FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 27, 28, 29  Następny
  O futbolu dywagacje
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-12-2011, 22:58   

Nie jestem fanką przemocy, ale w tym wypadku rozumiem bramkarza. Koleś chciał go zaatakować od tyłu, nie daj Boże coś by mu zrobił, poważnego. Poza tym, nie czarujmy się, piłkarze rzadko bywają święci. IMO sędzia zareagował zbyt ostro, biorąc pod uwagę, że to bramkarz został zaatakowany pierwszy i tylko refleksowi zawdzięcza, że to nie on skończył leżąc na murawie, miał prawo stracić panowanie nad sobą. Żółtą kartkę bym zrozumiała, czerwona to przesada. Dobrze, że została anulowana, a Ajax więcej kretyna na trybuny nie wpuści.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 11-01-2012, 13:03   

Gwiazdor reprezentacji Francji o Robercie Lewandowskim.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2012, 19:29   

Raport z meczu w którym Robert Lewandowski wraz z Kubą Błaszczykowskim zdobyli po dwie bramki dla swojego klubu. Nieźle, Kubą się przełamał, bo do tej pory gola jeszcze nie zdobył, a Robert dzięki pięknym bramkom został wybrany najlepszym piłkarzem tego spotkania. Kto wie, czy też czasem nie zostanie uznany za najlepszego piłkarza osiemnastej kolejki Bundesligi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2012, 12:23   

Smuda powołał kadrę na mecz towarzyszki z Portulagią. Wracają Jeleń, Grosicki i Boenisch - który wraca po długiej kontuzji. Do Grosickiego nic nie mam, bo w lidze Tureckiej pokazał w paru meczach, że jest w formie. Natomiast Jeleń wraz z Boenischem ino ławy grzeją w swoich klubach, więc jaki jest sens ich powoływać? Nie lepiej dać szanse komuś kto się ostatnio wyróżniał? Może Smuda liczy na to, że ta dwójka w swoich klubach nie gra tylko dlatego, bo jest cały czas oszczędzana na jakieś finały?;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2012, 23:38   

Ho Ho, Finał Ligi Mistrzów jednak nie dla Barcelony. Zremisowali oni u siebie z Chelsea 2-2, a że w pierwszym meczu przegrali 1-0 odpadają. Sensacja i to dużego kalibru, zwłaszcza że piłkarze Chelsea przegrywali już 2-0 i zdołali doprowadzić do remisu grając w... dziesiątkę. Fajnie ;p

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 02-05-2012, 22:47   

Alea Jacta Est...

Na Euro:
Cytat:
Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn), Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven).

Obrońcy: Sebastian Boenisch (Werder Brema), Kamil Glik (AC Torino), Marcin Kamiński (Lech Poznań), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Kamil Grosicki (Sivasspor SK), Adam Matuszczyk (Fortuna Duesseldorf), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor SK), Rafał Murawski (Lech Poznań), Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux), Eugen Polanski (FSV Mainz), Maciej Rybus (Terek Grozny), Rafał Wolski (Legia Warszawa).

Napastnicy: Paweł Brożek (Celtic Glasgow), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Artur Sobiech (Hannover 96).


_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2012, 09:57   

Borussia Dortmund z trzema Polakami w składzie(Lewandowski, Piszczek, Błaszczykowski pokonała wczoraj w finale pucharu Niemiec Bayern München 5-2... Warto dodać jeszcze, że trzy z pięciu bramek w tym meczu strzelił Robert Lewandowski.
Kurna Polak strzelił hattricka jednemu z najpotężniejszych klubów w Europie - który ma w swoim składzie jednych z najlepszych piłkarzy na świecie. WoW naprawdę... Lewandowski miał naprawdę wielki sezon, w Bundeslidze strzelił dwadzieścia dwie bramki dla Borussii- czym walnie przyczynił do zdobycia mistrzostwa Niemiec. Ale to co wczoraj pokazał w finale pucharu Niemiec do dla mnie szok. W ogóle nie spodziewałem się, że Bayern wczoraj zostanie przez Polaków aż tak zmasakrowany... Ech teraz tylko, żeby Lewy formę z Bundesligi przeniósł na Euro 2012, życzył bym sobie tego ;p

Bramki z meczu.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2012, 20:13   

Lewandowski ponoć ma dostać ofertę z MU. Czy ja wiem, czy im jest taki potrzebny? Rooney jest nie do wygryzienia. Chyba, że SAF chce grać dwójką napastników, z czego jeden cofnięty. Wówczas i Rooney, i Lewy by się do tego nadawali.

