FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 44, 45, 46  Następny
  Ale miałem piękny sen...
Wersja do druku
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-04-2008, 09:22   

Rany kota, znowu kradłam laptop...

Nie pamiętam kompletnie o co chodziło, ale ciekawi mnie jedna rzecz: skoro ja śnię o tym, jak próbuję laptop zdobyć, to czy Crack miewa koszmary z rodzaju Wielki Mroczny Potwór Z Oczkami Kradnie Mi Laptop?

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crack Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-04-2008, 10:35   

Na szczęście nie miewam takich snów. Zastanawiam się tylko co brałaś...

_________________
One to rule them all, One to find them,
One to bring them all and in peace bind them
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-04-2008, 10:49   

Poszłam spać o trzeciej.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 22-04-2008, 16:09   

Ostatnio wyjątkowo często śnią mi się łódki, autobusy, tramwaje i pociągi, a także dużo spacerów w dziwnych miejscach. Nierzadko z jenoctwem różnej maści. Ale to na razie pomińmy.

Jedyne co pamiętam z dzisiaj to to, że mama kupiła/dostała cztery sukienki, białą, czarną, czerwoną i pomarańczową. Wszystkie były śliczne, wszystkie do siebie dołożyłam przed lustrem, a przed chwilą postanowiłam sprawdzić, co na to sennik i oto rezultaty:

Mieć dużo sukien - braki finansowe. Ale kupować suknie - spełnienie marzeń i polepszenie warunków życia.

Biel - czystość, niewinność świętość etc., ale tez małżeństwo i śmierć.

Czerń - tłumiona część jaźni, gwałtowne przeżycia (śmierć, wypadek...) pierwiastek kobiecy, nieświadomość, zejście do piekła, miara czasu.

Czerwień - krew, życie, ciało, rany, śmierć, zwierzęca natura, namiętność, materializm, płodność, ogień, aktywność, energia etc...

Pomarańcz - duma, ambicja, egoizm, okrucieństwo, płomienie.


Ktoś chętny do wyciągnięcia wniosków :)?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2008, 16:18   

Tak, ja! Czeka cię intensywne życie! :P
Irin napisał/a:
Mieć dużo sukien - braki finansowe. Ale kupować suknie - spełnienie marzeń i polepszenie warunków życia.

Hmmm, z tego wynika, że twojej mamie będzie się wiodło lepiej. Jeśli te sukienki były dla ciebie, to ty je potem miałaś, zatem chroń swój portfel. XD

Cytat:
Poszłam spać o trzeciej.

To nie działa.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-04-2008, 23:46   

Zaczęło się od tego, że miałem dwa frankensteiny. Oba pozszywane były z ludzkich zwłok, były lekko zamroczone, w sumie normalne, ale bardzo wyraźnie miały w sobie dusze osób, z których je pozszywano. Dusze te walczyły w nich o dominacje (nawet wiem z czego wziął mi się ten sen) i wyraźnie wygrywało w nich czyste zło. Oba frankensteiny były osiłkami. Jeden był bardzo głupi i spokojny, drugi trochę sprytniejszy i mniej spokojny.

Chciałem się jak najprędzej pozbyć tego chłamu, więc chodziłem od budowy do budowy, od agencji pracy do agencji i sprzedawałem. Ten spokojny poszedł szybko, ktoś zgodził się mu dać dom w zamian za prace i 800 zł. brutto jako upośledzonemu. Ten inteligentniejszy sprawiał problem, ale w końcu opchnąłem go do tartaku. Kiedy finalizowałem transakcje było już późno. Nagle zgasło światło (transformator się spalił), a frankenstein się zbuntował.

Robotnicy natromiast zrozumieli, że wciskam im potwora i trochę się wkurzyli. Nie wiedziałem, jak im się wytłumaczyć i pewnie byłoby ze mną krucho, gdyby nie zadzwonił budzik.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-05-2008, 19:38   

Rzadko zapamiętuję swoje sny, ale jak już mi się zdarzy, to... Śniło mi się, że Grisz miał władzę nad słońcem, które o poranku posłał tuż za moje okno, przez co nie mogłam wyjść z domu. Opuściłam więc wszystkie żaluzje i z kotem na kolanach siedziałam w kącie za kanapą, odpowiadając na jego złowieszcze smsy i wściekając się, bo groziło mi spóźnienie do pracy...
Taak, miałam w tym śnie kociaka *_* Taką szarą przytulaśną kulkę w roli pozytywnego elementu :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-05-2008, 20:43   

