FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 29-11-2009, 21:38   

Cytat:
odtąd możesz liczyć na pomoc wszystkich członków bractwa. W jedności siła!

No właśnie w jedności. Bo tylko ona uchroni świat od dewastacji!

Caladan zadeklarował, że w miarę swoich możliwości będzie starał się nam pomóc w quescie. Wiec jeśli ktoś ma wena, a nie zna dokładnie regionu o którym chciałby coś napisać, to niech zgłasza mu to na gg.
Przejdź na dół
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 30-11-2009, 01:04   

O Caladan, we met again.....słusznego wyboru dokonałeś przechodząc na jedyną właściwą stronę mocy <oddech astmatyka>. Mam nadzieję że będziesz się bawił dobrze Huuuh...Haaaah<sięga po inhalator>.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-12-2009, 00:07   

Ekhem, Jako jeden MACantów obecnych w bractwie praktycznie od chwili jego stworzenia, a zaangażowany duchowo jeszcze na długo przed, chciałbym zaproponować rozwiązanie naszego kochanego Melior Absque Chrisma!

Powody wydają mi się oczywiste, a jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości z chęcią mogę to przedyskutować. Szczególnie pierwsi członkowie powinni doskonale rozumieć moje intencje. Uważam(y), iż lepiej jest odejść z honorem, niż wystawiać dobre imię naszego kościoła na pośmiewisko.

Wszystko skończyło się wraz z odejściem Kica. Reszta nie ma sił/ochoty/charyzmy/talentu aby kontynuować na godnym poziomie. Dalszy upadek i regress uważam za zbędny i haniebny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 03-12-2009, 08:54   

Hmm... tak czułam że po odejściu Velga, za długo się nie utrzymamy. Szkoda, naprawdę wielka szkoda... ciężko mi to przyznać ale obawiam się że mamuś ma rację.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Costly_from_work
Gość
PostWysłany: 03-12-2009, 09:43   

Sory, że się nie loguje, ale piszę w biegu, jestem w pracy.

Norrc, nic osobistego, ale niech cię szlag. Kilka osób prowadzi questy, co nie jest proste, bo brakuje nam ludzi do prowadzenia części wojskowej - między innymi dlatego, że ty jesteś nieaktywny. Zresztą, właśnie dlatego, że o każdy post trzeba było się tydzień ciebie prosić, a potem go niemal podyktować aby przyniosło to efekt. Zresztą, bezpośrednią konsekwencją tego faktu było objęcie przez Velga w czasie questu LotR naczelnego dowodzenia nad naszą armią (które to bazowo miał Ryu, a potem ty).

I ja wszystko to rozumiem. Sam teraz nie pisze, net mam tylko w pracy, a nawet jakbym miał go w domu, to pewnie stać by mnie było tylko na aktywność późnym wieczorem. Ale tak jakoś funkcjonowałem cały ten czas i robiłem co mogłem aby MAC był aktywny. Nie mnie oceniać czy przynosiło to efekty, ale przynajmniej robiłem co mogłem.

Dlatego, do jasnej cholery, jak kiedyś jeszcze przyjdzie ci do głowy pomysł, aby zamiast w jakiś czynny sposób pomagać MAC po prostu wpaść tu ni z gruchy ni z pietruchy i narzekać, tudzież proponować nam tak po prostu przerwanie działalności, to usiądź i poczekaj aż ci przejdzie.

Propozycji nie przyjmuje do wiadomości. I to nie podlega żadnym negocjacjom. Obecnym moderatorem grupy jest Altruista, tylko z jego strony takową propozycje mógłbym poddać pod rozważenie (a i też byłbym przeciw, zaproponowałbym wtedy ustąpienie z pozycji zamiast rozwalania grupy).
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-12-2009, 10:53   

Costly, ależ ja doceniam Twoją ciężką pracę, jednak dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane. Wniosek ów, prócz mnie popiera z tego co wiem kilka osób, włącznie z tymi, nad których decyzjami nawet Ty nie śmiesz dyskutować. Próba zrzucenia winy na mnie nic nie da mój drogi. Moje podejście do multi znasz od początku i jest ono niezmienne. W przeciwieństwie do Twojego generała-chorągiewki z przerostem ambicji.
Dla mnie w MACu zawsze najważniejsi byli jego członkowie.

I widzisz Costly, podstawowym problemem nie jest aktywność, tylko podejście ludzi. Oni nie tworzą jedności, nie czuć już w MACu dawnej solidarności. Wiele osób nigdy ze sobą słowa nie zamieniło, nic o sobie nie wiedzą. Staliśmy się grupą która przyjmuje każdego. Kiedyś sprawa ta wyglądała inaczej, i Ty sam doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.


Oczywiście nadal twierdzę, że 99% winy za to wszystko ponosi Kic-sama (Ahh, czekam na zbluzganie via gg ^^). Gdyby on nie odszedł, MAC nadal trwałby piękny, dumny i silny w swojej jedności.

Sas proszę, nie dawaj mu złudnej wiary w moc jego odejścia. Bo biedak zacznie całe Tanuki szantażować. MAC umiera od odejścia szefa, który był (jest) niezastąpiony. Ani Alt, ani Costly a tymbardziej Velg nie mogli sprostać temu zadaniu. I to nie z powodu braku czasu, tylko charyzmy.

