FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
  Czarna Twierdza Lewitującej We Mgle - Komentarze
Wersja do druku
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-01-2008, 19:02   

mój kochany braciszek napisał/a:
Proponuję, żeby urządzić jeden długi korytarz z mnóstwem drzwi prowadzących na indywidualne plany każdego mieszkańca Twierdzy. Można ew. na drzwiach pozawieszać plakietki z imionami. Resztę twierdzy, jeżeli by się komuś (Avi?) chciało, można rozrysować. W ten sposób zniknie problem z "a ja muszem mieć 3 europy i pół azji" i jednocześnie wszystko ma szansę mieć ręce i nogi.


Jak na moje oko by się to nie przyjęło...i było by z tym ciężko, naprawdę ciężko...

mój kochany braciszek z genialnymi pomysłami napisał/a:
Co do ośrodka, w którym lewituje skała na której jest nasza twierdza, to zawsze myślałem, że ona się tak jakby unosi na powierzchni chmurki, która to chmurka czasem wpełza na skałę. Jak jest poniżej krawędzi, to pogoda jest bardzo ładna :P


Tu jest ten problem, każdy ma inną wizję twierdzy i dlatego ciężko czasem się dogadać hm...

Cytat:
Jak tu zaraz wparuje Avalia ze swoim młotkiem, to ja nie chcę być w swojej skórze xD


Masz cos do mojego młoteczka?
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-01-2008, 19:11   

Avalia napisał/a:
Caladan napisał/a:
twierdzę lewitującą w gazach XD

Chcesz nas udusić xD

Odkryliscie mój smerfowy plan spuszczenia zagazowanej Twierdzy na głowy Wipu i AntyWipu. Byłyby to trzy pieczenie w jednym ogniu buahahaha rozkładając ręce na piersi. Szkoda, że już pomysł nie wypali. Nici z opanowania Multiświata. Teraz myslę nad kolejnym diabolicznym planem.

Bardzo długa wypowiedż na OnTopic

Vodh napisał/a:
Proponuję, żeby urządzić jeden długi korytarz z mnóstwem drzwi prowadzących na indywidualne plany każdego mieszkańca Twierdzy. Można ew. na drzwiach pozawieszać plakietki z imionami. Resztę twierdzy, jeżeli by się komuś (Avi?) chciało, można rozrysować. W ten sposób zniknie problem z "a ja muszem mieć 3 europy i pół azji" i jednocześnie wszystko ma szansę mieć ręce i nogi. Gdybyście chcieli coś później publicznego przemeblować/dobudować to zawsze można rozszerzać podziemia/cudować z innymi częściami, ale ogólny zarys będzie.


Jestem za, a nawet przeciw. 2 piętra byłyby mieszkalne, a reszta rozrywkowo -odpoczynkowe.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-01-2008, 19:23   

Caladan napisał/a:
Jestem za, a nawet przeciw. 2 piętra byłyby mieszkalne, a reszta rozrywkowo -odpoczynkowe.


Tak Caldan, teraz przestaw tak całą twierdze, całe tam życie...twierdza ma już 72 strony (1079 postów) osoby takie jak ja które tam ciągle piszą, wiem nie ma ich dużo miały by z tym problem...zostawmy tak jak jest, tylko to po prostu sprecyzujmy, nie zmieniajmy niczego bo to BĘDZIE beznadziejne...

Caladan napisał/a:
Odkryliscie mój smerfowy plan spuszczenia zagazowanej Twierdzy na głowy Wipu i AntyWipu. Byłyby to trzy pieczenie w jednym ogniu buahahaha rozkładając ręce na piersi. Szkoda, że już pomysł nie wypali. Nici z opanowania Multiświata. Teraz myslę nad kolejnym diabolicznym planem.


Bratanku, mam cię na oku....naraziłeś się >.<
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 14-01-2008, 20:00   

jop nie ciekawie bedzie. Lepszy chaos kontrolowany niż nie potrzebna ingerencja ładu.