Kibicuję Arsenalowi. Jeśli będę tu pisał, to właśnie głównie pod ich kątem. Pierwszy transfer już jest - Lukas Podolski. W sumie lubię Niemca, może grać na lewym skrzydle, także jako cofnięty, więc nie ma kolizji z RvP, który zresztą... wcale nie zapowiada, że zostanie. Z jego wypowiedzi można wywnioskować, że raczej odejdzie, ale też nie wiem, czy ma gdzie. Chyba tylko Real, Barcelona i City mogłyby mu się kalkulować.

Chciałbym byśmy sięgnęli po M'Vilę, Verthongena. Mówi się o Kagawie, bo podczas spotkania w niemieckiej telewizji Shinji zapytany, czy zostanie w Dortmundzie nei zdążył odpowiedzieć - wtrynił się kolega z zespołu, że "to zależy od Arsene;a Wengera". Myślę jednak, że więcej w tym żartów niż czegoś realnego.

W Edena Hazarda nie wierzę, za wysokie progi jednak. Nie wzgardziłbym Belhandą czy Giroud. Podoba mi się jeszcze Debuchy, ale w sumie już mamy Baka na prawej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2012, 21:46   

Ja bym chciał, żeby został w Borussi, to dobre miejsce dla niego. Ma przed sobą perspektywę pewnych występów w LM. No pewnie w Dortmundzie będą chcieli udowodnić Hoeneßowi, że Borussia potrafi też coś ugrać w Europie. United to duże ryzyko, bo nie wiadomo co tam dla niego będzie chciał Ferguson, a Rooney faktycznie na ławkę nie pójdzie. Przecież jak dogra jeszcze rok w BvB, to na pewno gorszy nie będzie. Jeśli zaliczy taki sezon, jak ostatnio, to zaliczy jeszcze duży krok do przodu. Ja bym chciał Lewandowskiego na miejsce przysiadającego już na dupie Drogby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 16-05-2012, 22:46   

Zabawne, ze wszyscy teraz chca Lewandowskiego. W sumie nawet sam zaczalem sie lapac na tym, iz chetnie bym go widzial w 'swoim' clubie. W Juve. Na pewno tansza opcja od obecnej topki napastnikow, ktorzy mieliby potencjalnie zmienic barwy, vide Cavani, RvP, Higuain, etc., a wcale chyba nie gorsza jakosciowo.
Rok temu moze nie bylaby to zbyt ponetna propozycja dla Roberta, ale teraz juz tak. Mistrz Italii z niesamowitym potencjalem na wiekszy sukces, szukajacy wlasnie napastnika, ktory mialby pewne miejsce w wyjsciowej jedenastce. Czy mozna chciec czegos wiecej?
Choc to tylko mrzonki, bowiem nie slyszalem/czytalem, aby ktoras ze stron byla zainteresowana tym transferem. I nie spodziewam sie takiego ruchu. Ciekawi mnie jednak mocno, kto wypelni ten jeden pusty slot w druzynie Conte.

Jakkolwiek, przed Euro raczej nic sie nie wyjasni, rzadko kto sprzedaje swoja najwieksza gwiazde w takim momencie. Nie ma wiec sensu zbytnio dywagowac.
I chyba tez jakos sklanialbym sie ku temu, iz najlepiej dla Roberta byloby, gdyby zostal tam, gdzie jest obecnie.


Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2012, 00:42   

christian napisał/a:
Zabawne, ze wszyscy teraz chca Lewandowskiego. W sumie nawet sam zaczalem sie lapac na tym, iz chetnie bym go widzial w 'swoim' clubie. W Juve. Na pewno tansza opcja od obecnej topki napastnikow, ktorzy mieliby potencjalnie zmienic barwy, vide Cavani, RvP, Higuain, etc., a wcale chyba nie gorsza jakosciowo.

