FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 44, 45, 46  Następny
  Ale miałem piękny sen...
Wersja do druku
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2003, 10:03   

Polecam zajrzeć do jakiegoś sennika w necie, sprawdzić znaczenia poszczególnych przedmiotów/zdarzeń, a potem popróbować po swojemu złożyć to w jedną całość. Fajne rzeczy wychodzą :P
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
jadz_i_ka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Kwi 2003
Skąd: z krainy wiecznej, pięknej szarości
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2003, 18:01   

ok, tylko skąd wziąść taki sennik? może adresik?:)

_________________
Syriusz i Ramus to piękna para...chyba właśnie pokochałam yaoi...

Wy również?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2003, 18:04   

nie znam adresików, ale dam ci jeden: www.google.pl, tam masz wyszukiwarkę, wpisujesz "sennik" i viola! :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2003, 19:20   

http://www.polskiinternet.com/sennik/
Tu masz jeden, link umieszczony też na moim blogu.

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 07-12-2003, 19:57   

Więzienie
~ być w nim - czeka cię przyjemna niespodzianka
~ widzieć je - zapewnione stanowisko
~ kogoś siedzącego w nim widzieć - zdawać egzamin

czeka mnie przyjemna niespodzianka, czyli zdam egzamin i dostanę jakieś stanowisko XD

może czeka mnie przyjemna niespodzianka i będę śpiewać solo cicha noc w szkolnym przedstawieniu? ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gaori Gabriev Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Gru 2002
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2003, 22:38   

Siemanko
DAwno nie pisałem, ale ten temat przykuł mojš uwagę.
Sam próbowałem zinterpretować swoje sny.Zwłaszcze że czasami mam prorocze sny.
Jeoeli ktooe z was ma znaczenie słowa "dziewczyna"(ostatnio taki sen miałem)to nie napisze.
z góry dziękuje

_________________
Pozdrawiam wszystkich.
Gaori Gabriev
marekjarek@poczta.onet.pl
Gadu-gadu: 3968737
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3968737
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2004, 14:09   

U mnie sny można podzielić na kilka typów: zwykłe, koszmary i fabularne.

Zwykłe nie są godne większej uwagi: albo jeżdżę autobusami i tramwajami, gdzieś łażę, tudzież jestem na uczelni (całe szczęśćie bardzo rzadko mi się to zdarza :D).

Koszmary: Upadki z dużych wysokości, pościgi kończące się często łaskotaniem, śmierć własna, psy, węże, pająki, gigantyczny Gargamel :P - to tylko nieliczne. Raz mi się nawet udało utopić. No, i jeden przypadek zobaczenia tego, co jest po śmierci, o czym wspominałem wcześniej. Ciekawy był jeszcze sen pościgowy, w którym rzucono we mnie... nóż elektryczny... po trafieniu poraził mnie prądem :P.

Fabularne: Tu różnie: Z reguły przygody w Czteroświecie z czasów dzieciństwa tudzież w świecie Slayersów. Raz mi się śniło że ratowałem Schalę :P... Teraz czekam na jakiś sen z Rinoą ;)))).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Rurokesusu Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Spod spódnicy Chaosu
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2004, 14:32   

A mi się dzisiaj śniła taka wielka świątynia (w Krakowie?) Buddy, którą wybudował Konron XD hmm... z piasku ^^"

"Świątynia - znajdziesz pocieszenie" no zobaczymy ^^

_________________
Niech Lady of Nightmares błogosławi na zawsze te Forum!

Under the ice you will belive
Under the ice you will be free
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2322077
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2004, 14:36   

wam też sie sniło coś zwiazanego z forum O_o'?

Bo mi sie śnił Distant (_^_) mówiący o Wielkim Planie Agendy.

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2004, 14:47   

Ach.... *____________* Sny, sny, sny... Jeżeli już pójść tropem Bambosha, to moje sny wyglądają podobnie, tyle że kategorie nazywaja się trochę inaczej:

1) Sny zwykłe: nic się w nich nie dzieje, po przebudzeniu zwykle ich nie pamiętam
2) Sny fabularne: dotyczą zwykle tego, co oglądnełam/przeczytałam/usłyszałam, oczywiście dostosowane do realiów snów. Co ciekawsze pamiętam i zapisuję. Najczęściej są fantastyczne, ale zdarzają się też bardziej realistyczne. Często na pograniczu koszmaru.
3) Sny kontrolowane: rzadko, ale jednak (skąś mam przecież ten nick Yumegari, co? ^^). Najczęściej zawierają odpowiedzi na dręczące mnie pytania, zawierają wskazówki i ostrzeżenia. Jeżelimają postac fabularną, to mogę ją dowolnie kształotować. Po prostu wiem, co się wydarzy i mam na to wpływ. cecha rozpoznawcza: wiem, że śnię i mogę w dowolnym momencie się obudzić.
4) Koszmary: Wachlarz jest szeroki. Najczęsciej giną w nich osoby, które kocham, ale pojawiało się w nich mnóstwo wampirów (dopóki nie przeczytałam książek pani Rice - teraz sny o wampirah zaliczam do przyjemnych XDDD). Ostatnio dużo śnię o tragedii osób mi nie znanych - szczególnie anonimowych małych dzieci.
5) Sny idiotyczne: Połączenie fabularnych i zwykłych. Pamiętam je, ale są tak debilne, że szkoda gadać^^"
6) Sny Prorocze: Baaaaardzo rzadkie. Mówiąc szczerze, to nie bardzo mam zdolności medium. Moje sny nieczęsto się sprawdzają... A szkoda.