I nie ma się co ekscytować, mi też szkoda. Bardzo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Costly_from_work
Gość
PostWysłany: 03-12-2009, 11:10   

Od odejścia Kica zamarła do reszty aktywność twoja i Ryu. To są realne zmiany jakie zauważyłem, bo faktyczne wykonywanie działań MAC i tak, jeszcze za obecności Kica, leżało w większości na Alcie, Fei'u, mnie czy Velgu. I nie, nie zrzucam odpowiedzialności za ten stan na ciebie, tylko głównie na kica właśnie. Jego słomiany zapał i wieczne narzekanie na fakt, że inni nie chylą głowy pod jego pomysłami, gdy widzą, że jemu samemu ruszyć się tyłka za bardzo nie chce i trzeba to robić za niego. Narzekałem na twoją aktywność w questach, aby podkreślić, że taki wniosek z twojej strony szczególnie mnie razi.

Powtarzam, nie poprę tego. Mówić w imieniu zarządu sam nie mogę, Alt jeszcze przez jakiś czas nie może rozmawiać nawet przez telefon, dlatego oficjalnej reakcji na ten moment nie będzie. Ale z góry znaj moje stanowisko - jeżeli obecny kształt MACu nie odpowiada ci, to podejmuj działania jakie uznasz za stosowne, ale bądź pewien, że ja MACowi odejść z Multiświata nie dam, nawet jeżeli będzie to wymagało dalszych zmian.
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-12-2009, 11:17   

Nie chcę się z Tobą kłócić Costly, ale pamiętaj, że MAC nie jest Twoją własnością...

Gość napisał/a:
Od odejścia Kica zamarła do reszty aktywność twoja i Ryu.


Racja. Już wtedy wiedzieliśmy, że to jest koniec.

Gość napisał/a:
jeżeli obecny kształt MACu nie odpowiada ci, to podejmuj działania jakie uznasz za stosowne


Pewnie zauważyłeś, ale właśnie to robię.

Gość napisał/a:
że ja MACowi odejść z Multiświata nie dam, nawet jeżeli będzie to wymagało dalszych zmian.


Czasem nie warto trwać za wszelką cenę. "Można żyć, kiedy żyć się godzi i umrzeć, kiedy umrzeć trzeba"

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Costly_from_work
Gość
PostWysłany: 03-12-2009, 11:25   

Nie warto. Ale ja nie zamierzam płacić dużej ceny. Wręcz przeciwnie - jestem przekonany, że z mojej perspektywy nic się nie zmieni.
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-12-2009, 11:46   

Cytat:
Nie warto. Ale ja nie zamierzam płacić dużej ceny. Wręcz przeciwnie - jestem przekonany, że z mojej perspektywy nic się nie zmieni


No i właśnie tu tkwi problem...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-12-2009, 12:41   

Chciałbym tylko orzec, że nie jest żle w queście. powiedziałbym że bardzo dobrze. Macie lepsza sytuacja niz ja przedtem. Karel nieświadomie stał się bohaterem, bo zrobił już coś co chciałem go poprosić. To nazywa się wyprzedzanie myśli :)

Mam nadzieje ktoś doświadczony w pisaniu tzw. "wyjaśnień" napisałby coś. Patrzy Alta, Costlego, lub Feiego. Akurat jest to bardzo ważne dla dalszych poczyniań.

Norrc dałem ci zapytanie gg w niedziele, które było dla mnie bardzo ważne, ale nie doczekałem się odpowiedzi. Z takim nastawieniem wiesz co możesz.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-12-2009, 13:07   

Caladan napisał/a:
Norrc dałem ci zapytanie gg w niedziele, które było dla mnie bardzo ważne, ale nie doczekałem się odpowiedzi. Z takim nastawieniem wiesz co możesz.


Wiesz, bywa tak, że gg odrzuca wiadomości od nieznajomych. Anyway, ja nic od Ciebie nie otrzymałem. Btw, gdyby było tak ważne, użyłbyś zapewne innych kanałów komunikacji, jak PM czy Email, które są zedcydowanie pewniejsze.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
kic Płeć:Mężczyzna
Nieporozumienie.


Dołączył: 13 Gru 2007
Skąd: Otchłań Nicości
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-12-2009, 13:26   

Do jasnej cholery Norrc... Zapraszam Cię gorąco na inny kanał komunikacji, bo tutaj nie czas nie miejsce. Jeżeli w planach dalej masz zamiar proponować takie brednie to zrób to, ale zgłoś się z tym osobiście do Altruisty. Miło byłoby gdybyś i mnie powiadomił o takich decyzjach...

Cost, jak miło widzieć Cię w pełni siłach. Wracaj szybko do nas (MACu) i nie przejmuj się bredniami Norrca. Ostatnio za dużo soku piję. No i za przeproszeniem FO.

Caladan, chyba nie miałem okazji jeszcze oficjalnie powitać Cię w MACu. Oby Twoja obecność przysłużyła się każdemu z nas. Jednak problemy MACu nie wiążą się stricte z questem. Zapraszam kiedyś na wspólną rozmowę. Wtedy będziemy mogli ustalić razem co i jak.

Jeżeli teraz łaska, to zamykam ten temat. Wszelkie zażalenia/propozycje/problemy zgłaszać do Altruisty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora
Costly_from_work
Gość
PostWysłany: 03-12-2009, 13:29   

FO dla ciebie tez Kic ;p Aczkolwiek ta wymiana zdań raczej konieczna nie była - nie mówię ci tego po raz pierwszy, jak i vice versa, więc tu mamy jasność.
Powrót do góry
Norrc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Kwi 2008
Skąd: 西
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 03-12-2009, 13:46   

Hai hai... Już będę grzeczny. Swoje już osiągnąłem ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1498253
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 58 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 57, 58, 59 ... 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group