Trudno mi nabrać do Lewandowskiego odpowiedniego dystansu. My, kibice znad Wisły, z powodu wieloletniej posuchy, popadamy w dwie skrajności. Mianowicie albo przeceniamy polskiego gracza, albo nie doceniamy, wychodzimy z założenia, że jak zawsze byliśmy gówniani w piłkę, to nie ma rady, dalej musimy być.

Nie wiem gdzie tu jest ten środek pomiędzy skrajnościami. Na pewno jednak, będąc kibicem np. angielskim, nie uszłoby mojej uwadze, że Lewandowski graczem sezonu w Budeslidze, że ostatecznie został uznany zwycięzcą w pojedynku z Gomezem. Dalej, taki Goetze, o którym marzy chyba każdy wielki klub. I ten sam Goetze, wprawdzie po części z powodu kontuzji, miał gorszy sezon od Lewego. Zresztą nie tylko on. Bundesliga to nie ogórki i grają tu np. Kagawa, Schweinsteiger, Kroos, Ribery, Robben, Hummels - te nazwiska robią wrażenie.

Na chwilę obecną chciałbym Lewandowskiego w Arsnealu i też chciałbym go w Juve. Tylko czy za cenę, za jaką byłby do wyciągnięcia? To już niekoniecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2012, 10:33   

alosza napisał/a:
Lewandowski ponoć ma dostać ofertę z MU. Czy ja wiem, czy im jest taki potrzebny? Rooney jest nie do wygryzienia. Chyba, że SAF chce grać dwójką napastników, z czego jeden cofnięty. Wówczas i Rooney, i Lewy by się do tego nadawali.

On raczej by chętnie chciał zostać w Borussii, pod warunkiem, że klub zagwarantuje mu zarobki na poziomie 5-7 milinów euro za sezon. A zainteresowanie nim MU to mam wrażenie, że jest to jakaś zasłona dymna ze strony jego menadżerów.

alosza napisał/a:
Kibicuję Arsenalowi. Jeśli będę tu pisał, to właśnie głównie pod ich kątem. Pierwszy transfer już jest - Lukas Podolski. W sumie lubię Niemca, może grać na lewym skrzydle, także jako cofnięty, więc nie ma kolizji z RvP, który zresztą...

Podolski ma niesamowitą lewą nogę to prawda, ale ostatnio coś zbyt często kontuzje łapie. Na pewno dobrze zrobił, że uciekł z FC Koln bo się tam marnował. W Arsenału jak będzie zdrowy to grać na pewno będzie, więc o niego się nie martwię. Bardziej mnie za to martwi postawa Szczęsnego, puszcza coś za dużo ostatnio bramek, nie jest w formie w takiej jak na był początku sezonu. Nie wiem, czy Smuda nie zrobi lepiej jak postawi na Tytonia w bramce.

Swarga napisał/a:
Ja bym chciał, żeby został w Borussi, to dobre miejsce dla niego. Ma przed sobą perspektywę pewnych występów w LM. No pewnie w Dortmundzie będą chcieli udowodnić Hoeneßowi, że Borussia potrafi też coś ugrać w Europie. United to duże ryzyko, bo nie wiadomo co tam dla niego będzie chciał Ferguson, a Rooney faktycznie na ławkę nie pójdzie.

Przejście do innego klubu to zawsze spore ryzyko. Wspomnę tutaj Sahina, który był jedną z największych gwiazd Borussii jeszcze dwa sezony temu. Potem przeszedł do Realu Madryt - pod względem finansowym na pewno na tym wyszedł dobrze, ale już piłkarskim to nie bardzo, grzeje ino lawę w tym klubie. Robert jakby się nie pokazał w pierwszych dwóch mecząc w MU z dobrej strony mógłby skończyć podobnie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2012, 14:03   

alosza napisał/a:
Lewandowski ponoć ma dostać ofertę z MU. Czy ja wiem, czy im jest taki potrzebny? Rooney jest nie do wygryzienia. Chyba, że SAF chce grać dwójką napastników, z czego jeden cofnięty. Wówczas i Rooney, i Lewy by się do tego nadawali.

Ferguson lubi piłkarzy o takiej charakterystyce. Nie tylko snajper, ale też taki co się zastawi, odegra, pokazuje się do gry, inteligentnie gra. Charakterystyką na pewno pasuje, tylko czy miałby być zastępcą Berbatova, czy alternatywą dla Hernandeza, który miał słaby sezon, będzie miał dużo słabszą pozycję w zespole. Jak już Anglia to może Spurs, jeśli Adebayora nie sprowadzą.