Avalia napisał/a:
Bratanku, mam cię na oku....naraziłeś się >.<

Nie moja winna, że prócz tworzenia lubię niszczyć. To jest jeden z moich ulubionych żywiołów:). Bezsens byłoby puszczać Twierdzę na śmierć. Nie do tego ją stworzyłęm. Jednakzę nie zmienia faktu o mojej ochocie na destrukcję czegoś. Idę zagryzać ołówki i długopisy. Ten emotikonek wygląda kocio. Brakuje mu uszek.

P.S Plan jednak jest genialny. Jestem siebie dumny. to dobrze weryfikuje na przyszłość.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 14-01-2008, 20:47   

Caladan napisał/a:
weryfikuje na przyszłość.


Masz na myśli rokuje?

Co do ingerencji w Twierdzę - czy w ogóle jakakolwiek ingerencja jest potrzebna? bo mi się wydaje, że jedyne, co by się przydało, to lista pomieszczeń. Ich rozplanowanie jest o tyle bezcelowym pomysłem, że i tak w większości przypadków postać po prostu się w danym pomieszczeniu znajduje, bądź do niego idzie. Proces opisu otoczenia podczas samego przechodzenia jest przeważnie pomijany. A żeby się zgadzały piętra - sam twórca Twierdzy powiedział, że one się przemieszczają. Pomieszczenia znaczy się. Więc to, że biblioteka jest na wszystkich piętrach Twierdzy nie wydaje mi się szczególnie problematyczne. Lepiej zostawić tak, jak jest. EWENTUALNIE zrobić jeszcze spis "pięter charakterystycznych" tzn listę z krótkimi opisami w stylu "piętro 3 jest chwilowo nieczynne" albo coś w tym stylu.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-01-2008, 21:18   

Vodh napisał/a:
"piętro 3 jest chwilowo nieczynne"

Tak niezwykle delikatnie to ująłeś bracie.
Vodh napisał/a:
co by się przydało, to lista pomieszczeń

Ależ lista najważniejszych pomieszczeń jest zrobiona, tego tak dużo nie było.
Vodh napisał/a:
Więc to, że biblioteka jest na wszystkich piętrach Twierdzy nie wydaje mi się szczególnie problematyczne.

Dokładnie całe lewe skrzydło twierdzy to biblioteka i ona raczej się nie przemieszcza. Tak samo jak kawiarnia na 4 pietrze. No ale gdzie dokładnie leży kuchni czy salon Bóg-jeden-raczy-wiedzieć.

Ja największy problem widzę w tej różnicy między "pokoleniami", bo gdyby byli sami nowi to jeszcze pół biedy by gadali i robili co chcą, ale ponieważ jest parę "starszych" osób, nie można mieć tej swobody, chyba, ze się przeczytało wszystkie posty w twierdzy i zna się jej historie. No bo jak byś teraz Vodh wszedł do twierdzy to by cię pewno połowa wzięła, za jakiegoś nowego i sie nie dogadasz bo oni mają taki pogląd, a ty przyjdziesz z innym. Dwa inne światy, a nawet trzy pokolenia w twierdzy bym wyodrębniła o.O (tak, teraz ile z was to pojmie >.>)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-01-2008, 16:16   

Widzisz, ja bibliotekę podałem jako ogólny przykład. To, że nie wiadomo, gdzie jest kuchnia, czy salon wydaje mi się właśnie mało istotne, bo tak, jak już pisałem, wystarczy stwierdzenie "siedzę sobie w salonie" albo "wstaję z fotela i drepczę do kuchni" i wiadomo, o co chodzi.

Różnicy pokoleń natomiast żaden szkic, plan, mapa, czy co by to nie było nie rozwiąże. Jeżeli jakiś twierdzowy dinozaur nie udzielał się przez parę miesięcy, to położenie kuchni niewiele mu pomoże.

