FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  Następny
  O futbolu dywagacje
Wersja do druku
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-08-2010, 22:23   

Niedługo dojdą do królestwa Agharty, gdzie spotkają kosmiczne jaszczurki. Chłopaki naprawdę nie warto denerwowac się zespołami Polskimi. Nasi piłkarze i pseudogwiazdy nie mają jaj, aby biegać poza swoim krajem.


Fei tam jest ciepło przez cały rok. Jestem za.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-08-2010, 22:31   

Pheh, łatwiej powiedzieć niż zrobić Caladan. To u mnie zwyczaj pielęgnowany od dziecka i nawet nie zamierzam z tym walczyć. To jak rzucanie palenia - musiałoby mi na tym serio zależeć, z wszystkimi tego konsekwencjami.

Na dodatek jestem typem mocno optymistycznym - dość powiedzieć, że gdy dziś Brożek strzelił gola na 1 : 3, to przez głowę przelatywało mi "to jeszcze nie koniec".

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 05-08-2010, 22:37   

Wiesz od wszystkiego można się odzwyczaić. Wystarczy silna wola:). Czasem zaglądam na wyniki Polskiej Ligi, aby wiedzieć co się dzieje, ale nic ponadto.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 05-08-2010, 22:39   

Caladan napisał/a:
Chłopaki naprawdę nie warto denerwowac się zespołami Polskimi

Nie wiem jak inni, ale ja się tym nie przejmuje. Dla mnie polska piłka to coś z czego można się tylko śmiać, bo na płacz jest już za późno.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-08-2010, 22:46   

Jarmac1 napisał/a:
Nie wiem jak inni, ale ja się tym nie przejmuje. Dla mnie polska piłka to coś z czego można się tylko śmiać, bo na płacz jest już za późno.

Śmiech jest naturalną reakcją obronną. I chyba najlepszą. Może jedynie wada jest taka, że nie przechodzi przez usta, kiedy dotyczy ulubionego zespołu, któremu od dzieciństwa się kibicuje. Wtedy jest raczej zażenowanie i złość.

Nie znaczy to, że nie kibicuję w pucharach Wiśle, Lechowi czy Ruchowi. Ale kiedy odstawiają takie szopki (mówię teraz przede wszystkim o Wiśle, bo to oni są jeleniem tygodnia, zresztą już od dwóch tygodni), to chyba naturalne, że z takich humorzastych przedstawień się śmieję. ;)

_________________

Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imiona miłych ludowi lud pozapomina.
Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

A. Mickiewicz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-08-2010, 08:37   

Fei Wang Reed napisał/a:
Zresztą z Twojego opisu, Al, wygląda na to, że i Ty całkiem optymistycznie patrzysz w przyszłość. Pomyśl, skoro już się dokopali do jądra Ziemi, to niedługo zaczną z drugiej strony się odkopywać. Kopacze ci (dosłowni i nie) będą święcie przekonani, że zgłębiają niezgłębione głębie, zakopując się dogłębnie, a tymczasem okaże się, że tą penetracją wydobędą się w końcu na powierzchnię. :)

Nie Stb bo widzisz teraz to już się naszym nawet kopać nie chce.

Fei Wang Reed napisał/a:
Ale kiedy odstawiają takie szopki (mówię teraz przede wszystkim o Wiśle, bo to oni są jeleniem tygodnia, zresztą

Kasperczak o grze Wisły po meczu powiedział, że grali jak frajerzy. Ja się z tym gorąco zgadzam.
Powrót do góry
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2010, 17:43   

Ruch - Klub nie jest potęgą. Sprzedali kilku graczy. Mogli sprawić jakąś drobna niespodziankę, ale było wiadomo, że raczej daleko nie zajdą. Trzymałem kciuki, ale wiele sobie nie obiecywałem.

Lech - ja po prostu nie lubię Lecha. Pewnie dlatego, że komentatorzy i dziennikarze pałują się tym klubem od 5 lat, a dopiero w zeszłym roku odniósł jakiś "znaczący" sukces (Mistrzostwo). Nie życzyłem im źle, ale po pierwszym meczu zacząłem kibicować Czechom. Wydaje mi się, że w głowach się chłopakom poprzewracało od wspomnianego "pałowania się" i wysokości kontraktów. Od pół roku jak nie więcej było wiadomo, że Lewandowski odchodzi. Za niezłą kasę. To kupili Wichniarka i Tschibambę na tydzień przed rozgrywkami. Nie dało się wcześniej pomyśleć? Z Azerami ledwo się udało, a z Czechami zupełna porażka.