Ja jestem zdania podobnie jak reszta, że powinien zostać w Borussi - niech zobaczy, jak pójdzie w CL, jak znowu nie wyjdą z grupy, to warto się zastanowić nad zmianą otoczenia. No bo, czemu ma odchodzić, gdyby miał szansę na realny sukces w Lidze Mistrzów? Niech spróbuje z Dortmundem, jak dalej się będzie tak prezentował, to spokojnie zgłosi się ktoś kto ma większe szanse na taki tryumf.


christian napisał/a:
Choc to tylko mrzonki, bowiem nie slyszalem/czytalem, aby ktoras ze stron byla zainteresowana tym transferem

Jeśli się nie mylę, to sam Lewandowski mówił, że nie interesuje go Serie A, no ale może dlatego, żeby zedrzeć z Juve więcej kasy dla Borussi. W każdym razie pasowałby tam i na pewno przydał. Choć najlepszą wg mnie propozycją dla Juventusu, jest Radamel Falcao, który nie gra w Lidzę Mistrzów, więc może zmienić barwy klubowe, ale na to będzie trzeba wyłożyć mnóstwo szmalu, samo Atletico wydało 40mln, więc jaka oferta? 55-65 IMO.

alosza napisał/a:
Dalej, taki Goetze, o którym marzy chyba każdy wielki klub. I ten sam Goetze, wprawdzie po części z powodu kontuzji, miał gorszy sezon od Lewego.

Od Kuby Błaszczykowskiego też. Kuba fantastycznie wykorzystał szansę, w mojej ocenie też grał lepiej niźli Goetze by potrafił. Za Niemcem stoi bardzo młody wiek, stąd też taki wielki szum na niego, bo umiejętnościami nie jest taki żeby zjadać na śniadanie wszystkich kolegów z Borussi. Jak widać i bez niego potrafią świetnie grać.


alosza napisał/a:
Na chwilę obecną chciałbym Lewandowskiego w Arsnealu i też chciałbym go w Juve. Tylko czy za cenę, za jaką byłby do wyciągnięcia? To już niekoniecznie.

Na moje za 40mln spokojnie Borussia się zgadza, a można wynegocjować mniej. Tylko Lewandowski w Arsenalu byłby rezerwowym - na skrzydło się nie nadaję, a wątpię żeby ktoś tam zrzucił van Persiego na ławę (który aż taki mega nie jest IMO jak się go kreuje, zresztą pewnie EURO to pokaże), chyba że przewidujesz odejście Holendra gdzieś indziej.

Tabris napisał/a:
Bardziej mnie za to martwi postawa Szczęsnego, puszcza coś za dużo ostatnio bramek, nie jest w formie w takiej jak na był początku sezonu.

Przyczyną może być kontuzja z którą ponoć grał ostatnio. Z drugiej strony kiepsko to świadczy o Fabiańskim, który wg Wengera był słabszy od kontuzjowanego Szczęsnego (+ nie sądzę, żeby Wenger był takim chamem, żeby miał w dupie, że ryzykuje zdrowiem piłkarza i że opuści on wielką imprezę organizowaną we własnym kraju dodatkowo, bez większego powodu).

Tabris napisał/a:
Potem przeszedł do Realu Madryt - pod względem finansowym na pewno na tym wyszedł dobrze, ale już piłkarskim to nie bardzo, grzeje ino lawę w tym klubie.

Prawda, choć niekoniecznie był tam najsłabszy. No chociażby Kaka był w takiej formie w meczu z Bayernem, że naprawdę można by tam dać Sahina. Ile grał, choć malutko, to się jakoś tragicznie nie prezentował IMO.

Na koniec to mogę dodać, że bd się jarał Pucharem Króla, bo moje ulubione kluby to Barca i Athletic Bilbao. W tej kolejności właśnie. Choć jest jeszcze mnóstwo klubów, które lubię i często oglądam, kiedyś nawet miałem fazę na ligę paragwajską. A ulubionymi moimi piłkarzami są Xavi i Santa Cruz, z obecnie grających.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2012, 15:02   

Tabris napisał/a:
Bardziej mnie za to martwi postawa Szczęsnego, puszcza coś za dużo ostatnio bramek, nie jest w formie w takiej jak na był początku sezonu.