Jedyne rozwiązanie pozwalające dowolnej osobie wejść i relatywnie szybko zorientować się w sytuacji to założenie nowego tematu w stylu "Kawiarnia Twierdzy" oraz uznanie go za alternatywną rzeczywistość. Wtedy brak znajomości sytuacji w Twierdzy nie przeszkadzał by w dołączeniu się od nowa. Tylko czy komuś na prawdę zależy? Bo jak mówię, sprzątanie tej stajni Augiasza wydaje się nieco bez sensu.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-01-2008, 16:42   

Będę szczera, pogubiłam się teraz...

Temat powstał z powodu aferki na trzecim piętrze, chociaż jak dla mnie on powinien powstać przy pamiętnej dla niektórych aferze z Tonberrym. Z nimi problem się rozwiązało, a teraz do czego dochodzimy? Do tego aby poprawić funkcjonalność twierdzy?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-01-2008, 16:58   

Avi, mi sie wydaje, że wystarczy po prostu napisać jakieś zastrzeżenia co do pomieszczeń w Twierdzy(np. trzecie piętro twoje, na ostatnie nie można sie dobrowolnie wprowadzać, bibliotekę częściowo zajęła Melmothia etc.) i to powinno załatwić sprawę. Chyba, że chciałabyś np. przyklejonego tematu z opisem i zastrzeżeniami nt. Twierdzy, żeby każdy miał i nie było trudno znaleźć...

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Yumiko Płeć:Kobieta
Child Prey


Dołączyła: 08 Maj 2006
Skąd: Crystal Ship
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-01-2008, 18:40   

Avalia napisał/a:
ale ponieważ jest parę "starszych" osób, nie można mieć tej swobody, chyba, ze się przeczytało wszystkie posty w twierdzy i zna się jej historie.

Niah...Kiedy jeszcze się do niej dołączyłam pamiętam że spędziłam dość sporo czasu na czytaniu tych wszystkich postów ^^'.

A co do tego całego planu to zgadzam się z Marą. Najlepiej napisać co do kogo należy, wolno czy nie wolno wchodzić. Jedynie to co jest najczęściej "używane" i wiemy gdzie to dokładnie się znajduje (czyt. kawiarnia), wtedy można przypomnieć które to piętro i jak sporą jego część zajmuje takowe "pomieszczenie".
Wydaje mi się że taki opis by wystarczył, a gdyby ktoś miał problem z połapaniem się, można równie dobrze zapytać.


Avalia napisał/a:
Temat powstał z powodu aferki na trzecim piętrze, chociaż jak dla mnie on powinien powstać przy pamiętnej dla niektórych aferze z Tonberrym. Z nimi problem się rozwiązało, a teraz do czego dochodzimy? Do tego aby poprawić funkcjonalność twierdzy?


Przydałby się jakiś ład i porządek...ostatnio dość ciężko nad twierdzą zapanować. ^^'

_________________
"Zniszczenie,
Słodki nektar zakazanego przez Boga grzechu pierworodnego,
Otwarte przez szalony sabat drzwi ku wiecznej rozkoszy(...)"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1496242
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-01-2008, 18:46   

Mara napisał/a:
Avi, mi sie wydaje, że wystarczy po prostu napisać jakieś zastrzeżenia co do pomieszczeń w Twierdzy(np. trzecie piętro twoje, na ostatnie nie można sie dobrowolnie wprowadzać, bibliotekę częściowo zajęła Melmothia etc.) i to powinno załatwić sprawę. Chyba, że chciałabyś np. przyklejonego tematu z opisem i zastrzeżeniami nt. Twierdzy, żeby każdy miał i nie było trudno znaleźć...

