FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 27, 28, 29  Następny
  O futbolu dywagacje
Wersja do druku
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 29-11-2011, 13:13   

moshi_moshi napisał/a:
A nie wygodniej założyć osobny temat sportowy, a ten pozostawić futbolowym maniakom? :)

;((((

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/osmy-dzien-tygodnia-a-czy-ty-tesknisz-za-listkiewi,1,4936297,wiadomosc.html - to już do tego doszło?

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 30-11-2011, 22:21   

Kręcina odwołany. Najzabawniejszy w tym wszystkim jest fakt, ze wniosek o dymisje zgłosił sam Lato.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 30-11-2011, 22:49   

A to przypadkiem nie było tak, że został przez resztę działaczy do tego "delikatnie zachęcony" (znaczy postawiony pod murem)?
W każdym razie dobrze się stało. Jeden mniej. Została już tylko całą reszta tego związku :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 01-12-2011, 15:15   

wczoraj obejrzałem fajny komentarz z jednego z związku. Powiedział mniej więcej tak. Powinno się pozbyć Latę , Wszystkich związkowców i mnie, bo jestem w tym związku. Polska piłka stoczyła się na dno:).

Edit jutro jest losowanie par na Euro 2012

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-12-2011, 18:53   

Jak wam podoba się losowanie:).

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 03-12-2011, 19:04   

W jednej grupie są pijacy, bankruci i mięczaki. A oprócz nich Grecja, Rosja i Czechy. >]

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2011, 10:46   

http://muzyka.onet.pl/newsy/pop/oceana-zaspiewa-hymn-euro-2012,1,4946422,wiadomosc.html - coraz lepiej zapowiada się ta impreza...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2011, 17:47   

Z Kręciny zrobili kozła ofiarnego. Kogoś musieli zdymisjonować, żeby sprawiać wrażenie, że coś się dzieje. Zmiana prezesa zresztą nic nie da. Tej instytucji jedna osoba nie uleczy. Potrzebna jest bomba, a potem trzeba to zaorać i posiać kartofle. Tymczasem nowa Minister Sportu pisze listy do UEFA. Widać nie wie, że to jedna i ta sama mafia. To właśnie UEFA (albo FIFA, jeden pies) groziła nam wykluczeniem z rozgrywek międzynarodowych gdy wprowadzono kuratora do związku bo związek ma być niezależny, a nie upolityczniony.

Losowanie zupełnie mi się nie podoba.
Pamiętam bowiem ten optymizm gdy mieliśmy grupę z Koreą, Portugalią i USA lub Niemcami, Austrią i Chorwacją albo Ekwadorem, Kostaryką i Niemcami. Z każdej z tych grup mieliśmy wyjść. Z tej też nie mamy prawa nie wyjść (zwłaszcza, że gramy u siebie). Tymczasem pewnie będzie jak zwykle. Dlatego miałem nadzieję na grupę śmierci z Anglią/Niemcami, Szwecją i Francją/Danią. Pewnie dostalibyśmy od każdego po 5:0 i poznalibyśmy swoje miejsce we wszechświecie, ale przegrać z takimi potęgami to nie wstyd i bylibyśmy świadkami niezłych widowisk. Może była by jakaś dramaturgia. Czasem obrona Częstochowy nam wychodzi. A teraz będziemy świadkiem 270 minut kopaniny z udziałem naszych po której i tak odpadniemy.

_________________
Evil Manga
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 04-12-2011, 18:15   

Dembol napisał/a:

Z Kręciny zrobili kozła ofiarnego. Kogoś musieli zdymisjonować, żeby sprawiać wrażenie, że coś się dzieje.

Tak, a poza tym w tym związku pozostali nadal tacy sami krętacze jak Kręcina, tylko mniej medialni.

Dembol napisał/a:
Tej instytucji jedna osoba nie uleczy. Potrzebna jest bomba, a potem trzeba to zaorać i posiać kartofle. Tymczasem nowa Minister Sportu pisze listy do UEFA. Widać nie wie, że to jedna i ta sama mafia.

Fakt, PZPN jest niereformowalny... I wątpię by ktoś to zmienił, bo ten cały beton jest nie do ruszenia. Jedyne wyjście to zbudować nową organizacje i stworzyć dla niej odpowiednie struktury. Tylko to by wtedy długo trwało i dodatkowo bylibyśmy z rozgrywek piłkarskich wykluczenie na kilka lat.