*Grisznak przeczytał i omal nie zachichrał się na śmierć*
Ork jako bóstwo solarne, dodatkowo wysyłające smsy (a ja nie mam komórki!). Oh well, nie wnikam, czemu to akurat ja objawiam się w Miyakowych snach...
Powrót do góry
Katsumi32 Płeć:Kobieta
Hell Girl


Dołączyła: 01 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2008, 23:19   

Hmm śniło mi się chyba, że mnie ktoś zgwałcił XD a potem stado potworów chciało mnie zabić, a potem z tymi samymi z potworami grałam w tennisa *.*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-05-2008, 08:53   

Żem wczoraj na ircu wypaplał...i sie spełniło.
Śniła mi się szkoła, ni to liceum, ni to gimnazjum. Szkoła była żeńska. Do szkoły chodziły jenoty. Dalej pamiętam już słabo (bo sny mają to do siebie, że raz - dwa wylatują, więc zapisuję to od razu po wstaniu z łóżka), ale na pewno Zegarmistrzyni i Ysengrinna były złymi babsztylami, które strzelały do innych z procy, Teukros był nauczycielem matematyki, który znęcał się nad Ave, zaś IKa chodziła i była smutna. Litościwie (albo - niestety) więcej nie pamiętam.
Powrót do góry
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2008, 19:07   

Nareszcie przyśniło mi się coś, co zapamiętałem! Nawet dwa cosie, ale po kolei.

Sen pierwszy polegał na tym, że ubrany podobnie do złodzieja Lupina (zielona marynarka, czarna koszula i spodnie, żółty krawacik) siedziałem za stołem w jakimś pubie i gawędziłem z jakimiś dwoma typkami. Nie byłem jednak w roli mistrza przywłaszczania sobie cudzego mienia, ale strzeleckiego asa wyposażonego w pistolet... Walter P-38, czyli również po Lupinowemu. XD

Sen drugi zawierał dużo ostatnio widzianych jenotów, co u mnie jest o tyle dziwne, że ja takich snów nie miewam. Tutaj również siedzieliśmy przy wielkim stole i gadaliśmy o zupełnych bzdurach, czyli wszystko w normie. Tylko sceneria była inna - coś w rodzaju restauracji ustawionej na wprost dworca Łódź Fabryczna. Pod gołym niebem. Restauracja. Dobrze pamiętam. XD

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-05-2008, 12:51   

Sen pamiętam tylko od pewnego momentu - gdy Policja Galaktyczna chciała powstrzymać kosmiczny wyścig urządzany przez Sknerusa McKwacza (bo trasa szła w poprzek intergalaktycznej autostrady). Ale kij z wyścigiem. Najdziwniejsze było, że z okolicznych głośników dobywał się głos Distanta-gwiazdy popu, który śpiewał o tym jak odbił żonę Bamboshowi.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 16-05-2008, 14:30   

W końcu przestało mi się śnić, że Doktor House przeprowadza operacje na głoskach rosyjskich!^^v Tego rosyjskiego "u", mającego atak padaczkowy i fikającego nóżką długo nie zapomnę...

Sny o lekcjach higieny dla zombie wróciły==. Tym razem krztuszą się gąbką do mycia, bo wyglądała jak mózg (różowa i falistaXD). Wiecie jak trudno wyjąć takie draństwo facetowi, którego oddech mógłby robić za broń biologiczną i to jeszczcze gdy trzeba odpychać jego "kumpli" bo też chcą kawałek tego mięciutkiego "mózgu"?!? ...chyba użyłam szczypczyków do kostek cukru.... I kurcze, muszą mi w tym śnie naprawdę nieźle płacić za tą robotę, skoro jeszcze nie wybiegłam wrzeszcząc z klasy.

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2008, 17:18   

*po przeczytaniu snu Aliry z trudem wstaje z podłogi*
Zombie usiłujące zjeść gąbkę... Zmysł dotyku i smaku im nie działa, skoro gąbki od mózgu nie rozróżniają? XD
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 17-05-2008, 00:00   

Korsarz - mówimy tu o ZOMBIE. Tępych, niehigienicznych, powolnych ZOMBIE! Podejrzewam, że bardzo trudno jest mieć "aktualne" zmysły, gdy gnijesz. Spokojnie. Póki nie uczę ich savoir vivre'u, mój mózg czuje się bezpieczny.
... Podejrzewam, że jakby dać im kalafior to by też się o niego biły...

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group