Akurat rozpiskę z twierdzy, co do tych pomieszczeń można zamieścić w regulaminie, tylko najpierw trzeba ją porządnie zrobić, a ja coś czuje, że do piątku nie dadzą mi na dłużej dojść do kompa, i bądźmy szczerzy mam drobnego lenia...co pewno wynika z faktu, że dostałaś moda, i na ciebie najłatwiej teraz zwalić tą robotę...
Yumiś napisał/a:
Przydałby się jakiś ład i porządek...ostatnio dość ciężko nad twierdzą zapanować. ^^'

smutna prawda

*dobra bo teraz ja zaczynam offtopować >.<*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-01-2008, 18:57   

Avi, don't worry be happy!
Caladan napisał/a:

Ogród
Park
Lochy
Laboratorium
Zbrojownia
Sala trengowa do walki fizycznej
Sala treningowa do magicznych potyczek
biblioteka wraz z czytelnią
jadalnia
kuchnia
pokój wypoczynkowy
Strych
Chyba duży zbiornik wodny też był, ale nie dam sobie uciąć głowy

Mamy rozpiskę, trzeba tylko pięter poszukać(wiem, że biblioteka to drugie).
Yumiko napisał/a:
Przydałby się jakiś ład i porządek...ostatnio dość ciężko nad twierdzą zapanować. ^^'

Ho ho ho >] od wczoraj jest niewielki ruch >]

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-01-2008, 19:01   

Mara napisał/a:
Mamy rozpiskę, trzeba tylko pięter poszukać(wiem, że biblioteka to drugie).


Po pierwsze biblioteka jest na każdym pietrze.
Po drugie miłej zabawy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 15-01-2008, 20:58   

Melmothia napisał/a:
Po drugiej stronie hollu są gigantyczne schody. Po wejściu na górę i skręceniu na lewo widać małe drzwi. Za nimi ciagnie się bardzo długi i waski korytarz. W jego połowie znajduje się jakiś otwór. Widać w nim schody, z tym, że te są o wiele węższe i bardziej strome. Prowadzą w dół i w górę. Jak pójść do góry natrafi się na olbrzymią, wielopoziomową bibliotekę. Jak pójść w dół dotrze sie do piwnic wraz z laboratoriami

Pierwsze piętro- wejście do biblioteki(w dodatkowym Melmothii skrzydle). No i laboratorium jest także u Melmothii, co trochę komplikuje sprawę, gdyż od lipca jest zamknięta w swoim skrzydle..
Salva napisał/a:
Ewentulnie wystarczy znaleść od tyłu zamku maleńkie drzwczki z napisem "Porzućcie wszelką nadzieję, Wy którzy tu wchodzicie"

i z tyłu małe drzwiczki, czyli obalamy tezę o wielopiętrowości biblioteki...
Nabu napisał/a:
To ja rezerwuję dla siebie jedno piętro, najlepiej z tarasem i dobrym widokiem na ogród - uwielbiam pracować przy otoczeniu roślinek i słońca. Dalsze wymagania to minimum trzy łazienki, przy czym jedna musi mieć wielką wannę, to jest jakuzzi, gdzie zażywałbym kąpieli po męczącym dniu w pracy. Dalej to salon z barkiem i podium dla orkiestry, która co noc grałaby dla mnie najbardziej znane przeboje z anime. Nie wspominając o plazmie i konsolach, obejmujących nawet czwartą i piątą generacje (to nic, że jeszcze nie powstały). No i oczywiście wielkie łóżko z tabunem masażystek, ukrytych pod nim, które na każde moje skinienie robiłyby mi specjalny masaż.

Nabu dał ci pokój wypoczynkowy- trzecie piętro, tylko dla wtajemniczonych.
Tata napisał/a:
Ja rezerwuje siłke i zbrojownie, biore poddasze tam będe miał pokuj obserwacyjny

Zbrojownia i Sala treningowa do walki fizycznej przydzielić można Tacie, poddasze... to mi trochę komplikuje sprawę, gdyż mówiłam, że zajmuję ostatnie piętro... Jeżeli jakoś zaczepię Enkidu, spróbuję z nim to omówić i na razie umownie po prostu dostanie część tego, co nazwałam stryszkiem.
Arita napisał/a:
to ja idę to naszej części domku (duuużego domku^^')- lewe skrzydło z ogromnym basenem i tarasem

Czyli Arita mieszka na parterze i mamy jednak basen, który tam sie znajduje...
Tata napisał/a:
kochanie dobudowałem wieże obserwacyjną

eh, mój ojciec miał wtedy za dużo czasu^^" ostatnie piętro: dodatkowa, średnio pasująca wieżyczka.
Sakura-chan napisał/a:
Rezerwuję prawe skrzydło na piątym piętrze, w szczególności salon i sypialnię z olbrzymim łożem (męża nie mam ale co tam) oraz łazienkę z hydromasażem. Właśnie, idę na dłuuuuuugą i relaksującą kąpiel, dobrze mi zrobi po chorobie.

