FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-05-2009, 21:02   

Bo jestem zmęczona, wykończona dzisiejszymi zajęciami.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 17-06-2009, 11:19, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-05-2009, 19:56   

No tak. Ostatnie dni były całkiem przyjemne, więc musiało zdarzyć się coś, co to wszystko popsuje. Akcja równa się reakcja, aktywa rownają się pasywom, równowaga musi być.

Super. Po prostu.. super.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2009, 21:12   

Musiałem wykopać (złamałem przy tym 2 szpadle), przetransportować, przynajmniej samochodem (który jednak popsuł się po drodze) i wkopać ponownie 24 tuje, z czego to ostatnie w deszczu. Heh... zmęczony. Prace w ogrodzie są ZŁE
Do tego wbiłem sobie ciało obce pod paznokieć.
Jak pech to pełną gębą.

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-05-2009, 22:27   

Mam ochotę zagrzebać się gdzieś i umrzeć.

I szlag mnie trafi, jeśli zaraz sobie jakoś nie poprawię nastroju.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 17-05-2009, 02:45   

Bo właśnie poszła mi lampa podświetlająca ekran. Gdyby nie to, że współlokator dysponuje dodatkowym monitorem, byłbym ugotowany i nie zrobiłbym większości rzeczy, które do końca weekendu zrobić muszę. Całe szczęście, że serwis jest zaraz obok mojego wydziału - mam nadzieję, że szybko się z tym uporają...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2009, 11:44   

Bo przypomniałem sobie że mam na dysku dużo Kurokami, ale zapomniałem że ta seria, w porównaniu odcinkiem pilotażowym, megamarna.

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2009, 23:05   

Bo w akademiku nie mogłem spać. Bo ktoś koniecznie musiał pożyczyć ładowarkę bez pytania o pozwolenie. Jak potem inny koleś włączył światło (i mnie obudził), ładowarki już nie było. W efekcie prawie całą noc nie spałem, bo czekałem, aż w końcu koleś z ładowarką przyjdzie - drzwi się uchylały i ja już się zrywam.
Bo naprawdę to takie trudne, obudzić mnie i się spytać, czy można skorzystać... Nie, lepiej mnie obudzić po fakcie, bym się całą noc denerwował... Całe szczęście, że komórki mi nie zabrali. Ładowarkę oddali dopiero koło dziewiątej rano. Gdy już prawie chciałem im sprać mordy.

Bo to ostatni tydzień stażu. W sumie powinienem się cieszyć, że wreszcie koniec, ale... Co ja napiszę w sprawozdaniu? Że sprzątałem? Że niczego się nie nauczyłem? Albo po prostu oddać pustą kartkę..?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2009, 23:49   

Bo cały dzień, prawie bez przerwy napierdziela mnie ząb, jadę na painkillerach a mam skończyć przygotowywać prezentację maturalną. Jednocześnie wszyscy dentyści w promieniu 30 km mają najbliższy tydzień bez jednego wolnego terminu na rozwiercenie tego cholerstwa.

Bo z bliżej nieznanych mi przyczyn, deski podłogowe w moim pokoju rozwarstwiają się, co jest równoznaczne z nieustannym kaleczeniem stóp o nowopowstające drzazgi podczas poruszania się po pomieszczeniu.

Bo po powrocie do domu w niedzielę okazało się, że butelka Johny Walkera którą dostałem na osiemnaste urodziny od klasy została niechcący spożyta w czasie imienin (niby nic, ale chciałem choćby go spróbować).

Bo piątkowe popołudnie spędziłem, łarząc w deszczu po rowach i kosząc rosnącą tam trawę. Za darmo.


Uff... naprawdę przydatny temat :D.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-05-2009, 00:07   

R2D2 napisał/a:
Bo z bliżej nieznanych mi przyczyn, deski podłogowe w moim pokoju rozwarstwiają się, co jest równoznaczne z nieustannym kaleczeniem stóp o nowopowstające drzazgi podczas poruszania się po pomieszczeniu.


Też to mam w pokoju. Jedno słowo - kapcie. Chodzenie po domu w kapciach/klapkach to naprawdę niegłupi wymysł. A jeżeli nie lubisz (to już tak trochę na zapas odpowiadam) to well, wybierz pomiędzy kapciami i drzazgami. Dla mnie wybór oczywisty.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2009, 00:44   

Ech... pewnie masz rację. Ale dzieki temu dochodzi nowy punkt:

Bo muszę chodzić po pokoju w kapciach a nienawidzę mieć czegokolwiek na stopach, szczególnie w moim własnym pokoju ;).

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-05-2009, 10:53   

<litania przekleństw ogólnych>
O. I tyle.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-05-2009, 20:04   

*kiw, kiiiiiiw... kiw, kiiiiiiw...* Idę do pracy na nockę dzisiaj. Licencja w portfelu, instruktor wrócił z urlopu, będę gadać z pilotami w końcu. Niby powinnam się cieszyć...

Tylko czemu jestem tak przerażona? @____@

Trzymajcie kciuki, bo mam wrażenie, że kiedy pierwszy samolot zawoła, zatka mnie dokumentnie i mnie wywalą od razu.

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-05-2009, 20:09   

Trzymam kciuki, ale nie martw się, Irian - na pewno wszystko będzie dobrze :)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 18-05-2009, 20:42   

Mam już dość nauki. Miałam 2 tygodnie wolnego, ale to nie znaczy, że teraz non stop muszę zapieprzać. Jakby nadrabiania było mało, to jeszcze 2 sprawdziany jednego dnia i testy mierzenia jakości. Grrr.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2009, 22:43   

Bo nie wiem co z moja przyjaciółką. Od środy próbuje się z nią skontaktować. Dzwonię- nie odbiera. Piszę sms-y- nie odpisuje. Wcześniej zdarzało się, że nie było z nią kontaktu ale max 2 dni. Zawsze oddzwaniała. Nie wiem czy już mam zacząć panikować czy poczekać jeszcze trochę.
Obecnie przechodzę fazę: miała wypadek i leży w śpiączce w szpitalu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 53 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group