Ogólnie rzecz biorąc - ja wolę sny interpretować. muszę się pochwalić, ze mi to całkiem nieźle wychodzi... XDDD

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Distant Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 23 Cze 2003
Skąd: Somewhere in the world
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2004, 15:00   

Aria -> ekhmm ... to raczej był tylko sen. Choć w sumie w pewnych okolicznościach proroczy.

Sny kontrolowane to moja specjalność. Już nie jeden dręczący mnie problem programistyczny rozwiązałem we śnie. Ma się wtedy takie fajne wrażenie jakby ktoś inny podawał rozwiązanie i to wszystko tłumaczył.

Koszmary nigdy. Raczej to ja we śnie jestem czyimś koszmarem... Nie pytać o szczegóły. ;]

Sny prorocze raczej mam myśli prorocze. Czasami nachodzą mnie dziwne przeczucia w stylu "to jest to " tak właśnie będzie i oczami wyobraźni widzę jak to będzie. Taki rodzaj snów na javie. Szkoda tylko, że zazwyczaj przeczucia dotyczą tzw. przeciwności losu. Całkiem spory procent się sprawdza.

_________________
Never surrender, never give up...

http://forum.multiworld.pl - Nothing is impossible here
http://komiks.multiworld.pl - Komiks Multiworld ;3
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 04-01-2004, 15:40   

ja jak w grze nie wiem co zrobić, to odkładam grę az do czasu, kiedy mi sie przyśni rozwiązanie ^^ działa prawie zawsze...
a poza tym, to ja mam prorocze sny. kiedyś mi się śniło, że moi rodzice pochylają się nad moim łóżkiem z podniesioną klapą i coś mówią. po pewnym czasie, kiedy ścieliłam, przyszli i zaczęli komentować, jaki ja mam bałagan pod klapą... no cóż... był to dla mnie taki rodzaj składzika na graty ^^"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aria Płeć:Kobieta
Matka Opiekunka


Dołączyła: 25 Paź 2003
Skąd: piąta cela po lewej ^^
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2004, 15:57   

nie mówcie mi o proroczych snach O_o, mi sie kiedyś sniła własna przyszłość a przy okazji śmierć.

miałam męża, dwójkę uroczych dzieci. ucałowałam męża gdy szedł odprowadzić dzieci do przeczkola a ja poszłam sie położyć spać.
budze sie (w śnie) a jakś kobieta stoi nademna ze sztyletem w ręce, mój brzuch cały we krwi... widze własne wnęczności..
"dlaczego...?" kobieta przytula sie do mnie i placze "bo kocham twojego męża..." uciekła zostawiając mnie w spazmach śmierci.

i nie żeby to był koniec! potem mi sie śniło że byłam duchem i 2 dni odwiedzalam moich bliskich którzy mnie nie widzieli <najgorsze było to że nie wiedziałam ze jestem ducham> nie widziałam swojego cieni ani odbicia w lustrze.. potem po pary komplikacjach z tymi na górze poszłam do nieba i tu sie sen skończył.

przez tydzień byłam przekonana ze wkrótce umre O_O

_________________
http://niziolek.deviantart.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2496391
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 04-01-2004, 15:59   

Fakt, powinienem wspomnieć jeszcze o snach kontrolowanych, idiotycznych i proroczych.

Kontrolowane w przeciwieństwie do tych Yumi u mnie nie przynoszą z reguły żadnych rozwiązań. Po prostu są kontrolowaną wersją zwykłych, ew. fabularnych.

Z proroczych pamiętam tylko jeden: śniło mi się że mam w domu ślepego szczeniaka, który otworzył oczy. W parę godzin po obudzeniu się dowiedziałem się że szczeniak którego mamy wziąć otworzył oczy :P.

Idiotyczne są z reguły połączeniem zwykłych i koszmarów.

I fakt, niektóre koszmary mają fabułę, z tym że nie ma happy endu :P.

A jeszcze jak jesteśmy przy fabularnych, to mają zakończenie otwarte, zamknięte, tudzież urywają się w połowie akcji (co jest wnerwiające :P).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Inai Nerse Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Wrz 2003
Skąd: Cytadela
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 04-01-2004, 16:02   

jak mnie fabularne sie przerywają w połowie akcji to zawsze kilka dni później mam ciąg dalszy ^^"
a czasem śni mi sie kilka razy ten sam fabularny...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 46 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 44, 45, 46  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group