FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 44, 45, 46  Następny
  Ale miałem piękny sen...
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 26-03-2008, 10:52   

Cytat:
W sobotę bodajże śniło mi się, że byłam na koncercie rockowym. Niestety nie był to zwykły koncert, wokalistą był gej. Przystojny, długowłosy metal, w strasznie obcisłych spodniach i z ogoloną, błyszczącą klatą. Śpiewał piosenkę o homoseksualizmie. Prawie jak koszmar.

Hammerfall jak nic.
Przejdź na dół
Juri Płeć:Kobieta


Dołączyła: 23 Kwi 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 26-03-2008, 17:36   

Oho, aż musiałam poszperać w necie, bo zespół kiedyś słyszałam. "(..) wyśmiewają ich za kicz i rzekomy muzyczny homoseksualizm.", ciekawe, ale przynajmniej wokalista wygląda dostatecznie męsko. Nie to co ja widziałam, brr~

_________________
"Nie ma w tym niczyjej winy, to nie żaden błąd
Czasem, ot tak bez przyczyny trafia cię jak grom
Czasem tak bez dania racji z siłą setek rózg
Nagle ot tak przy kolacji trafia prosto w mózg."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 26-03-2008, 22:00   

Grisz, mało nie spadłem z krzesła po tym podsumowaniu.


A ja z kolei nie o śnie, ale o momencie tuż po obudzeniu.

Otóż wstałem, ubrałem się, stwierdziłem "dobra, idę po tę skrzynię i wracam na moment do łóżka". Chwila chwila. Jaką skrzynię? Uyp na zegar - 3 w nocy. Okeeeeej? Przynajmniej domowników nie pobudziłem xD (tak, śniła mi się jakaś durna skrzynia, którą miałem "przynieść z dołu" xD)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2008, 12:25   

Miałem dzisiaj zdecydowany nadmiar pięknych snów, przez co zapamiętałem tylko ostatni (a szkoda, bo poprzedni był "podróżniczy" i zawierał kilka Jenotów, co mi się rzadko zdarza). W każdym bądś razie w tym ostatnim skądś wytrzasnąłem konsolę i telewizor, po czym odpaliłem Gran Turismo 2 i cieszyłem się jak dziecko, że intro tak pięknie brzmi. Co ciekawe, mój mózg prawidłowo odtworzył tę melodię XD. A początek melodii fajny jest, na pianinku ~~.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-03-2008, 19:57   

Piękny to on nie był, wręcz odwrotnie, ale i tak opowiem. Byłam jakby w pół śnie. Siedziałam w pokoju mojej siotry, było zimno i ciemno. Nagle ktoś wszedł do pokoju, krzyczał, oczy miał zaciśnięte, trząsł się dziwnie, a z ust wydobywała się krew. Nie wiem czy to była kobieta czy mężczyzna, ale wiek oceniam na około 20 lat. Nie wiem czemu wiedziałam, że ta osoba jest opentana, a ja jestem świadkiem egzorcyzmów. Migneła mi w rogu pokoju jakaś postać, ale nie jestem pewna czy to był ksiądz.

To wszytsko przez Kryminalne zagaki Las Vegas.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 10-04-2008, 10:46   

Śnił mi się dzisiaj kot. Taki zwykły mruczek. No nie do końca zwykły - był idealnie czarny i dwukrotnie większy niż zwykły dachowiec, a przy tym niesamowicie smukły i jakiś taki elegancki. Gdzieś w głowie miałem zakodowane, że to jaguar (X_x), a poza tym z zachowania przypominał nieco owego kota szamana (wiwat książki XD). No, nie do końca... Jakimś cudem zmieścił się razem ze mną w fotelu (nie na mnie, tylko obok) i ni to się bawił, ni to mnie drapał, ni to się przeciągał - wszystko na raz. Na poczęstunek oczywiście zareagował należycie, znaczy wziął i był dźwięczny. Ale ogólnie pięęęękny był. I strasznie zagadkowy, zachowywał się ogólnie tak, jakby coś mi mówił.

