale ja miewam naprawde głupie sny...

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-02-2008, 10:48   

W "Waszych Zdjęciach" mam na sobie habit o. Robaka. Swoją drogą, jeśli faktycznie Ci się to śniło, to masz wyjątkowo podatną na sugestie podświadomość...

Grisznak napisał/a:
A mi s kę śnił jakiś dziwaczny zlot jenotów, pamiętam, że było to w jakiejś wsi pod Lublinem.


Mi się śnił na stacji kosmicznej. Pamiętam wyjątkowo dużo osób - Maieczkę, Ciebie, Xenipha, IKę, Ryuzoka i jeszcze kogoś [ciekawostka - czemu nigdy nie śnili mi się Zeg, Avellana, Daer czy Yuby, a powyżsi już kilkakrotnie?]. W którymś momencie zaczął nam grozić atak xenomorphów [obcych z "Obcego"] więc IKa [któżby inny?] otworzyła szafkę i zaczęła rozdysponowywać broń - karabiny, szczelby i miotacze jakich starczyłoby dla czterech FPS-ów. każdy zlot, jak widać, musi mieć odpowiednie wyposażenie i środki BHP. Dalszego ciągu nie pamiętam, potem śniło mi się jakieś wypaczenie Kim Possible.

BTW - nawiasy piszę kwadratowe, bo na UMCS-e nie szyje górny rząd klawiszy, w tym nawiasy klasyczne...

EDIT =

O-K, ostatnio mam nad ranem koszmary, trzeba przyznać, że oryginalne - np. wczoraj budził się Cthulhu i było bardzo niefajnie. Dzisiaj jenociarnia grała w skrzyżowanie LARP-a i jakiegoś sportu z PiS-wcami. W którymś momencie Zbigniew Ziobro (!) przycisnął mi do gardła nożyk do papieru, łamiąc zasady gry i prawie zabijając; po czym ja miałem ochotę zabić jego...

W tle Melmothia, IKa i ktoś jeszcze komentowały (głośno i chichocząc) jakiegoś przystojnego katechetę, który grał w pobliżu z jakimiś dziećmi. Dokładnie tak, jak na ircu tanucze niewiasty komentują bizony z anime. I tak, katecheta miał szanse to słyszeć. Zuo...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 27-02-2008, 13:24   

Ostatni sen, jaki pamiętam, był... straszny. Śniło mi się, że zostałem zmuszony przez terrorystów do podpisania zgody na wysadzenie się w powietrze, mając do wyboru albo się wysadzić za dwa dni w tłumie ludzi, albo od razu zarobić kulkę w łeb x_X .

Nigdy więcej filmów o terrorystach na AXN przed snem, nigdy więcej... x_X'
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azag Płeć:Mężczyzna
Shade Reaver


Dołączył: 06 Lis 2005
Skąd: Chruszczobród
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2008, 16:35   

Wczoraj śniło mi się, że spotkałem się z redakcją Tanuka - poróżniłem się lekko z Avellaną - sam nie wiem o co, a wa-totem miał czarną skórę (choć rysy twarzy europejskie) - nic więcej nie pamiętam :) :) :)

_________________
"Doprawdy, najpewniejszą drogą do piekła jest droga stopniowa - łagodna, miękko usłana, bez nagłych zakrętów, bez kamieni milowych, bez drogowskazów"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6320346
tai Płeć:Kobieta
Gdzie moja CZEKOLADA??!!


Dołączyła: 22 Gru 2007
Skąd: Z nieba :D
Status: offline
PostWysłany: 05-03-2008, 22:15   

A mnie się śniło że byłam na jakiejś wycieczce i ścigał mnie psychopata który robił moje klony z gipsu, które groziły mi tasakami... Może powinnam się przejść do psychiatry...

_________________
Hippopotomonstrosesquippedaliophobia- Fear of long words.
No nie mogę... HAHAHAHAHA!!!! *tarza się po ziemi ze śmiechu*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
10536691
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 23-03-2008, 11:11   

OJezusMaria. "Utena" z duuużą ilością krwi, flaków i tentakli... CO ja jadłem, że mam takie sny?!

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 23-03-2008, 11:13   

No właśnie, co ty jadłeś? Nie chodzi mi dokładnie o Utenę i resztę, ale też chcę koszmar XD. A może to kwestia bujania się po imageboardach...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 23-03-2008, 12:26   

Ysengrinn napisał/a:
OJezusMaria. "Utena" z duuużą ilością krwi, flaków i tentakli... CO ja jadłem, że mam takie sny?!

Utenalied?
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-03-2008, 10:38   

Póki nie zapomnę do końca... Zaznaczam, że nie mam pojęcia CO tak na mnie podziałało, ale dziś wieczorem chciałabym to jeszcze raz zjeść na kolację. Sen był wyjątkowo bez sensu i fazowy.

Sen zawierał: pusty basen, w którym woda falowała jak na morzu, lekcję polskiego z Tereską w jakiejś szopie oraz przetrzymywany w szufladce w wyściełanym pudełeczku Crackolaptop, dzięki któremu mieliśmy uratować świat przed zagładą...

Kto mi zrobi tego analizę psychologiczno-okultystyczną?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-03-2008, 11:57   

Basen z wodą jak w morzu to znak, że Cthulhu się budzi. Zapewne przed nim macie uratować świat, ale jak wiadomo se ne da, więc dalszą analizę sobie daruję.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2008, 12:12   

Bzdura! Ten basen symbolizuje nadciągający niczym fala przypływu wyjazd do Japonii, gdzie jest przecież taka konstrukcja :P. Lekcje w szopie - będzie to wyjazd w ramach stypendium, ale z pewnością nie do żadnego wielkiego miasta. Crackolaptop, hm hm... marzenia erotyczne? Misja ratowania świata się nie liczy jako zainspirowana dużą częścią anime i nie tylko XD.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 25-03-2008, 22:23   

W sobotę bodajże śniło mi się, że byłam na koncercie rockowym. Niestety nie był to zwykły koncert, wokalistą był gej. Przystojny, długowłosy metal, w strasznie obcisłych spodniach i z ogoloną, błyszczącą klatą. Śpiewał piosenkę o homoseksualizmie. Prawie jak koszmar.
Całe dwa razy w snach 'słyszałam' jakąkolwiek muzykę, za każdym razem zachwycała mnie ona we śnie, budziłam się z przekonaniem, że była piękna. Jednak brzmienia nie pamiętam, ciekawe...

I ostatnio miałam marę senną, bo tak to się chyba zwie.. Obudziłam się i zobaczyłam starszego faceta stojącego przy ścianie. Soczewki kontaktowe są złe! Bo nie dość, że po dniu ich noszenia bolała mnie głowa, to potem takie coś mnie nawiedziło >.>

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group