FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 25-10-2009, 12:08   

Staram się z zasady nie pisać w tym temacie, ale czasem można zrobić wyjątek.

Pytanie: ile wody schodzi w czasie jednego prania?

Odpowiedź: trzy wiadra zebrane szufelką plus bardzo dużo wyżymanych szmat do podłogi.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 26-10-2009, 11:56   

Uh współczuje O_o, mnie kiedyś los pokarał dość niewdzięczną odpowiedzią na pytanie: ile wody mieści się w akwarium.

A wracając do dzisiejszego dnia - czeka mnie zgrywanie tysięcy milionów gigabajtów danych. Jak_ja_tego_nienawidzę...

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 26-10-2009, 12:15   

Przez wczorajsze tachanie tony żarcia z domu do Pruszkowa chyba ponaciągałem sobie mięśnie==...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 26-10-2009, 16:56   

Wszechwładny wszechświat najwyraźniej uznał uniemożliwienie mi uczestnictwa w w-fie za piorytet... Ale i tak ćwiczyłam, choć tylko przez połowę ;]

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 26-10-2009, 19:14   

Bo obiektywnie miły dzień był koszmarem. Wizyta w Zoo, ćwiczenia z matematyki i preparowanie (a raczej kichanie nad preparującą) zajęczych głów, a potem wykład o płetwonogich to nie jest szczyt moich marzeń, jak zdzieram sobie gardło oraz wysmarkuję/wypłakuję wszystkie płyny z organizmu. Żeby nie to, że mnie zatoki dzisiaj nie bolały powiedziałabym, że miałam dzień koszmarniejszy od poprzednich.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 28-10-2009, 14:43   

Bo chyba domofon w moim mieszkaniu nie działa zbyt poprawnie... ciekawe czy jeszcze słyszę na prawe ucho?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 29-10-2009, 14:25   

Bo właśnie dostałam SMSa, że nie ma jutro seminarium z historii, tylko jest w poniedziałek, i od przyszłego tygodnia zawsze już będzie w poniedziałki. Z jednej strony fajnie, bo perspektywa siedzenia w szkole od 7.00 do 15.15 nie jest zbyt przyjemna, a seminarium będzie w czasie, kiedy jest religia, czyli nie będę miała durnego okienka, tylko w takim razie po kiego grzyba ja dzisiaj wyszłam wcześniej ze szkoły, żeby mieć więcej czasu na douczenie się na kolosa ze Starożytności? Zawsze los musi mnie zrobić w jajo. Ja się tak nie bawię.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 29-10-2009, 20:32   

No tak, bursa nie byłaby sobą gdyby i w tym roku nie było niespodzianki. Z racji tego, że instalacja elektryczna budynku ma już ponad 40 lat ogranicza się ilość lodówek na piętrze do 4 (a pokoi jest 21 i w każdym praktycznie po trzy osoby), a na cztery pokoje przysługuje jeden czajnik elektryczny. Już przemilczę fakt, że gości nie można przejmować do 21:30, że nie można wnosić pizz na piętra i wiele innych mniej lub bardziej głupszych przepisów, ale dziś to było po prostu przegięcie. To jak zachce mi się o 3 w nocy zrobić herbatę, to muszę zakłócić spokój innym osobom? Masakra...

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 29-10-2009, 22:54   

Miałam dzisiaj jechać do domu pociągiem o 19.45. Miałam.

O 19.20, dosłownie chwilę po tym, jak kupiłam bilet, usłyszałam z głośników komunikat "Pociąg InterRegio do Łodzi Fabrycznej przyjedzie z opóźnieniem około 15 minut, opóźnienie może ulec zmianie". Wzruszyłam ramionami, przyjmując to jako coś dość normalnego i poszłam kupić sobie czekoladę. A potem usłyszałam coś na temat "nieokreślonego opóźnienia" i zamarłam...

Jak się okazało, na trasie Łódź-Warszawa, tuż pod Łodzią zresztą, jakiś miły pan robotnik zrobił kęsim rurze z gazem. Ze względów bezpieczeństwa cały ruch na trasie został wstrzymany. Najbliższy prawdopodobny pociąg miałabym o 21.20, ale jakoś nie chciało mi się czekać.
Radujmy się...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 31-10-2009, 11:21   

Pad internetu od wczoraj wieczorem do ok. jedenastej dzisiaj==...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 31-10-2009, 13:54   

Zostałem dzisiaj rano obudzony odkurzaniem w moim pokoju. I jeszcze usłyszałem pretensje, że warczę...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 01-11-2009, 10:50   

Bo rozwalona warga, na szczęście na zewnątrz jest zimno do tego stopnia, że po półgodzinie gdyby nie opuchlizna to bym o niej nie pamiętała.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 01-11-2009, 10:55   

Bo znalazłem buciki księżniczki, ale za to nigdzie nie mogę znaleźć kocich uszek...
A szkoda, bo przy tym komplecie statystyki księżniczki rosną aż o plus 10.
Ech...
Powrót do góry
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2009, 12:21   

Bo jestem przeziębiona i czuję się beznadziejnie... A nie mam na to czasu!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 01-11-2009, 17:49   

Bo jakiś skończony debil puścił luzem czarnego wilczura. Nie, nie ważne, że ktoś się może bać, że ja wpadam w panikę, ważne, by pies mógł się wybiegać i nie zawracał głowy właścicielowi.... >.<'
Widać niektórzy nie dorośli do posiadania zwierzęcia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 104 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group