Przez 5 ostatnich tygodni grał z kontuzją i na środkach przeciwbólowych, co tłumaczy jego postawę. Niemniej zgodzę się, że jego forma pozostawiała wiele do życzenia, acz nie był to poziom nie wiem... Almunii albo Fulopa.
Tabris napisał/a:
Podolski ma niesamowitą lewą nogę to prawda, ale ostatnio coś zbyt często kontuzje łapie. Na pewno dobrze zrobił, że uciekł z FC Koln bo się tam marnował. W Arsenału jak będzie zdrowy to grać na pewno będzie, więc o niego się nie martwię.

Przy założeniu, że RvP zostanie? To będzie musiał rywalizować na skrzydle z szybko rozwijającym się Chamberlainem (powołanie na Euro 2012), z Gervinho czy może z przesuniętymi tam Artetą lub Rosickym. Na otwarcie wystawiłbym Podolskiego do pierwszego składu, ale wcale to nie jest takie oczywiste.

Cytat:
Na moje za 40mln spokojnie Borussia się zgadza, a można wynegocjować mniej.

Bez przesady. Aż tyle? Ja myślałem raczej o kwocie oscylującej w okolicach 20 mln euro.

Xavi napisał/a:
Od Kuby Błaszczykowskiego też. Kuba fantastycznie wykorzystał szansę, w mojej ocenie też grał lepiej niźli Goetze by potrafił. Za Niemcem stoi bardzo młody wiek, stąd też taki wielki szum na niego, bo umiejętnościami nie jest taki żeby zjadać na śniadanie wszystkich kolegów z Borussi. Jak widać i bez niego potrafią świetnie grać.

Arsenal dawał za Goetzego bodajże 35+ mln i się BvB nie zgodziła. Gdyby transfer się udał, byłbym wniebowzięty. A czy Kuba mieściłby się w Arsenalu? Mam wątpliwości, choć przy słabszej dyspozycji Theo i Gervinho... Niemniej uważam ich za lepszych piłkarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2012, 15:24   

alosza napisał/a:
Fulopa.

No ten ostatnio naprawdę zrobił z siebie niezłe pośmiewisko. Jeszcze ta tęsknota z Benem Fosterem, którego pamiętam flopsy z United, żeby nawet za Fosterem tęsknić :P

alosza napisał/a:
szybko rozwijającym się Chamberlainem (powołanie na Euro 2012)

A nie jest to "tylko" szeroka kadra? Zresztą Podolski to ważny gracz Niemiec, które są silniejsze od Anglii.
Zresztą Podolski to gracz klasowy i doświadczony. Z setką prawie występów w reprezentacji. Gwarancja pewnego poziomu, nie to co Alex, któremu przecież przytrafiały się fatalne spotkania. I póki co nie jest podstawowym w Arsenalu, jest też często zmieniany, ze względu na kiepską kondychę.

alosza napisał/a:
Bez przesady. Aż tyle? Ja myślałem raczej o kwocie oscylującej w okolicach 20 mln euro.

Gomez przechodził gdzieś za 30-35mln. W tej samej lidze. Lewandowski to na teraz najlepszy gracz w Niemczech, ponadto ten hattrick na końcu Bayernowi też wygląda bardzo ładnie. Za 20mln się Borussi nie opłaca, kwota taka jak za Gomeza do Bayernu, niższej raczej nie przyjmą. Zwłaszcza przed Euro, na którym jak pójdzie Lewemu kwota będzie większa.
alosza napisał/a:
A czy Kuba mieściłby się w Arsenalu? Mam wątpliwości, choć przy słabszej dyspozycji Theo i Gervinho... Niemniej uważam ich za lepszych piłkarzy.

Błaszczykowski gra w tym sezonie fenomenalnie, został zresztą wybrany do XI sezonu Bundesligi. Jest dużo lepszy technicznie od Walcotta, ma równie dobry drybling jak Gervinho, szybkościowo też nie odpada na ich tle, ma spore płuca i dużo pomaga w defensywie. No i nie chami się, co czasem razi w przypadku Gervinho. Poza tym miał najrówniejszą dyspozycję, z całej 3ki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group