Tak, wiem, według senników mam przesrane, trudno XD.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-04-2008, 09:59   

Miałam dzisiaj tanuczy sen, w którym Xeniph ratował świat. Nie, tym razem nie przy pomocy Crackolaptopa. W każdym razie ratował go przed jakąś nieokreśloną bliżej apokalipsą: zaczął od nałożenia energetycznej bariery, żeby mieć więcej czasu na zbudowanie... czegoś. Coś było Potężną Bronią Do Uratowania Ludz... Jenotów i wymagało grupki przyczepionej do płotu i trzymającej się za łapki, wyglądało to równie idiotycznie jak brzmi.
Nie wiem czy Xen spełnił swoją misję, bo sen został przerwany sygnałem budzika.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-04-2008, 09:14   

Śniło mi się... mnóstwo rzeczy, które niestety (albo stety) pamiętam jak przez mgłę.
Najjaśniej pamiętam moment, w którym byłam w szatni mojej starej podstawówki, gdzie kroiłam kopytka. Problem w tym, że nie z ciasta, a z kręgosłupa jamnika.
Były jeszcze inne rzeczy, jak ucieczka przez jakieś tunele, przez które wywoziło się śmieci i odpady toksyczne. Skąd mi się to wszystko wzięło - nie mam pojęcia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-04-2008, 11:54   

Kiedy patrzę na to, co niektórzy w temacie wypisują, zastanawiam się co takiego jedli przed snem i gdzie to kupili, bo ja też bym chciała.

W każdym razie: kolejny sen na tyle realny, żeby jego nierealność łypła zza rogu i trzasnęła młotem po oczach. Oczywiście sen jenoci, tym razem z Meluś jako statystką :3
Spacerowałyśmy sobie radośnie ulicami Poznania, kiedy naszym oczom ukazał się... pet z subety. Meluś, zapalona subecistka, schwyciła aparat i ziuuu! za zwierzakiem. Skończyło się tym, że pety wyskakiwały z uliczek, a Mel z szaleństwem w oczach robiła im tony zdjęć.

Straszne jest, że poza 'dlaczego właśnie Mel?!' potrafię wyjaśnić sobie i poznań i subetę ==''''''

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2008, 12:24   

GoNik napisał/a:
Kiedy patrzę na to, co niektórzy w temacie wypisują, zastanawiam się co takiego jedli przed snem i gdzie to kupili, bo ja też bym chciała.

Jak się dowiesz, to podziel się wiedzą.

GoNik napisał/a:
Straszne jest, że poza 'dlaczego właśnie Mel?!' potrafię wyjaśnić sobie i poznań i subetę ==''''''

Jest tam Subeta, a ty nie wiesz skąd się wzięła Mel? To się nazywa brak domyślności. XD

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 20-04-2008, 12:26   

Ja też miałem sen zjazdowy, niestety pamiętam głównie oglądanie jakiegoś filmu oraz wysiadkę na dziwnym (kojarzył się z dziką Rosją albo "Polską B") przystanku kolejowym, w czasie którego Inis bardzo chciała kupować miód malinowy (tak, malinowy; z malin) w potłuczonym słoiku od jakiegoś leśnego dziada.

EDIT = <zauważa, że powyższy akapit składa się z jednego zdania> Khhhhhhh...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 20-04-2008, 12:35   

BOReK napisał/a:
Jest tam Subeta, a ty nie wiesz skąd się wzięła Mel? To się nazywa brak domyślności. XD

Jest subeta bo jest Mel. Pytanie skąd Mel?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2008, 12:53   

To nie tak idzie. Jest Subeta, bo się o niej wciąż mówi na IRCu. Jest Mel, bo jest Subeta. Proste? :P

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-04-2008, 14:02   

Ten tego... jak subeta pada, to ja znikam? XD

I ja chcę aparat... Miło by było, gdyby rzeczywistość zgadzała się z tym elementem snu.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 21-04-2008, 18:10   

Moje sny już zachaczają o jasnowidztwo. Śnił mi się 3 odcinek Code Geassa. Nie oglądałam go przed snem, nawet tej końcówki, która przeciekła. Pamiętam, że rzecz działa się w szkole i Lulu miał z kims (może z Rollo?) tak jakby pojedynek. Partia, w której szachownicą była szkoła, a pionkami uczniowie. Nie pamiętam o co dokładnie tam chodziło, ale było coś z chemią i próbówką (skojarzenie z 1 odcinkiem) i Lulu wygrał! Było jeszcze dużo zwrotów akcji i dowiedziałam się kilku zaskakujących rzeczy, ale pamiętałam je tylko kilka sekund po obudzeniu, potem wypadły mi z głowy. Niemniej pamiętam, emocje jakie przeżywałam "oglądając" ten odcinek.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group