Twierdza ma co najmniej 6 pięter więc i jest podzielona na skrzydła.
So_Dakki napisał/a:
Wiem, że siostra zajęła podziemia, ale ja przechwycę te boczne, pod lewym skrzydłem

Pod Aritą mieszka So_Dakki...
Caladan napisał/a:
Yopek, gdzieś sie znajdzie, pójdż tymi schodami na 2 piętro, potem w lewo , aanastepnie w prawo, mijając stary zegar. Po 10 krokach wejdż do ogromnej hali. wtedy idż prosto, a ż do schodów kolejnych. nie wchodz ma góre ale skrec w lewo aż do samego konca korytarza jest tam dość duży pokój.

DJ mieszka na drugim piętrze. A z tą halą to z lekka nie rozumiem...
Ewan napisał/a:
<zamując największy pokój w centralnym skrzydle, obstawiajac księgami półki, przybijając do ścian wieszak na broń, wprowadzam się do Czarnej Twierdzy ^^>

skrzydeł mamy trzy?
ja napisał/a:
zajęłam połowę ostatniego piętra ze sporym laboratorium, niewielkiem stryszkiem, dwiema sypialniami oraz jedną dużą łazienką z jacuzzi(chyba tak to się pisze) oraz sauną

Czyli wyjaśniła się sprawa poddasza...

To tak wstępnie. Kuchnię i jadalnie proponuję na parterze, Salę do treningu magicznego jako halę niedaleko basenu(lochy zajął Hayate, umownie przyjmuję, że jest to podziemie pod prawym skrzydłem). Poza tym mam jeszcze jedną propozycję... Kronika. Zapis wydarzeń twierdzowych, gdyż jak czytam Twierdzę teraz to całkiem sporo się wydarzyło i osobom np. wracającym po jakimś czasie trudno to wszystko ogarnąć...

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-01-2008, 21:34   

Arita napisał/a:
lewe skrzydło z ogromnym basenem i tarasem

A to Caladan miał racje jednak był zbiorniku wodny ^^''
Sakura napisał/a:
Rezerwuję prawe skrzydło na piątym piętrze

O nieźle....dobrze wiedzieć, że mamy piąte piętro
Mara napisał/a:
gdyż jak czytam Twierdzę teraz to całkiem sporo się wydarzyło i osobom np. wracającym po jakimś czasie trudno to wszystko ogarnąć...

WoW....No co ty nie powiesz xD
*nie mogłam się powstrzymać*
Mel napisał/a:
Khem, khem, mama, gdzie Ty chcesz wejść? Ale jak o wiele wyżej to ok. Bo moje jest lewe skrzydło, znaczy się tam jest biblioteka (pare pięter wyżej) oraz piwnice (parter i podziemia), a z tyłu moje pokoje, jak już napisałam. Dużo pokoi. Ale jak chodzi Ci o lewe skrzydło wyżej niż czwarte pietro to może być (biblioteka obejmuje pierwsze, drugie, trzecie i czwarte piętro, macie córeczkę bibliofilkę ;P).

Czego to się człowiek nie dowiaduje....
Mara napisał/a:
Nabu dał ci pokój wypoczynkowy- trzecie piętro, tylko dla wtajemniczonych.

Dał mi pokój o.O
przypadkiem ja napisał/a:
dziewczyna udała się do niewielkiego pokoju jak najdalej od części męża a by się tam w samotności zadomowić.

Ja mam swój pokój, ale on jest ruchomy i rzadko używany *pojawia się i znika*

Jak dla mnie to i tak większość nie pamięta gdzie ma pokój >.>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group