Dembol napisał/a:
osowanie zupełnie mi się nie podoba.
Pamiętam bowiem ten optymizm gdy mieliśmy grupę z Koreą, Portugalią i USA lub Niemcami, Austrią i Chorwacją albo Ekwadorem, Kostaryką i Niemcami. Z każdej z tych grup mieliśmy wyjść. Z tej też nie mamy prawa nie wyjść (zwłaszcza, że gramy u siebie). Tymczasem pewnie będzie jak zwykle. Dlatego miałem nadzieję na grupę śmierci z Anglią/Niemcami, Szwecją i Francją/Danią. Pewnie dostalibyśmy od każdego po 5:0 i poznalibyśmy swoje miejsce we wszechświecie, ale przegrać z takimi potęgami to nie wstyd i bylibyśmy świadkami niezłych widowisk. Może była by jakaś dramaturgia. Czasem obrona Częstochowy nam wychodzi. A teraz będziemy świadkiem 270 minut kopaniny z udziałem naszych po której i tak odpadniemy.

Ogólnie grupa jest dla nas wymarzona. Ruscy, Czesi, czy Grecy prezentują podobny do nas poziom. Kluczem do wszystkiego będzie mecz otwarcia z Grecją. Jeśli go wygramy to będzie dobrze. Jeśli przegramy to wiadomo... A co do samego losowania, to ze względu na to, że nie mam skłonności masochistycznych nie chciałem by wylosowano dla nas Niemców. W ostatnich latach już wystarczająca nam nakładli. Starczy tego.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 12-12-2011, 12:48   

To się Brożek nawojował.Grzeje tam lawę odkąd tam trafił, wiec nie widzę sensu by Smuda go dalej powoływał do kadry.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2011, 13:06   

http://www.youtube.com/watch?v=wXb8RjGLcZk&feature=player_embedded - Piękna bramka... samobójcza.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-12-2011, 19:57   

Dla mnie samoobrona
Sędzia popełnił moim zdaniem gafę, a trener Az zrobił prawidłowo, aby jego piłkarze zeszli z boiska.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 22-12-2011, 20:09   

Zawodnik jak najbardziej zasłużenie dostał czerwoną kartkę. To nie było sportowe zachowanie. To nie było zachowanie, które można popierać, czy choćby tolerować. W żadnym wypadku piłkarz nie może kopać kibica. Nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości. Ale...
Szkoda, że ten baran dał radę się mniej więcej zasłonić. Może jakby dostał te kopniaki gdzieś, gdzie naprawdę boli, to by jego móżdżek zaczął funkcjonować. Wcale mi go nie żal. Jednak osoba publiczna, taka jak piłkarz nie może się zachowywać w ten sposób. Zwłaszcza na meczu.
Przez jednego idiotę pewnie narobił sobie sporych problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 22-12-2011, 20:32   

Z takimi bandytami, lub jełopami trzeba działać ofensywnie, bo lubią wyciągać ostre rzeczy, gdy przegrywają . Jak ochrona dopuściła do wyskoczenia takiego chłoptasie to nie dziwię się bramkarzowi jego zachowania. On stał z tyłu od nadchodzącego gościa i działał pod wpływem impulsu.

Z tego co wiem Trener drużyny przeciwnej dosyć znana osobistość holenderskiej piłki skomentowała to zdarzenie. w ten sposób. Najbardziej mnie ujęło jak jacyś tam kibice drużyny przeciwnej zaczęli bić brawo za skopanie chuligana;).

"I saw that Esteban was attacked and that he defended himself," De Boer said to Eredivisie Live after the game was abandoned.

"I don't know how I would have reacted but I can definitely understand Esteban's reaction."

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2011, 22:05   

Caladan napisał/a:
Dla mnie samoobrona

Na początku tak, a później to już tylko wyładowywanie agresji na tym pajacu.


Luik napisał/a:
Zawodnik jak najbardziej zasłużenie dostał czerwoną kartkę. To nie było sportowe zachowanie.
Tak Luik, to nie było sportowe zachowanie ;p


Cytat:
Przez jednego idiotę pewnie narobił sobie sporych problemów.

Cóż nie musiał do niego doskakiwać z kopniakami, ale mimo wszystko Holenderska federacja piłki nożnej i tak anulowała mu tą kartkę. Wzięli go w obronę pewnie dlatego bo uznali, że z bandytyzmem trzeba walczyć na wszelkie możliwe sposoby.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 18 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group