Wisła - polityka transferowa tego klubu od jakichś 5 lat woła o pomstę do nieba. Jeden Marcelo się udał. Dzięki niemu i solidności Głowackiego udawało się osiągać jako takie rezultaty w lidze. To ich sprzedano. W pomocy/ataku panuje niemoc i kontuzje. Pomimo ogromnego potencjału jakoś do bramki nie chcą trafiać. Też bym się bał mając za plecami obronę skleconą naprędce z graczy, którzy nigdy się na oczy nie widzieli, starców lub graczy ofensywnych. W tym sezonie brak tej formacji rozbija całą grę Wisły i zaważył na występie w pucharach. W meczu z FC Szawle Cikos (niezły zakup jak na razie) szalał na prawej stronie, Brożek świetnie spisywał się na lewej pomocy (agresywny, dużo strzelał). Wystarczyło, że brakło choćby jednego niezłego stopera (Cleber uzupełniony kimś by sobie poradził) i już Piotr Brożek musiał być cofnięty, Diaz przesunięty do środka obrony (gdzie ostatni raz grał chyba z Barceloną) i uzupełniony młodzieżą, z takimi kolegami Cikos nie mógł tak często wychodzić do przodu i już Małecki miał trudniej. Połowa graczy dawno lub w ogóle nie grała na tych pozycjach. Do tego brak Garguły, gra Palicia (Gdzie jest Kirm? Gdzie jest Kirm?), który w zespole jest od niedawna i brak formy Boguskiego, który po kontuzji jest cieniem samego siebie. Radek Sobolewski sam nie wygra meczu :) Przestałem oglądać po 2:0.

Jagiellonia - od kilku sezonów pnie się do góry. bardzo mnie cieszy niezła postawa. Gdyby trafili lepiej w losowaniu spokojnie przeszliby dalej, a tak pozostaje pochwalić chęci, których innym klubom brakło.

Tyle się pieprzy o nieprzygotowaniu graczy. Nie wiem, czy to ja jestem jakiś dziwny czy ci trenerzy, ale wiadomo kiedy się zaczyna grę już po skończeniu ligi. Czy jest tak ogromnym problemem odpowiednio wcześnie/późno zacząć treningi czy dobrze dobrać obłożenie? Lech za sam awans dostałby 3,8 mln Euro. Nawet jakby przegrał wszystkie mecze to wraz z kasą z transmisji itp. miałby pewnie z 10 mln. To jest 40 milionów złotych. Za to można pół naszej ligi kupić. OK, lekko przesadzam, ale jeśli komuś się uda i dobrze tę kasę zainwestuje to ma szansę odsadzić konkurencje na długie lata. Tymczasem wszyscy napalają się na ligę, a będzie tak jak zawsze. Mam nadzieje, że Cracovia się obudzi wreszcie bo mają bardzo ładny stadion (i prawie na ukończeniu), że Jagiellonia da radę (już w zeszłym sezonie mogło być nieźle, ale mieli 10 punktów mniej na starcie), że Śląsk się obudzi i że Polonia spadnie, a obudzi się Wojciechowski. Wiśle tradycyjnie życzę jak najlepiej, ale ciemno to widzę.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 10-08-2010, 19:46   

Nowa Brazylia będzie wyglądać mniejwięcej w meczu z USA.
(4-3-3): Victor; Daniel Alves, Thiago Silva, David Luiz, Andre Santos; Lucas, Ramires, Ganso; Robinho, Pato, Neymar

Polska e tam. Nie ma co się denerwować.;)

Mecz o 02:00. Dobrze, że jutro mam wolne xD.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-08-2010, 20:11   

Czy ktoś mi umie wytłumaczyć, z jakich to powodów Smuda nigdy nie powołuje Jelenia i Boruca?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 10-08-2010, 20:38   

Boruc jest bez formy. W Celticu zaczął przegrywać z Załuską, a obecnie grzeje ławę we Fiorentinie. Jeleń najczęściej ma akurat kontuzję, a jeśli mecz jest poza terminem UEFA to klub go nie puszcza.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 12-08-2010, 10:08   

Cytat:
Jeleń najczęściej ma akurat kontuzję, a jeśli mecz jest poza terminem UEFA to klub go nie puszcza.

Tylko z naszych zawodników grających aktualnie za granicą akurat on ma najlepiej. Cenią go w Auxerre i jak jest zdrowy to zawsze stawiają na niego. Podejrzewam, że to tylko kwestia czasu kiedy wróci do naszej kadry.
Powrót do góry
heraklit Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2010, 17:49   

http://www.sport.pl/MS2010/1,97762,8251567,Drastyczne_zmiany_na_Mundialu_2014_.html
Może być fajnie.

A Polski i tak to pewnie nie będzie dotyczyło :]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2010, 18:36   

heraklit napisał/a:
Może być fajnie.

Bez sensu. Silver/golden goal powodował, że drużyny jeszcze bardziej się murowały w dogrywce i czekały na karne bo każdy błąd mógł kosztować mecz. W efekcie każda dogrywka oznaczała bolesne pół godziny męczarni dla nas i dla piłkarzy.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
heraklit Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 14 Sie 2010
Status: offline
PostWysłany: 14-08-2010, 18:43   

Sorry za niedoprecyzowanie. Miałem na myśli, że fajnie może być z tymi karnymi od razu po meczu. Pytanie ile punktów będzie przydzielanych za takie zwycięstwo. Jak 3 to kiepsko i nieuczciwie. Myślę, że 2 pkt byłyby ok. Ciekawe co fifa na to
Z tym golden goalem racja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ari Płeć:Mężczyzna
Livin' la Vida Loca


Dołączył: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2010, 12:55   

Chelsea rządzi - dwie kolejki i 12 bramek strzelonych, 0 straconych.

manU ledwo remis wymęczył w swoim padacznym stylu.

Arsenal niby coś pokazał.

city rozbiło lpool 3:0.



tak pokrótce z anglii.

_________________
http://peacegrenade.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 16 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group